سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 44

موضوع: فراخوان جذب کمک مالی

1. Top | #21

میزان امتیاز
    656
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ally نمایش پست ها
    دوستانی که این تاپیک رو می بینند و این روش رو نمی پسندند، خوشحال می شم دلایلشون رو بشنوم. اگه صلاح نمی دانید در جمع مطرح شود، پیام خصوصی بفرستید.
    فیدبک بدهید تا بهینه تر ادامه بدهیم
    علی جان شما فیدبک منفی ایی دریافت کردی؟ کسی از این روش انتقاد کرد؟

2. کاربر مقابل از mazdak2536 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Ally (2015/03/14)

3. Top | #22

میزان امتیاز
    217
    نه مزدک جان.
    کسی نکته ای رو به من اعلام نکرد. در راستای هدف این فروم همواره از شنیدن همه نظرات خوشحال خواهیم شد
    شاد باشید - علی

4. 2 کاربر مقابل از Ally عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

mazdak2536 (2015/03/14),حمید (2015/03/15)

5. Top | #23

تخصص
    مهندس معدن (کارخانه سیمان آبیک)
    میزان امتیاز
    54
    الان نزدیک سال نو هستیم. ممکن خیلی ها خیلی هزینه ها داشته باشن، یه فرصت چند ماهه بدید و عجله نکنید، به اون مبلغی که فروم لازم داره حتما می رسیم.

6. کاربر مقابل از حمید عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

mazdak2536 (2015/03/15)

7. Top | #24

میزان امتیاز
    656
    نقل قول نوشته اصلی توسط حمید نمایش پست ها
    الان نزدیک سال نو هستیم. ممکن خیلی ها خیلی هزینه ها داشته باشن، یه فرصت چند ماهه بدید و عجله نکنید، به اون مبلغی که فروم لازم داره حتما می رسیم.
    نه حمید جان ، منظورم این بود که با اصل کار اگه مخالفتی هست گفته بشه ، وگرنه هیچ اصرار و خدای نکرده هیچ اجباری نیست و نمیخوایم هیچ دلخوری و.. وجود داشته باشه، این فروم با کمک همه اعضا تا حالا سرپا بوده تا آخرش هم میره ، البته شما که در این امر خیر پیشقدم بودی دوست عزیز

8. کاربر مقابل از mazdak2536 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

حمید (2015/03/15)

9. Top | #25

میزان امتیاز
    217
    دوستان عزیزی که لطف کردند و مبالغی رو کمک کردند لطفشون رو مضاعف کنند و به من اعلام کنند.
    مبالغی در حسابم دارم که ما به ازای اونها پیامی دریافت نکردم. لطفا واریزی رو با نشونه ای مثل اسم بانک، شماره کارت، تاریخ و ... مشخص بفرمایید
    شاد باشید - علی

10. Top | #26

میزان امتیاز
    656
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ally نمایش پست ها
    دوستان عزیزی که لطف کردند و مبالغی رو کمک کردند لطفشون رو مضاعف کنند و به من اعلام کنند.
    مبالغی در حسابم دارم که ما به ازای اونها پیامی دریافت نکردم. لطفا واریزی رو با نشونه ای مثل اسم بانک، شماره کارت، تاریخ و ... مشخص بفرمایید
    علی جان من برات فرستادم ، ببین حله؟

11. Top | #27

تخصص
    Software Developer
    میزان امتیاز
    5
    سلام،
    من به صورت اتفاقي با اين فروم اشنا شدم. چندتا نكته به ذهنم رسيد كه گفتم شايد اينجا به درد بخورد.
    اوليش اينكه دوستاني كه در استراليا پول جمع ميكنند حواسشون به اين نكته باشه كه تا اونجا كه من ميدونم به عنوان شخص اجازه نداريم از مردم پول بگيريم و بايد يك شركت ثبت شده پشت قضيه باشه.

دوم اينكه به نظر من اگر دغدغه واقعا تهيه مبلغي براي سرپا نگهداشتن فروم هست شايد اگر در زمينه هزينه هاي موجود شفاف سازي كنيد نه تنها اعضا بيشتر راغب به پرداخت بشوند بلكه متخصصين IT هم شايد بتوانند پيشنهادهايي براي كاهش هزينه ها ارائه كنند.
    مثلا شايد كسي پيشنهادي براي يك هاست ارزانتر داشته باشد يا جايي بشناسد كه بتوانيد دامين را ارزانتر ثبت كنيد.

سلامت باشيد.

