سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 16

موضوع: دوره آموزشی "وکیل مهاجرت خود باشید"

1. Top | #1

تخصص
    Registered Migration Agent
    میزان امتیاز
    2629

دوره آموزشی "وکیل مهاجرت خود باشید"

با توجه به پیشنهاد دوستان در مبحث درآمدزایی برای فروم ، تصمیم گرفتم که دوره آموزشی و پرسش و پاسخ مهاجرت به استرالیا را به صورت وبینار ارائه کنم .

سیلابس دوره :
    15-30 دقیقه توضیح در مورد پروسه به صورت کلی و شرح کلمات و نکات کلیدی
    60-90 دقیقه پرسش و پاسخ - سعی میشه که به هر شرکت کننده فرصت داده بشه که سوالات خود را مطرح کند .
    30 دقیقه میلاد عزیز هم قبول کردند که مختصری در مورد شرایط اقتصاد استرالیا ، بازار سرمایه و مسائل مالیاتی و مالی مهاجرین تازه وارد توضیخاتی ارائه کنند .

زمان و نحوه ارائه :
    جمعه حدود 11 صبح تهران - تاریخ دقیق بسته به میزان استقبال دارد . ولی به احتمال بسیار زیاد 17 آپریل . نحوه ارائه از طریق اینترنت و سایت Anymeeting انجام خواهد شد . قبلا برای تعداد تا 50 نفر شرکت کننده از ایران تست شده است و در صورت داشتن اینترنت معمولی مناسب از ایران قابل استفاده است .

هزینه :
    برای پروژه ثبت دامین و هاست سایت تا 5 سال آینده ، donation قبول میکنیم . نظر من اینه که توسط هر شرکت کننده حداقل 50 هزار تومان به صندوق سایت کمک شود .

نکته :
    همانطور که تا به حال در فضای مجازی ثابت کرده ام هیچگونه فیلتری در ارائه پاسخ ندارم . اما ممکن است در جواب پاره ای سوالات ، برای اینکه وقت بقیه گرفته نشود ، لینک ارائه کنم یا به تاپیک خاصی در فروم ارجاع دهم . در مورد اینکه رزومه و سی دی آر و فرمها و نامه سابقه کار و ... چه فرمتی داشته باشند ، اگر سوالی باشد توضیح خواهم داد ولی از ارائه نمونه و ...معذورم .

این دوره را به دوستان خود معرفی کنید . هر شرکت کننده بیشتر ، ما را یک قدم به هدف نزدیک تر خواهد کرد .

اگر نکته ای هست که فکر میکنید به پر بار تر شدن جلسه کمک خواهد کرد ، لطفا اعلام نمایید.

2. 10 کاربر مقابل از دامون عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

Ally (2015/03/23),hosseiin (2015/03/23),mazdak2536 (2015/03/26),mhd.hdr (2015/03/24),Migrant (2015/03/25),pisces90 (2015/05/27),r.adiban (2015/03/27),sjavadin (2015/03/24),ترمه (2015/03/28),حمید (2015/03/24)

3. Top | #2

تخصص
    میزان امتیاز
    2629
    دوستان عزيز ، اگر كسي نظري در مورد سيلابس ، زمان ، نحوه برگزاري و يا هزينه دوره داره اطفا إعلام كنه .
    ميخوام event رو بسازم و نهاييش كنم به زودي .

4. کاربر مقابل از دامون عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

sjavadin (2015/04/20)

5. Top | #3

تخصص
    Construction Project Manager
    میزان امتیاز
    626
    سلام بر دامون
    خيلي خوبه
    فقط چندتا نكته به نظر من مي رسه:
    1- توي وبيناري كه ميلاد عزيز زحمتش رو كشيد مشكلي كه وجود داشت اين بود كه بعد از (فكر مي كنم) 12 تا 13 نفر، اتصال اينترنتي مشكل پيدا كرد و افراد زيادي ارتباطشون رو از دست دادن. مثلاً من به شخصه فكر مي كنم نصف وبينار رو تكه تكه شنيدم. با اين كه اولين نفري بودم كه كانكت شدم. اين رو هم در نظر داشته باشيم كه كساني كه هزينه اي رو پرداخت مي كنند طبيعتاً توقع خدمات باكيفيتي دارند.

2- به نظر من اضافه شدن بحث مالياتي به اين بحث خيلي كمكي نمي كنه. چون مسايل مالياتي بيشتر براي كساني كه ويزا دارند يا نزديك ويزا هستند اهميت پيدا مي كنه. براي كساني كه تازه در حال اقدام هستند خيلي مفيد نيست. به نظرم خوبه كه اون رو مستقل برگزار كنند.

3- من فكر مي كنم بهتر باشه كه يه مقدار تعداد رو محدود كنيد كه بشه پرسش و پاسخ مستقيم و مناسبي رو در نظر گرفت. در غير اينصورت ممكنه خيلي از افراد امكان اين رو پيدا نكنند كه سوالاتشون رو بپرسن.

4-براي اين كار البته يه راه حل وجود داره (كه البته براي شما زمان گيرتر مي شه). اونم اينه كه برنامه رو تقسيم كنيد به 2 تا 3 برنامه براي افراد در مراحل مختلف. مثلاً اسسمنت توي موسسات مختلف، EOI و اسپانسرشيپ، لاج و .... البته در اين صورت احتمالاً بايد هزينه رو يه مقدار كمتر كرد. چون در غيراين صورت هزينه ها براي كسي كه بخواد همه رو شركت كنه يه مقدار زياد مي شه (البته به نظرم هزينه اصلاً زياد نيست. خيلي خوبه. حداقل براي شروع خيلي خوبه. مي شه بعد از اولين برنامه ازش فيدبك گرفت)

باز هم ممنون بابت وقت و انرژيي كه مي ذاريد.
    پشت درياها شهري ست..... قايقي بايد ساخت.......
    Subclass 189
    Lodge:2014-05-02
    Visa Granted: 2015-02-04

6. 5 کاربر مقابل از mhd.hdr عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

mazdak2536 (2015/03/26),r.adiban (2015/03/27),sjavadin (2015/04/20),ترمه (2015/03/28),دامون (2015/03/26)

7. Top | #4

میزان امتیاز
    656
    نقل قول نوشته اصلی توسط دامون نمایش پست ها
    دوستان عزيز ، اگر كسي نظري در مورد سيلابس ، زمان ، نحوه برگزاري و يا هزينه دوره داره اطفا إعلام كنه .
    ميخوام event رو بسازم و نهاييش كنم به زودي .
    سلام ،ضمن تشکر از زحمتی که میکشی ، من با پیشنهاد مهدی موافقم ، به نظرم اکه اینطوری پیش برید بهتره

8. 2 کاربر مقابل از mazdak2536 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

sjavadin (2015/04/20),دامون (2015/03/26)

9. Top | #5

تخصص
    میزان امتیاز
    2629
    مهدی جان ، ممنون .

این تغییرات رو با توجه به پیشنهاد شما انجام خواهم داد :

- بحث مالی خارج میشه
    - حداکثر تعداد شرکت کننده رو روی ده نفر میزاریم و بیشتر زمان رو به پرسش و پاسخ اختصاص میدم . سعی میکنم از آخر سوالات مطرح بشه یعنی اول افرادی که در مراحل آخر کار هستند شوالات رو بپرسند و بعد افرادی که در مراحل اولیه هستند . اینطور کسی که در مراحل آخر هست ، میتونه بعد از جواب گرفتن ، ترک کنه و وقتش تلف نشه . البته سوالات اونها برای افرادی که در ابتدا هستند ، مفید خواهد بود .
    - هزینه شرکت رو "همت عالی" در نظر میگیریم . هدف اینه که کاری انجام بشه و افراد ترغیب به کمک

جلسه اول رو انجام میدیم ، ببینیم بازخورد چیه .
    احسان که بیاد احتمالا ازش بخوایم اون هم دوره محبوب کار یابیش رو رو همین تجربه پیاده کنه .

کمی این رخوت فروم که مربوط به تعطیلاته بخوابه ، کارهای ثبت نام رو شروع میکنیم .

10. 4 کاربر مقابل از دامون عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

mazdak2536 (2015/03/28),mhd.hdr (2015/03/28),sjavadin (2015/04/20),حمید (2015/03/29)

11. Top | #6

تخصص
    میزان امتیاز
    2629
    این هم اطلاعیه نهایی دوره .
    تمایل خود برای شرکت را در ذیل اعلام کنید . سپس با هماهنگی و راهنمایی مزدک و علی عزیز ، هزینه مد نظر خود را به حساب معرفی شده فروم جهت پروژه "دامین ، هاست و ساپورت 5 سال آینده" واریز کنید و به دوستان اطلاع دهید تا برای شما دعوتنامه ارسال شود .

سیلابس دوره :
    15-30 دقیقه توضیح در مورد پروسه به صورت کلی و شرح اصول و نکات کلیدی در زمینه مهاجرت تخصصی
    60-90 دقیقه پرسش و پاسخ - سعی میشه که به هر شرکت کننده فرصت داده بشه که سوالات خود را مطرح کند .

زمان و نحوه ارائه :

جمعه 24 آپریل ساعت یک بعد از ظهر به وقت تهران به مدت دوساعت . نحوه ارائه از طریق اینترنت و سایت Anymeeting انجام خواهد شد .
    برای بالا بردن کیفیت و پاسخگویی با حداکثر تعداد هشت نفر برگزار میشود .

