سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 234
نمایش نتایج: از 31 به 37 از 37

موضوع: دانشگاه های استرالیا

1. Top | #31

تخصص
    مهندس
    میزان امتیاز
    56

پذیرش مقطع کاردانی

سلام،
    میخواستم بدونم که اگر برای مقطع کاردانی از دانشگاهی در استرالیا پذیرش بگیریم آیا برای گرفتن ویزا مشکلی پیش نمیاد؟ کسی تجربه ای در این زمینه داره؟

2. Top | #32

میزان امتیاز
    380
    س:
    سلام به همه من به اتفاق همسرم و پسر ١٧ ساله و دختر ٤ ساله تا ٩ماه ديگه عازم ملبورن هستيم ميخواستم دوستان در خصوص ثبت نام پسرم در كالج، من و راهنمايي كنند در ضمن پسرم امسال ديپلم تجربي ميگيره و هيچ اطلاعاتي در خصوص نحوه ورودش به كالج ندارم معدلش ١٨ و دوست داره در آينده پزشكى بخونه

ج:

سلام، پزشکی خیلی هم عالیه، حتما حتما پیگیری کنه و بگیره. جزییاتش زیاده ولی خلاصه بگم که سیستم اینجا اینجوریه که اوناییکه از دبیرستان فارغ التحصیل مبشن باید برن یه مدرک حداقل لیسانس بگیرن و بعد برای پزشکی اقدام کنن. استرالیا میخواد پزشکاشون بالغ سنی و فهمی باشه. به همین دلیل توضیه میکنم یه رشته ای که در راستای پزشکی میتونه باشه اول بخونه بعد اپلای که برای پزشکی. مثلااگه دانشگاه های مختلف رو چک کنید میبینید لبسانس های 3و 4 ساله دارن برای همین کار مثل biomedical enginneringیا science. دوره ی پزشکی تو استرالیا 4 ساله و بعد 2 دوسال تو بیمارستان و بعد پزشک بصورت مشروط تا امتحان عملیتو پاس کنی و آزاد بشی.
    بعضی دانشگاه های خصوصی هستن که با گرفتن پول و چک کردن نمرات و مصاحبه از همون دبیرستان مستقیم دانشجو میگیرن که خیلی پول میخواد مثل bond uni

اگه هم زبان پسرتون نیاز به کار داره، فک کنم تیف کلاس 11و 12 رو تو 1 سال برگزار میکنه و مدرک معادل میده. اینجوری هم زبانش تقویت میشه هم اشنا میشه با سیستم. میتونه قبلش اینو بره.

باز جستجو بکنید و اگه منم نکته ای بلد باشم میگم.
    پزشکی پایین و بالا داره تا بهش برسی ولی اگه برسی چی میییشه...
    PTE-A Brisbane(25/07/2015): L70/R79/S65/W82 ->Proficient
    EOI Submitted 189 - 60 Points: 27/07/2015
    Invitation: 07/09/2015
    Lodge: 13/09/2015
    Visa Granted: 28/11/2015

3. کاربر مقابل از cinere عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Migrant (2016/10/19)

4. Top | #33

تخصص
    معلم
    میزان امتیاز
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط cinere نمایش پست ها
    س:
    سلام به همه من به اتفاق همسرم و پسر ١٧ ساله و دختر ٤ ساله تا ٩ماه ديگه عازم ملبورن هستيم ميخواستم دوستان در خصوص ثبت نام پسرم در كالج، من و راهنمايي كنند در ضمن پسرم امسال ديپلم تجربي ميگيره و هيچ اطلاعاتي در خصوص نحوه ورودش به كالج ندارم معدلش ١٨ و دوست داره در آينده پزشكى بخونه

ج:

سلام، پزشکی خیلی هم عالیه، حتما حتما پیگیری کنه و بگیره. جزییاتش زیاده ولی خلاصه بگم که سیستم اینجا اینجوریه که اوناییکه از دبیرستان فارغ التحصیل مبشن باید برن یه مدرک حداقل لیسانس بگیرن و بعد برای پزشکی اقدام کنن. استرالیا میخواد پزشکاشون بالغ سنی و فهمی باشه. به همین دلیل توضیه میکنم یه رشته ای که در راستای پزشکی میتونه باشه اول بخونه بعد اپلای که برای پزشکی. مثلااگه دانشگاه های مختلف رو چک کنید میبینید لبسانس های 3و 4 ساله دارن برای همین کار مثل biomedical enginneringیا science. دوره ی پزشکی تو استرالیا 4 ساله و بعد 2 دوسال تو بیمارستان و بعد پزشک بصورت مشروط تا امتحان عملیتو پاس کنی و آزاد بشی.
    بعضی دانشگاه های خصوصی هستن که با گرفتن پول و چک کردن نمرات و مصاحبه از همون دبیرستان مستقیم دانشجو میگیرن که خیلی پول میخواد مثل bond uni

اگه هم زبان پسرتون نیاز به کار داره، فک کنم تیف کلاس 11و 12 رو تو 1 سال برگزار میکنه و مدرک معادل میده. اینجوری هم زبانش تقویت میشه هم اشنا میشه با سیستم. میتونه قبلش اینو بره.

باز جستجو بکنید و اگه منم نکته ای بلد باشم میگم.
    پزشکی پایین و بالا داره تا بهش برسی ولی اگه برسی چی میییشه...
    .

ممنونم از مطالب كاملتون اينجور كه شما ميفرماييد و تحقيقاتي كه من داشتم پسرم بايد وارد كالج بشه حالا اين سؤال برام پيش مياد كه چطور ى كالج خوب پيدا كنم؟؟؟ چون ميخواد با اون كالج مكاتبه كنه و از دروسي كه قراره اوجا بخونه پيش مطالعه داشته باشه تا حداقل دست خالي نياد.
    شاد باشيد👨‍👩‍👧‍👦

5. Top | #34

تخصص
    صنایع غذایی
    میزان امتیاز
    0
    آقای دامون از چه طریقی میتونم به اطلاعات مفیدی که شما جمع کردید ست پیدا کنم؟
    ممنونم بابت زحمتایی که توی این فروم می کشید.

6. Top | #35

تخصص
    -
    میزان امتیاز
    4

پذیرش ارشد برای مهندسی مالی

در استرالیا کدام دانشگاه ها financial engineering , quantitative finance و رشته های مشابه را ارایه می کنند. با چه شرایطی؟

7. Top | #36

تخصص
    کارشناسی کشاورزی.
    میزان امتیاز
    0
    در استرالیا کدام دانشگاه رشته aesthetics ارائه میدهد من مدرک فنی آرایشگری دارم میخوام توی استرالیا چیزی که مربوط به ارایشگری هست بخونم گریم هم خوبه لطفا کمک کنید

Sent from my SM-N910H using Tapatalk

8. Top | #37

میزان امتیاز
    9
    نقل قول نوشته اصلی توسط fnazari نمایش پست ها
    طبق جدیدترین رتبه بندی جهانی، بهترین دانشگاه‌های استرالیا در علوم روانشناسی، پزشکی و زیست شناسی معرفی شدند.
    به گزارش سرویس دانشگاه برنا، به نقل از د اِیج، دانشگاه ملبورن، بهترین دانشگاه استرالیا در علوم پزشکی، روانشناسی و زیست شناسی شناخته شد.

براساس رتبه‌بندی جهانی، دانشگاه ملبورن، در میان دانشگاه‌های جهان در زمینه علوم روانشناسی رتبه هشت، در پزشکی جایگاه 15 و در علوم زیست شناسی مقام 25 را دارا است.

این در حالی است که دومین دانشگاه برتر در رشته‌های مذکور در کشور استرالیا دانشگاه سیدنی است که با رتبه 11در علوم روانشناسی، 29 در پزشکی و 40 در علوم زیست شناسی بین دانشگاه‌های برتر جهان قرار دارد.

درمیان دانشگاه‌های کشور استرالیا، رتبه سوم مخصوص دانشگاه ملی استرالیا و دانشگاه کوییزلند است که هر 2 دانشگاه رتبه زیر 50 در علوم فوق را دارند.

این رتبه‌ها نشان می‌دهد که دانشگاه‌های این کشور در علوم روانشناسی موفقیت بالایی در سطح جهان داشته‌اند.

بر اساس گزارش، دانشگاه هاروارد آمریکا دارای بالاترین رتبه بین 200 دانشگاه برگزیده جهان در هر سه علوم است.

گفتنی است، دانشگاه ملبورن، دانشگاه "شماره یک" کشور استرالیا و یکی از دانشگاه‌های پبشرو بین‌المللی که با سابقه 150 ساله، دارای اعتبار در امور آموزشی و تحقیقاتی است.
    تذكر دوم:
    كاربر fnazari لطفا از ايجاد تاپيك هاي تكراري بپرهيزيد.
    در صورت تكرار ارسال پست حاوي تبليغات از ادامه فعاليت هاي شما در فروم جلوگيري به عمل مي آيد.

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 234