سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
صفحه 32 از 46 نخستنخست ... 22303132333442 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 311 به 320 از 455

موضوع: آزمون PTE Academic

1. Top | #311

تخصص
    مهندس مکانیک
    میزان امتیاز
    0
    ممنون.
    برا پرداخت پول امتحان چه جوری میخوایی اقدام کنی؟

2. Top | #312

تخصص
    مهندس ورزش
    میزان امتیاز
    6
    نقل قول نوشته اصلی توسط majid66 نمایش پست ها
    ممنون.
    برا پرداخت پول امتحان چه جوری میخوایی اقدام کنی؟
    والا هنوز که ثبت نام نکردم، ولی موقعش که بشه یا از این https://payment24.ir استفاده میکنم یا به داییم میگم که خارج از کشور مستر کارت داره.
    من خودم با این سایت هنوز کار نکردم ولی گویا این جور ثبت نام ها رو انجام میدن.

3. Top | #313

تخصص
    مهندسی کشاورزی
    میزان امتیاز
    20
    این نبودن مرکز توی ایران مشکلی شده اساسی. خیلیها مرکز اصلیه پیرسون توی استانبول رو توصیه میکنند و این مرکز هم هر ماه یک آزمون برگزار میکنه متاسفانه, الان برای ماه های بعد جا میده اما مشخص نیست که زمان آزمون اگر همون ماه باشه آیا باز هم جا میده یا نه. بعد از اون مرکز بقیه مراکز توی استانبول و ترکیه رو توصیه میکنند و از بابت امنیتی هم برای اونهایی که خیلی نگرانند میگند مرکز ارزروم ترکیه شرکت کنند چون اونجا هیچ اتفاقی نیوفتاده و جز قسمتهای کردنشین نیست که این اواخر دچار مشکل امنیت شده. ترکیه یک مزیتی که داره اینه که ویزا نمیخاد و خیلی ارزونه برای ما مخصوصا توی فصل زمستون. جاهای دیدنی هم زیاد داره و نکته ی مهم دیگش اینه که به دلیل تعدد مراکز زیاد توی ترکیه مراکز احتمالا خلوت ترند تا بقیه جاها. من تا حالا در مورد باکو یا کردستان عراق از کسی چیزی نشنیدم که امتحان داده باشند اونجا اما باکو مپل اینکه نسبت به کردستان حد اقل از بابت امنیتی ارجحیت داره, فقط مشکلش اینه که ویزاش تقریبا 30 دلار هست و علاوه بر این راه زمینیش از طرف آستارا جاده یبدیه و پروازهاش هم به نسبت ترکیه چون مسافرش کمتره خیلی گرونتره. کاش یه موسسه ای البته با شرایط استاندارد این آزمون رو توی ایران برگزار کنه زودتر, هر چند که به ما نمیرسه اما حداقل بعد از ما این سختیا رو نکشند.

4. 2 کاربر مقابل از mashoseinaqa عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

Farid.VF (2016/12/28),Migrant (2016/12/28)

5. Top | #314

تخصص
    مهندس ورزش
    میزان امتیاز
    6
    نقل قول نوشته اصلی توسط mashoseinaqa نمایش پست ها
    این نبودن مرکز توی ایران مشکلی شده اساسی. خیلیها مرکز اصلیه پیرسون توی استانبول رو توصیه میکنند و این مرکز هم هر ماه یک آزمون برگزار میکنه متاسفانه, الان برای ماه های بعد جا میده اما مشخص نیست که زمان آزمون اگر همون ماه باشه آیا باز هم جا میده یا نه. بعد از اون مرکز بقیه مراکز توی استانبول و ترکیه رو توصیه میکنند و از بابت امنیتی هم برای اونهایی که خیلی نگرانند میگند مرکز ارزروم ترکیه شرکت کنند چون اونجا هیچ اتفاقی نیوفتاده و جز قسمتهای کردنشین نیست که این اواخر دچار مشکل امنیت شده. ترکیه یک مزیتی که داره اینه که ویزا نمیخاد و خیلی ارزونه برای ما مخصوصا توی فصل زمستون. جاهای دیدنی هم زیاد داره و نکته ی مهم دیگش اینه که به دلیل تعدد مراکز زیاد توی ترکیه مراکز احتمالا خلوت ترند تا بقیه جاها. من تا حالا در مورد باکو یا کردستان عراق از کسی چیزی نشنیدم که امتحان داده باشند اونجا اما باکو مپل اینکه نسبت به کردستان حد اقل از بابت امنیتی ارجحیت داره, فقط مشکلش اینه که ویزاش تقریبا 30 دلار هست و علاوه بر این راه زمینیش از طرف آستارا جاده یبدیه و پروازهاش هم به نسبت ترکیه چون مسافرش کمتره خیلی گرونتره. کاش یه موسسه ای البته با شرایط استاندارد این آزمون رو توی ایران برگزار کنه زودتر, هر چند که به ما نمیرسه اما حداقل بعد از ما این سختیا رو نکشند.
    محسن جان ممنون از اطلاعاتت.
    نمیدونم چرا ولی هرچی میاد تو ایران خرابش میکنن (البته همه میدونیم کم و بیش)، همین الان یکی از دوستام نتیجه آیلتسش اومد برام فرستاد L:6 R:6 W:5 S:7.5 Band Score:6 آکادمیک، خودش میگه تا حالا رایتینگ زیر 6 نداشته واقعا این همه اختلاف منطقی نیست.
    بابت مراکز هم حق با شماست باکو گرونتر در میاد و به راحتی ترکیه نیست، اتفاقا اگه این داستانا نبود استانبول برای من از همه بهتر بود چون آشناها اونجا ساکن هستن و هزینه جا نیمدادم ولی هم مرکز پیرسون بشدت شلوغه هم نا امنی یه استرس بیخود به آدم اضافه میکنه.
    یسوال دیگه برای ارزروم هوایی میشه رفت؟
    بنظرت از نظر هزینه ای گرونتر از استانبول یا آنکارا در نمیاد؟

