سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
صفحه 2 از 5 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 42

موضوع: محله های ملبورن

1. Top | #11

تخصص
    اطلاعاتی وارد نشده
    میزان امتیاز
    478
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mehnoosh-Mohamad نمایش پست ها
    سلام دوستان
    کسی میدونه سابرب Forest hill و Box hill چقدر با هم فاصله دارن و همچنین چقدر با CBD فاصله دارن؟ میشه مثلا توی Forest hill زندگی کرد و به Box hill رفت و اومد کرد؟ منظورم اینه که خیلی دچار دردسر نشد و زمان زیادی نگیره.
    چرا از گوگل مپ استفاده نمیکنی؟ هم بهت مسافت میده هم زمان رسیدن به اونجا رو با ماشین و ترم و پیاده!

2. کاربر مقابل از mohammad_eslami عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Aminilo (2015/10/14)

3. Top | #12

میزان امتیاز
    286
    سلام دوستان
    کسی میدونه سابرب Forest hill و Box hill چقدر با هم فاصله دارن و همچنین چقدر با CBD فاصله دارن؟ میشه مثلا توی Forest hill زندگی کرد و به Box hill رفت و اومد کرد؟ منظورم اینه که خیلی دچار دردسر نشد و زمان زیادی نگیره.
    به هم نزدیکن. مثلا با اتوبوس شاید ۱۰ دقیقه طول بکشه.
    از boxhill هم به CBD با train خط مستقیم هست و حدود نیم ساعت تا ۴۵ دقیقه طول میکشه. سر صبح و عصر که مردم دارن سر کار میرن و برمیگردن express هست که هر چند دقیقه یک train میاد و نیم ساعته میشه رفت و بقیه اوقات هم معمولا با فواصل حدود ۱۵ دقیقه train میاد و حدود ۴۵ دقیقه طول میکشه تا برسه.
    مسیر و ساعات public transport رو از اینجا میشه دید: https://www.ptv.vic.gov.au/journey

4. 3 کاربر مقابل از Nerd عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

Aminilo (2015/10/14),Mehnoosh-Mohamad (2015/06/30),mohammad_eslami (2015/06/30)

5. Top | #13

میزان امتیاز
    162
    نقل قول نوشته اصلی توسط Nerd نمایش پست ها
    به هم نزدیکن. مثلا با اتوبوس شاید ۱۰ دقیقه طول بکشه.
    از boxhill هم به CBD با train خط مستقیم هست و حدود نیم ساعت تا ۴۵ دقیقه طول میکشه. سر صبح و عصر که مردم دارن سر کار میرن و برمیگردن express هست که هر چند دقیقه یک train میاد و نیم ساعته میشه رفت و بقیه اوقات هم معمولا با فواصل حدود ۱۵ دقیقه train میاد و حدود ۴۵ دقیقه طول میکشه تا برسه.
    مسیر و ساعات public transport رو از اینجا میشه دید: https://www.ptv.vic.gov.au/journey
    ممنون از جوابتون دوست عزیز. شاید این سوالم مرتبط با این تاپیک نباشه ولی میپرسم: من میخوام برنامه ریزی کنم تا توی کلاسهای رزومه نویسی تیف باکسهیل ثبت نام کنم(بیشتر بخاطر job placement اگه بتونن پیدا کنن برام). ضمن اینکه یه گزینه اسکان موقت بهم پیشنهاد شده که توی فارست هیل هست. پس با این تفاسیر مشکل خاصی نیست.
    راستی شما از این کلاسهای تیف باکسهیل اطلاعی ندارید که شیر کنید؟کیفیت و غیرو..
    Mohammad (Mike) Akrami
    Visa190-VIC
    lodge:15 April 2015
    Visa Grant: 30 Sep 2015
    َIn Melbourne from:Feb 2016
    خدایا حال ما خوب است. حال بقیه رو هم خوب کن...

6. کاربر مقابل از Mehnoosh-Mohamad عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Aminilo (2015/10/14)

7. Top | #14

میزان امتیاز
    162
    نقل قول نوشته اصلی توسط Gabric نمایش پست ها
    چرا از گوگل مپ استفاده نمیکنی؟ هم بهت مسافت میده هم زمان رسیدن به اونجا رو با ماشین و ترم و پیاده!
    گبریک جان(هانس!) ممنون از پیشنهادت. الان که دارم گوگل مپ رو چک میکنم میبینم چقدر راحت میشه فهمید و من بلد نبودم!
    Mohammad (Mike) Akrami
    Visa190-VIC
    lodge:15 April 2015
    Visa Grant: 30 Sep 2015
    َIn Melbourne from:Feb 2016
    خدایا حال ما خوب است. حال بقیه رو هم خوب کن...

