سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
صفحه 2 از 5 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 44

موضوع: فراخوان جذب کمک مالی

1. Top | #11

میزان امتیاز
    656
    [QUOTE=دامون;3105]اها ، باشه چشم . يه سري مطلب براي دوره "وكيل مهاجرت خود باشيد" اماده كرده بودم و ميشه انلاين برگزارش كرد . ميلاد تجربش رو داره و فكر كنم بشه انجام داد ، منتها به قول مهدي عزيز ، لازمه يه سري حد و حدودها معلوم بشه تا انتظار نابجا و بالطبع اون دلخوري نباشه .

Sent from my iPhone using Tapatalk[/QUOTE
    عالیه

2. Top | #12

تخصص
    Registered Migration Agent
    میزان امتیاز
    2629
    مزدک و علی عزیز

من صد هزار تومان به حساب اقتصاد نوین واریز کردم .
    دلیل اینکه اینجا میگم اینه که بگم باید از یه جا شروع کرد . کم و زیاد هم نداره . تعارف رو باید بزاریم کنار و هر کدوم یه گوشه کار رو بگیریم .
    همه ما وقتی که میزاریم خیلی بیشتر از این پولها ارزش داره . هیچکدوممون نیروهای ارزون و بیکار نیستیم ، بابت وقت ما بهترین شرکتهای ایران و استرالیا پول میدهند اما قشنگیش اینه که با تصمیم خودمون داریم یه هدف رو دنبال میکنیم و میخوایم که جایی رو درست کنیم که انگشت نما و ممتاز باشه و سالهای سال موندگار . جایی که برای بچه هامون پزش رو بدیم که من جزو اولین کسایی بودم که تو ساخته شدنش نقش داشتم . جایی که بین همه جوامع مهاجر ایرنی در دنیا یکتا باشه .

3. 6 کاربر مقابل از دامون عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

Ally (2015/03/12),M.S.T (2015/03/15),mhd.hdr (2015/03/12),shohi (2015/03/12),ارغوانی (2015/03/12),حمید (2015/03/10)

4. Top | #13

میزان امتیاز
    656
    نقل قول نوشته اصلی توسط دامون نمایش پست ها
    مزدک و علی عزیز

من صد هزار تومان به حساب اقتصاد نوین واریز کردم .
    دلیل اینکه اینجا میگم اینه که بگم باید از یه جا شروع کرد . کم و زیاد هم نداره . تعارف رو باید بزاریم کنار و هر کدوم یه گوشه کار رو بگیریم .
    همه ما وقتی که میزاریم خیلی بیشتر از این پولها ارزش داره . هیچکدوممون نیروهای ارزون و بیکار نیستیم ، بابت وقت ما بهترین شرکتهای ایران و استرالیا پول میدهند اما قشنگیش اینه که با تصمیم خودمون داریم یه هدف رو دنبال میکنیم و میخوایم که جایی رو درست کنیم که انگشت نما و ممتاز باشه و سالهای سال موندگار . جایی که برای بچه هامون پزش رو بدیم که من جزو اولین کسایی بودم که تو ساخته شدنش نقش داشتم . جایی که بین همه جوامع مهاجر ایرنی در دنیا یکتا باشه .

دامون جان ممنون ، فقط یه زحمتی بکش ، مشخصات واریز رو واسه من ایمیل کن ، یه جدول اکسل دارم ، بایستی توش وارد کنم

5. Top | #14

میزان امتیاز
    217
    دوستانی که این تاپیک رو می بینند و این روش رو نمی پسندند، خوشحال می شم دلایلشون رو بشنوم. اگه صلاح نمی دانید در جمع مطرح شود، پیام خصوصی بفرستید.
    فیدبک بدهید تا بهینه تر ادامه بدهیم
    شاد باشید - علی

6. 4 کاربر مقابل از Ally عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

mazdak2536 (2015/03/12),mhd.hdr (2015/03/12),sjavadin (2015/03/12),حمید (2015/03/12)

7. Top | #15

میزان امتیاز
    656
    دوستان جهت یادآوری ، لطفا پس از واریز حتما لطفا به من اطلاع دهید ممنون

8. Top | #16

تخصص
    Construction Project Manager
    میزان امتیاز
    626
    سلام بر علي و دامون و مزدك عزيز

من فكر مي كنم بهتره كه اسم افراد به صورت عمومي اعلام بشه ولي مبالغ نه.
    هرچند براي اطلاع از مبالغ پرداخت شده مي شه يه ليست هم گذاشت كه توش مبالغ بدون اسم باشه (البته اگر كسي خيلي مشتاق باشه مي تونه يه مقدار وقت بذاره و اين دو تا رو با هم منطبق كنه... خوب اون ديگه يه پژوهشگر مشتاق هست ديگه... جوينده يابنده س.)

ضمناً مي تونم بپرسم هدف گذاري براي رسيدن به مبلغ 3 ميليون تومان كي هست. چون به نظر مي رسه كه الان تا حدود 8 ماه ديگه كه دامين و هاست سر جاش هست.... من به نظرم مي رسه كه اگر خيلي با فشار زياد بخوايم در كوتاه مدت اين مبلغ جمع بشه ممكنه يه مقدار دافعه داشته باشه. البته اطلاع رساني خوبه... مثلاً اگر بشه يه لينك كوچولو در صفحه اول داشته باشيم هم خيلي خوبه... ولي تكرار خيلي زياد مساله فكر مي كنم نتيجه ي عكس بده.
    پشت درياها شهري ست..... قايقي بايد ساخت.......
    Subclass 189
    Lodge:2014-05-02
    Visa Granted: 2015-02-04

9. کاربر مقابل از mhd.hdr عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

دامون (2015/03/12)

10. Top | #17

تخصص
    Registered Migration Agent
    میزان امتیاز
    2629
    نقل قول نوشته اصلی توسط mhd.hdr نمایش پست ها
    سلام بر علي و دامون و مزدك عزيز

من فكر مي كنم بهتره كه اسم افراد به صورت عمومي اعلام بشه ولي مبالغ نه.
    هرچند براي اطلاع از مبالغ پرداخت شده مي شه يه ليست هم گذاشت كه توش مبالغ بدون اسم باشه (البته اگر كسي خيلي مشتاق باشه مي تونه يه مقدار وقت بذاره و اين دو تا رو با هم منطبق كنه... خوب اون ديگه يه پژوهشگر مشتاق هست ديگه... جوينده يابنده س.)

ضمناً مي تونم بپرسم هدف گذاري براي رسيدن به مبلغ 3 ميليون تومان كي هست. چون به نظر مي رسه كه الان تا حدود 8 ماه ديگه كه دامين و هاست سر جاش هست.... من به نظرم مي رسه كه اگر خيلي با فشار زياد بخوايم در كوتاه مدت اين مبلغ جمع بشه ممكنه يه مقدار دافعه داشته باشه. البته اطلاع رساني خوبه... مثلاً اگر بشه يه لينك كوچولو در صفحه اول داشته باشيم هم خيلي خوبه... ولي تكرار خيلي زياد مساله فكر مي كنم نتيجه ي عكس بده.
    اينكه أسامي إعلام بشه و بدون مبلغ ، فكر خوبيه من موافقم.
    درسته وقت هست اما به نظر من بايد اطلاع رساني انجام بشه . مطمئنا چند ده هزارتومان براي هيچكدوم از اعضا مبلغ بالايي نيست و از طرفي تعداد زيادي از اعضا به أهميت ادامه كار واقفند ، پس اگر هنوز كمپين قوي إيجاد نشده ، فقط اطلاع رساني ضعيف بوده كه بايد جبران بشه.
    بايد اين تنها راه قابل أجرا( تا اينجا) زنده ماندن فروم رو قوي اجرا كنيم تا موتوري باشه براي قدمهاي بعدي .
    به عنوان يك مديا و يك جامعه ، بايد به جايي برسيم كه براي پيشرفت دغدغه مالي نداشته باشيم. همين امروز شما يك پيشنهاد عالي در مورد پيشنهاد تاپيك مرتبط قبل از ثبت داديد ، كاملا قابل إجراست اما بايد چند صد هزارتومان هزينه برنامه نويسي بشه . بايد شرايطي داشته باشيم كه بدون دغدغه در جهت بهبود حركت كنيم . يا أيده هست كه صفحه اول به پايگاه خبري يا بيزنس دايركتوري تبديل شه ، بايد بتونيم ادمهاي حرفه اي استخدام كنيم كه كمكتون كنند . به قول يكي از بچه ها كه شايد نخواد اسمش رو بيارم ، فقط با كار داوطلبانه نميشه خيلي بالا رفت و بي مائه فطيره

11. کاربر مقابل از دامون عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

mhd.hdr (2015/03/12)

12. Top | #18

میزان امتیاز
    656
    [QUOTE=دامون;3264]اينكه أسامي إعلام بشه و بدون مبلغ ، فكر خوبيه من موافقم.
    درسته وقت هست اما به نظر من بايد اطلاع رساني انجام بشه . مطمئنا چند ده هزارتومان براي هيچكدوم از اعضا مبلغ بالايي نيست و از طرفي تعداد زيادي از اعضا به أهميت ادامه كار واقفند ، پس اگر هنوز كمپين قوي إيجاد نشده ، فقط اطلاع رساني ضعيف بوده كه بايد جبران بشه.
    بايد اين تنها راه قابل أجرا( تا اينجا) زنده ماندن فروم رو قوي اجرا كنيم تا موتوري باشه براي قدمهاي بعدي .

سلام دامون جان موافق باشین من هرماه لیست کسایی که پول واریز کردن رو میزارم ، مبلغ هم که مشخصه، چون درصد رو اپدیت میکنم تو امضام ، من مطمئن هستم تا 2-3 ماه دیگه حداکثر به هدفمون میرسیم ،

13. 2 کاربر مقابل از mazdak2536 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

mhd.hdr (2015/03/12),حمید (2015/03/13)

14. Top | #19

تخصص
    Construction Project Manager
    میزان امتیاز
    626
    مزدك جان
    فكر خوبيه. ولي شايد بهتر باشه هر وقت كسي واريزي انجام داد، ليست آپديت بشه. (يعني همون موقع كه امضا رو آپديت مي كني.)

البته يه گزينه ي ديگه هم اينه كه توي اون ليست صفحه اول (بيشترين ارسال كننده، بيشترين تشكر و ....) بشه يه گزينه هم اضافه كرد به عنوان آخرين دونيشن يا آخرين اسپانسر و شبيه اين.

ضمناً به نظرم اگر توي امضات، بالاي اين تايم لايني كه داري يه متن كوتاه هم باشه و مثلاً لينك صفحه ي كمك مالي هم گذاشته بشه خوب باشه.
    هم يه تبليغ دايمي هست (با حضور پررنگ و هميشه در صحنه ي شما همه جا ديده مي شه) و هم اين كه مفهومش براي كسي مخفي نمي مونه. چون ظاهراً بعضي از دوستان متوجه منظور اين تايم لاين نشدن.
    پشت درياها شهري ست..... قايقي بايد ساخت.......
    Subclass 189
    Lodge:2014-05-02
    Visa Granted: 2015-02-04

15. 2 کاربر مقابل از mhd.hdr عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

mazdak2536 (2015/03/12),حمید (2015/03/13)

16. Top | #20

میزان امتیاز
    656
    نقل قول نوشته اصلی توسط mhd.hdr نمایش پست ها
    مزدك جان

به نظرم اگر توي امضات، بالاي اين تايم لايني كه داري يه متن كوتاه هم باشه و مثلاً لينك صفحه ي كمك مالي هم گذاشته بشه خوب باشه.
    هم يه تبليغ دايمي هست (با حضور پررنگ و هميشه در صحنه ي شما همه جا ديده مي شه) و هم اين كه مفهومش براي كسي مخفي نمي مونه. چون ظاهراً بعضي از دوستان متوجه منظور اين تايم لاين نشدن.
    مهدی جان ببین قابل قبوله ، در ضمن با پیشنهادت جهت اضافه شدن اسامی کسانی که در این امر مهم شرکت میکنن ، 100 % موافقم

17. 2 کاربر مقابل از mazdak2536 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

mhd.hdr (2015/03/12),shima (2015/04/01)

صفحه 2 از 5 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین