سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: بیمه های شخصی در استرالیا

1. Top | #1

تخصص
    Financial Adviser
    میزان امتیاز
    66

بیمه های شخصی در استرالیا

بیمه های شخصی شامل بیمه عمر، بیمه معلولیت و از کار افتادگی، بیمه بیماری های خاص و در نهایت بیمه حفاظت از درآمد

ویدیو زیر را ملاجظه بفرمایید ایشالا در یک فرصت مناسب نسخه پی دی اف قابل دانلود هم تهیه میکنیم

http://youtu.be/bwraBy8eLyI

2. 5 کاربر مقابل از Milad عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

aliie62 (2017/05/23),mazdak2536 (2015/02/27),mhd.hdr (2015/02/27),حمید (2015/02/26),دامون (2015/02/26)

3. Top | #2

تخصص
    Registered Migration Agent
    میزان امتیاز
    2629
    ممنون میلاد جان .

من روی پلن سوپرم ، بیمه عمر هم دارم که به نظرم شرایط و قیمتش بد نیست ، مخصوصا اینکه از جیبم نمیره و از روی همون درآمد سوپر کم میکنند . چند وقت پیش یکی از دوستان میگفت که مشاور مالیش قانعش کرده که بهتره بیمه عمر رو جدا از سوپر بگیره . میتونی کمی توضیح بدی که چه دلایلی میتونیم داشته باشیم که از plan بیمه عمری که روی سوپر داریم استفاده نکنیم و جداگانه خرید کنیم ؟
    سوال دیگه ای که دارم اینه که چه نکاتی موقع خرید بیمه عمر و از کار افتادگی باید در نظر گرفته بشه ؟

به طور مثال ، یکی از همکار های ما مشکل کلیه پیدا کرد و چهار ماه نمیتونست کار کنه ، بیمه از کار افتادگیش طوری بود که بعد از دوماه از بیکاریش شروع به پرداخت میکرد و طرف متضرر شد ، این رو که دیدم ، رفتم و بیمه خودم رو تغییر دادم و این مدت انتظار رو کم کردم .

4. کاربر مقابل از دامون عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

mazdak2536 (2015/02/27)

5. Top | #3

تخصص
    دانشجو
    میزان امتیاز
    0
    مرسی خیلی ممنون از مطلب خوبتان عالی بودش.
    پاینده باد ایران