سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

موضوع: دریافت شبکه های ماهواره ای در استرالیا

1. Top | #1

تخصص
    Maintenance planner
    میزان امتیاز
    114

دریافت شبکه های ماهواره ای در استرالیا

سلام دوستان استرالیا نشین.
    یه سوالی راجع به شبکه های ماهواره ای داشتم که کدوم ماهواره ها از طریق دیش اونجا قابل دریافت هستند و اینکه آیا مثل ایران مرسومه که همه خانواده ها یکی دو تا دیش روی پشت بوم خونه دارند ؟ ما خیلی وابسته شبکه های فارسی زبان مثل GEM TV , MANOTO , ... هستیم.

2. Top | #2

تخصص
    Registered Migration Agent
    میزان امتیاز
    2629
    مهندس سریال جدید شروع نکن ، فاطما گل هم تموم شده تا وقتی بیای استرالیا دیگه راحت میتونی ترک کنی . حیف وقتی که میتونی پای SBS یا تهش NetFlix بزاری نیست ؟
    خارج از شوخی
    ما هم به یمن حضور اخیر مادر خانمم لازم الجم تیوی شدیم . خیلی راحت با اپلیکیشن GLWIZ روی موبایل و کابل HDMI رو تلوزیون میتونیم ببینیم . البته راههای خیلی بهتری هم هست ، مثلا روی سامسونگهای جدید اپلیکیشن GLWIZ هست و همه کانالهای فارسی اینوری و اونوری رو بهت میده .

3. 4 کاربر مقابل از دامون عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

Libra (2016/08/13),mohammad_eslami (2015/04/18),Newlife (2016/08/15),محمد حسین (2015/04/18)

4. Top | #3

تخصص
    Maintenance planner
    میزان امتیاز
    114
    نقل قول نوشته اصلی توسط دامون نمایش پست ها
    مهندس سریال جدید شروع نکن ، فاطما گل هم تموم شده تا وقتی بیای استرالیا دیگه راحت میتونی ترک کنی . حیف وقتی که میتونی پای SBS یا تهش NetFlix بزاری نیست ؟
    خارج از شوخی
    ما هم به یمن حضور اخیر مادر خانمم لازم الجم تیوی شدیم . خیلی راحت با اپلیکیشن GLWIZ روی موبایل و کابل HDMI رو تلوزیون میتونیم ببینیم . البته راههای خیلی بهتری هم هست ، مثلا روی سامسونگهای جدید اپلیکیشن GLWIZ هست و همه کانالهای فارسی اینوری و اونوری رو بهت میده .
    دامون جان خیلی ممنونم. ولی بالاخره نفهمیدم به قول شیر فرهاد توی برره اینایی که گفتی یییییعنی چه ؟؟ یعنی منظورتون اینه که دیش و ریسیور و این حرفا دیگه اونجا کاربرد نداره درسته ؟؟؟ فقط از طریق اینترنت این شبکه ها رو میشه دریافت کرد ؟؟؟ و اینکه آیا هزینه اضافی هم داره ؟ یا نه ؟

5. Top | #4

تخصص
    Registered Migration Agent
    میزان امتیاز
    2629
    محمد حسین جان
    اینجا ته دنیاست عزیز ، انتظار نداشته باش که کاوریج ماهواره ای خوبی داشته باشه .
    این لیست ماهواره هاییه که آسیا رو پوشش میده و البته همشون استرالیا رو پوشش نمیدن .

نکته ای که هست ینه که حتی اگر هزینه دیش گذاشتن رو هم متقبل بشی ، دسترسی به اکثریت کانالهایی که دنبالشونی رو نداری چون هزینه پوشش دادن این منطقه با توجه به جمعیت کمش برای کانالهای ایرانی منطقی نیست .

مواردی که خدمتت عرض کردم از طریق اینترنت است .Iran TV, Iran News. Iranian Television Online | GLWiZ سرویسیه که دسترسی ه کانالهای ایرانی رو از طریق اینترنت مهیا میکنه و همنطور که گفتم میشه بدون هزینه از اپلیکیشن موبایل یا اسمارت تیوی ش استفاده کرد . پس راه حل هست .

6. 2 کاربر مقابل از دامون عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

محمد حسین (2015/04/19),حمید (2015/04/19)

7. Top | #5

تخصص
    -
    میزان امتیاز
    213
    در مورد برنامه های تلویزیونی و دسترسی به شبکه ها هم بد نیست تو این تاپیک صحبت بشه. همونطور که آقای دامون گفتند اینجا ماهواره خیلی مرسوم نیست و اکثرا با پرداخت هزینه اشتراک از طریق اینترنت stream می کنند. تعداد شبکه های free تلویزیون محدود هست و همیشه هم برنامه های سرگرم کننده نداره ولی شما می تونید با پرداخت 11 دلار ماهانه به کلی فیلم و سریال و مستند روی Netflix دسترسی داشته باشید. البته Netflix استرالیا به خوبی آمریکاییش نیست. نتفلیکس آمریکا فیلم و سریالهای بیشتری داره. اگر بیشتر هزینه کنید می تونید روی Foxtel هم به یک سری فیلم و سریال دسترسی داشته باشید و هم برنامه های زنده تلویزیونی. برنامه ها رو بصورت package انتخاب می کنید و دسترسی به هر پکیج قیمت متفاوتی داره. می تونید کانالهای ورزش و سرگرمی رو انتخاب کنید و یا مثلا خبر و سرگرمی و ....
    فاکستل هم من به دو صورت دیدم، می تونید receiver بگیرید و برنامه ها روی ضبط بگذارید حتی و بعدا تماشا کنید و یا روی اسمارت تی وی از طریق app وصل شید که دیگه نیاز به receiver نداره. فقط نمی دونم واسه ما اینطوریه یا بقیه هم این مشکل رو دارند، application ش کنده و بعضی اوقات ارور میده و باید ریستارت کنیم.
    یک سری app رایگان هم هست که روی اسمارت تی وی می تونید استفاده کنید مثل SBS on Demand

