سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 17 از 17

موضوع: *اسپانسر* خدمات اسکان اولیه در سیدنی - خانم اشی

1. Top | #11

تخصص
    Registered Migration Agent
    میزان امتیاز
    2629
    اون زمانی که مارفتیم پیششون فکر کنم قیمت 300 تا در هفته بود که ما چک و چونه زدیم و چون گفتیم که بالای دو ماه میمونیم و البته چون دو خانواده بودیم ، به ما تخفیف دادند و 280 تا میگرفتن که به نظرم خوب بود و ما راضی بودیم از تجربمون . اما 350 کمی زیاد به نظر میرسه مگر اینکه خیلی موقت و در حد حداکثر یکماه بهش فکر کنید .
    خوبی خونه خانم اشی هم اول خودشونند که ما جز خوبی ازشون ندیدیم و هنوز هم هر سال حداقل دوسه بار میریم بهشون سر میزنیم و بعد اگر خوش شانس باشید و همخونه ای های خوبی داشته باشید بسیار کمک میکنند در جا افتادنتون . البته تا دلتون بخواد ایرانی اونجا رفت و امد میکنه و کلی آدم جدید میبینید . واسه بچه هایی که اونجا شروع کردند ، "خونه اشی" ، یه چیزی تو مایه های خونه مادربزرگست ، محل قرار گذاشتن و مهمونی و رفت و آمد .
    Frenchs Forest منطقه ای بسیار زیباست . یه مرکز خرید معمولی هم نزدیک خونشون هست که پیاده میرفتیم و میومدیم ( ده دقیقه) ولورث و ... داشت . تا چتسوود و ایستگاه قطارش با اتوبوس حدود 20 -25 دقیقه و تا Wynyard (مرکز شهر)با اتوبوس حدود 50-55 دقیقه راه بود .
    نمیدونم جدیدا طبقه بلار و که ساخته و نوسازه ، شاید به خاطر اون بیشتر میگیره . اگر اتاق Ensuite رو این قیمت میده ، شاید منطقی باشه اختلافش . البته اینکه پول برق و اینترنت و .. هم ندارید اوایل یه مزیته .

کلا share زندگی کردن البته استایل خاصی رو میطلبه که شاید از عهده همه بر نیاد . واسه ما یکی دو ماه اول بد نبود تا وقتی که یکی دو تا همخونه ای ناجور سر و کلشون پیدا شد و ما خونه گرفتیم و رفتیم . خانواده میشناسم شاید بیش از یکسال اونجا زندگی میکردند ، کلی هم خوشحال بودند .

2. 6 کاربر مقابل از دامون عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

Alex (2015/06/08),ali_la9 (2016/09/30),M.S.T (2015/06/10),mehran (2015/08/21),omid (2015/06/08),pisces90 (2015/06/08)

3. Top | #12

میزان امتیاز
    10
    سلام
    آقا این از سیدنی ،حالا اگه کسی خواست مثلا" ورود اولش تو پرت باشه برای اسکان موقت چه گزینه هایی داره ،فکر کنم محل اقامت بزرگترین دغدغه تازه واره ها میتونه باشه.

4. Top | #13

میزان امتیاز
    29

5. کاربر مقابل از mohajer0 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

aminzeinali (2015/06/11)

6. Top | #14

تخصص
    .Net Developer
    میزان امتیاز
    404
    لطفا دوستانی که از خونه های ایشون استفاده کردند، تجربه شون رو شر کنند، دامون عزیز که این زحمت رو کشید
    GRANT: 19 Nov 2015
    LAND: 27 Mar 2016
    Job: 26 Apr 2016

7. Top | #15

میزان امتیاز
    9
    نقل قول نوشته اصلی توسط دامون نمایش پست ها
    اون زمانی که مارفتیم پیششون فکر کنم قیمت 300 تا در هفته بود که ما چک و چونه زدیم و چون گفتیم که بالای دو ماه میمونیم و البته چون دو خانواده بودیم ، به ما تخفیف دادند و 280 تا میگرفتن که به نظرم خوب بود و ما راضی بودیم از تجربمون . اما 350 کمی زیاد به نظر میرسه مگر اینکه خیلی موقت و در حد حداکثر یکماه بهش فکر کنید .
    خوبی خونه خانم اشی هم اول خودشونند که ما جز خوبی ازشون ندیدیم و هنوز هم هر سال حداقل دوسه بار میریم بهشون سر میزنیم و بعد اگر خوش شانس باشید و همخونه ای های خوبی داشته باشید بسیار کمک میکنند در جا افتادنتون . البته تا دلتون بخواد ایرانی اونجا رفت و امد میکنه و کلی آدم جدید میبینید . واسه بچه هایی که اونجا شروع کردند ، "خونه اشی" ، یه چیزی تو مایه های خونه مادربزرگست ، محل قرار گذاشتن و مهمونی و رفت و آمد .
    Frenchs Forest منطقه ای بسیار زیباست . یه مرکز خرید معمولی هم نزدیک خونشون هست که پیاده میرفتیم و میومدیم ( ده دقیقه) ولورث و ... داشت . تا چتسوود و ایستگاه قطارش با اتوبوس حدود 20 -25 دقیقه و تا Wynyard (مرکز شهر)با اتوبوس حدود 50-55 دقیقه راه بود .
    نمیدونم جدیدا طبقه بلار و که ساخته و نوسازه ، شاید به خاطر اون بیشتر میگیره . اگر اتاق Ensuite رو این قیمت میده ، شاید منطقی باشه اختلافش . البته اینکه پول برق و اینترنت و .. هم ندارید اوایل یه مزیته .

کلا share زندگی کردن البته استایل خاصی رو میطلبه که شاید از عهده همه بر نیاد . واسه ما یکی دو ماه اول بد نبود تا وقتی که یکی دو تا همخونه ای ناجور سر و کلشون پیدا شد و ما خونه گرفتیم و رفتیم . خانواده میشناسم شاید بیش از یکسال اونجا زندگی میکردند ، کلی هم خوشحال بودند .
    دامون عزیز یه سوال داشتم
    من با خانوم اشی برای 24 سپتامبر که وارد میشم پیام دادم ایشون گفتن نگران نباشم و دو روز قبل پرواز بهشون پیام بدم. این یک مقدار منو نگران کرده که یک زمان دچار مشکل نشم سر محل اسکان.
    بنظرتون مشکلی نیست؟

8. Top | #16

تخصص
    Registered Migration Agent
    میزان امتیاز
    2629
    شما تاکید کردید که حتما میخواید برید خونه خودشون ؟
    چون تا جایی که میدونم به هرحال میتونند براتون جایی رو چیدا کنند حتی اگر خونه خودشون نباشه که البته من چندان توصیه نمیکنم .

9. Top | #17

میزان امتیاز
    9
    نقل قول نوشته اصلی توسط دامون نمایش پست ها
    شما تاکید کردید که حتما میخواید برید خونه خودشون ؟
    چون تا جایی که میدونم به هرحال میتونند براتون جایی رو چیدا کنند حتی اگر خونه خودشون نباشه که البته من چندان توصیه نمیکنم .
    نه اشاره ای نکردم. من میدونستم جایی رو پیدا می کنن ولی فکر کردم الان منظورشون خونه خودشونه... نگرانیم اینه که اصلا در مورد مسائل مالی اینها باهام صحبتی نکرده و من نمیدونم دو روز به رفتنم چی مد نظرشونه. الان دوباره بهشون ایمیل میدم ولی منم اصلا دوست ندارم جای دیگه ای برم وگرنه خودم میتونستم از airbnb خونه بگیرم

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12