سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
صفحه 3 از 16 نخستنخست 1234513 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 158

موضوع: شرایط اسسمنت رشته های ICT توسط سازمان ACS

1. Top | #21

میزان امتیاز
    29
    سلام، نامه اسسمنت من داره تاريخش تموم ميشه و بايد دوباره انجام بدهم، حالا يه سوال فوري دارم.
    دفعه قبل مدارك دانشگاهيم با سابقه كار استراليا و ايران ارزيابي شده، اگر نخواهم از سابقه كار ايران استفاده كنم ( كمتر از سه سال بوده ) فايده اي داره كه دوباره ارزيابيش كنم يا نه؟ سوال ديگه اينكه اگر همان قبلي را (renew) كنم سريعتر انجام ميشه يا فرقي با يك ارزيابي جديد نداره؟

2. کاربر مقابل از mohajer0 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

omid (2015/05/14)

3. Top | #22

تخصص
    Registered Migration Agent
    میزان امتیاز
    2628
    سلام

بحث استفاده از امتیاز سابقه کار مطرح نیست . ACS بسته بهمدرک تحصیلیتون و ارتباطش با رشته انتخابی دو تا شش سال از میزان سابقه کارتون کم میکنه و بعد اسسمنت میده . شاید لازم باشه همه سوابق قبلی رو بیارید که بتونید از اتیاز سابقه کار در استرالیا استفاده کنید
    پروسه اسسمنت ACS کلا سریع شده و فکر میکنم خیلی فرقی از نظر زمانی بین renew و اسسمنت جدید نباشه الان

4. 3 کاربر مقابل از دامون عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

mohajer0 (2015/05/12),omid (2015/05/14),r.adiban (2015/05/12)

5. Top | #23

میزان امتیاز
    29
    نقل قول نوشته اصلی توسط دامون نمایش پست ها
    سلام

بحث استفاده از امتیاز سابقه کار مطرح نیست . ACS بسته بهمدرک تحصیلیتون و ارتباطش با رشته انتخابی دو تا شش سال از میزان سابقه کارتون کم میکنه و بعد اسسمنت میده . شاید لازم باشه همه سوابق قبلی رو بیارید که بتونید از اتیاز سابقه کار در استرالیا استفاده کنید
    پروسه اسسمنت ACS کلا سریع شده و فکر میکنم خیلی فرقی از نظر زمانی بین renew و اسسمنت جدید نباشه الان
    میشه بدونم الان چقدر طول میکشه تا جواب ارزیابی بیاد؟ و یک سوال دیگه هم اینکه روی سایت ACS نوشته بود اگر هنوز توی شرکت کار میکنید نباید بنویسند from ... to present و حتما باید تاریخ بخوره! حالا تکلیف بقیه سابفه کار من که در طول این پروسه ارزیابی اضافه میشه چی میشه؟ من به تمام سابقه کارم برای امتیازش نیاز دارم.

مرسی

6. کاربر مقابل از mohajer0 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

r.adiban (2015/05/18)

7. Top | #24

میزان امتیاز
    19
    نقل قول نوشته اصلی توسط دامون نمایش پست ها
    سلام

با تشکر از شما آقای دامون
    ولی من هم مشکل مشابه دوستمون رو دارم. من نتیجه اسست رو گرفتم و مدت زمانی رو تایید کردن. ولی هنوز دارم برای ایلتس می خونم و از تاریخ صدور اسست تا همین امروز 6 ماه گذشته در حالیکه من این شش ماه در اون شرکت فعالیت دارم و برام بیمه رد شده. آیا می تونم این شش ماه رو هم به سوابقی که تایید کرده بودن مجددا اضافه کنم ؟ (نیاز به اسست مجدد هست یا خیر؟)
    با تشکر

8. Top | #25

میزان امتیاز
    3
    من دانشگاه لیسانسم سکشن 2 بوده و دانشگاه فوق لیسانسم سکشن 1 ، به همین دلیل میخوام با مدرک فوق لیسانسم اقدام کنم اما مشکلی که پیش میاد اینه که سابقه کارم و تحصیل فوق لیسانسم باهم همپوشانی داره و اگر فرض کنیم سابقه کار با تحصیل رو نصف در نظر بگیرند حدود 3 سال سابقه کار خواهم داشت که فکر می کنم خیلی به دردم توی امتیازگیری نمی خوره.
    حالا سوالم اینه که من اگر کلا بی خیال امتیاز سابقه کار بخوام بشم و بتونم امتیازم رو با نمره آیلتس و 5 امتیاز آزمون ناتی جبران کنم آیا به مشکلی بر می خورم؟ آیا گرفتن 15 امتیاز فوق لیسانس ربطی به داشتن سابقه کار داره؟ و اینکه اگه بی خیال نمره سابقه کار بخوام بشم آیا دیگه لازمه که اسسمنت acs را پاس کنم؟

ممنون میشم که دوستان منو راهنمایی کنن.

9. Top | #26

میزان امتیاز
    188
    نقل قول نوشته اصلی توسط r.adiban نمایش پست ها
    با تشکر از شما آقای دامون
    ولی من هم مشکل مشابه دوستمون رو دارم. من نتیجه اسست رو گرفتم و مدت زمانی رو تایید کردن. ولی هنوز دارم برای ایلتس می خونم و از تاریخ صدور اسست تا همین امروز 6 ماه گذشته در حالیکه من این شش ماه در اون شرکت فعالیت دارم و برام بیمه رد شده. آیا می تونم این شش ماه رو هم به سوابقی که تایید کرده بودن مجددا اضافه کنم ؟ (نیاز به اسست مجدد هست یا خیر؟)
    با تشکر
    با سلام
    نیازی به اسس کردن مجدد نیست، این سابقه تا زمانی که لاج کنید جزء سوابق شما محسوب می شود.
    شرایط من هم همینطور بود. فکر کنم شما تابحال چند بار این سوال رو پرسیدین

Developer Programmer Visa 189
    IELTS : 29-01-2015
    EOI Submited: 31-01-2015
    Invitation: 27-02-2015
    Lodge:04-03-2015
    Case Officer:22-04-2015
    Medical : 26-04-2015
    PCC: 04-05-2015
    Visa Grant: 05-05-2015

10. کاربر مقابل از ترمه عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Newlife (2015/05/27)

11. Top | #27

میزان امتیاز
    3

نقل قول نوشته اصلی توسط hamideh نمایش پست ها
    من دانشگاه لیسانسم سکشن 2 بوده و دانشگاه فوق لیسانسم سکشن 1 ، به همین دلیل میخوام با مدرک فوق لیسانسم اقدام کنم اما مشکلی که پیش میاد اینه که سابقه کارم و تحصیل فوق لیسانسم باهم همپوشانی داره و اگر فرض کنیم سابقه کار با تحصیل رو نصف در نظر بگیرند حدود 3 سال سابقه کار خواهم داشت که فکر می کنم خیلی به دردم توی امتیازگیری نمی خوره.
    حالا سوالم اینه که من اگر کلا بی خیال امتیاز سابقه کار بخوام بشم و بتونم امتیازم رو با نمره آیلتس و 5 امتیاز آزمون ناتی جبران کنم آیا به مشکلی بر می خورم؟ آیا گرفتن 15 امتیاز فوق لیسانس ربطی به داشتن سابقه کار داره؟ و اینکه اگه بی خیال نمره سابقه کار بخوام بشم آیا دیگه لازمه که اسسمنت acs را پاس کنم؟

12. Top | #28

تخصص
    Registered Migration Agent
    میزان امتیاز
    2628
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamideh نمایش پست ها

سابقه کار حین تحصیل اگر بالای 20 ساعت باشه برای گرفتن اسسمنت اما نه استفاده از امتیاز میتونه به کار بیاد
    اسسمنت یک مدرک اجباریست و باید حتما دشته باشید

13. Top | #29

میزان امتیاز
    9
    دامون جان این مطلبی که گفتید که سابقه کار حین تحصیل نصف محسوب میشه واسه پونت، درارتباط این دوستون بود که چون باید ارشدو ارائه بده واسه 15 امتیاز ؟
    برای کسی که لیسانسش سکشن 1 هست و AQF شناخته شده و بعد ارشدم میخونده و کارمیکرده، واسه اون سابقه کارش کامل حساب میشه؟ اینجوری که واسه ماها که لیسانسمون سکشن 1 هست، ارشد بدردمون نمیخوره که هیچ ، به ضررمونم هست، پس نباید اصلا ارائه اش داد!!!
    ممنون میشم راهنمایی کنید.

14. Top | #30

تخصص
    BS.A
    میزان امتیاز
    60
    اول از همه به عنوان اولین پستم در این انجمن، به همه دوستان سلام عرض میکنم،
    من یکم شرایطم پیچیدست یا شاید هم خودم اینطور فکر میکنم، بزارید خلاصه براتون عرض کنم:

• حدود 3 سال پیش توی رشته مهندسی فناوری اطلاعات با معدل 17 فارغ التحصیل شدم. از اون موقعه توی حوضه IT شاغل ام ( Network Management - Wireless Network )
    • ایلتس 7.5 اکادمیک ( 7.5R, 7W, 7S, 8.5L )

چیز هایی که من تا اینجای کار از خوندن هندبوک ها دستگیرم شده:

• اگه از طریق ACS توی Computer Network and System Engineer اسس بشم، 2 سال از 3 کاریم می پرد و با امتیاز 55 باید استانی اقدام کنم. گرفتن اسس از ACS راحت تر و سریع تر و کم هزینه تر هست
    • اگه از طریق EA توی Telecommunication Network Engineer اسس بشم، میتونم 3 سال سابقه ام رو Claim کنم، و درنهایت با 5 امتیازش به 60 امتیاز برسم و 189 اقدام کنم. ( CDR نوشتنش مصبیتی هست برای خودش، زمانبر تر و پر هزینه تر هست )

1- حالا شما جای من بودید کدام راه را میرفتید ؟
    2- کدام یک از دو ویزا در مجموع بیشتر می ارزد ؟
    3- کدام یک از دو ویزا سریع تر به نتیجه میرسد ؟
    4- اگر نظرتان روی EA هست، بهتر نیست صبر کنم 1st, July بیاید و رشته ها آپدیت شود بعد کار را استارت بزنم ؟ چون میترسم برای EA اقدام کنم بعد یک ماه دیگه لیست آپدیت شود و Telecommunication دیگر در لیست نباشد و همه این زحمات به باد رود.

( من واقعا مطالعه زیاد کردم، ممنون میشوم یه طوری راهنمایی کنید من یکم از این سر در گمی در بیام، چون متاسفانه بعد این همه pdf خوندن این سوالات برام هنوز نشده )

صفحه 3 از 16 نخستنخست 1234513 ... آخرینآخرین