8. کاربر مقابل از Mehnoosh-Mohamad عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Aminilo (2015/10/14)

9. Top | #15

میزان امتیاز
    286
    ممنون از جوابتون دوست عزیز. شاید این سوالم مرتبط با این تاپیک نباشه ولی میپرسم: من میخوام برنامه ریزی کنم تا توی کلاسهای رزومه نویسی تیف باکسهیل ثبت نام کنم(بیشتر بخاطر job placement اگه بتونن پیدا کنن برام). ضمن اینکه یه گزینه اسکان موقت بهم پیشنهاد شده که توی فارست هیل هست. پس با این تفاسیر مشکل خاصی نیست.
    راستی شما از این کلاسهای تیف باکسهیل اطلاعی ندارید که شیر کنید؟کیفیت و غیرو..
    نه، مشکلی نیست. خیلی هم خوبه.
    در مورد کلاسهای tafe توی boxhill هم فکر میکنم بهتره توی تاپیک مربوط به خودش صحبت بشه ولی به طور کلی فقط این رو بگم که من خودم شرکت نکردم ولی خانمم که رفته بود خیلی راضی بود.

10. 2 کاربر مقابل از Nerd عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

Aminilo (2015/10/14),worthy (2015/07/03)

11. Top | #16

تخصص
    اطلاعاتی وارد نشده
    میزان امتیاز
    478
    من تو این 3 هفته ای که اینجام به غیر از سیتی 3 تا سابرب دیگه دیدم که واستون طبق سلیقه خودم میگم:
    1- South Melbourne ... یه محله ایه که توش هم خونه های ویلایی پیدا میشه و هم برج. محله مدرنی محسوب میشه و کمتر میشه بافت قدیمی رو توش پیدا کرد. حتی خونه ویلایی هاش هم تر تمیز تر و مدرن ترن ... بخوام با تهران مقایسه بکنم یه جاییه مثل شهرک غرب و مخصوصاً فاز یکش که خیابونای منظم و شیک و در عین حال هم ویلایی هم برج داره. راجع به مردمش من تو این سابرب آسیایی کمتر دیدم و بیشتر اروپایی و آمریکایی دیدم. من خوندم و شنیدم که اکثر سریال ها و فیلم های شینمایی اینجا رو واسه لوکیشن انتخاب میکنن. من 1 هفته تو یکی از برج های اینجا طبقه 12 اش اقامت داشتم و واقعاً ویو خوبی داره هم به محدوده سیتی هم به یه دریاچه و هم به دریا. آره یه دریاچه مصنوعی خیلی بزرگ هم داره که کلاً برده رو قیمت محله و خیلی هم دنج و خوب و باحاله. اسمش هم آلبرته! یکی از خوبی های دیگه این سابرب اینه که به طور کامل با ترم کور میشه و شما تو اکثر ساعات مشکلی از لحاظ رفت و آمد ندارین. یه استگاه مرکزی ترم داره به اسم Domain Interchange که تا سیتی بین 5 تا 10 مین راهه با ترم. دسترسیش به coles تو بدترین حالت 10 مین پیاده رویه چون 3 تا coles داره و تا Aldi از دور ترین نقطه این سابرب 20 مین پیاده روی داره. ترافیک داره تو ساعات شلوغی و کلاً جای با کلاسی محسوب میشه. البته اون شلوغیه سیتی رو نداره و اون مردگیه سابرب های دور رو هم نداره. به نظر من یه جای کاملاً مناسب واسه زندگیه!
    2- Southbank ... یه محله خیلی کوچیک بین south melbourne و سیتی که مهمترین مزیتش به نظر من اینه که توش DFO داره و Aldi که جفتشونم مراکز خرید ارزون اینجا هستن. تو DFO شما میتونین اکثر برند های لباس رو (نه لاکچری ها رو) داشته باشین همه رو یه جا و با قیمت پایین تر از برنچ ها تهیه کنین و همین ویزگی رو Aldi داره واسه مواد خوراکی. همین 2 تا مورد باعث شده شما اینجا کلی آسیایی از مدل کر کثیفش ببینین و شاید بخوره تو ذوقتون! اینجا هم برج بیشتر داره و کلاً شلوغه مثل سیتی.
    3- Prahran ... یه محله پر از رستوران و کافه. بافت ساختمونی کاملاً مدیترانه ایه و من احساس جنوب ایتالیا یا اسپانیا رو دارم از معماریاشون. خونه های ویلاییه 1-2 طبقه با بالکنی بزرگ و معماری مدیترانه ای! نزدیک اون دریاچه آلبرته و همینطور نزدیک دریا. 1 دونه coles داره توش که از دور ترین نقطه سابرب نهایتاً 10 مین پیاده روی میخواد. محله شیک و تمیزی به نظر میرسه و اولویت دوم من واسه زندگیه! 1 دونه Aldi هم داره که چه خوب. کاملاً هم با ترم کاور میشه و این خودش کلی مزیته. در نهایت هم محله ساکتی به نر میرسه به غیر از اون خیابوناش که پر کافه و بار و رستورانه. ترافیک هم نداره.

12. 13 کاربر مقابل از mohammad_eslami عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

Aminilo (2015/10/14),cinere (2016/06/19),danial_mir (2016/05/31),hosseiin (2015/07/04),M&T&A (2015/07/02),Mehnoosh-Mohamad (2015/07/02),mehran (2015/10/01),mehrfar (2015/08/03),Navid1356 (2015/07/04),saharb66 (2015/09/12),shohi (2015/08/23),worthy (2015/07/03),zahra_1636 (2015/10/10)

13. Top | #17

تخصص
    اطلاعاتی وارد نشده
    میزان امتیاز
    478
    بچه هایی که میخوان بیان ملبورن من یکی از دوستام هست که یکی از اتاق های خونه اش رو میتونه کوتاه مدت در اختیار قرار بده ... کسی خواست بیاد آمارشو بگیره ازم.

14. کاربر مقابل از mohammad_eslami عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Aminilo (2015/10/14)

15. Top | #18

تخصص
    نویسندگی-مارکتینگ
    میزان امتیاز
    4
    نقل قول نوشته اصلی توسط Gabric نمایش پست ها
    ینی واقعاً هیچکی تو این فروم تو ملبورن زندگی نمیکنه؟
    چرا همه سیدنی رو انتخاب کردین ... در صورتی که هم قیمت خونه تو ملبورن یه خورده کمتره هم تو اکثر فروم های خارجی مردم کشورای دیگه تا اونجایی که من سرچ کردم ملبورن رو ترجیح میدادن ...
    البته خوب هرکس نظر خودشو داره و مثل اینکه تا حد زیادی سلیقه ایه!
    شاید به علت تبلیغات تو ایران باشه. اکثر ایرانیها رفتن اونجا.هر کس هم تازه میاد فکر می کنه در کنار ایرانیهای بیشتری می تونه باشه.همچنین می گن کار کژوال سیدنی بیشتره.
    اما من شخصا ملبورن و انتخاب کردم

16. کاربر مقابل از amirfriendship عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Aminilo (2015/10/14)

17. Top | #19

تخصص
    .Net Developer
    میزان امتیاز
    404
    دوستان در مورد قیمت های تقریبی محله ها هم یکسری اطلاعات میشه بدید، مثلا با حدود 350 تا 400 در هفته برای یک خونه نه خیلی قدیمی ساز یک خواب که با train بشه 45 دقیقه ای به CBD رسید، که محلی خوبی هم باشه از لحاظ بافت و فروشگاه ، کجاها رو پیشنهاد می کنید.
    GRANT: 19 Nov 2015
    LAND: 27 Mar 2016
    Job: 26 Apr 2016

18. کاربر مقابل از mehran عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Aminilo (2015/10/14)

19. Top | #20

تخصص
    نویسندگی-مارکتینگ
    میزان امتیاز
    4
    من توی یکی از همین سایتهایی که دوستان معرفی کردن , دیدم خونه های 1 خوابه یا استودیو با اجاره 150 دلار در هفته هم بود! با پارکینگ و فضای خارجی زیبا و وسایل منزل..
    آیا واقعا درست دیدم؟!

20. کاربر مقابل از amirfriendship عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Aminilo (2015/10/14)

صفحه 2 از 5 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین