سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 20

موضوع: معرفی فروم به جامعه ایرانیان استرالیا

1. Top | #1

تخصص
    Registered Migration Agent
    میزان امتیاز
    2629

معرفی فروم به جامعه ایرانیان استرالیا

سلام دوستان

ظرف مدت کوتاهی از تاسیس فروم به جایی رسیدیم که نزدیک به سیصد نفر در این سایت عضو هستند و تعداد مناسبی از دوستان هم فعالیت خوبی دارند . یکی دوماه پیش صحبتی شده بود که سوال پرسیده بودیم که آیا فرصت مناسبی جهت معرفی فروم به جامعه بزرگتری هست یا نه . تعدادی از دوستان اعتقاد داشتند که هنوز از نظر میزان مطالب موجود ، به پختگی خوبی نرسیده ایم و ممکن است در اولین نگاه ، برای افرادی که به تازگی از سایت بازدید میکنند ، چذابیتی جهت همراهی نداشته باشد .
    شخصا فکر میکنم که به این حد از بلوغ رسیده ایم و دست دارم که در حد امکانم سایت را به بقیه معرفی کنم .
    دوستان اعتقاد داشتند که بهتر است از متن شکیل و متحدی در جهت معرفی استفاده کنیم . در حال حاضر اگر ادرس سایت را در فیسبوک ارائه کنیم ، متنی که به عنوان شرح و هدف جامعه ، تهیه شده است نمایش داده میشود که ابن متن شاید چندان جذاب و هیجان انگیز نباشد . این تاپیک را ایجاد کردم که هم در مورد این متن صحبت کنیم و هم اینکه اگر دوستی تمایل داره در جهت گسترش تعداد اعضای فروم همکاری کنه ، راهکارهاش رو ارائه کنه .

پیشنهاداتی که به ذهن من میرسه ( در مورد خودم):

1- تبلیغ سایت در فیسبوک شخصی خودم
    2- تبلیغ سایت در صفحه فیسبوک شرکتم ( حدود 2000 عضو )
    3- تبلیغ سایت در وبلاگم
    4- در صفحات ایرانیان مقیم استرالیا ( چند ده تایی وجود داره ) ، به فراخور و در محلهایی که شان سایتمون حفظ بشه ،معرفی میکنم .
    5- اعضای فعال گروههای فیسبوکی و ... را شاسایی میکنم و از آنها دعوت میکنم که در کنار ما باشند
    6- به مرور با گروههایی که میشناسم ، تماس میگیرم و از آنها میخوام که همکاری داشته باشیم . مثلا یکی دو گروه خوشنام خیریه ، رادیو همراه ، مدرسه های ایرانی شهرهای مختلف ، کانونهای فرهنگی مثل اکنون و ... ، انجمنهای ایرانیان کویینزلند و ویکتوریا و ... ، انجمن همیاری ایرانیان (با احتیاط) و...
    7- اگر بتونیم چند تا از ایرانیان موفق در عرصه های مختلف مثل علم ، بیزنس و فرهنگی رو در جمع خودمون داشته باشیم ، خیلی کمک میکنه به گسترش سایت

نظر شما ؟
    بچه ها خواهش میکنم همراهی کنید ، اینجا متعلق به هممونه . اگر حتی فقط مصرف کننده اطلاعات هم هستیم ، هرچقدر دوستان فعال و با معلومات بیشتری کنار خودمون داشته باشیم ، کیفیت و کمیت طلاعات ارائه شده بالاتر خواهد بود .

2. 5 کاربر مقابل از دامون عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

M.S.T (2015/03/03),mazdak2536 (2015/03/03),mhd.hdr (2015/03/03),محمد (2015/03/04),حمید (2015/03/03)

3. Top | #2

تخصص
    Construction Project Manager
    میزان امتیاز
    626
    من موافقم.

پشت درياها شهري ست..... قايقي بايد ساخت.......
    Subclass 189
    Lodge:2014-05-02
    Visa Granted: 2015-02-04

4. Top | #3

میزان امتیاز
    656
    منم موافقم ، من که دارم همینطوری سر خود تبلیغ میکنم

5. کاربر مقابل از mazdak2536 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

حمید (2015/03/03)

6. Top | #4

تخصص
    Computer Network and Systems Engineer
    میزان امتیاز
    182
    موافقم.

