سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 16 از 16

موضوع: دوره آموزشی "وکیل مهاجرت خود باشید"

1. Top | #11

تخصص
    SAP
    میزان امتیاز
    96
    نقل قول نوشته اصلی توسط دامون نمایش پست ها
    دانیال جان خود تشکیل دوره جای سوال داره و چون استقبالی نشده ، بعیه انجام بشه ولی اگر هم انجام بشه متاسفانه برای شما مفید نخواهد بود .
    ایشالله که دوره انجام بشه ... بزارین به حساب عید نوروز و خستگی سفر و عید دیدنی

2. Top | #12

تخصص
    Registered Migration Agent
    میزان امتیاز
    2629
    مرسی دانیال .شخصا دوست دارم انجام بشه .
    به هر حال بازی واسه من برد-برده ،اگر انجام شه که با دوستان جدید آشنا میشم و اگر هم نشد که باز هم به نفع من ، سه چهار ساعتی از وقتم save میشه .

3. کاربر مقابل از دامون عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Ally (2015/04/07)

4. Top | #13

میزان امتیاز
    19
    مرسی دانیال .شخصا دوست دارم انجام بشه .
    به هر حال بازی واسه من برد-برده ،اگر انجام شه که با دوستان جدید آشنا میشم و اگر هم نشد که باز هم به نفع من ، سه چهار ساعتی از وقتم save میشه .
    دامون عزیز. من فکر میکنم خیلی از دوستانی که پیگیر ویزاشون هستن این تاپیک رو نخوندن و از برگزاری دوره مطلع نیستن. شاید خوب باشه لینک این تاپیک رو توی تاپیک های دیگه این گروه کپی کنید که دوستان از این دوره مفید استفاده کنن.

من خودم خیلی علاقه مند به شرکت هستم و فقط چون اون روز ممکنه جایی باشم که اینترنت نداشته باشم ثبت نام نکردم. الیته اگه این جمعه بود مشکلی نداشتم ولی هفته بعد رو نمیدونم. احتمالا دوستان دیگه ای هم هستن که شرایط من رو دارن و ممکن هست تو چند روز آینده اعلام حضور کنن.

5. Top | #14

تخصص
    میزان امتیاز
    2629
    نقل قول نوشته اصلی توسط Alex نمایش پست ها
    دامون عزیز. من فکر میکنم خیلی از دوستانی که پیگیر ویزاشون هستن این تاپیک رو نخوندن و از برگزاری دوره مطلع نیستن. شاید خوب باشه لینک این تاپیک رو توی تاپیک های دیگه این گروه کپی کنید که دوستان از این دوره مفید استفاده کنن.

من خودم خیلی علاقه مند به شرکت هستم و فقط چون اون روز ممکنه جایی باشم که اینترنت نداشته باشم ثبت نام نکردم. الیته اگه این جمعه بود مشکلی نداشتم ولی هفته بعد رو نمیدونم. احتمالا دوستان دیگه ای هم هستن که شرایط من رو دارن و ممکن هست تو چند روز آینده اعلام حضور کنن.
    سلام

تا جایی که اطلاع دارم کسی ثبت نام نکرده و خوب طبیعتا برگزار نخواهد شد . من در حد خودم تبلیغ کردم ، بیشتر ز این به فروم لطمه میخوره ، اصراری هم به انجام دوره نیست .
    به عنوان یکی از راههای درامدزایی برای فروم و پروژه خرید هاست و ... پیشنهاد شده بود و من انجام وظیفه کرده بودم در جهت انجام این پیشنهاد .

در مورد سوالات مهاجرتی هم طبق معمول و در حد وقت و با رعایت اصول حرفه ای و شخصیم ، در متن فروم ، در خدمت هستم وخواهم بود .

6. کاربر مقابل از دامون عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Mehnoosh-Mohamad (2015/04/16)

7. Top | #15

میزان امتیاز
    60
    سلام

تا جایی که اطلاع دارم کسی ثبت نام نکرده و خوب طبیعتا برگزار نخواهد شد . من در حد خودم تبلیغ کردم ، بیشتر ز این به فروم لطمه میخوره ، اصراری هم به انجام دوره نیست .
    به عنوان یکی از راههای درامدزایی برای فروم و پروژه خرید هاست و ... پیشنهاد شده بود و من انجام وظیفه کرده بودم در جهت انجام این پیشنهاد .

در مورد سوالات مهاجرتی هم طبق معمول و در حد وقت و با رعایت اصول حرفه ای و شخصیم ، در متن فروم ، در خدمت هستم وخواهم بود .
    شما چقدر خوووووووووووووووووووووووو ووووووووووووووووبید!!!!
    کلا خلاقیت تون در کمک کردن به دیگران عااااااااااااالیه!
    نمیشه همین دوره بصورت حقیقی برگزار شه در زمانی که اساتید ایران تشریف دارند؟؟
    ***پیشنهاد من:
    یک صفحه شامل آدرس لینکهای مورد نیاز احتمالی تحت عنوان FAQ !!! قبل از دوره منتشر شه و این باعث میشه که افراد با پیش مطالعه وارد دوره بشن و سوالات طوری باشه که واقعا جوابش دست نیافتنی و خت هست تا به نحو احسن از زمان اساتید استفاده بشه!
    خود من برای سرچ هام چون جسته و گریخته اطلاعات جمع میکنم یه جورایی پیوستگی مطالبم دچار اخلاله و اون FAQ خیلی به درد عادمایی مث من میخوره که با خنگ بازی مون وقت شما رو میگیریم

راستی من کلا موافقم

8. Top | #16

تخصص
    میزان امتیاز
    2629
    لطف دارید شما دوست عزیز
    متاسفانه این دوره چندان با استقبال مواجه نشد و امکان برگزاری نداره . پیشنهاد FAQ میتونه خیلی مفید باشه امیدوارم انجام بشه .

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12