سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
صفحه 33 از 34 نخستنخست ... 2331323334 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 321 به 330 از 335

موضوع: آزمون PTE Academic

1. Top | #321

تخصص
    مهندسی کشاورزی
    میزان امتیاز
    10
    نقل قول نوشته اصلی توسط Farid.VF نمایش پست ها
    محسن جان ممنون از اطلاعاتت.
    نمیدونم چرا ولی هرچی میاد تو ایران خرابش میکنن (البته همه میدونیم کم و بیش)، همین الان یکی از دوستام نتیجه آیلتسش اومد برام فرستاد L:6 R:6 W:5 S:7.5 Band Score:6 آکادمیک، خودش میگه تا حالا رایتینگ زیر 6 نداشته واقعا این همه اختلاف منطقی نیست.
    بابت مراکز هم حق با شماست باکو گرونتر در میاد و به راحتی ترکیه نیست، اتفاقا اگه این داستانا نبود استانبول برای من از همه بهتر بود چون آشناها اونجا ساکن هستن و هزینه جا نیمدادم ولی هم مرکز پیرسون بشدت شلوغه هم نا امنی یه استرس بیخود به آدم اضافه میکنه.
    یسوال دیگه برای ارزروم هوایی میشه رفت؟
    بنظرت از نظر هزینه ای گرونتر از استانبول یا آنکارا در نمیاد؟
    ارزروم پرواز حتما داره اما استانبول پروازاش از بقیه جاها ارزونتره چون همیشه مسافر هست و شرکتها سر نرخ رقابت میکنند. ارزروم زمینی هم میشه رفت از تهران و تبریز اتوبوس های وی آی پی داره اما اگر سفرتون فقط به قصد امتحان هست توصیه نمیکنم چون بیش از حد خسته میشید. الان فصل آف هست و مخصوصا میتونید پروازهای خیلی ارزون پیدا کنید, خیلی از تورها پرواز چارتر کردند و برای اینکه ظرفیت هواپیما و هتل خالی نباشه با قیمت خیلی نازل دارند میدند, همین هفته ی پیش یه تور با قیمت 400 تومن دو روزه و با پرواز و هتل سه ستاره بهم اطلاع رسانی کرد, بهتر اینه که خوب تورها رو بررسی کنید و مطمین باشید با قیمت پایین میتونید استانبول رو اکی کنید. در مورد اینکه باکو هر یک روز در میون امتحان برگزار میکنه هم حرف دوستان درسته اما پروسه ویزا خودش چند روزی وقت میگیره, در ضمن ترکیه با توجه تعدد مراکزش حتما یک سنتر جا میده بهتون واسه روزی که بخاید امتحان بدید. اگر از دوستان هم کسی تجربه ی امتحان توی هر سنتری رو داره اینجا شیر کنه خیلی کمک بزرگیه. واسه ی نا امنی هم اگر نگرانید فقط کافیه جاهای شلوغ نرید.

2. کاربر مقابل از mashoseinaqa عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Farid.VF (2017/01/07)

3. Top | #322

تخصص
    مهندسی کشاورزی
    میزان امتیاز
    10
    نقل قول نوشته اصلی توسط Baran نمایش پست ها
    دوستان سلام
    من تا الان 4 بار امتحان آیلتس جنرال دادم که نتایجش به این صورت شده:
    L:6.5, W:7, S:7, R:8.5
    L:7.5, W:6.5, S:7.5, R:8.5
    L:8.5, W:6.5, S:7.5, R:7
    L:7.5, W:6, S:7, R:7
    من به 4 تا 7 هر اسکیل نیاز دارم و واقعا خسته و نا امید شدم. به نظرم آیلتس واقعا ناعادلانه هست و روحیه آدم رو تضعیف میکنه. حالا میخواستم از دوستان با تجربه بپرسم به نظرتون امتحان PTE میتونه واسه من مفید باشه و منو از این وضعیت نجات بده؟ در ضمن فرصتمم هم خیلی کمه تا آپریل 32 سالم تموم میشه. مرسی.
    حتما پی تی ای جواب میده توی این شک نکنید. توی همه ی فرومها که چک کنید فرقی نمیکنه که کجا ساکن باشند و چه ملیتی داشته باشند اما همه از آیلتس و سیستم نمره دهیش ناراضیند. من فکر میکنم با توجه به نمره هایی که شما کسب کردید توی آیلتس برای گرفتن چهار تا هفت توی آیلتس (معادل 65/90 در پی تی ای) فقط کیفیه که این کارها رو انجام بدید:
    1- کتاب PTE Official Guide رو تهیه کنید و بخونید. فرم امتحان, زمانبندیها, نوع سوالات و مابقی رو مفصل توضیح داده و با شکل و فرمت امتحان به سرعت آشنا میشید.

2- نقاط ضعفتون رو شناسایی کنید, مثلا اگر تایپتون سریع نیست فقط کافیه نهایتا سه هفته و هر روز دو الی سه ساعت توی این سایت https://www.keyhero.com/ تمرین کنید. همینطور مابقیه نقاط ضعفتون رو شناسایی کنید و روش کار کنید. (از اونجایی که دانش زبانتون خوبه بیشتر احتیاج دارید که اسکیلهایی نظیر سرعت تایپ رو یاد بگیرید یا بهینه کنید.)

3-کتاب Official Guide سه نمونه تست توی CD براتون تهیه کرده, حتما اونها رو کار کنید در حین اینکه نقاط ضعفتون رو هم بهبود میدید. این آزمونها نمره دهی ندارند اما به شناختتون از فرمت امتحان کمک زیادی میکنند.

4-برای ماک تستهای رسمیه PTE ثبت نام کنید و تست A رو انجام بدید و با توجه به نمرتون میتونید تصمیم بگیرید که لازم هست ادامه بدید به بهبود نقاط ضعف یا اینکه برید سراغ امتحان اصلی.

کل این پروسه فکر نمیکنم بیشتر از یک ماه طول بکشه البته به تلاشتون بستگی داره.
    امیدوارم موفق باشید.

4. کاربر مقابل از mashoseinaqa عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Baran (2016/12/29)

5. Top | #323

تخصص
    مهندس مکانیک
    میزان امتیاز
    0
    میشه راهنمایی کنی کجاش باید ایدی ساخت؟ من پیدا نکردم

6. Top | #324

تخصص
    مهندس مکانیک
    میزان امتیاز
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط محمد نمایش پست ها
    واسه سايت ptepractice يه آيدي ديگه بايد بسازي، يه سايت ديگه است.

Sent from my iPhone using Tapatalk
    میشه راهنمایی کنی کجاشه من پیدانکردم.ممنون

7. Top | #325

تخصص
    مهندسی کشاورزی
    میزان امتیاز
    10
    چند تا لینک مفید برای دوستان در حال آماده شدن:

1- این لینک جز سایتهای تکمیل واسه تمرینه اسکیلها هست: PTE Academic Archives - PTE Academic study guide

2-http://thevsquare.blogspot.com.au/

3-برای رایتینگ این سایت خوبیه مخصوصا شیوه پاراگراف بندی رو خیلی خوب توضیح داده: writefix.com | Argument essays, graphs, other writing, and speaking for IELTS, PET, and TOEFL

4-نکات این سایت خیلی خوبه, بیشتر تکنیکه و اینکه کجا چطور عمل کنیم: https://crackpteacademic.wordpress.com/

باز سایتهای بهتری پیدا کردم حتما شیر میکنم عوضش شما هم انرژی بفرستید

8. 3 کاربر مقابل از mashoseinaqa عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

Baran (2016/12/29),Farid.VF (2017/01/07),محمد (2016/12/29)

9. Top | #326

تخصص
    Computer Network and Systems Engineer
    میزان امتیاز
    175

آزمون PTE Academic

نقل قول نوشته اصلی توسط majid66 نمایش پست ها
    میشه راهنمایی کنی کجاشه من پیدانکردم.ممنون
    https://www.ptepractice.com/register...ct/free-sample

رو Free Sample Questions كليك كن، فرم رو كه پركني هم ثبت نام كردي و هم به يه سري تست رايگان دسترسي پيدا مي كني، بعدا از همون يوزر و پسورد واسه Log in و خريد ماك تست ها مي توني استفاده كني.

ویرایش توسط محمد : 2016/12/29 در ساعت 01:09 AM
    1st lodge: 22 Jan. 2009 , Cap & Cease: 22 Sep. 2015
    ---------------------------------------
    ACS Assessment: 15 Dec. 2015 , 263111 - Computer Network and Systems Engineer
    1st IELTS: 5 Dec. 2015, Azad, L6 R7 W6.5 S6.5 O6.5
    2nd IELTS: 5 Mar. 2016, Azad, L7 R6.5 W6 S6 O6.5
    3rd IELTS: 13 Aug. 2016, Irsafam, L7.5 R6.5 W7 S6.5 O7
    4th IELTS: 10 Sep. 2016, Irsafam, N/A
    ---------------------------------------
    http://lifeinaustralia.persianblog.ir

10. 2 کاربر مقابل از محمد عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

Farid.VF (2017/01/07),mashoseinaqa (2016/12/29)

11. Top | #327

تخصص
    مهندس
    میزان امتیاز
    0
    سلام دوستان

این
    کتاب PTE Official Guide که شر کردن دوستان چرا گزینه Answer Key غیر فعال هستش؟ سوالات میاد بدون مشکل وقتی فایل را لود میکنی
    شاید هم بایستی سوالات را کامل جواب بدی و بعدش میشه پاسخ هارو دید؟! یا کلا به علت قانون کپی رایت هستش!
    ویرایش توسط hamed_golden7 : 2017/01/08 در ساعت 04:46 PM

12. Top | #328

تخصص
    مهندسی کشاورزی
    میزان امتیاز
    10
    ابتدا باید آزمون رو کامل کنید بعد قسمت پاسخ قابل دسترس میشه و از حالت لاک در میاد.

13. Top | #329

تخصص
    حسابدار
    میزان امتیاز
    5
    سلام دوستان
    كسى اطلاع داره كه چطور ميشه موقع ثبت نام براى ازمون تخفيف گرفت؟شنيدم كه يه كد وجود داره كه اگر بزنيم تخفيف ميگيريم.كسى اطلاعى داره؟

14. Top | #330

تخصص
    مهندسی کشاورزی
    میزان امتیاز
    10
    [QUOTE=sara472;14038]سلام دوستان
    كسى اطلاع داره كه چطور ميشه موقع ثبت نام براى ازمون تخفيف گرفت؟شنيدم كه يه كد وجود داره كه اگر بزنيم تخفيف ميگيريم.كسى اطلاعى داره؟

برای سال 2015 یک کد وجود اشت اونهم این بود که با حروف کپیتال مینوشتید PTE2015 موقع ثبت نام توی قسمت مربوطه اما اون کد الان فعال نیست. خیلی از موسسات voucher میفروشند که از یکی به یکی دیگه درصد تخفیفشون متفاوته و تا چهل درصد هم یکبار دیدم توی تبلیغ یکیشون. این موسسات رو باید سرچ کنید و قبل خرید سعی کنید از موسسه ی مربوطه و اعتبارش مطمین بشید.

صفحه 33 از 34 نخستنخست ... 2331323334 آخرینآخرین