Sent from my Android Phone using Taptalk
    1st lodge: 22 Jan. 2009 , Cap & Cease: 22 Sep. 2015
    ---------------------------------------
    ACS Assessment: 15 Dec. 2015 , 263111 - Computer Network and Systems Engineer
    ---------------------------------------
    http://lifeinaustralia.persianblog.ir

7. Top | #5

تخصص
    میزان امتیاز
    2629
    دوستان ، ممنون از همراهیتون اما دوسوال اصلی :

آیا با این متن موافقید ؟ فکر نمیکنید برای معرفی در فیسبوک کمی سنگین باشه ؟ آدم یاد هانیکو میفته "زندگی منشوریست در حرکت دوار ..." . پیشنهادی ندارید ؟ من سوادم ته کشیده ، به یک "هدف نویس" قهار نیاز داریم .
    جامعه باز ایرانیان استرالیا تلاشیست جهت تبادل اطلاعات بین ایرانیانی که در این سرزمین زیبا زندگی میکنند یا در اندیشه مهاجرت به آن هستند. ما دور هم جمع شده ایم تا به دوستان خود کمک کنیم و از آنها کمک بگیریم در جهت بهبود کیفیت زندگی خود در این سرزمین.

سوال دومم هم اینه که شما چه کمکی میتونید بکنید در جهت معرفی ؟ چه ایده های جدیدی میتونید ارائه کنید ؟

8. کاربر مقابل از دامون عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

mhd.hdr (2015/03/06)

9. Top | #6

میزان امتیاز
    656
    من که مشکلی با این متن ندارم، وقتی یه پیج داشته باشیم بهمین اسم تو فیسبوک، لینک میشه داد، و با لایک کردنش و شر کردن اطلاعات، خود بخود تعداد اعضامون میکشه بالا

10. کاربر مقابل از mazdak2536 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

دامون (2015/03/05)

11. Top | #7

تخصص
    میزان امتیاز
    2629
    منم ایده داشتن پیچ تو فیسبوک و شیر کردن بعضی از نوشته ها رو میپسندم اما دو تا خطر وجود داره .

یک اینکه اینقدر صفحه جور واجور بیکلاس از ایرانیهای استرالیا تو ف ب هست که یه خطره اگر ما هم بریم بشیم یکی ا اونها هرچند باید روی واقعی بودن این خطر بحث بشه
    دوم اینکه ممکنه خیلی از بحثهای با ارزش منتقل بشه به زیر نوشته ها تو فیسبوک ، باید اول برای این خطر بالقه راه حل داشته باشیم و بعد این کار رو انجام بدیم .

12. Top | #8

میزان امتیاز
    656
    به نظرم یه پیج بسته و با نظارت که هرکسی خارج از مساله بود بلاک شه و... میشه از نگرانیها کم کرد، بهرحال بزرگ شدن، خطراتی هم داره، نباید ازش ترسید باید مدیریتش کرد با یه هسته قوی نظارتی، ولی اینطوری با بالارفتن سریع اعضا مواجه میشیم(هرچند بدیهایی هم داره) و مساله تبلیغات هم منطقی تر جلوه گری میکنه، و میشه کیفیت گروه رو بالا برد، من کلا حرکت به جلو با نظارت دقیق و حساب شده رو میپسندم، تعداد اعضا الان 300 تا هست، اما در فیسبوک وارد شیم، به سرعت 10 برابر میشه، و همینطور رشد و این خودش توان فروم رو افزایش میده البته با مدیریت حساب شده

13. 3 کاربر مقابل از mazdak2536 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

mhd.hdr (2015/03/06),حمید (2015/03/06),دامون (2015/03/05)

14. Top | #9

میزان امتیاز
    419
    منم با فیس بوک موافقم. با متن هم مشکلی ندارم. متن رو میشه خودمونی تر کرد به نظرم.
    مثلا : "تو استرالیا زندگی میکنین ؟ میخواین به استرالیا مهاجرت کنین ؟ تا حالا فکر کردین با اشتراک تجربیاتتون چقدر میتونیم به هم کمک کنین ؟ خودتون چی ؟ تا به حال شده بخواین ماشین بخرین و ندونین چطور باید بیمه ش کنین ؟ یا اینکه اسم بچتون رو کدوم مدرسه بنویسین ؟ اینجا جاییه که سوال میکنیم و سوال جواب میدیم. قراره از امروز دیگه از هم فرار نکنیم. دیگه با دیدن یه هموطن سرمون رو بر نگردونیم. قراره یه روزی برسه که سرمون رو بالا بگیریم و بگیم ما استرالیایی هستیم اما متولد ایران ! چرا از امروز شروع نکنیم ؟ و از همین لحظه و همین جا.

15. 5 کاربر مقابل از احسان_نقشه بردار عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

M.S.T (2015/03/07),mazdak2536 (2015/03/06),mhd.hdr (2015/03/06),حمید (2015/03/06),دامون (2015/03/06)

16. Top | #10

میزان امتیاز
    656
    احسان کلا باهات حال میکنم، اما این متن اگه در ادامه توضیحات باشه یه جورایی بهتره به نظرم، البته میشه یه نظرسنجی گذاشت رو دوتاش، من با نظر جمع موافقم

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین