سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 20

موضوع: معرفی فروم به جامعه ایرانیان استرالیا

1. Top | #11

تخصص
    Registered Migration Agent
    میزان امتیاز
    2629
    احسان ، باحال بود . اقا سفارش قبول ميكني متن تبليغاتي بنويسي واسه تبليغات جم تي وي ؟ قبل فأطما گل يه تبليغ داريم واسه ماي بيبي
    من موافقم منتها يه كم رسمي تَر و سنگين تَر

2. Top | #12

تخصص
    Construction Project Manager
    میزان امتیاز
    626
    سلام به همه

احسان جان... بيا يه قرارداد ببند بساط اين ريكروترها رو جمع كن بابا.... همه ي اعضا رو مي توني يه هفته اي بذاري سر كار (حالا يا اينوري يا اونوري)

ولي بعد از شوخي، من هم فكر مي كنم شايد يه مقدار رسمي‌تر باشه، خطر اشتباه شدن با اون گروه‌هاي فيس‌بوكي كمتر مي شه.....
    من فكر مي كنم متن پيشنهادي دامون اگر يه مقدمه داشته باشه مي‌تونه خيلي خوب باشه.
    مثلاً من فكر مي كنم مي‌شه يا جملاتي شبيه اين شروع كرد (البته اصلاً منظورم اين نيست كه متن پيشنهادي بدم... فقط در حد ايده س)

مهاجرت، مسيري است پر از پيچيدگي‌، استرس، شادي و هيجان. البته اين پيچيدگي‌ها و هيجانات در هر مرحله از جمله فرايند اخذ ويزا، مهاجرت و نهايتاً انطباق با شرايط اجتماعي و فرهنگي و شروع زندگي در سرزمين جديد به شكلي ويژه بروز مي‌يابد. بديهي است طي كردن اين مسير، با همراهي افرادي با تجربيات مختلف، نه تنها آسان‌تر و صحيح‌تر خواهد بود، بلكه مي‌تواند تجربه‌‌اي دلپذير و لذت‌‌بخش نيز باشد.
    جامعه‌ي باز ايرانيان استراليا.......................... (الي آخر)
    البته به نظرم آخرش هم يه متن به عنوان دعوت و ... بايد اضافه بشه كه شايد يه مقدار هم خودموني تر باشه. مثلاً اين كه «اگر در استراليا زندگي مي‌كنيد، يا آن‌كه قصد داريد به اين كشور مهاجرت كنيد، جاي شما در اين جمع دوستانه خاليست.»

ضمن اين كه به نظرم، بودن متن پيشنهادي احسان در صفحه‌ي فوروم در فيس‌بوك مي‌تونه خيلي تاثير مثبتي داشته باشه. اينجوري ضمن اين كه شان مجموعه حفظ شده، از شكل يه مجموعه‌ي اداري هم خارج مي شه.

به عنوان جمع‌بندي پيشنهادم اينه كه متن اصلي دعوت (كه توي صفحات مختلف مي‌تونه گذاشته بشه و زيرش لينك صفحه‌ي فيس بوك و لينك فوروم قراربگيره) يه متن رسمي‌تر باشه، و بعد وقتي وارد صفحه اصلي توي فيس‌بوك شدند، با متن خودموني‌تر و ساده‌تر روبرو بشن كه دافعه‌ي يه مجموعه‌ي خيلي بوروكراتيك رو هم نداشته باشه.

ببخشيد كه خيلي طولاني شد.
    ویرایش توسط mhd.hdr : 2015/03/06 در ساعت 01:59 AM
    پشت درياها شهري ست..... قايقي بايد ساخت.......
    Subclass 189
    Lodge:2014-05-02
    Visa Granted: 2015-02-04

3. 4 کاربر مقابل از mhd.hdr عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

M.S.T (2015/03/07),mazdak2536 (2015/03/06),حمید (2015/03/06),دامون (2015/03/08)

4. Top | #13

میزان امتیاز
    656
    نقل قول نوشته اصلی توسط mhd.hdr نمایش پست ها
    سلام به همه

احسان جان... بيا يه قرارداد ببند بساط اين ريكروترها رو جمع كن بابا.... همه ي اعضا رو مي توني يه هفته اي بذاري سر كار (حالا يا اينوري يا اونوري)

ولي بعد از شوخي، من هم فكر مي كنم شايد يه مقدار رسمي‌تر باشه، خطر اشتباه شدن با اون گروه‌هاي فيس‌بوكي كمتر مي شه.....
    من فكر مي كنم متن پيشنهادي دامون اگر يه مقدمه داشته باشه مي‌تونه خيلي خوب باشه.
    مثلاً من فكر مي كنم مي‌شه يا جملاتي شبيه اين شروع كرد (البته اصلاً منظورم اين نيست كه متن پيشنهادي بدم... فقط در حد ايده س)

مهاجرت، مسيري است پر از پيچيدگي‌، استرس، شادي و هيجان. البته اين پيچيدگي‌ها و هيجانات در هر مرحله از جمله فرايند اخذ ويزا، مهاجرت و نهايتاً انطباق با شرايط اجتماعي و فرهنگي و شروع زندگي در سرزمين جديد به شكلي ويژه بروز مي‌يابد. بديهي است طي كردن اين مسير، با همراهي افرادي با تجربيات مختلف، نه تنها آسان‌تر و صحيح‌تر خواهد بود، بلكه مي‌تواند تجربه‌‌اي دلپذير و لذت‌‌بخش نيز باشد.
    جامعه‌ي باز ايرانيان استراليا.......................... (الي آخر)
    البته به نظرم آخرش هم يه متن به عنوان دعوت و ... بايد اضافه بشه كه شايد يه مقدار هم خودموني تر باشه. مثلاً اين كه «اگر در استراليا زندگي مي‌كنيد، يا آن‌كه قصد داريد به اين كشور مهاجرت كنيد، جاي شما در اين جمع دوستانه خاليست.»

ضمن اين كه به نظرم، بودن متن پيشنهادي احسان در صفحه‌ي فوروم در فيس‌بوك مي‌تونه خيلي تاثير مثبتي داشته باشه. اينجوري ضمن اين كه شان مجموعه حفظ شده، از شكل يه مجموعه‌ي اداري هم خارج مي شه.

به عنوان جمع‌بندي پيشنهادم اينه كه متن اصلي دعوت (كه توي صفحات مختلف مي‌تونه گذاشته بشه و زيرش لينك صفحه‌ي فيس بوك و لينك فوروم قراربگيره) يه متن رسمي‌تر باشه، و بعد وقتي وارد صفحه اصلي توي فيس‌بوك شدند، با متن خودموني‌تر و ساده‌تر روبرو بشن كه دافعه‌ي يه مجموعه‌ي خيلي بوروكراتيك رو هم نداشته باشه.

ببخشيد كه خيلي طولاني شد.
    مهدی من کاملا موافقم ، دقیقا این نظر منه ،
    من نظر احسان رو هم قبول دارم ، اما نظرم به نظر مهدی نزدیکتره

5. 3 کاربر مقابل از mazdak2536 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

M.S.T (2015/03/07),mhd.hdr (2015/03/06),حمید (2015/03/06)

6. Top | #14

تخصص
    میزان امتیاز
    2629
    من متن مهدی رو به عنوان متن رسمی میپسندم و متن احسان رو هم برای استفاده در صفحه فیسبوک جامعه جالب میدونم .

7. کاربر مقابل از دامون عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

mhd.hdr (2015/03/09)

8. Top | #15

تخصص
    میزان امتیاز
    2629
    بچه ها اگر موافقید من یه جمع بندی میکنم :

به دو تا متن رسیدیم .

متن رسمی :
    جامعه‌ي باز ايرانيان استراليا تلاشیست جهت تبادل اطلاعات بین ایرانیانی که در این سرزمین زیبا زندگی میکنند یا در اندیشه مهاجرت به آن هستند. ما دور هم جمع شده ایم تا به دوستان خود کمک کنیم و از آنها کمک بگیریم در جهت بهبود کیفیت زندگی خود در این سرزمین.
    اگر در استراليا زندگي مي‌كنيد، يا آن‌كه قصد داريد به اين كشور مهاجرت كنيد، جاي شما در اين جمع دوستانه خاليست.

متن غیر رسمی :
    تو استرالیا زندگی میکنین ؟ میخواین به استرالیا مهاجرت کنین ؟ تا حالا فکر کردین با اشتراک تجربیاتتون چقدر میتونیم به هم کمک کنین ؟ خودتون چی ؟ تا به حال شده بخواین ماشین بخرین و ندونین چطور باید بیمه ش کنین ؟ یا اینکه اسم بچتون رو کدوم مدرسه بنویسین ؟ اینجا جاییه که سوال میکنیم و سوال جواب میدیم. قراره از امروز دیگه از هم فرار نکنیم. دیگه با دیدن یه هموطن سرمون رو بر نگردونیم. قراره یه روزی برسه که سرمون رو بالا بگیریم و بگیم ما استرالیایی هستیم اما متولد ایران ! چرا از امروز شروع نکنیم ؟ و از همین لحظه و همین جا.

9. 4 کاربر مقابل از دامون عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

Ally (2015/03/16),mazdak2536 (2015/03/16),mhd.hdr (2015/03/15),mohammad_eslami (2015/03/15)

10. Top | #16

تخصص
    Geotechnical Engineer/Casual Academic
    میزان امتیاز
    16
    من میتونم با مدیر انجمن ایرانیان UTS صحبت کنم تا فروم رو در صفحه اختصاصی این انجمن معرفی نمایند تا تعداد افراد ببشتری بتونند از اطلاعات فروم استفاده کنند و همچنین تجربیات خودشون رو در اختیار سایرین قرار بدن.

11. 4 کاربر مقابل از پژوه عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

mazdak2536 (2015/03/16),mhd.hdr (2015/03/15),mohammad_eslami (2015/03/15),دامون (2015/03/16)

12. Top | #17

تخصص
    میزان امتیاز
    2629
    ممنون ، خیلی عالی میشه . با یاشار اگر صحبت میکنی حتما بگو که با من دوستی . علی پارسا هم در جریان جزییات هست . حتما میتونیم بشینیم با بچه ها صحبت کنیم و به هم کمک کنیم .

13. Top | #18

تخصص
    میزان امتیاز
    16
    ویرایش توسط پژوه : 2015/05/24 در ساعت 08:42 AM

14. کاربر مقابل از پژوه عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

دامون (2015/03/16)

15. Top | #19

تخصص
    میزان امتیاز
    2629
    بفرما، يك هيچ شما . دكتر جون ميخواستم اكانت بسازي ميگفتي گاوي گوسفندي چيزي ميزديم زمين جلو پات .

16. Top | #20

تخصص
    میزان امتیاز
    16
    اختیار دارید قربان، شما لطف داری. واقعا همگی خسته نباشید، فروم خیلی خوبی داره میشه و پر از اطلاعات مفید.
    الان بچه های UIS برای مراسم عید یه مقدار سرشون شلوغه، هفته دیگه دریاره فروم باهاشون صحبت می کنم

17. 2 کاربر مقابل از پژوه عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

mazdak2536 (2015/03/17),mhd.hdr (2015/03/17)

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12