Sent from my iPad using Tapatalk

12. Top | #28

تخصص
    Construction Project Manager
    میزان امتیاز
    626
    mohamad

يه سري از اطلاعات مالي رو مي تونيد توي اين دو صفحه ببينيد:
    مسائل مالی مربوط به انجمن
    پیشنهادی برای درآمدزایی فروم
    پشت درياها شهري ست..... قايقي بايد ساخت.......
    Subclass 189
    Lodge:2014-05-02
    Visa Granted: 2015-02-04

13. 2 کاربر مقابل از mhd.hdr عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

mazdak2536 (2015/03/26),mohamad (2015/03/26)

14. Top | #29

تخصص
    Registered Migration Agent
    میزان امتیاز
    2629
    سلام محمد ، خوش اومديد.
    در مورد جمع اوري كمك و هزينه كردن در اين سطحي كه ما انجام ميديم مطلقا مشكل قانوني نداريم . بررسيهاي لازم انجام شده .

در مورد هزينه ها شفاف ساري شده و ميتونيد در لينكهايي كه مهدي عزيز آرائه كردند ، مشاهده كنيد .
    دنبال ارزون ترين هاست نبوديم و ترجيح اين بوده كه به تركيب خوبي از پايداري سرويس و قيمّت اون برسيم كه خوشبختانه با كمك دوستاني كه اتفاقا متخصص امر بودند ، در اين زمينه به نظر من بررسي خوبي انجام شده .
    البته دست هر دوستي كه براي كمك كردن به سمتمون بياد رو ميفشاريم ، اگر ليست هزينه هاي پروژه دامين + هاست + ساپورت براي ٥ سال را ملاحظه بفرماييد و با توجه به تجربتون ميشه با دردسر كم ، مبلغ خوبي از هزينه ها را تقليل داد ، بزرگترين كمك رو كرديد .

اينجا توضيح داده شده :

ممنون
    ویرایش توسط دامون : 2015/03/25 در ساعت 05:44 PM

15. 3 کاربر مقابل از دامون عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

Ally (2015/03/26),mazdak2536 (2015/03/26),mhd.hdr (2015/03/26)

16. Top | #30

میزان امتیاز
    656
    نقل قول نوشته اصلی توسط دامون نمایش پست ها
    سلام محمد ، خوش اومديد.
    در مورد جمع اوري كمك و هزينه كردن در اين سطحي كه ما انجام ميديم مطلقا مشكل قانوني نداريم . بررسيهاي لازم انجام شده .

در مورد هزينه ها شفاف ساري شده و ميتونيد در لينكهايي كه مهدي عزيز آرائه كردند ، مشاهده كنيد .
    دنبال ارزون ترين هاست نبوديم و ترجيح اين بوده كه به تركيب خوبي از پايداري سرويس و قيمّت اون برسيم كه خوشبختانه با كمك دوستاني كه اتفاقا متخصص امر بودند ، در اين زمينه به نظر من بررسي خوبي انجام شده .
    البته دست هر دوستي كه براي كمك كردن به سمتمون بياد رو ميفشاريم ، اگر ليست هزينه هاي پروژه دامين + هاست + ساپورت براي ٥ سال را ملاحظه بفرماييد و با توجه به تجربتون ميشه با دردسر كم ، مبلغ خوبي از هزينه ها را تقليل داد ، بزرگترين كمك رو كرديد .

اينجا توضيح داده شده :

ممنون
    ضمن تشکر از مهدی و دامون
    دوست عزیز ؛ هم شما و هم هرکس دیگه ای که نسبت به شفاف سازی مالی ابهامی داره ، خدمتتون عرض کنم
    ما تمام سعیمون این بود که کلیه هزینه های انجام شده و پیش بینی شده رو جهت اطلاع شما عزیزان در پستهای قبلی نشان دهیم و حتی برای درآمدهای جذب شده هم این کار رو انجام دادیم که در امضای من میتوانین ملاحظه فرمایید.
    با این حال اگه هنوز ابهام یا سوالی دارید یا کلا پیشنهاد دیگری دارید لطفا با ما در میان بگذارید ، همانطور که بارها گفته شد این فروم جایی است برای تمرین همکاری و کمک کردن و باهم به جلو رفتن ، پس بیایید دست در دست یکدیگر به هدفمان برسیم ، که با هم رسیدن لطفش بسیار بیشتر از تنهایی رسیدن است ، ممنون از همه

17. کاربر مقابل از mazdak2536 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

دامون (2015/03/27)

صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین