سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
صفحه 11 از 46 نخستنخست ... 91011121321 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 101 به 110 از 459

موضوع: آزمون PTE Academic

1. Top | #101

تخصص
    کارمند کشتیرانی
    میزان امتیاز
    0
    سلام دوستان،
    میشه مراحل امتحات PTE رو بگین؟ البته مرسی از توضیحات کاملی که مهران و سیتره عزیز گذاشتن. منظورم اینه که مثل آیلتس عکس میندازن؟ یا ترتیب امتحان به چه صورته؟ میخوام یه دید کلی پیدا کنم.

2. Top | #102

تخصص
    .Net Developer
    میزان امتیاز
    404
    نقل قول نوشته اصلی توسط Yashar.G نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    میشه مراحل امتحات PTE رو بگین؟ البته مرسی از توضیحات کاملی که مهران و سیتره عزیز گذاشتن. منظورم اینه که مثل آیلتس عکس میندازن؟ یا ترتیب امتحان به چه صورته؟ میخوام یه دید کلی پیدا کنم.
    بسیار سرراست، شما بعد از ثبت نام، در روز امتحان ، نیم ساعت زودتر، میرید به محل امتحان، یک اسکن (اسم وسلیه اش رو بلد نیستم) از کف دست تون میگیرند و همینطور یک عکس از چهره تون ، بعد پاسپورت رو چک می کنند، وسایل داخل جیب تون و نیز ساعت و کمر بندتون رو میذارید توی لاکر، میرید توی اتاق و پشت میز میشینید، در بریک تایم بین امتحان هم 10 دقیقه مجازید که دست تون رو بلند کنید و برید مثلا دستشویی یا مثلا یک شکلاتی از لاکرتون بردارید و بخورید.
    GRANT: 19 Nov 2015
    LAND: 27 Mar 2016
    Job: 26 Apr 2016

3. کاربر مقابل از mehran عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

ebrahim.jalili (2016/11/25)

4. Top | #103

تخصص
    .Net Developer
    میزان امتیاز
    404
    نقل قول نوشته اصلی توسط mehran نمایش پست ها
    با توجه به این جمله :
    For Australian visa applications, your score will have automatically been sent to DIBP when you selected 'Australia' as your chosen destination at registration.
    که توی سایت pte نوشته:
    Send your score report - Pearson
    به نظر می تونم نگران مشکل Send Score کردن به علت داشتن پروفایل ایران نباشم.

البته من موقع ثبت نام ، این انتخاب رو انجام دادم، دوستان دیگه ای هم که احیانا می خوان برای این آزمون ثبت نام کنند، این نکته رو حتما دقت کنند.

اگر دوستان اطلاع مطمئن تری در این زمینه دارند، ممنون میشم اعلام کنند.
    امروز بعد از چهار ماه از لاج، از اداره مهاجرت به من ایمیل زدند که ما نمی تونیم نمره PTE شما رو وریفای کنیم و باید برین و send score رو بزنید، از طرفی سایت pearson به من میگفت چون ایران هستی نمی تونی، بااینکه با اف شکن هم رفته بودم توی سایت، بدون اف شکن که کلا باز نمی کنه. منم رفتم و کشور پروفایلم در سایت pearson رو به turkey تغییر دادم و بعد گذاشت و send score به DIBP رو زدم.
    دوستانی که مثل من آدرس ایران دادید، حواستون باشه.
    دوستانی که اطلاع دقیق تر دارند ، ممنون میشم شر کنند، امیدوارم این تغییر آدرس پروفایلم در سایت pearson به کشور ترکیه در حالی که من ایرانم، مشکل ساز نشه

5. کاربر مقابل از mehran عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

ebrahim.jalili (2016/11/25)

6. Top | #104

تخصص
    مهندس كامپيوتر
    میزان امتیاز
    6
    مهران جان سلام.اینجا هم مجدد تبریک میگم بابت ویزا.یه سوال: من بخوام برای PTE ثبت نام کنم باید آدرس یا کشورم رو چی انتخاب کنم که مشکلی پیش نیاد؟کلا آدرس ایران رو ندم؟

7. Top | #105

تخصص
    .Net Developer
    میزان امتیاز
    404
    نقل قول نوشته اصلی توسط pghasemie نمایش پست ها
    مهران جان سلام.اینجا هم مجدد تبریک میگم بابت ویزا.یه سوال: من بخوام برای PTE ثبت نام کنم باید آدرس یا کشورم رو چی انتخاب کنم که مشکلی پیش نیاد؟کلا آدرس ایران رو ندم؟
    به نظرم الان بذارید ایران، بعد که لاج کردید، برید و آدرس پروفایل رو به مثلا ترکیه تغییر بدید و نتیجه رو به DIBP بفرستید.
    ویرایش توسط mehran : 2015/11/22 در ساعت 01:31 AM

8. Top | #106

تخصص
    مهندس عمران
    میزان امتیاز
    0
    ممنون از راهنمایی بسیار عالی دوستان

من متقاضی skilled worker و به دنبال 7 جنرال ایلتس هستم.حالا تصمیم دارم برم سمت PTE Academic .اینجوریکه دوستان راهنمایی کردن PTE جنرال کلا برای مهاجرت به استرالیا قابل قبول نیست و من باید PTE Academic امتحان بدم. برای ما که بجه شهر تبریز و سمت غرب هستیم امتحان دادن تو ترکیه خیلی راحته (هم نزدیکه و هم مشکل زبان ترکیه ای نداریم) و قبلا هم استانبول بودم
    فقط 2 تا سوال:

1.منی که تا حالا جنرال خوندم برم سمت PTE Academic ،سخت نیست؟
    2. PTE Academic برای من متقاضی skilled worker مطمئنا قابل قبول هست؟ یعنی کسی در این مورد اطلاع دقیقی داره یا تا حالا این کارو انجام داده؟

دوستان لطفا راهنماییم کنین

9. Top | #107

تخصص
    مهندس
    میزان امتیاز
    42
    سلام - فردی با نام Cinere در همین فروم در امضایش PTE هست. می توانید از ایشان بپرسید.

10. کاربر مقابل از Gone عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Cyrax (2015/12/23)

11. Top | #108

میزان امتیاز
    107
    نقل قول نوشته اصلی توسط Cyrax نمایش پست ها

من متقاضی skilled worker و به دنبال 7 جنرال ایلتس هستم.حالا تصمیم دارم برم سمت PTE Academic .اینجوریکه دوستان راهنمایی کردن PTE جنرال کلا برای مهاجرت به استرالیا قابل قبول نیست و من باید PTE Academic امتحان بدم. برای ما که بجه شهر تبریز و سمت غرب هستیم امتحان دادن تو ترکیه خیلی راحته (هم نزدیکه و هم مشکل زبان ترکیه ای نداریم) و قبلا هم استانبول بودم
    فقط 2 تا سوال:

2. PTE Academic برای من متقاضی skilled worker مطمئنا قابل قبول هست؟ یعنی کسی در این مورد اطلاع دقیقی داره یا تا حالا این کارو انجام داده؟

من در آخرین امتحان آیلتس تصمیم داشتم در صورتیکه موفق به دریافت نمره هر اسکیل 7 نشدم سراغ PTE برم و مقدار کمی در رابطه با ساختار امتحان مطالعه کردم و به نظرم تفاوت زیادی با آیلتس نداره. ولی اگر همین تاپیک را از اول دنبال کرده باشید نوشته های دوستان بسیار کمک کننده خواهد بود و تصمیم گیری برای شما را راحت خواهد کرد. پس پیشنهاد می کنم قبل از انتخاب نوع امتحان، یک مطالعه اجمالی داشته باشید تا وقت و هزینه زیادی را از دست ندید.

منتها با توجه به تجربه دوستانی که من دیدم و تجربه امتحان های متعدد آیلتس که در ایران دادم، به شدت توصیه می کنم که اگر در ابتدای راه هستید و امکان دادن امتحان در خارج از کشور برای شما میسر است برای گرفتن نمره 7 در همه اسکیل ها برای PTE A برنامه ریزی کنید.

در مورد سوال دوم شما، بله، این امتحان از طرف اداره مهاجرت به رسمیت شناخته می شود:
    https://www.border.gov.au/Lega/Lega/...icient-english
    CDR Sent Date: 22-07-2013
    Assessment Result Date: 12-11-2013
    Assessed as: Engineering Technologist
    TehranIELTS: L8 R9 W7 S7 Overall 8
    EOI Submitted 189-65 Point: 03-07-2015
    Invitation: 06-07-2015
    Lodged: 23-07-2015
    CO Allocated: 21-09-2015
    PCC & Medical: 28-09-2015
    Visa Granted: 05-11-2015

12. کاربر مقابل از amirmz5 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Cyrax (2015/12/23)

13. Top | #109

میزان امتیاز
    380
    نقل قول نوشته اصلی توسط Cyrax نمایش پست ها

فقط 2 تا سوال:

1- سخت تره، چون امتحان اکادمیک هست لغات علمی و جدید زیاد میبینید. ولی چون من سطح زبان شما رو نمیدونم و مقیاس سختی برای شمارو نمیدونم، نمیتونم بیشتر ازاین توضیح بدم. سخته ولی شدنیه
    2- دوست عزیز 11 صفحه در مورد امتحان صحبت شده، چندین نفر نوشتن و خوشحالیشونو شیر کردن. نمونش خود من مطمئننا قابل قبول هست.
    PTE-A Brisbane(25/07/2015): L70/R79/S65/W82 ->Proficient
    EOI Submitted 189 - 60 Points: 27/07/2015
    Invitation: 07/09/2015
    Lodge: 13/09/2015
    Visa Granted: 28/11/2015

14. کاربر مقابل از cinere عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Cyrax (2015/12/23)

15. Top | #110

تخصص
    طراحی
    میزان امتیاز
    1
    با سلام خدمت دوستان و تبریک به دوستانی که با این امتحان سد بزرگو شکستن(البته ببخشید دیر تبریک میگم چون تازه عضو شدم)
    چند سوال دارمدر مورد آزمونهای ماک خود سایت:
    1- از چه ظریقی باید پولو واریز کنیم؟
    2- وقتی پول واریز شد آزمون ماک رو باید دانلود کرد یا توسط سایت برگزار میشود؟
    3- با مبلغ 60$چند آزمون میتوان شرکت کرد؟ اگر بیشتر از یکی هست فاصله بین آزمون به انتخاب خودمان هست؟
    با سپاس فراوان از دوستان با آرزوی موفقیت تک تک شما

صفحه 11 از 46 نخستنخست ... 91011121321 ... آخرینآخرین