اگر کسی هم واقعا علاقه مند هست که شبکه های فارسی زبان ماهواره ای رو تو استرالیا ببینه، روی سایت بعضی از شبکه ها برید پخش زنده اینترنتی دارند. حداقل منوتو و شبکه های خبری فارسی که من می دونم همچین امکانی رو دارند و راحت و بدون قطعی قابل پخشه.
    ویرایش توسط Libra : 2016/08/13 در ساعت 11:27 PM

8. کاربر مقابل از Libra عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

cinere (2016/08/15)

9. Top | #6

میزان امتیاز
    286
    نقل قول نوشته اصلی توسط Libra نمایش پست ها
    در مورد برنامه های تلویزیونی و دسترسی به شبکه ها هم بد نیست تو این تاپیک صحبت بشه. همونطور که آقای دامون گفتند اینجا ماهواره خیلی مرسوم نیست و اکثرا با پرداخت هزینه اشتراک از طریق اینترنت stream می کنند. تعداد شبکه های free تلویزیون محدود هست و همیشه هم برنامه های سرگرم کننده نداره ولی شما می تونید با پرداخت 11 دلار ماهانه به کلی فیلم و سریال و مستند روی Netflix دسترسی داشته باشید. البته Netflix استرالیا به خوبی آمریکاییش نیست. نتفلیکس آمریکا فیلم و سریالهای بیشتری داره. اگر بیشتر هزینه کنید می تونید روی Foxtel هم به یک سری فیلم و سریال دسترسی داشته باشید و هم برنامه های زنده تلویزیونی. برنامه ها رو بصورت package انتخاب می کنید و دسترسی به هر پکیج قیمت متفاوتی داره. می تونید کانالهای ورزش و سرگرمی رو انتخاب کنید و یا مثلا خبر و سرگرمی و ....
    فاکستل هم من به دو صورت دیدم، می تونید receiver بگیرید و برنامه ها روی ضبط بگذارید حتی و بعدا تماشا کنید و یا روی اسمارت تی وی از طریق app وصل شید که دیگه نیاز به receiver نداره. فقط نمی دونم واسه ما اینطوریه یا بقیه هم این مشکل رو دارند، application ش کنده و بعضی اوقات ارور میده و باید ریستارت کنیم.
    یک سری app رایگان هم هست که روی اسمارت تی وی می تونید استفاده کنید مثل SBS on Demand

اگر کسی هم واقعا علاقه مند هست که شبکه های فارسی زبان ماهواره ای رو تو استرالیا ببینه، روی سایت بعضی از شبکه ها برید پخش زنده اینترنتی دارند. حداقل منوتو و شبکه های خبری فارسی که من می دونم همچین امکانی رو دارند و راحت و بدون قطعی قابل پخشه.
    در مورد Netflix من موقعی که میگرفتم (تا حدود ۶ ماه پیش) با عوض کردن DNS server ها و استفاده از یک سری DNS server های مخصوص همین کار، راحت میتونستم شبکه های آمریکا هم ببینم. احتمالا زیاد الان هم بشه. البته چون خیلی وقته استفاده نکردم دقیق یادم نمیاد کدوم رو استفاده میکردم ولی گوگل کنین باید پیدا بشه.
    فعلا هم بجای Netflix دارم Stan رو میگیرم که برنامه هاش به نظرم از Netflix جالبتر اومد. البته سلیقه ای هست.

10. 2 کاربر مقابل از Nerd عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

cinere (2016/08/15),Libra (2016/08/15)

11. Top | #7

تخصص
    -
    میزان امتیاز
    213
    نقل قول نوشته اصلی توسط Nerd نمایش پست ها
    در مورد Netflix من موقعی که میگرفتم (تا حدود ۶ ماه پیش) با عوض کردن DNS server ها و استفاده از یک سری DNS server های مخصوص همین کار، راحت میتونستم شبکه های آمریکا هم ببینم. احتمالا زیاد الان هم بشه. البته چون خیلی وقته استفاده نکردم دقیق یادم نمیاد کدوم رو استفاده میکردم ولی گوگل کنین باید پیدا بشه.
    فعلا هم بجای Netflix دارم Stan رو میگیرم که برنامه هاش به نظرم از Netflix جالبتر اومد. البته سلیقه ای هست.
    آره ما هم اينكارو كرديم ولي فقط تونستيم ليست فيلمها رو ببينيم وقتي ميخواستي play كني ارور ميداد...
    Stan رو نشنيده بودم مرسي امتحان مي كنم
    ویرایش توسط Libra : 2016/08/16 در ساعت 11:48 PM