هزینه :
    برای پروژه ثبت دامین و هاست سایت تا 5 سال آینده ، donation قبول میکنیم .هیچ محدودیتی نیست و هر مبلغی که صلاح میدانید و فکر میکنید ارزش کار را دارد را واریز فرمایید.

نحوه ثبت نام :
    در ذیل این نوشته اعلام آمادگی کنید .
    با هماهنگی http://forums.persianinoz.com/members/mazdak2536.html و http://forums.persianinoz.com/members/ally.html که عهده دار مسئولیت مالی و این پروژه هستند ، نسبت به پرداخت donation خود اقدام کنید .
    برای شما دعوتنامه شرکت ارسال میشود .
    برای شرکت نیاز به خط اینترنت با سرعت قابل قبول هست .

نکته یک :
    همانطور که تا به حال در فضای مجازی ثابت کرده ام هیچگونه فیلتری در ارائه پاسخ ندارم . به هیچ عنوان هیچ سوالی به بعد موکول نخواهد شد و در حد دانشم پاسخگو خواهم بود .اما ممکن است در جواب پاره ای سوالات ، برای اینکه وقت بقیه گرفته نشود ، لینک ارائه کنم یا به تاپیک خاصی در فروم ارجاع دهم . در مورد اینکه رزومه و سی دی آر و فرمها و نامه سابقه کار و ... چه فرمتی داشته باشند ، اگر سوالی باشد توضیح خواهم داد ولی از ارائه نمونه و ...معذورم .

نکته دو :
    این دوره را به دوستان خود معرفی کنید . هر شرکت کننده بیشتر ، ما را یک قدم به هدف نزدیک تر خواهد کرد .
    حتی اگر نیاز به این دوره ندارید ، لطفا لینک این پست را برای دوستانی که در پروسه مهاجرت هستند یا میخواهند بدون وکیل مهاجرت اقدام کنند بفرستید . مطمئننا هم این دوستان از شما تشکر خواهند کرد و هم اینکه به شناخته تر شدن فرممون کمک میکنید .
    از این لینک استفاده کنید :
    دوره آموزشی "وکیل مهاجرت خود باشید"

نکته سه :
    جهت استفاده بهتر دوستان ، دوره فقط با هشت نفر شرکت کننده انجام میشود . در صورتیکه تعداد متقاضی بیشتر باشد ، دوره دیگری انجام خواهد شد و اگر تعداد کمتراز 5 نفر باشد ، دوره لغو و هزینه ها مسترد میگردد.
    ویرایش توسط دامون : 2015/03/28 در ساعت 01:27 PM

12. کاربر مقابل از دامون عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

sjavadin (2015/04/20)

13. Top | #7

میزان امتیاز
    656
    [QUOTE=دامون;3616]این هم اطلاعیه نهایی دوره .
    تمایل خود برای شرکت را در ذیل اعلام کنید . سپس با هماهنگی و راهنمایی مزدک و علی عزیز ، هزینه مد نظر خود را به حساب معرفی شده فروم جهت پروژه "دامین ، هاست و ساپورت 5 سال آینده" واریز کنید و به دوستان اطلاع دهید تا برای شما دعوتنامه ارسال شود .

بسیار هم عالی یعنی 4 اردیبهشت94 ، خوبه ، امیدوارم شروعی باشه واسه روزهای بهتر

14. 2 کاربر مقابل از mazdak2536 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

sjavadin (2015/04/20),حمید (2015/03/29)

15. Top | #8

تخصص
    Construction Project Manager
    میزان امتیاز
    626
    قابل توجه دوستاني كه قصد شركت در برنامه ي وبينار دامون عزيز رو دارند.

اطلاعات شماره حساب براي پرداخت هزينه در اين صفحه قرار داده شده
    فراخوان جذب کمک مالی

(چند نفر از دوستان سوال كردند به نظرم رسيد لازمه اطلاع رساني مستقيم‌تر بشه)
    پشت درياها شهري ست..... قايقي بايد ساخت.......
    Subclass 189
    Lodge:2014-05-02
    Visa Granted: 2015-02-04

16. 3 کاربر مقابل از mhd.hdr عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

mazdak2536 (2015/03/30),sjavadin (2015/04/20),دامون (2015/03/30)

17. Top | #9

تخصص
    SAP
    میزان امتیاز
    96
    من در حال اقدام برای ویزای پارتنر هستم و کلی سوال دارم. آیا این دوره برای من هم کاربردی داره ؟ و اینکه میتونم سوالاتم رو بپرسم؟ یا اینکه فقط افرادی که برای ویزاهای 189-190 اقدام کرده اند شرکت کنند.

18. Top | #10

تخصص
    میزان امتیاز
    2629
    دانیال جان خود تشکیل دوره جای سوال داره و چون استقبالی نشده ، بعیه انجام بشه ولی اگر هم انجام بشه متاسفانه برای شما مفید نخواهد بود .

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین