سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 23

موضوع: تهيه لوگوي مناسب براي سايت

1. Top | #11

تخصص
    Registered Migration Agent
    میزان امتیاز
    2629
    مزدک :

من هم میخواستم کار رو بدم به کسی که لوگوی شرکتم رو طراحی کرده . فکر کنم حدود 200 تا 300 هزار تومان هزینه داشته باشه . اگر کسی که شما میشناسید کار بهر و یا هزینه بهتری داره ، با ایشون کار میکنیم .

مهدی جان ، فکر میکنم برای سفارش کار باید ایده رو بدیم و منتظر نمونه باشیم

اگر بخوام جمع بندی کنم صحبت شما و به عنوان سفارش کار مطرح کنیم:

- انجمن و جامعه (مي تونه به پراكنشي از نقاط باشه و يا تصاوير انتزاعي از يك جمع)
    - ايران (مي شه از نمادهاي شناخته شده استفاده كرد. يكي از دم دست ترين نمونه هاي اين نمادها كه البته ممكنه با نماد جامعه هم تركيب بشه لوتوس يا گل نيلوفر 12 پر هست كه موتيف بسيار تكرار شده ي تخت جمشيد هست)
    - استراليا (عناصر بسيار متعددي داره. اما به نظر من همون شكل انتزاعي شده ي نقشه كشور مي تونه مناسب باشه)

موافقید؟

2. 5 کاربر مقابل از دامون عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

M.S.T (2015/03/01),mhd.hdr (2015/03/02),mohammad_eslami (2015/03/01),saharb66 (2015/03/01),ترمه (2015/03/01)

3. Top | #12

تخصص
    Construction Project Manager
    میزان امتیاز
    626
    دامون جان

اگر همه موافق باشن به نظر من مي تونيم همين ها رو پيشنهاد بديم

البته كارهايي هم مي شه كرد كه يه جورايي بعضي از اين عناصر با هم تركيب بشن.... مثلاً مي شه از يه شبكه نقاط پراكنده استفاده كرد كه به صورت گرافيكي (مثلاً شبيه به پيكسل هايي از تصوير، اما گرافيكي تر) لوتوس رو تشكيل بدن. (البته راستش خودم يه مقدار تلاش كردم و به نتيجه ي خوبي نرسيدم)

ضمناً تركيبش با نقشه استراليا رو بايد اتوود كرد كه يه مقدار هم سخت به نظر مي رسه.

يه نكته ي ديگه هم كه مي شه در موردش تصميم گيري كرد، تركيب رنگ هست.
    در واقع گزينه ها اينها مي تونه باشه كه دو رنگ يا سه رنگ باشه (صرفاً سفيد و سياه يا صرفاً سفيد و سياه و آبي بدون هيچ توناليته ي ميانه به صورت cut out)، از توناليته ي كامل يك رنگ خاص (مثلاً آبي يا سپيا با توناليته ي ميانه) و يا اين كه رنگي باشه.

در مورد هزينه هم به نظر من زياد نيست. اما مشروط به اين كه واقعاً نتيجه ي ويژه اي گرفته بشه. چون يه كار معمولي و ساده رو خودمون هم احتمالاً مي تونيد از پس ش بر بيايم.... ولي اگر كار گرافيكي خوبي در بياد خيلي عاليه.

ضمنا اينم چند تا تصوير انتزاعي ديگه از نقشه استراليا.... و يك نمونه Cut out با رنگ سفيد، آبي و سياه از يه لوتوس
    تصاوير پيوست شده تصاوير پيوست شده
    ویرایش توسط mhd.hdr : 2015/03/02 در ساعت 02:52 AM
    پشت درياها شهري ست..... قايقي بايد ساخت.......
    Subclass 189
    Lodge:2014-05-02
    Visa Granted: 2015-02-04

4. 4 کاربر مقابل از mhd.hdr عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

LightMoon (2015/06/02),M.S.T (2015/03/02),mehran (2015/08/09),هانیه (2015/04/28)

5. Top | #13

میزان امتیاز
    656
    [QUOTE=دامون;2809]مزدک :

من هم میخواستم کار رو بدم به کسی که لوگوی شرکتم رو طراحی کرده . فکر کنم حدود 200 تا 300 هزار تومان هزینه داشته باشه . اگر کسی که شما میشناسید کار بهر و یا هزینه بهتری داره ، با ایشون کار میکنیم .

آشنای منم همین حدودا بهش دادم ، فرق نمیکنه ، مهم نیست به نظر من ، به همون شخصی که میشناسین بدین،
    یه چیزی ، به نظر من ایده طراحی روبصورت کلی به اون شخص بگو نه ریز و اون چیزی که مدنظره ، چون جلوی ایده پردازیش رومیگیره ، بعد اسکیس اولیه اگه دیدیم خیلی پرت هست ، ایده های خودمون رو میگیم

6. کاربر مقابل از mazdak2536 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

mhd.hdr (2015/03/03)

7. Top | #14

تخصص
    مهندس معدن (کارخانه سیمان آبیک)
    میزان امتیاز
    54
    چرا این پست رو آپدیت نمی کنید؟ این همه مهندس کامپیوتر و معماری با سلیقه داریم اینجا. به نظرم هرکس هر طرحی به ذهنش می رسه بذاره اینجا. با نظرات بقیه بهترین انتخاب و اصلاح می شه. زودتر به نتیجه می رسیم.

8. Top | #15

میزان امتیاز
    22
    نقل قول نوشته اصلی توسط دامون نمایش پست ها
    مزدک :

مهدی جان ، فکر میکنم برای سفارش کار باید ایده رو بدیم و منتظر نمونه باشیم

اگر بخوام جمع بندی کنم صحبت شما و به عنوان سفارش کار مطرح کنیم:

- انجمن و جامعه (مي تونه به پراكنشي از نقاط باشه و يا تصاوير انتزاعي از يك جمع)
    - ايران (مي شه از نمادهاي شناخته شده استفاده كرد. يكي از دم دست ترين نمونه هاي اين نمادها كه البته ممكنه با نماد جامعه هم تركيب بشه لوتوس يا گل نيلوفر 12 پر هست كه موتيف بسيار تكرار شده ي تخت جمشيد هست)
    - استراليا (عناصر بسيار متعددي داره. اما به نظر من همون شكل انتزاعي شده ي نقشه كشور مي تونه مناسب باشه)

موافقید؟
    سلام به همه دوستان مخصوصا دامون عزیز

آقا من همون طراح لوگو هستم دیگه!!! البته دامون جان خودشون می دونن............................
    در مورد طراحی لوگو اگر لایق بدونین من هم روش کار کنم البته بدون هزینه و در جهت کمک به ره اندازی فروم تنها هزینه ای که برای شما داره اینه که برام آرزو کنین که بتونم پروسه مهاجرت رو طی کنم و مدارکم رو جور کنم. الان دارم زبان میخونم و امیدوار به آینده
    دوستان راهنمایی کنن چه سبک و سیاقی باشه بنده در خدمتم.
    چندتا نمونه لوگو هایی که کار کردم توی سایتم هست tarhoidea.com و البته لوگوی وب سایت دوست خوبم دامون (اگه بنده حقیر رو دوست خود بدونی استاد) selectvisa.com رو با اجازه شما طراحی کردم.
    لوگوهایی که توی سایتم هست و خودم طراحی کردم jonzi - noavaran - selectvisa- tabassom و ....

9. 7 کاربر مقابل از mahdi samiei عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

M.S.T (2015/04/30),mazdak2536 (2015/04/29),mhd.hdr (2015/04/30),saharb66 (2015/04/29),هانیه (2015/04/28),ترمه (2015/04/30),حمید (2015/04/28)

10. Top | #16

میزان امتیاز
    656
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi samiei نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان مخصوصا دامون عزیز

آقا من همون طراح لوگو هستم دیگه!!! البته دامون جان خودشون می دونن............................
    سلام و ممنون بخاطر لطف شما و ارزو در تسریع روند مهاجرتتون ، دوست عزیز در پستهای قبلی نظرات و پیشنهادات مطرح شده، اما پیشنهاد من اینه که خودتون یه اسکیسی بزنین و ایده هاتون رو با پیشنهادات ما محدود نکنی ، بعد از اینکه لطف کردی و چندتا سمپل دادی ، میشه روش نظر داد، البته این نظر منه ، تا بقیه هم نظر بدن ، ممنون

11. کاربر مقابل از mazdak2536 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

mhd.hdr (2015/04/30)

12. Top | #17

میزان امتیاز
    22
    یه لوگوی اولیه کار کردم نظر بدید دوستان

13. 5 کاربر مقابل از mahdi samiei عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

M.S.T (2015/08/09),mehran (2015/08/09),mehrfar (2015/05/20),mhd.hdr (2015/05/22),حمید (2015/05/21)

14. Top | #18

میزان امتیاز
    60
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi samiei نمایش پست ها
    یه لوگوی اولیه کار کردم نظر بدید دوستان
    من هیچ تخصصی در این زمینه ندارم ولی بعنوان یه فرد عامی از لوگوی بالا این به ذهنم می رسه که مهاجرت ایرانیا باعث فراری دادن استرالیایی ها میشه
    یه جور غلبه منفی توش دیده میشه ... کاش این دو نماد در حال همزیستی مسالمت آمیز بودند حداقل!!!
    (میدونم گرافیست ها از دخالت عوام توی کارشون بیزارند ولی در نهایت شرمساری، برداشت من ازش خیلی منفی بود)

15. کاربر مقابل از pisces90 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

M.S.T (2015/08/09)

16. Top | #19

میزان امتیاز
    147
    دوستان نظرتون راجع به این لوگو چیه ؟

Visa 190 ACT
    positive assessment : 2015/05/06
    IELTS: R7.5 L8 S7 W7: 2015/06/05
    EOI submitted : 2015/07/15
    Invitation : 2015/08/03
    Lodge: 2015/08/12
    CO: 2015/09/28
    Medical: 2015/10/10
    Visa Granted:2015/11/26

17. 3 کاربر مقابل از yaSigol عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

M.S.T (2015/08/09),Mehnoosh-Mohamad (2015/08/10),mehran (2015/08/09)

18. Top | #20

تخصص
    Civil Engineer
    میزان امتیاز
    193
    نقل قول نوشته اصلی توسط yaSigol نمایش پست ها
    دوستان نظرتون راجع به این لوگو چیه ؟

سلام یاسی گل
    لوگوی خوبی طراحی کردید و به نظر هم خیلی خلاقانه میاد. من هم مثل دوست عزیز بالایی خیلی سررشته ای از این موضوع ندارم و به عنوان یک فرد عامی محسوب میشم اما نظرات زیر رو دارم
    استفاده از کانگارو و پرچم در لوگوی شما جالب شده اما به نظرم چون پرچم روش حروف عربی داره خیلی مورد استقبال قرار نگیره. این یکی از ایراداتیه که خیلی ها به پرچم ج ا ا میگیرن و اینکه تنها کشوریه که از زبانی غیر از زبان خودش در پرچمش استفاده شده (نقل قول بدون جستجوی کافی کردم و اگر اینچنین نیست دوستان نظر بدن) به نظرم اگر سمبل ایران رو چیزی غیر از این پرچم قرار بدید و یا اینکه پرچم رو بدون اینکه دافعه برای کسی داشته باشه نشان بدید شاید مورد استقبال بیشتری قرار بگیره.
    باز هم ممنون از اینکه وقت گذاشتید و این لوگو رو طراحی کردید. امیدوارم زودتر بقیه کارهاتون هم اوکی بشه و به امید ویزاتون

19. 2 کاربر مقابل از M.S.T عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

mehran (2015/08/09),yaSigol (2015/08/09)

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین