سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 42

موضوع: محله های ملبورن

1. Top | #21

تخصص
    .Net Developer
    میزان امتیاز
    404
    من شماره تلفن یک خانمی به نام لطیفی رو که دو اتاق خونه شون در محله دانکستر رو شر میکنن پیدا کردم، اگر دوستانی نیاز داشتند لطفا PM بدن.
    GRANT: 19 Nov 2015
    LAND: 27 Mar 2016
    Job: 26 Apr 2016

2. Top | #22

تخصص
    اطلاعاتی وارد نشده
    میزان امتیاز
    478
    در ادامه محله های ملبورن ... این قسمت Docklands ... (همه چیزایی که میگم نظر منه و طبق تجربه منه ... نظر و تجربه من لزوماً نظر همه نیست)

میتونم بگم بهترین محلی که تو ملبورن دیدم واسه زندگی ...
    1- مدرن ترین کتابخونه ملبورن رو داره با استاندارد های روز دنیا ... کیفیت ساخت ساختمون کتابخونه کاملاً مشخصه که چه مهندسی پشت ساختش بوده!
    خود کتابخونه چسبیده به رودخونه Yara که موقع درس خوندن یا مطالعه حس خوبی به آدم میده ...
    2- نزدیک به یه استیشن بزگ قطار که به همه نقطه های ملبورن خط داره و شما میتونی با کمترین تغییر خط نسبت به استیشن های دیگه به مقصد برسی ... تو این مورد کلاً استیشن های city loop از این ویژگی برخوردارن!
    3- پر از کافه و رستوران و بار و پاب و کلاب و هر کوفت و زهر ماری دیگه ... یکی از محله هاییه که ملت واسه خوشگذرونی آخر هفته انتخاب میکنن همین Docklands اه! یه رستوران ترکی داره که قلیونای خوبی میده من اونجا کار میکنم فعلاً ... اومدین بیاین یه سلام بدینا ... البته یه رستوران ایرانی-عربی هم داره به اسم المینا که قلیون میده اونم ... ولی کلاً همه رستورانا تو داکلندز گرونه!
    4- چسبیده به Yara River و البته سیتی! ... شما به هر دورترین نقطه سیتی میتونی با 15 مین Tram برسی ... درواقع یه ایستگاه ترم داره که 8 تا خط ترم داره و شما به راحتی به نقاط مختلف ملبورن میتونی دسترسی داشته باشی!
    5- کلاً داکلند بافت آپارتمانی و برج داره ... بخوام مقایسه کنم با تهران میتونم بگم دقیقاً شبیه سعادت آباده که یه پرایوسی خاصی داره همونطور که سعادت آباد توسط اتوبان یادگار و چمران یه پرایوسی داره واسه خودش اینجا هم همینطوره دقیقاً اما وسعتش از سعادت آباد کمتره ... میتونم بگم کل داکلندز رو شما میتونی از میدون کاج حساب کنی تا میدون فرهنگ به بالا !
    6- اکثراً هندی و عرب نشینه این منطقه ... به نظر میرسه محله ایه که قشر پرتوان مالی انتخاب میکنن برای زندگی چون من کلی مازراتی و فراری و لامبورگینی و کلی ماشین باحال دیگه میبینم هر روز تو خیابوناش!
    7- قیمت خونه رو چیزی نمیگم چون به راحتی میتونید تو realestate.com.au پیدا کنید!

فعلاً همینا به فکرم میرسه .... تا بعد ...

3. 6 کاربر مقابل از mohammad_eslami عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

Aminilo (2015/10/14),arash enshaei (2015/10/12),Mehnoosh-Mohamad (2015/10/08),mehran (2015/10/06),saharb66 (2015/10/06),zahra_1636 (2015/10/10)

4. Top | #23

تخصص
    Software Enginner
    میزان امتیاز
    82
    نقل قول نوشته اصلی توسط Gabric نمایش پست ها
    در ادامه محله های ملبورن ... این قسمت Docklands ... (همه چیزایی که میگم نظر منه و طبق تجربه منه ... نظر و تجربه من لزوماً نظر همه نیست)

میتونم بگم بهترین محلی که تو ملبورن دیدم واسه زندگی ...
    1- مدرن ترین کتابخونه ملبورن رو داره با استاندارد های روز دنیا ... کیفیت ساخت ساختمون کتابخونه کاملاً مشخصه که چه مهندسی پشت ساختش بوده!
    خود کتابخونه چسبیده به رودخونه Yara که موقع درس خوندن یا مطالعه حس خوبی به آدم میده ...
    2- نزدیک به یه استیشن بزگ قطار که به همه نقطه های ملبورن خط داره و شما میتونی با کمترین تغییر خط نسبت به استیشن های دیگه به مقصد برسی ... تو این مورد کلاً استیشن های city loop از این ویژگی برخوردارن!
    3- پر از کافه و رستوران و بار و پاب و کلاب و هر کوفت و زهر ماری دیگه ... یکی از محله هاییه که ملت واسه خوشگذرونی آخر هفته انتخاب میکنن همین Docklands اه! یه رستوران ترکی داره که قلیونای خوبی میده من اونجا کار میکنم فعلاً ... اومدین بیاین یه سلام بدینا ... البته یه رستوران ایرانی-عربی هم داره به اسم المینا که قلیون میده اونم ... ولی کلاً همه رستورانا تو داکلندز گرونه!
    4- چسبیده به Yara River و البته سیتی! ... شما به هر دورترین نقطه سیتی میتونی با 15 مین Tram برسی ... درواقع یه ایستگاه ترم داره که 8 تا خط ترم داره و شما به راحتی به نقاط مختلف ملبورن میتونی دسترسی داشته باشی!
    5- کلاً داکلند بافت آپارتمانی و برج داره ... بخوام مقایسه کنم با تهران میتونم بگم دقیقاً شبیه سعادت آباده که یه پرایوسی خاصی داره همونطور که سعادت آباد توسط اتوبان یادگار و چمران یه پرایوسی داره واسه خودش اینجا هم همینطوره دقیقاً اما وسعتش از سعادت آباد کمتره ... میتونم بگم کل داکلندز رو شما میتونی از میدون کاج حساب کنی تا میدون فرهنگ به بالا !
    6- اکثراً هندی و عرب نشینه این منطقه ... به نظر میرسه محله ایه که قشر پرتوان مالی انتخاب میکنن برای زندگی چون من کلی مازراتی و فراری و لامبورگینی و کلی ماشین باحال دیگه میبینم هر روز تو خیابوناش!
    7- قیمت خونه رو چیزی نمیگم چون به راحتی میتونید تو realestate.com.au پیدا کنید!

فعلاً همینا به فکرم میرسه .... تا بعد ...
    مرسی گبریک جان بابت وقتی که میذاری...
    یه جایی یادمه گفته بودی این محله داخل فری زون هست و شما هزینه حمل و نقل و جابه جایی کمی میدی... از کجا میتونم بفهم کدوم محله ها داخل فری زون هستن؟؟ چون میشه محله بهتر انتخاب کرد در عوض هزینه حمل و نقل کمتر داد (ما دو نفریم و باز بهتره) این هزینهه با اجاره اضافه تره خونه یکی بشه یا حالا یکم بالا پایین داشته باشه.
    subclass 476
    Lodge: 2 Feb 2015............Case officer: 4 March 2015..............Medical and PCC sent: 10 March 2015...........Visa Grant: 12 March 2015

Subclass 189
    EOI submitted: 15 Feb 2017
    Point claimed: 65
    Software engineer
    Invited: 15 March 2017 ..........Lodge: 19 March 2017......Co Contacted :31 March 2017...Provided documents:10 Ari 2017...
    Visa Grant: waiting

5. کاربر مقابل از mehrfar عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Aminilo (2015/10/14)

6. Top | #24

تخصص
    .Net Developer
    میزان امتیاز
    404
    نقل قول نوشته اصلی توسط mehrfar نمایش پست ها
    یه جایی یادمه گفته بودی این محله داخل فری زون هست و شما هزینه حمل و نقل و جابه جایی کمی میدی... از کجا میتونم بفهم کدوم محله ها داخل فری زون هستن؟؟ چون میشه محله بهتر انتخاب کرد در عوض هزینه حمل و نقل کمتر داد (ما دو نفریم و باز بهتره) این هزینهه با اجاره اضافه تره خونه یکی بشه یا حالا یکم بالا پایین داشته باشه.
    Zones - Public Transport Victoria
    GRANT: 19 Nov 2015
    LAND: 27 Mar 2016
    Job: 26 Apr 2016

7. 2 کاربر مقابل از mehran عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

Aminilo (2015/10/14),zahra_1636 (2015/10/10)

8. Top | #25

تخصص
    اطلاعاتی وارد نشده
    میزان امتیاز
    478
    نقل قول نوشته اصلی توسط mehran نمایش پست ها
    مهران اینی که تو گفتی برای Train هستش ...

9. کاربر مقابل از mohammad_eslami عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Aminilo (2015/10/14)

10. Top | #26

تخصص
    اطلاعاتی وارد نشده
    میزان امتیاز
    478
    نقل قول نوشته اصلی توسط mehrfar نمایش پست ها
    میتونی با سرچ این کیورد تو گوگل پیداش کنی ... من یه عکس برات میذارم همینه!
    Melbourne free tram zone

11. 2 کاربر مقابل از mohammad_eslami عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

Aminilo (2015/10/14),mehrfar (2015/10/10)

12. Top | #27

تخصص
    Medical engineer
    میزان امتیاز
    1
    سلام.
    اینجا کسی درباره خوابگاه های urbanest و unilodge اطلاعاتی داره به من بده؟
    ممنون

13. کاربر مقابل از zahra_1636 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Aminilo (2015/10/14)

14. Top | #28

تخصص
    اطلاعاتی وارد نشده
    میزان امتیاز
    478
    نقل قول نوشته اصلی توسط zahra_1636 نمایش پست ها
    سلام.
    اینجا کسی درباره خوابگاه های urbanest و unilodge اطلاعاتی داره به من بده؟
    ممنون
    من اطلاعاتی ندارم ... اما همینایی که گفتین رو رفتم تو سایتش و به نظر جای جالبی میاد ... ... مخصوص دانشجو هاست فکر کنم!

15. Top | #29

میزان امتیاز
    162
    سلام حسین جان
    برای دوره اسکیل مکس شما کدوم campus رو انتخاب کردی؟ collingwood یا preston? برای ما که نمیخوایم زیاد پول برای خونه بدیم در بدو ورود شما کدوم رو پیشنهاد میدی؟ و با در نظر گرفتن اینکه کار کژوال هم بخوایم در کنارش انجام بدیم. از دسترسی preston به سیتی و قیمت استودیو و اینا توی این محله میتونی اطلاعاتی بدی؟
    Mohammad (Mike) Akrami
    Visa190-VIC
    lodge:15 April 2015
    Visa Grant: 30 Sep 2015
    َIn Melbourne from:Feb 2016
    خدایا حال ما خوب است. حال بقیه رو هم خوب کن...

16. Top | #30

تخصص
    اطلاعاتی وارد نشده
    میزان امتیاز
    478
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mehnoosh-Mohamad نمایش پست ها
    سلام حسین جان
    برای دوره اسکیل مکس شما کدوم campus رو انتخاب کردی؟ collingwood یا preston? برای ما که نمیخوایم زیاد پول برای خونه بدیم در بدو ورود شما کدوم رو پیشنهاد میدی؟ و با در نظر گرفتن اینکه کار کژوال هم بخوایم در کنارش انجام بدیم. از دسترسی preston به سیتی و قیمت استودیو و اینا توی این محله میتونی اطلاعاتی بدی؟
    اين شما نيستي كه انتخاب ميكني كمپس رو!
    اونا بر اساس رشته و تعداد متقاضي تقسيم ميكنن اما در نهايت فكر كنم بشه باهاشون صحبت كرد و جاتون رو انتخاب كنيد!
    توجه داشته باش كه اينا فقط كمپس هاي پليتكنيكه و باكس هيل هم احتمالاً همين شرايط رو داشته باشه!
    قاعدتاً اولش هرچي به سيتي نزديكتر باشيد بهتره

Sent from my iPhone using Tapatalk

17. 2 کاربر مقابل از mohammad_eslami عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

Aminilo (2015/10/14),Mehnoosh-Mohamad (2015/10/12)

صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین