سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 234
نمایش نتایج: از 31 به 38 از 38

موضوع: اقامت موقت در ملبورن

1. Top | #31

تخصص
    حسابدار
    میزان امتیاز
    5
    نقل قول نوشته اصلی توسط ssaeeds نمایش پست ها
    سلام.

من و همسرم تا یه ماه دیگه ملبورن میایم. یه مطلبی خوندم تو همین پست و پستهای مشابه که " بدون داشتن کار ، خونه اجاره نمیدن یا خیلی سخت اجاره میدن " نمیدونم درست متوجه شدم ؟ میشه لطفا توضیح بیشتری بدین. ممنون میشم
    سلام دوست عزيز
    بله درسته.اينجا به سختى به كسى كه كار نداشته باشه خونه اجاره ميدن و معمولا مالك،بين افرادى كه براى اجاره كردن يه خونه،اپليكيشن پرميكنند،خونه رو به كسى اجاره ميده كه كار ميكنه و بدونه توانايى پرداخت اجاره رو داره.بهترين كار براى شما كه كار نداريد اين هست كه اگر حساب بانكيتون تو ايران خوبه،يه نامه از بانك با ترجمه تهيه كنيد و زمان اجاره كردن خونه به مالك نشون بديد و بگيد كه تازه از ايران اومديد و تا زمان پيدا كردن كار از ايران ساپورت ميشيد.يعنى نشون بديد مشكل مالى نداريد

Sent from my iPhone using Tapatalk

2. کاربر مقابل از sara472 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

ssaeeds (2016/12/27)

3. Top | #32

تخصص
    هوافضا
    میزان امتیاز
    3
    دوستانی که برای اقامت موقت مشکل دارید باید به عرضتون برسونم که من الان دو هفتست که ملبورن هستم
    من در هاستل اقامت دارم که بسیار شیک و مرتب و تمیز هست
    یک چیزی بین مسافرخونه و هتل های ماست/ حتی شباهتی هم به خوابگاه های دانشجویی داره ولی آن کجا و این کجا
    نه به کیفیت هتل و نه به مسخرگی مسافرخونه
    تازه اکثرا هم جوونای خارجی اینجان از همه جای دنیا/ آدمایی که اومدن دنیا رو بگردن و لذت ببرن و کار کنن
    بسیار محیط فان و شاد و خوبیه و بسیار هم امن هست حتی برای دخترها که واقعا نمونش در ایران میتونم بگم نیست
    قیمت هاستل هم خوبه نسبتا و با سرچ توی بوکینگ دات کام دقیقتر متوجه میشین
    برای مچردها اکیدا توصیه میشه و حتی متاهل ها
    مخصوصا هاستل های توی سیتی و جاهای شلوغ خیلی بهترن و اونایی که امتیاز بالاتری دارن
    من هاستل greenhouse هستم که جزو بهتریناست البته شنیدم هاستل های کثیف و بد هم دارن
    به هرحال اگه مجرد هستین به نظرم واقعا انتخاب خوبی هست تا آدم جا بیفته چون هفته اول سخته و جای شلوغ کمک میکنه به آدم
    موفق باشین دوستان و لذت ببرین از زندگی

4. 3 کاربر مقابل از حامی عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

Elena (2016/12/27),Libra (2016/12/04),Migrant (2016/12/04)

5. Top | #33

تخصص
    مهندس برق
    میزان امتیاز
    7
    از دوستان کسی هست که دنبال خونه مشترک باشه. من و همسرم تصمیم داریم اول مارچ 2017 (تقریبا دو ماه دیگه) بریم سیدنی یا ملبورن. دنبال هم سفر می گردیم. اگه کسی پایه هست اعلام کنید

6. Top | #34

میزان امتیاز
    162
    سلام دوستان
    ورود به یک کشور جدید و با تمام ناشناخته هاش میتونه بسیار استرس زا و دلهره آور باشه. اگه هر مهاجری در بدو ورود یه آشنایی رو داشته باشه تا بتونه به استقبالش بیاد و یا بتونه از کمک فکریش استفاده کنه این دلهره اولیه خیلی کمتر میشه. من خودم این شانس رو نداشتم ولی الان که بعد از حدود یکسال کمی اوضاع برامون بهبود پیدا کرده خوشحال میشم تا بتونم به طریقی به دوستان تازه وارد کمک کنم. در حال حاضر این امکان رو دارم که هر کدوم از دوستانی که به ملبورن میان( اگه ورودشون شنبه و یکشنبه و یا پابلیک هالیدی باشه بهتره) رو بتونم بیام فرودگاه دنبالشون و این باعث خوشحالی من میشه . میتونید از طریق همین فروم و یا آیدی تلگرام من ( moha160459@) و یا ایمیل mohamad_ak1980@yahoo.comچند روز قبل از ورودتون بهم اطلاع بدبد.
    به امید دیدار
    محمد اکرمی
    Mohammad (Mike) Akrami
    Visa190-VIC
    lodge:15 April 2015
    Visa Grant: 30 Sep 2015
    َIn Melbourne from:Feb 2016
    خدایا حال ما خوب است. حال بقیه رو هم خوب کن...

7. 6 کاربر مقابل از Mehnoosh-Mohamad عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

Elena (2016/12/27),Libra (2016/12/27),mehran (2016/12/28),rira2011 (2016/12/29),ssaeeds (2016/12/27),دامون (2016/12/27)

8. Top | #35

تخصص
    مهندس مکانیک
    میزان امتیاز
    1
    سلام دوستان
    من 15 آوریل میرم ملبورن. همسرم و پسرم نزدیک دو ماه بعدش میان
    تو این دو ماه باید یه جای شیر خوب پیدا کنم اگه کسی میتونه راهنمایی کنه یا کمکی بکنه خوشحال میشم

9. Top | #36

تخصص
    مدیریت آی تی
    میزان امتیاز
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط tarkan نمایش پست ها
    از دوستان کسی هست که دنبال خونه مشترک باشه. من و همسرم تصمیم داریم اول مارچ 2017 (تقریبا دو ماه دیگه) بریم سیدنی یا ملبورن. دنبال هم سفر می گردیم. اگه کسی پایه هست اعلام کنید
    سلام
    ما۲۳ فوریه میریم ملبورن بعد اول مارچ میریم سیدنی تا۱۰ مارچ
    برنامتون چیه؟

فرستاده شده از SM-G610Fِ من با Tapatalk

10. Top | #37

تخصص
    translator
    میزان امتیاز
    0
    سلام
    دوستانیکه عازم ملبورن هستند یک اتاق جهت اجاره به خانم موجود میباشد
    لطفا به این ایدی در تلگرام پیام بدهید
    @Azure

Sent from my iPhone using Tapatalk

11. Top | #38

تخصص
    آزاد - سیستم های سرمایشی و گرمایشی
    میزان امتیاز
    0
    سلام وقت همگی بخیر
    من تقریبا یک ماه دیگه عازم ملبون هستم و واقعا سوالات زیادی در رابطه با این شهر و اقامت در اون توی ذهنم دارم، ممنون میشم که لطف بفرمایید و در رابطه با اقامت اولیه و کلاس زبان و مدرسه برای بچه ها یه توضیحاتی بفرمایید.
    من فعلا جایی برای اقامت اولیه پیدا نکردم، نمره آیلتس 5/5 دارم اما میدونم که اونجا کار من رو راه نمی اندازه و قصد دارم تا جایی که می تونم زبان خودم و همسرم رو تقویت کنم، ضمنا من یه دختر 9 ساله دارم که امسال کلاس سوم دبستان رو تموم می کنه و دوست دارم که توی یک مدرسه خوب ثبت نامش کنم و توی این جابجایی کمترین آسیب رو ببینه و زود بتونه با محل زندگی جدیدش انس بگیره، منتظر شنیدن توصیه های شما هستم.
    با سپاس فراوان

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 234