سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
صفحه 1 از 7 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 70

موضوع: سیم کارت و پلن های اینترنت و تلفن

1. Top | #1

تخصص
    اطلاعاتی وارد نشده
    میزان امتیاز
    478

Question سیم کارت و پلن های اینترنت و تلفن

سلام به همه ...
    من میخوام به عنوان یه تازه واد سیم کارت بخرم و به نظرم چیزایی که باید الآن واسم مهم باشه ...

1- اینتزنت با حجم dl و سرعت بالا
    2- امکان تماس اینترنشنال
    3- قیمت پایین تر بهتر
    ***به نظرم سطح پوشش دهی نتورکش فعلاً مهم نیست ، چون فعلاً منه تازه وارد فک نمیکنم زیاد از مناطق اصلی شهر دور شم!***

کلی گشتم و اینا رو پیدا کردم ... میشه بگین کدوم مناسبه ... مرسی ...

Vodafone:
    50$ - 3GB dl - infinite local call&txt - 300min international call
    60$ - 4GB dl - infinite local call&txt - 300min international call
    80$ - 6GB dl - infinite local call&txt - 300min international call
    Optus:
    30$ - 1.5GB dl 300min local call - infinite txt - N/A
    45$ - 3GB dl - infinite local call&txt - N/A
    60$ - 6GB - infinite local call&txt - N/A
    TPG:
    20$ - 100MB - infinite call&txt - N/A
    25$ - 500MB - infinite call&txt - N/A
    30$ - 1.5GB - infinite call&txt - N/A
    40$ - 2.5GB - infinite call&txt - N/A
    Amaysim:
    45$ - 5GB - infinite call&txt - N/A
    20$ - 500MB - N/A - N/A
    ویرایش توسط mohammad_eslami : 2015/03/15 در ساعت 05:05 PM

2. کاربر مقابل از mohammad_eslami عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

mazdak2536 (2015/03/16)

3. Top | #2

تخصص
    اطلاعاتی وارد نشده
    میزان امتیاز
    478
    من خودم طرح 60$ optus رو ترجیح میدم ... البته Telstra رو بابت قیمت خیلی بالاش حساب نکردم

4. Top | #3

تخصص
    Registered Migration Agent
    میزان امتیاز
    2629
    به نظرم لازم نیست 60 دلار هزینه کنی . من خودم روی سه گیگ دافونم ، نکته اینه که زنگ زدم و چونه زدم که قیمتتون بالاست و بقیه رقبا قیمت بهتر میدن و برای شش ماه 15 دلار تخفیف گرفتم . یعنی الان دارم ماهی 35 تا میدم . هر یک گیگ اضافه که استفاده کنی هم میتونی ست کنی که ده دلار اتواتیک شارژ شی .
    سرویسهای دیگه ای مثل Lebara هستند که مثلا سرویس ماهی 30 دلار داره واسه تماس ناحدود و دو گیگ اینترنت . برای ماه اول هم نصف قیمت که من ترجیح میدم دنبالشون نرم و پیشنهاد نمیکنم چون سرویس دهی خوبی ندارند و شرکتهای کوچکی هستند .

در ضمن اون international Call معمولا شامل تماس با ایران نمیشه و برای تماس با ایران باید راه دیگه ای مثل سرویسهای voip رو مد نظر داشته باشی.

5. 4 کاربر مقابل از دامون عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

mazdak2536 (2015/03/16),Newlife (2015/03/15),shohi (2015/08/23),محمد (2015/03/15)

6. Top | #4

تخصص
    اطلاعاتی وارد نشده
    میزان امتیاز
    478
    مرسی ...
    آره voda به نظر داره از بقیه گرونتر میده ... خوب من خودم پس احتمالاً یه 3GB Optus میگیرم ... تا ببینم مصرفم چه قدره!
    تو فرودگاه ملبورن میشه تو هر ساعتی از شبانه روز سیم خرید و همونجا هم اکتیو کرد؟

7. Top | #5

تخصص
    Registered Migration Agent
    میزان امتیاز
    2629
    البته من ودافون رو پیشنهاد دادم ولی خوب هرجور صلاح میدونی .

8. کاربر مقابل از دامون عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

mohammad_eslami (2015/03/15)

9. Top | #6

تخصص
    اطلاعاتی وارد نشده
    میزان امتیاز
    478
    نظر شما اولویت داره دامون عزیز ... Forza Voda !!!
    ببینم یه سوالی ... ... میشه شمارمون رو وقتی خواستیم اوپراتورمون رو عوض کنیم ، نگه داریم؟

10. Top | #7

تخصص
    Computer Network and Systems Engineer
    میزان امتیاز
    182
    نقل قول نوشته اصلی توسط Gabric نمایش پست ها
    نظر شما اولویت داره دامون عزیز ... Forza Voda !!!
    ببینم یه سوالی ... ... میشه شمارمون رو وقتی خواستیم اوپراتورمون رو عوض کنیم ، نگه داریم؟
    تقریباً تمامی اپراتورها امکان انتقال شماره از یک پروایدر به یکی دیگه رو ارائه می کنن. مگر در مورد برخی شرکت های ارائه دهنده خدمات موبایل کوچک. من هم بعد بررسی موارد مختلف فعلاً نظرم رو Red Plan ودافون یا همون پلن 50 دلاری هستش.

11. کاربر مقابل از محمد عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

12. Top | #8

تخصص
    میزان امتیاز
    182
    مرسی ...
    آره voda به نظر داره از بقیه گرونتر میده ... خوب من خودم پس احتمالاً یه 3GB Optus میگیرم ... تا ببینم مصرفم چه قدره!
    تو فرودگاه ملبورن میشه تو هر ساعتی از شبانه روز سیم خرید و همونجا هم اکتیو کرد؟
    طبق شنیده ها، تو فرودگاه ملبورن فقط سیم کارت های ودافون و اپتوس قابل خرید هست. در مور فعالسازیش در هر ساعت شبانه روز اطلاعی ندارم.

13. کاربر مقابل از محمد عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

14. Top | #9

تخصص
    اطلاعاتی وارد نشده
    میزان امتیاز
    478
    مرسی محمد ... علت خاصی داره انتخابت؟ ... چون همون 3GB رو تو Optus با 5$ کمتر میشه خرید! ... البته 300min اینترنشنال فقط تفاوتشونه!
    میشه جایگاه این 3 تا اوپراتور Vodafone, Telstra, and Optus رو با اوپراتورهای خودمون مقایسه کنی؟
    بازم مرسی

15. Top | #10

تخصص
    میزان امتیاز
    182
    مرسی محمد ... علت خاصی داره انتخابت؟ ... چون همون 3GB رو تو Optus با 5$ کمتر میشه خرید! ... البته 300min اینترنشنال فقط تفاوتشونه!
    میشه جایگاه این 3 تا اوپراتور Vodafone, Telstra, and Optus رو با اوپراتورهای خودمون مقایسه کنی؟
    بازم مرسی
    چندتا دلیل داره. اول اینکه کلا از برند ودافون خوشم میاد. اما طبق تجربه دوستان کاورج ودافون تو سیدنی خوبه و تو مناطق شهری کسی مشکلی نداشته ظاهراً. یکی از دلایل همون 300 دقیقه است که البته شاید چندان کاربردی نباشه. اینطوری که دامون می گه.
    در مورد این سه اپراتور هم این نکته رو احتمالاً می دونی، این سه تا تنها شبکه های تلفن همراه استرالیا هستن و بقیه شرکت ها از زیرساخت یکی از این شرکت ها استفاده می کنن. مثلاً TPG از اپتوس استفاده می کنه و البته سه شرکت اصلی کل شبکه شون رو به شرکت های کوچکتر نمی دن و بنابراین کاوریج اپتوس و TPG یکی نیست مسلماً. این سه شرکت رو بزاریم کنار بعضی شرکت های دیگه مثل همین TPG و یا Vrigin هم ظاهراً خدمات و قیمت مناسبی ارائه می کنن. تلسترا اینطور که شنیدم شرکت قوی و با سابقه ای هست و تو زمینه تلفن های ثابت هم فعالیت می کنه. قیمتش هم معمولاً گرون تر از بقیه است. کاورج خوبی داره و شاید بشه گفت مثل همراه اوله. بعد اون اپتوس قرار داره که اونم شرکت خوب و با سابقه ای هست. این دو شرکت استرالیایی هستن. اما ودافون یه شرکت در اصل آمریکایی هست که تو خیلی از کشورا فعالیت داره، از جمله کشورهای اروپایی.

در کل به نظرم زیاد رو این موضوع حساس نباش. یکی رو انتخاب کن و هر وقت خواستی سوئیچ کن رو یکی دیگه و خوبیش هم اینه بر خلاف ایران، شماره ات حفظ میشه. منم یهو دیدی به جای ودافون رفتم تلسترا یا اپتوس گرفتم یا حتی TPG. البته همه مواردیکه گفتم نظریات شخصی و حاصل گفته ها و شنیده های دوستان بوده و اون ها با توجه به داشتن تجربه ملموس در این زمینه، شاید بهتر از من بتونن نظر بدن.

16. 4 کاربر مقابل از محمد عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

mazdak2536 (2015/03/16),mohammad_eslami (2015/03/15),Navid1356 (2015/10/09),shohi (2015/08/23)

صفحه 1 از 7 123 ... آخرینآخرین