سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
صفحه 28 از 34 نخستنخست ... 182627282930 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 271 به 280 از 335

موضوع: آزمون PTE Academic

1. Top | #271

تخصص
    حسابدار
    میزان امتیاز
    5
    سلام دوستان
    ممنون از اطلاعات خوب و مفيدى كه در اختيارمون قرار ميديد.من يه سوال دارم.راستش من قبلا امتحان تافل دادم و overall 95 شدم(R20,w23,S26,L26)اما تصميم گرفتم اينبار pte بدم و نمره 79 هم ميخوام،ميخواستم ببينم كسى از دوستان ساكن ملبورن،اينجا براى pte كلاس رفتن؟من فرمت امتحانو توى سايت pte ديدم،اما براى تكنيكهاى هرقسمت نميدونم بايد چيكار كنم.به نظرتون همين كه اين منابعى كه دوستان معرفى كردن(مثل macmillan,official guide,practice test plus...) و gold kit رو كار كنم كافيه يا براى تكنيكها برم كلاس؟اگر كسى اينجا كلاس رفته ميشه يه جاى خوب رو به منم معرفى كنيد؟
    و اينكه واسه تقويت واژگان،504 و 1100خوبه بخونم يا چيز ديگه؟
    ممنون ميشم راهنمايي كنيد

Sent from my iPhone using Tapatalk

2. Top | #272

تخصص
    حسابدار
    میزان امتیاز
    5
    سلام دوستان

ممنون از اطلاعات خوب و مفيدى كه در اختيارمون قرار ميديد.من يه سوال دارم.راستش من قبلا امتحان تافل دادم و overall 95 شدم(R20,w23,S26,L26)اما تصميم گرفتم اينبار pte بدم و نمره 79 هم ميخوام،ميخواستم ببينم كسى از دوستان ساكن ملبورن،اينجا براى pte كلاس رفتن؟من فرمت امتحانو توى سايت pte ديدم،اما براى تكنيكهاى هرقسمت نميدونم بايد چيكار كنم.به نظرتون همين كه اين منابعى كه دوستان معرفى كردن(مثل macmillan,official guide,practice test plus...) و gold kit رو كار كنم كافيه يا براى تكنيكها برم كلاس؟اگر كسى اينجا كلاس رفته ميشه يه جاى خوب رو به منم معرفى كنيد؟

ممنون ميشم راهنمايي كنيد

3. Top | #273

تخصص
    Metallurgy
    میزان امتیاز
    22
    نقل قول نوشته اصلی توسط sara472 نمایش پست ها
    سلام دوستان

ممنون ميشم راهنمايي كنيد

سلام
    از اونجایی, این آزمون بخش های مختلفش رو هم تاثیر میزارن, این قضیه مزایا بسیار و در عین حال معایبی هم داره, و در کل برنامه ریزی, برای آزمون رو یکم پیچیده می کنه, اونم برای نمره ای که شما می خوایید.
    اگه بتونین, خودتون شروع کنین به خوندن, و سه تا تست مربوط به کتاب official رو بزنید, و بعدش یکی از امتحانای ماک رو بدید, با بررسی نتیجه امتحان ماک, هم خودتون یه آیدیای خوب نسبت به نقاط ضعف و قوت خودتون پیدا می کنین, هم مدرستون که بعدا با شما کار خواهد کرد, بهتر می تونه راهنمایتون کنه.
    ضمن اینکه, کلی هم در هزینه هاتون صرفه جویی خواهد شد.

موفق و موید باشید.

Sent from my HUAWEI G700-U10 using Tapatalk

4. 2 کاربر مقابل از ebi.ardi عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

Celine (2016/11/16),sara472 (2016/11/17)

5. Top | #274

تخصص
    مهندسی کشاورزی
    میزان امتیاز
    10
    به نظر من اول از این منابع استفاده کنید بعد اگر احساس کردید به کلاس احتیاج دارید کلاس برید.
    برای تکنیکها توی خود کتاب Official Guide-PTE استراتژی داده که خیلی مفیدند.
    از سایت http://www.memrise.com/home/ هم میتونید برای یاد گیریه لغت استفاده کنید به روش جعبه لایتنر. اینکه چه لغاتی رو هم بخونید به دامنه لغاتتون بستگی داره اما 504 خب خوبه.
    اول کتاب OFFICIAL GUADE رو بخونید و بعد سه تا از تستاش رو بزنید, در این حین لغت رو هم شروع کنید و اگر تایپتون کنده توی این سایت http://www.keyhero.com/?ws روش کار کنید و بعد از انجام خوندن کتاب و زدن سه تا تستش برید تست اول از ماکتون رو بزنید و ببینید نتیجه چطوره, این رو هم در نظر داشته باشید نتایج ماک میتونه با امتحان اصلی متفاوت باشه و معمولا دوستان از پنج تا بیست نمره توی هر اسکیل توی امتحان اصلی پیشرفت داشتند.
    انشالله که زود موفق میشید و نتیجه مطلوب رو میگیرید.

6. کاربر مقابل از mashoseinaqa عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

sara472 (2016/11/17)

7. Top | #275

تخصص
    Metallurgy
    میزان امتیاز
    22
    سلام
    کسانی که تو رایتینگاشون, زیاد به مشکل spelling بر می خورن, می تونن از سایت زیر (grammarly) استفاده کنن. خیلی امکانات داره, اگه به سایتش که سر بزنین می تونین متوجه شین, حتی ایمیلاتون رو می تونین باهاش چک کنین.

کامل نیست, ولی از مال word خیلی بهتر هست, اگه چند تا رایتینگتون رو باهاش تصحیح کنین, متوجه خیلی از اشتباهات رایجتون میشین, که word قادر به شناسایی اون نیست.

https://www.grammarly.com

8. 2 کاربر مقابل از ebi.ardi عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

Celine (2016/11/16),sara472 (2016/11/17)

9. Top | #276

تخصص
    حسابدار
    میزان امتیاز
    5
    نقل قول نوشته اصلی توسط ebi.ardi نمایش پست ها
    سلام
    از اونجایی, این آزمون بخش های مختلفش رو هم تاثیر میزارن, این قضیه مزایا بسیار و در عین حال معایبی هم داره, و در کل برنامه ریزی, برای آزمون رو یکم پیچیده می کنه, اونم برای نمره ای که شما می خوایید.
    اگه بتونین, خودتون شروع کنین به خوندن, و سه تا تست مربوط به کتاب official رو بزنید, و بعدش یکی از امتحانای ماک رو بدید, با بررسی نتیجه امتحان ماک, هم خودتون یه آیدیای خوب نسبت به نقاط ضعف و قوت خودتون پیدا می کنین, هم مدرستون که بعدا با شما کار خواهد کرد, بهتر می تونه راهنمایتون کنه.
    ضمن اینکه, کلی هم در هزینه هاتون صرفه جویی خواهد شد.

موفق و موید باشید.

ممنون از راهنماييتون
    حتما همينكارو انجام ميدم

10. Top | #277

تخصص
    حسابدار
    میزان امتیاز
    5
    نقل قول نوشته اصلی توسط mashoseinaqa نمایش پست ها
    به نظر من اول از این منابع استفاده کنید بعد اگر احساس کردید به کلاس احتیاج دارید کلاس برید.
    برای تکنیکها توی خود کتاب Official Guide-PTE استراتژی داده که خیلی مفیدند.
    از سایت http://www.memrise.com/home/ هم میتونید برای یاد گیریه لغت استفاده کنید به روش جعبه لایتنر. اینکه چه لغاتی رو هم بخونید به دامنه لغاتتون بستگی داره اما 504 خب خوبه.
    اول کتاب OFFICIAL GUADE رو بخونید و بعد سه تا از تستاش رو بزنید, در این حین لغت رو هم شروع کنید و اگر تایپتون کنده توی این سایت http://www.keyhero.com/?ws روش کار کنید و بعد از انجام خوندن کتاب و زدن سه تا تستش برید تست اول از ماکتون رو بزنید و ببینید نتیجه چطوره, این رو هم در نظر داشته باشید نتایج ماک میتونه با امتحان اصلی متفاوت باشه و معمولا دوستان از پنج تا بیست نمره توی هر اسکیل توی امتحان اصلی پیشرفت داشتند.
    انشالله که زود موفق میشید و نتیجه مطلوب رو میگیرید.
    ممنونم از راهنمايي خوبتون،
    سايت memrise خيلى جالب بود.حتما ازش استفاده ميكنم.

11. Top | #278

تخصص
    مدیر تولید
    میزان امتیاز
    2
    یاسلام
    از دوستان عزیز گسی فایل کتاب مک میلان روداره ؟
    ممنون

12. Top | #279

تخصص
    مهندسی کشاورزی
    میزان امتیاز
    10
    سلام, من هم احتیاج دارم, کتابش رو نتونستم پیدا کنم, اگر شیر کنید همه استفاده کنند ممنون میشم.

13. Top | #280

تخصص
    مدیریت
    میزان امتیاز
    0
    سلام دوستان
    من یه نمونه لیسنیگ PTE رو زدم آسون بود ولی دیکته توش خیلی مهمه و من دیکته ام خیلی ضعیفه
    ردینگش هم لغات عجیب و غریبی داشت چظوره که پس همه میگن از آیلتس آسونتره؟؟
    تایپمم تند نیست
    تازه میخوام امتحان آیلتس بدم ( تو تستها فقط ردینگم هفت نشده هنوز) چه پیشنهادی برام دارید؟

صفحه 28 از 34 نخستنخست ... 182627282930 ... آخرینآخرین