سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
صفحه 1 از 46 12311 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 454

موضوع: آزمون PTE Academic

1. Top | #1

تخصص
    .Net Developer
    میزان امتیاز
    404

آزمون PTE Academic

همانظور که در جریان هستید از ابتدای 2015 اداره مهاجرت استرالیا به جمع سازمان هایی که PTE قبول می کنند پیوسته، برای من که به زودی برای 5 امین بار آیلتس میدم البته کمی دیر هست اما برای دوستان که اوایل داستان مدرک زبان هستند حتما توصیه می کنم این گزینه رو در نظر بگیرند برآورد من اینه که این آزمون در مجموع راحت تر هست.
    1- یکی از مزایاش برای کسی مثل من که با تایپ راحت هست، اینه که امتحان کلا با کامپیوتر هست و هیچ نوشتنی در کار نیست.
    2- یکی دیگه از مزیت هاش این هست که امتحانات در مرکز اصلی تصحیح میشن و دیگه اگزمینری درکار نیست که احتمالا اگاهانه یا نا آگاهانه اشتباه کنه.
    3- از نظر هزینه مشابه آیلتس 200 دلار هست.
    4- مدت زمان اعلام نتایج هم حداکثر 5 روز کاری بعد از امتحان هست و 365 روز سال امتحان اش برگذار میشه.
    5- امتحان کلا یک سه ساعت هست و دیگه اسپیکینگ جدایی نداره، تو همون سه ساعت یک جاهایی با کامپیوتر صحبت می کنید و صداتون ضبط میشه.
    6- یکی دیگه از خوبیاش این هست که وسط امتحان سه ساعتی شما یک بریک ده دقیقه دارید و چون امتحان گروهی نیست، علافی اول امتحان هم نداره، در مجموع از این لحاظ اش خیییلی بهتر از آیلتس هست به نظر من که همیشه مجبور میشم حدود 10 دقیقه از وقت ریدینگ ام رو بذارم برای سرویس بهداشتی.
    7- توی سایت رسمتی خودش امکان ماک با 35 دلار داره که به نظرمن به عنوان یک تخمین دقیق از وضعیت بسیار ارزشمند هست.
    اما از معایبش:
    1- یکی اینکه هنوز به اندازه آیتلس همه جا قبول اش نمی کنند،مثلا اداره مهاجرت کانادا قبول نمی کنه ولی خوب اداره مهاجرت استرالیا قبول می کنه.
    2- یکی از مهمترین معایب اش برای ما ایرانی ها اینه که در حال حاضر در ایران برگذار نمیشه و باید به یکی از کشورهای همسایه از جمله ترکیه و آذربایجان و امارات رفت.

PTE Academic - The English test that takes you places
    GRANT: 19 Nov 2015
    LAND: 27 Mar 2016
    Job: 26 Apr 2016

2. 21 کاربر مقابل از mehran عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

afshin (2015/08/06),alirezamoulaei (2015/08/12),Amir-M (2015/07/26),amirfriendship (2016/08/21),aphrodite (2015/09/29),arianonline (2016/12/09),Behnaz (2015/03/09),cinere (2015/05/22),Cyrax (2015/12/22),Dante (2015/11/23),farid (2015/06/12),hamsh (2015/03/09),Libra (2015/05/07),Mataus (2016/11/21),mazdak2536 (2015/03/09),Mr.Puaro (2015/12/13),Msarchi (2016/08/13),persiangulf (2015/09/03),sjavadin (2015/03/09),ترمه (2015/07/06),حمید (2015/03/09)

3. Top | #2

میزان امتیاز
    656
    نقل قول نوشته اصلی توسط mehran نمایش پست ها
    همانظور که در جریان هستید از ابتدای 2015 اداره مهاجرت استرالیا به جمع سازمان هایی که PTE قبول می کنند پیوسته، برای من که به زودی برای 5 امین بار آیلتس میدم البته کمی دیر هست اما برای دوستان که اوایل داستان مدرک زبان هستند حتما توصیه می کنم این گزینه رو در نظر بگیرند برآورد من اینه که این آزمون در مجموع راحت تر هست.
    1- یکی از مزایاش برای کسی مثل من که با تایپ راحت هست، اینه که امتحان کلا با کامپیوتر هست و هیچ نوشتنی در کار نیست.
    2- یکی دیگه از مزیت هاش این هست که امتحانات در مرکز اصلی تصحیح میشن و دیگه اگزمینری درکار نیست که احتمالا اگاهانه یا نا آگاهانه اشتباه کنه.
    3- از نظر هزینه مشابه آیلتس 200 دلار هست.
    4- مدت زمان اعلام نتایج هم حداکثر 5 روز کاری بعد از امتحان هست و 365 روز سال امتحان اش برگذار میشه.
    5- امتحان کلا یک سه ساعت هست و دیگه اسپیکینگ جدایی نداره، تو همون سه ساعت یک جاهایی با کامپیوتر صحبت می کنید و صداتون ضبط میشه.
    6- یکی دیگه از خوبیاش این هست که وسط امتحان سه ساعتی شما یک بریک ده دقیقه دارید و چون امتحان گروهی نیست، علافی اول امتحان هم نداره، در مجموع از این لحاظ اش خیییلی بهتر از آیلتس هست به نظر من که همیشه مجبور میشم حدود 10 دقیقه از وقت ریدینگ ام رو بذارم برای سرویس بهداشتی.
    7- توی سایت رسمتی خودش امکان ماک با 35 دلار داره که به نظرمن به عنوان یک تخمین دقیق از وضعیت بسیار ارزشمند هست.
    اما از معایبش:
    1- یکی اینکه هنوز به اندازه آیتلس همه جا قبول اش نمی کنند،مثلا اداره مهاجرت کانادا قبول نمی کنه ولی خوب اداره مهاجرت استرالیا قبول می کنه.
    2- یکی از مهمترین معایب اش برای ما ایرانی ها اینه که در حال حاضر در ایران برگذار نمیشه و باید به یکی از کشورهای همسایه از جمله ترکیه و آذربایجان و امارات رفت.

PTE Academic - The English test that takes you places
    مهران جان نگران نباش ، ایندفعه 7 چیه 8 رو میزنی تو گوشش ، از صمیم قلبم برات آرزو میکنم ، من لحظه آخر گرفتم نمره رو ، دیگه زده بودم به سیم آخر ، دنبال خریدنش بودم و ... ، ولی بااعتماد به نفس برو ایشاالله تمومه

4. 2 کاربر مقابل از mazdak2536 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

ebrahim.jalili (2016/11/25),mehran (2015/03/09)

5. Top | #3

میزان امتیاز
    87
    مهران جان ممنون بابت اطلاعات ارزشمندی که درباره این آزمون به اشتراک گذاشتی
    ولی منم مثل مزدک عزیز نظرم اینه که حتما با انرژی پیش برو و مطمین باش که این دفعه میزنی تو گوش 4 تا 7
    این رو هم در نظر بگیر که بالاخره این آزمون یک فرمتو چارچوب جدیده برای هممون و تا بیای آشنا بشی با جزییاتش کلی وقت باید بزاری
    همین زمان رو بزاری رو آیلتس مطمین باش که حله
    منم باهات هم دردم و باید 4 تا 7 بگیرم

6. 2 کاربر مقابل از hamsh عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

mazdak2536 (2015/03/09),mehran (2015/03/10)

7. Top | #4

میزان امتیاز
    656
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamsh نمایش پست ها
    ولی منم مثل مزدک عزیز نظرم اینه که حتما با انرژی پیش برو و مطمین باش که این دفعه میزنی تو گوش 4 تا 7
    این رو هم در نظر بگیر که بالاخره این آزمون یک فرمتو چارچوب جدیده برای هممون و تا بیای آشنا بشی با جزییاتش کلی وقت باید بزاری
    ای بابا نگران نباشید ، واسه ماها در این پروسه هیچ کار نشدی نداره ، قوی و محکم به سوی آینده بهتر، این رو بدونین اگه پروسه آسونی بود مهاجرت ، روزانه 1 میلیون نفر(چه اغراقی!!) میرفتن از ایران

8. کاربر مقابل از mazdak2536 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

حمید (2015/03/10)

9. Top | #5

میزان امتیاز
    87
    ممنونم مزدک جان از انرژی مثبتت
    امیدوارم کارهات به خوبی که تا الان پیش رفته جلو بره و امسال فکر کنم خاص ترین عید رو داری( با نامه گرنت ویزا)
    من یه نگاهی کردم به این آزمونه و یه مقایسه خوندم که بد نیست اینجا میزام برای بقیه دوستان
    نکته اساسی اینه که یه هزینه سفر به دوبی یا ترکیه اضافه میشه ولی معادل 4 تا 7 در این آزمون میشه 65 در هر اسکیل
    Hi

As opposed to IELTS getting a PTE/TOEFL dates is easier, hence quicker turnaround time.

PTE/TOEFL the Speaking is done on the speaker phone on the computer as opposed to a human being in IELTS. PTE Speaking is evaluated by a computer, TOEFL speaking is evaluated by person.

PTE/TOEFL are integrated exams, while in IELTS all sections are distinct.

In TOEFL, 50% of Writing and Speaking questions are integrated hence, doing Speaking/Writing is relatively less cumbersome as compared to IELTS.

80% of Listening and Reading questions are multiple choice in TOEFL.

Lot a TOEFL material is available online, hardly anything available on PTE.

In my opinion, you should give TOEFL a shot.

Good luck.

10. کاربر مقابل از hamsh عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Libra (2015/05/07)

11. Top | #6

تخصص
    .Net Developer
    میزان امتیاز
    404
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamsh نمایش پست ها
    دوست عزیز همانطور که خودت هم نوشتی مهم ترین نکته این هست که این آزمون توسط ماشین ارزیابی میشه حتی اسپیکینگ و رایتینگ و این به شدت احتمال اشتباه آگاهانه و ناآگانه اگزمینر رو کاهش میده به خصوص که این روزها شایعات زیادی در زمینه کیفیت عملکرد مراکز ایران برای دوستان ایرانی مطرح هست.
    مزدک جان،
    هر چند امیدوارم که اینبار موفق بشم، اما واقعا توی آیلتس شانس و سلیقه خیلی تاثیر گذار هست، من امروز اسپیکینگ داشتم، به عنوان تجربه پنجم ام به شکل باور نکردنی سریع پیش رفت و ممتحن حتی فرصت یک ثانیه ای هم بین جواب من و سوال بعدی نمیذاشت و به نظر من می خواست سریع تموم بشه و بره نفر بعدی و این یعنی شانس و سلیقه و اینکه ممتحن امروز به شدت سریع صحبت می کرد.

12. Top | #7

میزان امتیاز
    656
    دوست عزیز همانطور که خودت هم نوشتی مهم ترین نکته این هست که این آزمون توسط ماشین ارزیابی میشه حتی اسپیکینگ و رایتینگ و این به شدت احتمال اشتباه آگاهانه و ناآگانه اگزمینر رو کاهش میده به خصوص که این روزها شایعات زیادی در زمینه کیفیت عملکرد مراکز ایران برای دوستان ایرانی مطرح هست.
    مزدک جان،
    هر چند امیدوارم که اینبار موفق بشم، اما واقعا توی آیلتس شانس و سلیقه خیلی تاثیر گذار هست، من امروز اسپیکینگ داشتم، به عنوان تجربه پنجم ام به شکل باور نکردنی سریع پیش رفت و ممتحن حتی فرصت یک ثانیه ای هم بین جواب من و سوال بعدی نمیذاشت و به نظر من می خواست سریع تموم بشه و بره نفر بعدی و این یعنی شانس و سلیقه و اینکه ممتحن امروز به شدت سریع صحبت می کرد.
    به نظر من میخواست ببینه در چه وضعیتی هستی ، با من هم این کار رو کرد ، از این شاحه به اون شاخه ، سوالات متعدد ، وسط جوابم یه سوال دیگه ، گیجم کرد ، اخرشم 7 داد

13. کاربر مقابل از mazdak2536 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

حمید (2015/03/10)

14. Top | #8

تخصص
    .Net Developer
    میزان امتیاز
    404
    دوستان،
    من با توجه به اینکه در 2 سال گذشته که زبان به قصد آیلتس خوندم و نتایج اش هم در امضام هست به خصوص با توجه نواسانات نمرات ام در 6 ماه اخیر، تصمیم گرفتم برم سراغ PTE، اگر دوستان دیگه ای هم این راه رو خواستن برن ، خوشحال میشم به هم کمک کنیم.
    در مورد آیلتس این توضیح رو بدم ، من R رو یکسال پیش شدم 8 بعد 6 ماه پیش شدم 7 بعد 4 ماه پیش شدم 6.5 بعد 1 ماه پیش شدم 8.5 ، و طی 6 ماه گذشته با اینکه اینکه تمرکز زیاد و وقتی زیادی روی W گذاشتم اما نمره از 7 به 6.5 و بعد هم 6 کاهش پیدا کرد، هیچ جور نمی تونم به خودم امید بدم که نه دفعه بعد موفقم میشم.
    این رو هم باید بگم که امتحان PTE A به خاطر اینکه کلا توسط ماشین بجای ممتحن تصحیح میشه ، هم بسیار سریعتر نتیجه اش میاد و هم نمره عادلانه تر هست و در واقع رنج نواسانات به خصوص رو به عقب بسیار محدود تر.
    فعلا برای شروع بسته طلایی آماده سازی خود سایت pte رو که شامل دوتا آزمون ماک کاملا قبلا اتکا هست رو خریدم به قیمت 200 هزارتومن : https://ptepractice.com/ البته قبلا نسخه Offline تمرینات رو دانلود کردم و با فرمت امتحان آشنا شدم.
    برای امتحان احتمالا با یک تور تفریحی با خانواده ام برم استانبول ، تقریبا با 3 میلیون تومن میشه یک تور با یک هتل 3 ستاره برای 2 تا 3 شب برای 2.5 نفر پیدا کرد. به نظرم ارزون ترین حالت هست. فقط خیلی اطلاع ندارم که تور استانبول برای هر وقت من بخواهم گیرم میاد یا نه. امتحان رو در می دونم که برای استانبول هر روزی بخوام می تونم ثبت نام کنم، اما مراکز معروف تر باید حدود 3 تا 4 هفته قبل اش رزرو کنم.

15. Top | #9

تخصص
    .Net Developer
    میزان امتیاز
    404
    به نظرم توی نمرات 7 و یا به خصوص 8 تاثیر سلیقه ممتحن خیلی بیشتر میشه، نمونه امضای یک مهاجر هندی:
    IELTS:28 Feb L:8.5, R:9, W:7, S:7.5
    PTE-A:LRWS: 90,90,88,90

16. 2 کاربر مقابل از mehran عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

Libra (2015/05/07),حمید (2015/04/16)

17. Top | #10

میزان امتیاز
    89
    دوستان،
    من با توجه به اینکه در 2 سال گذشته که زبان به قصد آیلتس خوندم و نتایج اش هم در امضام هست به خصوص با توجه نواسانات نمرات ام در 6 ماه اخیر، تصمیم گرفتم برم سراغ PTE، اگر دوستان دیگه ای هم این راه رو خواستن برن ، خوشحال میشم به هم کمک کنیم.
    در مورد آیلتس این توضیح رو بدم ، من R رو یکسال پیش شدم 8 بعد 6 ماه پیش شدم 7 بعد 4 ماه پیش شدم 6.5 بعد 1 ماه پیش شدم 8.5 ، و طی 6 ماه گذشته با اینکه اینکه تمرکز زیاد و وقتی زیادی روی W گذاشتم اما نمره از 7 به 6.5 و بعد هم 6 کاهش پیدا کرد، هیچ جور نمی تونم به خودم امید بدم که نه دفعه بعد موفقم میشم.
    این رو هم باید بگم که امتحان PTE A به خاطر اینکه کلا توسط ماشین بجای ممتحن تصحیح میشه ، هم بسیار سریعتر نتیجه اش میاد و هم نمره عادلانه تر هست و در واقع رنج نواسانات به خصوص رو به عقب بسیار محدود تر.
    فعلا برای شروع بسته طلایی آماده سازی خود سایت pte رو که شامل دوتا آزمون ماک کاملا قبلا اتکا هست رو خریدم به قیمت 200 هزارتومن : https://ptepractice.com/ البته قبلا نسخه Offline تمرینات رو دانلود کردم و با فرمت امتحان آشنا شدم.
    برای امتحان احتمالا با یک تور تفریحی با خانواده ام برم استانبول ، تقریبا با 3 میلیون تومن میشه یک تور با یک هتل 3 ستاره برای 2 تا 3 شب برای 2.5 نفر پیدا کرد. به نظرم ارزون ترین حالت هست. فقط خیلی اطلاع ندارم که تور استانبول برای هر وقت من بخواهم گیرم میاد یا نه. امتحان رو در می دونم که برای استانبول هر روزی بخوام می تونم ثبت نام کنم، اما مراکز معروف تر باید حدود 3 تا 4 هفته قبل اش رزرو کنم.
    این کار رو من توصیه نمی کنم. واسه اینکه استرس کار بالاست، نه تنها استرس امتحان، بلکه استرس یه شهر غریب. به نظرم به تافل نگاهی بنداز، تا حد امکان از ایران بیرون نرو، با سه میلیون میشه 5تا تافل بنویسی. نمونه امتحاناش هست، تست کن خودت.

صفحه 1 از 46 12311 ... آخرینآخرین