6. Top | #315

تخصص
    Computer Network and Systems Engineer
    میزان امتیاز
    178

آزمون PTE Academic

مركز باكو يكي از خلوت ترين مراكزه و اين يكي از مزاياشه به نظرم، واسه همين حتي اگه اراده كنيد فردا تو آزمون شركت كنيد، امكانش هست، ضمنا صداي بقيه تمركزتون رو بهم نمي زنه.

Sent from my iPhone using Tapatalk
    ویرایش توسط محمد : 2016/12/28 در ساعت 08:13 PM
    1st lodge: 22 Jan. 2009 , Cap & Cease: 22 Sep. 2015
    ---------------------------------------
    ACS Assessment: 15 Dec. 2015 , 263111 - Computer Network and Systems Engineer
    1st IELTS: 5 Dec. 2015, Azad, L6 R7 W6.5 S6.5 O6.5
    2nd IELTS: 5 Mar. 2016, Azad, L7 R6.5 W6 S6 O6.5
    3rd IELTS: 13 Aug. 2016, Irsafam, L7.5 R6.5 W7 S6.5 O7
    4th IELTS: 10 Sep. 2016, Irsafam, N/A
    http://lifeinaustralia.persianblog.ir

7. کاربر مقابل از محمد عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Farid.VF (2016/12/28)

8. Top | #316

تخصص
    مهندس ورزش
    میزان امتیاز
    6
    نقل قول نوشته اصلی توسط محمد نمایش پست ها
    مرمز باكو يكي از خلوت ترين مراكزه و اين يكي از مزاياشه به نظرم، واسه همين حتي اگه اراده كنيد فردا تو آزمون شركت كنيد، امكانش هست، ضمنا صداي بقيه تمركزتون رو بهم نمي زنه.

محمدجان به نکته ی خوبی اشاره کرد.
    همین کمتر بودن احتمال حضور دیگران تو مرکز زمان امتحان به تمرکز بیشتر و بهتر کمک میکنه که یکی از فاکتورای اصلی این امتحان محسوب میشه.

9. کاربر مقابل از Farid.VF عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

محمد (2016/12/28)

10. Top | #317

تخصص
    مهندس مکانیک
    میزان امتیاز
    1
    دوستان سلام
    من تا الان 4 بار امتحان آیلتس جنرال دادم که نتایجش به این صورت شده:
    L:6.5, W:7, S:7, R:8.5
    L:7.5, W:6.5, S:7.5, R:8.5
    L:8.5, W:6.5, S:7.5, R:7
    L:7.5, W:6, S:7, R:7
    من به 4 تا 7 هر اسکیل نیاز دارم و واقعا خسته و نا امید شدم. به نظرم آیلتس واقعا ناعادلانه هست و روحیه آدم رو تضعیف میکنه. حالا میخواستم از دوستان با تجربه بپرسم به نظرتون امتحان PTE میتونه واسه من مفید باشه و منو از این وضعیت نجات بده؟ در ضمن فرصتمم هم خیلی کمه تا آپریل 32 سالم تموم میشه. مرسی.

11. Top | #318

تخصص
    مهندس مکانیک
    میزان امتیاز
    0
    دوستان من ایدی ساختم برا ثبت نام آزمون ولی با همون ایدی وارد ptepractice نمیشه که ماک تست بگیرم.جای دیگه ای هم پیدا نکردم ایدی جدا بسازم.کسی میدونه مشکل چیه و باید چی کار کنم؟

12. Top | #319

تخصص
    Computer Network and Systems Engineer
    میزان امتیاز
    178
    نقل قول نوشته اصلی توسط majid66 نمایش پست ها
    دوستان من ایدی ساختم برا ثبت نام آزمون ولی با همون ایدی وارد ptepractice نمیشه که ماک تست بگیرم.جای دیگه ای هم پیدا نکردم ایدی جدا بسازم.کسی میدونه مشکل چیه و باید چی کار کنم؟
    واسه سايت ptepractice يه آيدي ديگه بايد بسازي، يه سايت ديگه است.

1st lodge: 22 Jan. 2009 , Cap & Cease: 22 Sep. 2015
    ACS Assessment: 15 Dec. 2015 , 263111 - Computer Network and Systems Engineer
    1st IELTS: 5 Dec. 2015, Azad, L6 R7 W6.5 S6.5 O6.5
    2nd IELTS: 5 Mar. 2016, Azad, L7 R6.5 W6 S6 O6.5
    3rd IELTS: 13 Aug. 2016, Irsafam, L7.5 R6.5 W7 S6.5 O7
    4th IELTS: 10 Sep. 2016, Irsafam, N/A
    http://lifeinaustralia.persianblog.ir

13. Top | #320

تخصص
    مهندسی کشاورزی
    میزان امتیاز
    20
    نقل قول نوشته اصلی توسط Farid.VF نمایش پست ها
    محسن جان ممنون از اطلاعاتت.
    نمیدونم چرا ولی هرچی میاد تو ایران خرابش میکنن (البته همه میدونیم کم و بیش)، همین الان یکی از دوستام نتیجه آیلتسش اومد برام فرستاد L:6 R:6 W:5 S:7.5 Band Score:6 آکادمیک، خودش میگه تا حالا رایتینگ زیر 6 نداشته واقعا این همه اختلاف منطقی نیست.
    بابت مراکز هم حق با شماست باکو گرونتر در میاد و به راحتی ترکیه نیست، اتفاقا اگه این داستانا نبود استانبول برای من از همه بهتر بود چون آشناها اونجا ساکن هستن و هزینه جا نیمدادم ولی هم مرکز پیرسون بشدت شلوغه هم نا امنی یه استرس بیخود به آدم اضافه میکنه.
    یسوال دیگه برای ارزروم هوایی میشه رفت؟
    بنظرت از نظر هزینه ای گرونتر از استانبول یا آنکارا در نمیاد؟
    ارزروم پرواز حتما داره اما استانبول پروازاش از بقیه جاها ارزونتره چون همیشه مسافر هست و شرکتها سر نرخ رقابت میکنند. ارزروم زمینی هم میشه رفت از تهران و تبریز اتوبوس های وی آی پی داره اما اگر سفرتون فقط به قصد امتحان هست توصیه نمیکنم چون بیش از حد خسته میشید. الان فصل آف هست و مخصوصا میتونید پروازهای خیلی ارزون پیدا کنید, خیلی از تورها پرواز چارتر کردند و برای اینکه ظرفیت هواپیما و هتل خالی نباشه با قیمت خیلی نازل دارند میدند, همین هفته ی پیش یه تور با قیمت 400 تومن دو روزه و با پرواز و هتل سه ستاره بهم اطلاع رسانی کرد, بهتر اینه که خوب تورها رو بررسی کنید و مطمین باشید با قیمت پایین میتونید استانبول رو اکی کنید. در مورد اینکه باکو هر یک روز در میون امتحان برگزار میکنه هم حرف دوستان درسته اما پروسه ویزا خودش چند روزی وقت میگیره, در ضمن ترکیه با توجه تعدد مراکزش حتما یک سنتر جا میده بهتون واسه روزی که بخاید امتحان بدید. اگر از دوستان هم کسی تجربه ی امتحان توی هر سنتری رو داره اینجا شیر کنه خیلی کمک بزرگیه. واسه ی نا امنی هم اگر نگرانید فقط کافیه جاهای شلوغ نرید.

14. کاربر مقابل از mashoseinaqa عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Farid.VF (2017/01/07)

صفحه 32 از 46 نخستنخست ... 22303132333442 ... آخرینآخرین