سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
صفحه 46 از 46 نخستنخست ... 36444546
نمایش نتایج: از 451 به 458 از 458

موضوع: آزمون PTE Academic

1. Top | #451

تخصص
    مهندسی کشاورزی
    میزان امتیاز
    20
    سلام دوستان
    متاسفانه اخیرا چند نمونه دیده شده که از کارنامه های موفق با رابطه هایی که بعضی افراد سود جو توی سنتر ها دارند برای تبلیغات خودشون استفاده میکنند. مجموعه ای از کارنامه های یک فرد رو به دست میارند و ادعا میکنند که این فرد نمرش این بوده و با متد من رسیده به این نمره اونم در عرض فقط دوهفته. ایمیل فرد رو هم میپوشونند به بهونه ی حفظ اطلاعات شخصی که شما هیچ امکان تماس با فرد مورد نظر رو نداشته باشید. نمونه ی دیگه از سو استفاده ی این به اصطلاح دکتر های پی تی ای یک ووچر تهیه میکنند و شاگرداشون رو به بهونه ی تخفیف ترغیب میکنند که از اکانت اونها استفاده کنند و امتحان ماک رو بدند. بعد از نمرات ماک اونها هم باز برای تبلیغ استفاده میکنند و چون اکانت برای خودشون هست جلوی مشتریا توی اسکایپ لوگین میکنند که این نتایج آخرین ماکم هست که با متد آپدیت شده امتحان دادم و نتیجه این شده. در هر دو مورد هیچ کدوم از افراد روحشون هم خبر دار نمیشه که این به اصطلاح استاد داره از کارنامشون سو استفاده میکنه برای تبلیغ خودش. هزینه های گزاف بالغ بر 1.5 میلیون فقط برای آموزش متد های اسپیکینگ چیز کمی نیست مخصوصا توی این هزینه های مهاجرت. چیزی که مهم هست اینه که با وجود نمونه های ناموفق توی شاگردان هیچوقت به اونها اذعان نمیکنند و فقط با استفاده از کارنامه هایی که از رابط هاشون در سنتر ها به صورت غیر قانونی به دست آوردند و یا بعضی از شاگردان اون هم به ندرت و با تلاش خودشون به دست آوردند دست به تبلیغات وسیع میزنند و وعده ی رسیدن به نتیجه توی دو هفته رو میدند.
    من با بعضی از این دوستان در تماس بودم و اونها از بدقولی در تشکیل کلاسها و تاخیرهایی که بعضا روز کلاس رو استاد نیم ساعت قبل از کلاس عوض میکنه, خود برتر بینی و برخورد بد شکایت زیاد داشتند. این استاد و نمونه های شبیه به ایشون در جواب اعتراض به تاخیر ها و تهدید به ملغی شدن کل دوره شدند و چون زمان تنگ بوده مجبور به تحمل کردن ین شرایط شدند.
    چندین نفر از این دوستان از اینکه یک هفته استاد ترغیبشون میکرد توی کشور دیگه بمونند و با اینکه نتیجه ی آزمون داده شده خیلی فاصله داشته با نمره ی هدف ناراضی بودند. این افراد سودجو به هر بهانه ای طلب مبالغ بیشتر به بهانه ی جلسات تاچ آپ داشتند و با اینکه هزینه ی دوره رو دریافت میکنند باز هم طلب مبلغ بیشتر میکنند.
    شما در نظر بگیرید حال کسی رو که هزینه های اقامت و موندن در یک کشور دیگه به مدت یک هفته و دادن دو امتحان رو بدون گرفتن نتیجه پشت سر گذاشته و باز از طرف این به اصطلاح استادان مطالبه ی مبلغ بالاتر میبینه بدون هیچ شرمی.
    یک نکته هم اضافه کنم که این اساتید تحت پوشش بعضا نامهای دیگه دیگران رو ترغیب به استفاده از فلان استاد میکنند که در واقع فلان استاد خودشون هستند. مواظب باشد مورد سو استفاده قرار نگیرید.
    من این مطالب رو اینجا به اشتراک گذاشتم که دوستانی که امتحان دادند حواسشون باشه که اگر جایی دیدند کارنامشون برای تبلیغ استفاده میشه به پیرسون گزارش بدند و همینطور توی رسانه های اجتماعی مثل همین فروم اطلاع رسانی کنند. همینطور دوستانی که امتحان دارند زیر بار این هزینه های بالا با وعده های واهی نرند. این اساتید شاید 2% خروجیه موفق داشتند اما با تقلب سعی توی بزرگ نشون دادن موفقیتهاشون دارند و از نمونه های ناموفق زیادشون هیچ سخنی به زبون نمیارند. موسسات معتبری هستند که رشته ی تحصیلیشون زبان انگلیسی بوده مثل e2language و منابع و تجاربی که در اختیارتون قرار میدند ارزشش رو داره تا اینکه با آزمون و خطا از بین اینهمه افراد سودجو استاد پیدا کنید.

امیدوارم که همه این مرحله از مهاجرت رو با موفقیت پشت سر بگذارند.
    ویرایش توسط mashoseinaqa : 2017/06/22 در ساعت 11:07 PM

2. 3 کاربر مقابل از mashoseinaqa عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

ghafarnezhad (2017/06/24),Soheil (2017/06/23),محمد (2017/06/23)

3. Top | #452

تخصص
    Computer Enigineer
    میزان امتیاز
    0
    کسی از دوستان عزیز تجربه این آزمون توی آذربایجان یا ترکیه رو داره ؟ ممنون میشم بفرمائید که کیفیت سنتر چطور بوده در صورتی که شرکت کردید توی مراکز این 2 تا کشور .

4. Top | #453

تخصص
    مهندس عمران
    میزان امتیاز
    3
    سلام دوستان.من بار چهارم تو استرالیا نمره ای که برا پی تی ای نیاز داشتم رو بدست آوردم و ۷۰ شدم.از مطالب این گروه خیلی استفاده کردم و وظیفه خودم میدونم هر کمکی بتونم به دوستان ارائه کنم.نکات اصلی رو دوستان عزیز اشاره کردن که درست و مفید هست،بنده هم چند نکته اضافه میکنم.

۱-اگر مثل من چهار تا هفت میخواهید وقتتون رو تو پی تی ای بگذارید بجای آیلتس.پی تی ای امتحان آسونی نیست ولی به نظر من استانداردتر و نمرش قابل حصول تره.

۲-اسپیکینگ در برابر کامپیوتر طرفند داره که بهش اشاره میکنم.شما باید روان و بدون مکس و تردید و با سرعت صحبت کنید.یعنی زیاد مهم نیست چی دارید میگید و محتواش چیه فقط بدون من و من و روان و سریع فقط حرف بزنید.برای اینکار باید از قبل چند تا جمله رو بعنوان فیلر حفظ باشید و اون کلماتی رو که در دیسکرایب ایمیج میبینید یا در ریتل لکچر میشنوید رو داخل جمله های از قبل آمادتون بگذارید فقط همین.

۳-من برا اسپیکینگ فقط استاد گرفتم که خلاصش همین تریکی بود که به شما یاد دادم.باز اگر کسی خواست شمارشو خصوصی براش میفرستم.

۴-مطالب غیر استاندارد تو اینترنت زیاده.سعی کنید سایت معتبر و استاندارد پیدا کنید و با سیستم اونا برید جلو واین شاخه اون شاخه نکنید.من سایتی رو که خودم استفاده کردم و راضی بودم بهتون معرفی میکنم. E2Language.com.سطح زبانتون رو میبره بالا و برا امتحان پی تی ای طراحی شده و قیمتشم مناسب هست.

۵-مدیریت زمان خیلی مهمه که به همه سئوالات خصوصا آخریها برسید که این با وقت گذاشتن و تمرین کردن و دادن امتحان ماک تست بدست میاد.

۶-تو استرالیا یه سایتی هست که ووچر میفروشه و ۲۹۷ دلار میدید بجای ۳۳۰ دلار .من خودم از اونجا خریدم با کردیت کارتم.آدرسش https://www.aeccglobal.com/ptevoucher

امیدوارم مطالبم براتون مفید بوده باشه و باز چیزی یادم بیاد اضافه میکنم.سئوالی هم بتونم پاسخ بدم در خدمتم. موفق باشید و التماس دعا.

5. 2 کاربر مقابل از Mataus عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

محمد (2017/09/30),Vahid29 (2018/06/05)

6. Top | #454

تخصص
    Computer Network and Systems Engineer
    میزان امتیاز
    182
    نقل قول نوشته اصلی توسط unqeng نمایش پست ها
    کسی از دوستان عزیز تجربه این آزمون توی آذربایجان یا ترکیه رو داره ؟ ممنون میشم بفرمائید که کیفیت سنتر چطور بوده در صورتی که شرکت کردید توی مراکز این 2 تا کشور .
    من تجربه مرکز باکو رو دارفقط، ولی در مورد سنترهای استانبول و از دوستانیکه تجربه هر دو جا رو داشتن شنیدم که مرکز باکو بهتره، هم آروم تر و منظم تر و هم خلوت تر. کلا 5 تا استیشن داره و 4 روز در هفته می تونید امتحان بدین. از نظر هزینه هم فکر می کنم آذربایجان ارزون تر از ترکیه باشه. البته هزینه ثبت تام تو ترکیه کم تره.
    1st lodge: 22 Jan. 2009 , Cap & Cease: 22 Sep. 2015
    ---------------------------------------
    ACS Assessment: 15 Dec. 2015 , 263111 - Computer Network and Systems Engineer
    http://lifeinaustralia.persianblog.ir

7. Top | #455

تخصص
    مهندس مکانیک
    میزان امتیاز
    2
    سلام دوستان. من بعد از چند ماه شک و تردید تو انتخاب بین آیلتس و pte بالاخره شروع کردم به خوندن. بعد از یه ماه خوندن این نتیجه ماک تست اول من هست. باید بگم نمرات آیلتس من به جز رایتینگ همیشه بالای 7 بوده و لیسنینگ و ریدینگ رو 8.5 هم شدم. کسی از شما میدونه دلیل نمره خیلی پایین من تو oral fluency چی میتونه باشه؟ من فکر میکردم که روان صحبت کردم. به نظر شما امیدی هست که با این نتایج به نتیجه برسم؟
    تصاوير پيوست شده تصاوير پيوست شده

8. Top | #456

تخصص
    Computer Network and Systems Engineer
    میزان امتیاز
    182
    نقل قول نوشته اصلی توسط Baran نمایش پست ها
    سلام دوستان. من بعد از چند ماه شک و تردید تو انتخاب بین آیلتس و pte بالاخره شروع کردم به خوندن. بعد از یه ماه خوندن این نتیجه ماک تست اول من هست. باید بگم نمرات آیلتس من به جز رایتینگ همیشه بالای 7 بوده و لیسنینگ و ریدینگ رو 8.5 هم شدم. کسی از شما میدونه دلیل نمره خیلی پایین من تو oral fluency چی میتونه باشه؟ من فکر میکردم که روان صحبت کردم. به نظر شما امیدی هست که با این نتایج به نتیجه برسم؟
    اول از همه باید مطمئن شین میکروفونتون کیفت لازم رو داره، از قسمت تست سخت افزار سایت می تونید استفاده کنید، دوم اینکه ممکنه مکث رو کلمات و تو جمله ها زیاد داشته باشین، چون درگیر جمله سازی می شین و می خوایین مطمئن شین جمله درسته، تو اسپیکینگ PTE مهم ترین نکته حفظ فلوئنسی هستش و فقط کافیه ۲۰-۳۰ درصد کانتنت بدین، گرامر هم اصلا نمره نداره.

Sent from my iPhone using Tapatalk
    1st lodge: 22 Jan. 2009 , Cap & Cease: 22 Sep. 2015
    ACS Assessment: 15 Dec. 2015 , 263111 - Computer Network and Systems Engineer
    http://lifeinaustralia.persianblog.ir

9. Top | #457

تخصص
    مهندس مکانیک
    میزان امتیاز
    2
    نقل قول نوشته اصلی توسط محمد نمایش پست ها
    اول از همه باید مطمئن شین میکروفونتون کیفت لازم رو داره، از قسمت تست سخت افزار سایت می تونید استفاده کنید، دوم اینکه ممکنه مکث رو کلمات و تو جمله ها زیاد داشته باشین، چون درگیر جمله سازی می شین و می خوایین مطمئن شین جمله درسته، تو اسپیکینگ PTE مهم ترین نکته حفظ فلوئنسی هستش و فقط کافیه ۲۰-۳۰ درصد کانتنت بدین، گرامر هم اصلا نمره نداره.

Sent from my iPhone using Tapatalk
    ممنون از پاسختون
    من برای اینکه مشکل رو پیدا کنم یک بار دیگه اون امتحان رو تکرار کردم و این بار بدون هدست. نتیجشو اینجا میذارم شاید به درد دوستان بخوره. مشخص شد که قطعا مشکل از هدستم بوده. و یه نکته جالب توجه نمره گرامرم هست که متوجه شدم حق با شماست. رعایت نکردن نکات گرامری در اسپیکینگ هیچ تاثیری نداره. پس دفعه دیگه بدون دغدغه درست بودن جملاتم از لحاظ گرامری فقط بدون مکث صحبت میکنم
    تصاوير پيوست شده تصاوير پيوست شده

10. کاربر مقابل از Baran عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

محمد (2017/11/12)

11. Top | #458

تخصص
    برنامه نویس
    میزان امتیاز
    0
    سلام
    تبریک به همه دوستانی که از سد زبان گذشتن و دمتون گرم که خبر خوش رو به اشتراک میزارین تا بقیه هم انگیزه پیدا کنن
    تشکر از همه دوستانی که لطف می کنن و با حوصله ایده ها و نظراتشون رو با بقیه به اشتراک میزارن
    من از اول فروم رو خوندم و الان تنها موضوعی که ذهنم رو درگیر کرده یه template خوب و کاربردی برای Writing هست. چون به نظرم با حرفای دوستان بحثی در مورد Speaking نمونده و ترفندش رو چند نفر تست کردن و نظر دادن. با این حساب و اینکه نمره ۳ تا از ۵ نوع سوال این بخش تاثیر مستقیم روی نمره Listening داره با یه دانش خوب Listening میشه انتظار نمره خوب داشت و خیلی دغدغه ای نداره. میشه لطفا دوستانی که در مورد اسکیل Writing این امتحان ایده و یا template امتحان شده ای دارن به اشتراک بزارن.

صفحه 46 از 46 نخستنخست ... 36444546