سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 37

موضوع: دانشگاه های استرالیا

1. Top | #21

تخصص
    مهندس برق
    میزان امتیاز
    32
    احسان جان این مبالغ که خیلی بالاست !؟ اونم برای PR ها....گرچه میشه نتیجه گرفت که 1- اگه سیتیزن بشی هزینه ها خیلی کمتر میشه 2- همین هزینه برای اینترنشنال خیلی باید بالاتر باشه !

نقل قول نوشته اصلی توسط احسان_نقشه بردار نمایش پست ها
    هزینه هاش بالاست ! از سایت هر دانشگاه میتونی نگاه کنی !
    مثلا : https://nss.cse.unsw.edu.au/feest/
    بسته به رشته ، شهر ، دانشگاه متفاوته. و البته نوع اقامت. از ترمی 15000 تا بگیر تا ترمی 35000 بدون وام
    رشته های کامون ولث ساپورتد یا رشته های By Research رو با هزینه های خیلی کمتر و حتی رایگان در صورت داشتم اقامت دایم میشه خوند

2. Top | #22

تخصص
    Web Developer
    میزان امتیاز
    7
    نقل قول نوشته اصلی توسط نیاز نمایش پست ها
    احسان جان این مبالغ که خیلی بالاست !؟ اونم برای PR ها....گرچه میشه نتیجه گرفت که 1- اگه سیتیزن بشی هزینه ها خیلی کمتر میشه 2- همین هزینه برای اینترنشنال خیلی باید بالاتر باشه !
    فکر میکنم آقا احسان هزینه تحصیل برای دانشجو های اینترنشنال فرمودند که در صفحه زیر هم اشاره شده

Education costs in Australia

به نظر دولت استرالیا برای کسانی که ویزا با قامت دایم دریافت کردند تخفیف در نظر گرفته
    Student contribution amounts - Study Assist

اگر کسی به نتیجه دقیق تری رسید این که برای چه رشته هایی این تخفیف وجود داره ممنون میشم اطلاع بده

3. کاربر مقابل از mohammadz5 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Hana (2015/09/07)

4. Top | #23

تخصص
    بی کار
    میزان امتیاز
    1
    با عرض سلام و تشکر بابت تاپیک خوبتون مخصوصا دامون عزیز
    من برای ویزای 190 استرالیای جنوبی این هفته پروندم رو لاج کردم ، یک سری سوال در مورد تحصیل در مقطع کارشناسی ( ترجیحا حقوق )داشتم ،
    با توجه به هزینه هایه بالای زندگی در استرالیا آیا امکان تحصیل در دانشگاههایه استرالیا برای من وجود داره ؟
    البته با در نظر گرفتن اینکه شغل من در ایران همیشه فروش و بازاریابی و تبلیغات بوده مسلما از شرایط خوب شغلی برخوردار نخواهم بود در استرالیا ( همسر بده مین هستن که از طریق تخصصشون که شبکه هست اقدام کردیم )
    ایا دولت کمک هزینه ای برای تحصییل در رشته حقوق کارشناسی به من میده ؟ و آیا شرایط کارهای دانشجویی در زمان تحصیل برای من فراهم هست ؟
    ممنون میشم اگر دوستان اطلاعات خودشون رو با من به اشتراک بگذارند

5. Top | #24

تخصص
    نویسندگی-مارکتینگ
    میزان امتیاز
    4
    مسئله اینجاست. من ماههای آخر گرفتن اقامتم و سپری می کنم. الان برای دکترای مارکتینگ اقدام کردم. با مقاله و ... اما از من آیلتس آکادمیک می خوان. البته که برای بورس هم به علت غیر مرتبط بودن لیسانس و فوق لیسانسم ایراد گرفتن. در حال نوشتن یک پروپوزال هستم.
    حال اگر با Pr برای دکترا اقدام کنم آیلتس از من نمی خوان؟
    آیا دانشجویان دکترا از همون ابتدا بورس دارن یا باید مثل اینترنشنال اقدام کنن؟
    این غیر مرتبط بودن لیسانس و مستر چقدر ممکنه مشکل ساز بشه؟

6. Top | #25

تخصص
    بی کار
    میزان امتیاز
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط دامون نمایش پست ها
    ممنون ار رضای ملبورن . بسیار کاربردی و مفید.
    فکر کنم چیزی که بادت رفته بود HECS-HELP و FEE-HELP بود . یادمه اون زمان که میخواستم دس خوندن رو شروع کنم ،مفصل در موردش تحقیق کرده بودم و تو بلاگم هم گذاشته بودم. اگر کسی سوال داشت ، سرجای خودش ( فکر کنم اینجا آوت آف تاپیک باشه ) ، در خدمت هستم.

سلام دامون عزیز
    اول از همه یه تشکر کنم بابت سایت خوبتون ( گرچه به سوالهای بنده پاسخی داده نشده تا به امروز ) بسیار در امر مهاجرت برای ما مفید واقع شد .
    میخواستم اگر امکانش هست بفرمایید آیا( student loan( up to 2000$ برای مقطع کارشناسی به دارندگان ویزای 190 استرالیای جنوبی تعلق میگیره یا خیر ؟
    در صورت بله یا خیر بودن ممنون میشم اگر یه مختصر توضیحات هم در این مورد بفرمایید
    با سپاس

7. Top | #26

تخصص
    نویسندگی-مارکتینگ
    میزان امتیاز
    4
    من یک استادی از دانشگاه سیدنی بهم ایمیل زد و حاضر شده سوپر وایزرم بشه.سوالم اینه...
    امکان بورس گرفتن برای دکترا با توجه به وجود سوپروایزر چقدره؟
    من هنوز نمره زبان لازم برای دکترا را ارائه ندادم , این شرایط چطور میشه؟

8. Top | #27

تخصص
    کارشناس آی تی
    میزان امتیاز
    3
    سلام دوستان
    می خواستم بدونم آیا کسی از شرایط گرفتن اسکالرشیپ برای مقطع دکترا با داشتن ویزای دایم تجربه ای داره ؟ میدونم که خرج دانشگاه رایگان هست ولی میخوام بدونم که گرفتن اسکالرشیپ سخت هست و احتیاج به مقاله و معدل بالا داره یا نه؟
    ممنون

9. Top | #28

تخصص
    Eng
    میزان امتیاز
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadz5 نمایش پست ها
    فکر میکنم آقا احسان هزینه تحصیل برای دانشجو های اینترنشنال فرمودند که در صفحه زیر هم اشاره شده

Education costs in Australia

به نظر دولت استرالیا برای کسانی که ویزا با قامت دایم دریافت کردند تخفیف در نظر گرفته
    Student contribution amounts - Study Assist

اگر کسی به نتیجه دقیق تری رسید این که برای چه رشته هایی این تخفیف وجود داره ممنون میشم اطلاع بده
    ببخشید شما متوجه شدین هزینه تحصیل برای پی ار چجور یه؟

10. Top | #29

تخصص
    مهندسی معماری
    میزان امتیاز
    0

تحصیل در استرالیا

درود
    من فارغ التحصیل رشته مهندسی معماری از دانشگاه غیر انتفاعی جابربن حیان رشت هستم.23سال دارم.راستش برای ادامه تحصیل به کشور استرالیا مطالب زیادی خوندم و نظرات زیادی شنیدم. یسری با همان مدرکی که از ایران دریافت کردن میخوان همان را در کشور دیگه ادامه بدن و یسری گفتن مجبور شدند همان مقطع که گذرانده اند، در آن کشور (مقصد) دوباره بگذرانند.
    میخواستم راهنماییم کنین که آیا من باید به فکر رفتن به کالج (دیپلم) یا به فکر نشستن دوباره در این مقطع (لیسانس) باشم؟
    سوال دیگه اینکه برای دانشجویان تازه وارد و انگلیسی زبان و علاقه مند ، کدام شهر استرالیا را توصیه میکنین؟ (از همه لحاظ: هزینه ، دسترسی حمل و نقل، آب و هوا، امنیت و...)
    و سوال دیگه اینکه به نظرتون رشته مهندسی معماری در کشور استرالیا لگوریتد هست؟ اگر نیست باید تغییر رشته دهم؟(که این اجبار میشه از کالج شروع کنم) خیلی مهمه لطفا کسی میدونه کمکم کنه، با سپاس

11. Top | #30

میزان امتیاز
    419
    شما شروع كنين به اپلاي ببينين از كجا پذيرش ميتونين واسه فوق بگيرين ، و زبان هم اكثرا آيلتس بالاي شيش و نيم آكادميك ميخوان. و البته هزينه ها رو هم در نظر بگيرين كه حداقل سي هزار دلار در ترم هستش.

Sent from my iPhone using Tapatalk

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین