سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 37

موضوع: دانشگاه های استرالیا

1. Top | #11

میزان امتیاز
    21

تحصیل در رشته علوم انسانی استرالیا

سلام دوستان
    به نظرتون کسی که کارشناسی نرم افزار خونده میتونه برای ارشد ، رشته های علوم انسانی اقدام کنه ؟

با تشکر

2. Top | #12

تخصص
    اطلاعاتی وارد نشده
    میزان امتیاز
    478
    من هم یه سوالی دارم راجع به این قضیه ...
    چه قدر رشته های علوم انسانی تو دانشگاه های اونجا اعتبار داره؟

3. Top | #13

تخصص
    اطلاعاتی وارد نشده
    میزان امتیاز
    478
    درواقع واسه بابام میخوام بدونم ... میخوام ببینم میتونه فرصت مطالعاتی بگیره یا نه!؟

4. Top | #14

میزان امتیاز
    268
    نقل قول نوشته اصلی توسط alibbest59 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    به نظرتون کسی که کارشناسی نرم افزار خونده میتونه برای ارشد ، رشته های علوم انسانی اقدام کنه ؟

با تشکر
    فلسفه تحصیل در کشور های توسعه یافته با کشور های در حال توسعه دنیایی تفاوت داره

در مقطع لیسانس و کارشناسی هدف از تحصیل در اونجا کسب مهارت های شغلی است به همین خاطر به خصوص در رشته های فنی خیلی ها ترجیح میدند بی جهت طول مدت یک دوره لیسانس را در دانشگاه طی نکنند و از مراکز آموزشی کاربردی استفاده کنند

در مقطع ارشد و دکترا هدف از تحصیل علاقه به کار آکادمیک مثل تدریس یا پژوهش هست

ولی در کشور های در حال توسعه متاسفانه اصلا فرقی نمیکنه چه مقطعی باشه ...هدف اصلی کسب وجه اجتماعی هست نه مهارت شغلی یا علاقه به امور آکادمیک
    به همین دلیل

انقدر مدرک گرایی و تیتر و عنوان تحصیلی مهم و حیاتی میشه که حتی ابزاری برای چشم و هم چشمی ها و رقابت های اجتماعی میشه

اما پاتونو بزارید اینور آب شوکه میشید چون بر خلاف داخل ایران از کارفرما ها و نهادای کار آفرینی گرفته تا مردم کوچه و خیابون برای مدرک تحصیلی و تیتر و عنوان تره هم خرد نمیکنند

اینور آبی ها چیزی که براشون مهم حیاتی و قابل احترامه "کار" و "مهارت" هست دکترا از هاروارد داشته باش ولی سابقه و رزومه شغلی مناسب نداشته باش هرگز مورد اقبال واقع نمیشی و دقیقا برعکسش کار و مهارت داشته باش مدرک تحصیلیت دیپلم باشه
    میدونم با جو تیتر گرا و عنوان گرایی که ما همه درون بزرگ شدیم براتون باورپذیر نیست

اما شغل رفتگری نه تنها بر خلاف فرهنگ خاور میانه ای شغل تحقیر آمیز نیست بلکه خاطرم هست دوستی داشتم که دانشجوی بورد تخصصی پزشکی بود و در آلمان خودشو خفه کرد تا بتونه رفتگر بشه....چون تنها 2 ساعت در روز وقتشو میگرفت و حقوق معادل یک کار تمام وقت را دریافت میکرد

اما پاسخ مستقیم شما اینه که ....میتونید ادامه تحصیل بدید و اگر لازم باشه خود دانشگاه واحد های پیش نیاز را براتون مشخص میکنه معمولا هم حد اکثر 40 واحد میشه

فقط اون مقدمه را توضیح دادم چون خیلی از هم وطنان تحت تاثیر جو فرهنگی داخل کشور بعد از مهاجرت هم همچنان وقت و سرمایشونو صرف ادامه تحصیل با رویکرد اجتماعی اونجا میکنند در صورتیکه ارزش ها و نگاه ها در جامعه جدید متفاوت هست

5. 3 کاربر مقابل از rezaarad عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

mhd.hdr (2015/03/19),mohammad_eslami (2015/03/18),حمید (2015/03/19)

6. Top | #15

میزان امتیاز
    21
    اول از مطالب بسیار مفیدی که گفتید بسیار ممنونم
    من خودم به شخصه می بینم زیاد به نرم افزار علاقه مند نیستم ولی در حوزه علوم انسانی مطالعه ام خیلی بالا هست روزانه بین 2 تا 6 ساعت در زمینه علوم انسانی مطالعه دارم
    خب این قضیه باعث شد به فکر این بیفتم که اگر از طریق تحصیلی خواستم اقدام کنم رشته ای برم که واقعا از صمیم قلب دوستش داشته باشم

7. Top | #16

میزان امتیاز
    10

فوق لیسانس MBA

دوستان عزیز کسی در مورد رشته ی mbaدر استرالیا میدونه اوضاع کار چطوره؟ من میخوام واسه mbaاپلای کنم و با ویزای تحصیلی بیام و بعد اقامت دایم بگیرم. تا اونجاییکه تو سایت دانشگاهها چک کردم رزیدنت ها هم واسه این رشته پول زیادی باید بدهند و فرق بارزی با پولی که اینترنشنال ها میدهند ندارد.ببخشید چون mbaرشته ی خاصی هست من یک تاپیک جدید ایجاد کردم. آیا mbaخوندن میتونه باعث پیدا کردن فرصتهای شغلی خوب بشه؟بک گراند من مهندسی مکانیکه با ده سال سابقه پتروشیمی.

8. Top | #17

میزان امتیاز
    5
    دوستان این سوال منم هست. اگر کسی تجربه داره لطفا بگه.
    یه شب باورامو یه جوری شکستن،
    که فکر کردم حتی خدام قهرِ با من ...

9. Top | #18

تخصص
    Web Developer
    میزان امتیاز
    7

هزینه تحصیل در دانشگاه های استرالیا

سلام
    دوستان هزینه های تحصیل برای مهاجرانی که ویزای PR دارند چقدره برای مقطع ارشد؟

10. Top | #19

میزان امتیاز
    419
    هزینه هاش بالاست ! از سایت هر دانشگاه میتونی نگاه کنی !
    مثلا : https://nss.cse.unsw.edu.au/feest/
    بسته به رشته ، شهر ، دانشگاه متفاوته. و البته نوع اقامت. از ترمی 15000 تا بگیر تا ترمی 35000 بدون وام
    رشته های کامون ولث ساپورتد یا رشته های By Research رو با هزینه های خیلی کمتر و حتی رایگان در صورت داشتم اقامت دایم میشه خوند

11. کاربر مقابل از احسان_نقشه بردار عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Mehnoosh-Mohamad (2015/09/06)

12. Top | #20

تخصص
    Web Developer
    میزان امتیاز
    7
    نقل قول نوشته اصلی توسط احسان_نقشه بردار نمایش پست ها
    هزینه هاش بالاست ! از سایت هر دانشگاه میتونی نگاه کنی !
    مثلا : https://nss.cse.unsw.edu.au/feest/
    بسته به رشته ، شهر ، دانشگاه متفاوته. و البته نوع اقامت. از ترمی 15000 تا بگیر تا ترمی 35000 بدون وام
    رشته های کامون ولث ساپورتد یا رشته های By Research رو با هزینه های خیلی کمتر و حتی رایگان در صورت داشتم اقامت دایم میشه خوند
    من اگه جور بشه ویزای 190 میخوام اقدام کنم و جاهایی خوندم که تا 90 درصد نسبت به دانشجوهای اینترنشنال کمتر میشه . واقعیت داره ؟ 90 درصد خیلیه ؟
    از کجا میشه لیست رشته های کامون ولث ساپورتد پیدا کرد ؟
    ویرایش توسط mohammadz5 : 2015/08/29 در ساعت 09:34 PM

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین