سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
صفحه 34 از 46 نخستنخست ... 24323334353644 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 331 به 340 از 457

موضوع: آزمون PTE Academic

1. Top | #331

تخصص
    دانشجو
    میزان امتیاز
    5
    [QUOTE=mashoseinaqa;14039]
    نقل قول نوشته اصلی توسط sara472 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    كسى اطلاع داره كه چطور ميشه موقع ثبت نام براى ازمون تخفيف گرفت؟شنيدم كه يه كد وجود داره كه اگر بزنيم تخفيف ميگيريم.كسى اطلاعى داره؟

برای سال 2015 یک کد وجود اشت اونهم این بود که با حروف کپیتال مینوشتید PTE2015 موقع ثبت نام توی قسمت مربوطه اما اون کد الان فعال نیست. خیلی از موسسات voucher میفروشند که از یکی به یکی دیگه درصد تخفیفشون متفاوته و تا چهل درصد هم یکبار دیدم توی تبلیغ یکیشون. این موسسات رو باید سرچ کنید و قبل خرید سعی کنید از موسسه ی مربوطه و اعتبارش مطمین بشید.
    This code is still working, you do not have to reply when you are uncertain

2. Top | #332

تخصص
    مهندس
    میزان امتیاز
    0
    کلا برای این امتحان اگر کسی سطح زبانش اورال هفت باشه... با یکی دوماه نمره 65 را میتونه بگیره؟ نمره 79 چقدر وقت میبره؟ من جز نمره زبان بایستی ناتی هم نمرشو بگیرم.. میخوام ببینم 79 پی تی ای خیلی دوروقت می بره که بگیره کسی! یکی از دوستای هندیم که میگفت من حتی با فرمت ازمون هم اشنا نبودم رفتم ازمون دارم 72 شده بود اورال... ایلتس نو بند 7 داشت البته.. ممنون میشم دوستان نظرشون را بدن

3. Top | #333

تخصص
    مهندس
    میزان امتیاز
    0
    یه سوال دیگه: این دو ازمون که صحبتش را میکنند و دقیقا مثل ازمون اصلی هست و نمره هم میده را کسی داره شر کنه؟ یا این را باید بخریم از سایت؟
    PTE Gold Test preparation kit

4. Top | #334

تخصص
    engineer
    میزان امتیاز
    7
    به نظرم این آزمون میتونه در عین اینکه خیلی آسون باشه، همون قدر سخت و دور از دسترس باشه. واقعا آزمون چالش برانگیزیه و به نظرم در کنار تسلط کامل به زبان حتما یه مقدار هوش هم لازم داره. دقیقا مثل حل کردن جدول سودوکو. با همه این تفاسیر واسه کسایی که آیلتس آکادمیک اوورال 7 به بالا دارن، میتونه یه گزینه باشه و به هیچ عنوان به کسی که سطح زبانش در این حد نیست توصیه نمیکنم. خیلیا گول این آزمون خوردن و الان پشیمونن و خیلیا هم با همین آزمون از سد آیلتس گذشتن.
    در کل توصیه میکنم قبل از تصمیم گیری حتما یه ارزیابی جامع خودتونو بکنین بعد تصمیم بگیرین که این آزمونو امتحان بدین.

5. کاربر مقابل از ali1230 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Farid.VF (2017/01/28)

6. Top | #335

تخصص
    مهندس ورزش
    میزان امتیاز
    6
    نقل قول نوشته اصلی توسط ali1230 نمایش پست ها
    به نظرم این آزمون میتونه در عین اینکه خیلی آسون باشه، همون قدر سخت و دور از دسترس باشه. واقعا آزمون چالش برانگیزیه و به نظرم در کنار تسلط کامل به زبان حتما یه مقدار هوش هم لازم داره. دقیقا مثل حل کردن جدول سودوکو. با همه این تفاسیر واسه کسایی که آیلتس آکادمیک اوورال 7 به بالا دارن، میتونه یه گزینه باشه و به هیچ عنوان به کسی که سطح زبانش در این حد نیست توصیه نمیکنم. خیلیا گول این آزمون خوردن و الان پشیمونن و خیلیا هم با همین آزمون از سد آیلتس گذشتن.
    در کل توصیه میکنم قبل از تصمیم گیری حتما یه ارزیابی جامع خودتونو بکنین بعد تصمیم بگیرین که این آزمونو امتحان بدین.
    کاملا با نظرت موافقم علی جان، با این نظرم نمیخوام کسی رو نا امید یا دلسرد کنم.
    من خودم اولش که شروع کردم فکر می کردم که ای بابا اینا که کاری نداره و میشه راحت از پسش براومد ولی وقتی شروع کردم به خوندن و آشنایی با سوالات متوجه شدم که چالش های خاص خودش رو داره و صد البته خوبی های خودش رو اما روی هم رفته من این آزمون رو خیلی منطقی تر و واقعی تر از آیلتس دیدم. بخصوص که این آزمون میتونه آفراد رو به 20 امتیاز هم برسونه تو زبان چرا که مثلا بخش رایتینگ که توی آیلتس خیلی کم پیش میاد بشه 8 گرفت تو این امتحان با تمرین میشه معادل 8 رو گرفت. تو این امتحان تمرکز و سرعت فاکتور های اساسی در کنار مهارت های زبانی هستن.

7. Top | #336

تخصص
    مهندس ورزش
    میزان امتیاز
    6
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_golden7 نمایش پست ها
    یه سوال دیگه: این دو ازمون که صحبتش را میکنند و دقیقا مثل ازمون اصلی هست و نمره هم میده را کسی داره شر کنه؟ یا این را باید بخریم از سایت؟
    PTE Gold Test preparation kit
    حامد جان این دو امتحان و یکسری سوالات نمونه که خود سایت در غالب پک میفروشه بصورت آنلاین هست و باید از داخل خود سایت استفاده بشه برای همین کسی نمیتونه به اشتراک بذاره البته تا اونجایی که من میدونم.
    ویرایش توسط Farid.VF : 2017/01/28 در ساعت 08:14 PM

8. Top | #337

تخصص
    engineer
    میزان امتیاز
    7
    For all PTE aspirants...crack off PTE
    PTE Preperation
    https://crackpteacademic.wordpress.com/
    این سه تا وبسایت در کنار اون منابعی که بقیه دوستان ذکر کردن میتونه به دوستانی که وقت بیشتری دارن کمک کنه.

9. Top | #338

تخصص
    مهندس
    میزان امتیاز
    0
    ضمن احترام به نظر دوستان اضافه کنم که
    توی ایلتس پیش فرض بخصوص توی ریدینگ و رایتیگ بر ندادن نمره بالای هفت بنا نهاده شده و به خاطر همین هم هست که به ندرت کسی ازش نمره خوب میگیره و شانس دخیل هست و نوسان نمره زیاد هست...
    توی این ازمون PTE به نظرم یادگیری مهارت های مورد نیاز واقعا سخت هست و بیشتر برای کسایی که با کامپیوتر راحت تر هستند و سرعت تایپ خوبی دارن و سرعت انتقال اطلاعات مغز بالاتر هست میتونه مناسب باشه... مثلا برای من که خط خیلی جالبی ندارم و کند هستم در نوشتن میتونه گزینه خوبی باشه... بخصوص اینکه من کلا زمان هم برام مهم هست و این چهارده روزها برام مهمه..
    اما یک نکته مهم هست اینجا اگر شما بدونی ماشین چه فاکتورهایی براش مهم هست به نظرم میشه نمره خوب گرفت. به نظر من ارتقاع نمره هفت به هشت در این ازمون خیلی راحت تر از ایلتس هست و لی برای کسی که شیش میخواد اکیدا توصیه میکنم برن روی ایلتس اکادمیک
    این ایلتس مهارت زیاد میخواد و کسب مهارت زمان میبره حتما
    نوسان نمره هم خیلی کمتر هست و مهمتر از اون اینکه شما وقتی نمرت یکی دو روزه میاد میتونی تصمیم گیری کنی که دوباره ازمون بدی یا نه اما در ایلتس بعد از ازمون همه دو هفته تعطیل می کنند و همین سعی و خطا باعث میشه ببینیم کسی در ایلتس بارها تلاش کرده و نتیجه نگرفته... مثلا این دوست افریقایی ایلتس هفت براش رویا بود.. پی تی ای یک هفته خوند رفت نمرشو اورد که برام عجیب بود خیلی چون رشته پرستاری هم بود ایشون...

نتیجه گیری: این ازمون کاملا به مهارت فردی شما بستگی داره... اگر ادمی هستید که زود هول میشید و سیستماتیک نمیتونید جلو برید شاید نتونید زمان برای هر سوال را کنترل کنید.... و این ازمون را پیشنهاد نمیکنم..

نقل قول نوشته اصلی توسط Farid.VF نمایش پست ها
    کاملا با نظرت موافقم علی جان، با این نظرم نمیخوام کسی رو نا امید یا دلسرد کنم.
    من خودم اولش که شروع کردم فکر می کردم که ای بابا اینا که کاری نداره و میشه راحت از پسش براومد ولی وقتی شروع کردم به خوندن و آشنایی با سوالات متوجه شدم که چالش های خاص خودش رو داره و صد البته خوبی های خودش رو اما روی هم رفته من این آزمون رو خیلی منطقی تر و واقعی تر از آیلتس دیدم. بخصوص که این آزمون میتونه آفراد رو به 20 امتیاز هم برسونه تو زبان چرا که مثلا بخش رایتینگ که توی آیلتس خیلی کم پیش میاد بشه 8 گرفت تو این امتحان با تمرین میشه معادل 8 رو گرفت. تو این امتحان تمرکز و سرعت فاکتور های اساسی در کنار مهارت های زبانی هستن.
    ویرایش توسط hamed_golden7 : 2017/01/29 در ساعت 01:48 PM

10. Top | #339

تخصص
    دانشجو
    میزان امتیاز
    2
    سلام از دوستان کسی کتاب
    The Official Guide to the Pearson Test of English Academic

رو داره؟ ممنون میشم اگه نسخه pdf رو به اشتراک بگزارید.

11. Top | #340

تخصص
    مهندس
    میزان امتیاز
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط ghafarnezhad نمایش پست ها
    سلام از دوستان کسی کتاب
    The Official Guide to the Pearson Test of English Academic

رو داره؟ ممنون میشم اگه نسخه pdf رو به اشتراک بگزارید.
    PTE test plus
    https://www.4shared.com/rar/4mCKU-ga...c_Practic.html

12. کاربر مقابل از mldp عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

ghafarnezhad (2017/02/02)

صفحه 34 از 46 نخستنخست ... 24323334353644 ... آخرینآخرین