سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
صفحه 16 از 16 نخستنخست ... 6141516
نمایش نتایج: از 151 به 158 از 158

موضوع: شرایط اسسمنت رشته های ICT توسط سازمان ACS

1. Top | #151

میزان امتیاز
    9
    نقل قول نوشته اصلی توسط mamaoosh68 نمایش پست ها
    سلام دوست گرام.
    با توجه به اینکه مدارک باید رسمی ترجمه شوند و مهر وزارت امورخارجه /ناتی بخورد، بنابرین حتما باید اصل مدرک برای ترجمه ، به دارالترجمه داده شود. دارالترجمه، مدارک موقت را برای مهر وزارت امورخارجه قبول نمی کند.
    موفق باشید
    بنده خدا براچی چیزی که نمیدونی الکی میگی؟ با مدرک موقتم میشه، ولی موقت فقط ناتی میخوره که Acs قبول داره،

2. Top | #152

تخصص
    Network&System Engineer
    میزان امتیاز
    21
    دوستان با علم به اینکه اگه فردی با لیسانس کامپیوتر 3 سال سابقه داشته باشه و دو سالش توسط ACS انداخته بشه آیا این فرد میتونه برای مهاجرت اقدام کنه با این اوصاف ؟

3. Top | #153

تخصص
    کامپیوتر - نرم افزار
    میزان امتیاز
    5
    با سلام خدمت تمامی دوستان
    سعی میکنم برای جلوگیری از اتلاف وقتتون خلاصه بپرسم

رشته ام نرم افزار بوده است
    نزدیک 9 سال در 10 سال اخیر سابقه کار مرتبط با بیمه داشته ام
    قبل از 10 سال اخیر 4 سال سابقه کار بدون بیمه در شرکتی دارم که مابین آن 6 ماه توسط شرکت دیگری(که به هیچ وجه دسترسی به آن ندارم) برایم بیمه رد شده است
    قاعدتا برای 15 امتیاز سابقه نیاز به آن 4 سال بدون بیمه دارم
    1- این سابقه را چگونه باید عنوان کنم؟
    2- اگر پارت تایم اعلام کنم با 22 ساعت در هفته، 2 سال حسابش می کنند یا 4 سال؟

4. Top | #154

تخصص
    :)
    میزان امتیاز
    108
    پرسش و پاسخ تلگرامي :

مسعود:
    درود به همگی دوستان
    چقدر سخته اینجا پرسیدن اولین سوال! مخصوصا سوالات مراحل اولیه مهاجرت!
    سوالام قطعا تکراریه اما جواب درست درمونی براشون پیدا نکردم!
    اگر توی نامه سابقه کار بدون بیمه، پارت تایم بیش از 20 ساعت در هفته اعلام بشه، از نظر ACS و بعدش آفیسر فول تایم محسوب میشه یا نه؟ اگر نمیشه آیا سابقه رو نصف حساب میکنن؟ و اینکه آیا سابقه کار بدون بیمه فقط با ارائه قراردادها و فیشهای حقوقی اثبات میشه؟ چون واریزی بانک 10 سال پیش و مالیاتش رو ندارم
    پیشاپیش ممنون از پاسخهاتون

آرمان:
    شما فقط بگيد تعداد ساعت كار هفتگي رو بنويسن واستون. بيشتر از ٢٠ ساعت رو به عنوان فول تايم قبول داره. بعد هم آفيسر هاي اداره مهاجرت دنبال فيش حقوق و اين حرفا اند كه ممكنه همه چي بخوان و اينكه اگر نداشتيم يه مدركي رو بايد چه جوابي بديم كه ريجكت نشيم رو وكلا بهتر ميدونن

مسعود:
    ممنون ازت
    اما ACS واضح اعلام کرده نوشتن عبارت فول تایم یا پارت تایم اجباریه توی نامه
    درمورد مدارک و جواب در مورد سابقه بدون بیمه هم به همین علتِ "دست به دامن وکلا شدگی" سوالمو اینجا پرسیدم

آرمان:
    من ننوشتم و هيچ مشكلي هم نبود، تعداد ساعت رو اگه نوشته باشيد اونو ملاك كار قرار ميدن

مسعود:
    متاسفانه من نمونه توی ارزیابی ACS دیدم که پارت تایم زده بودن و براشون نصف حساب کردن سابقه رو ... البته این موضوع برای حدود 6 سال پیش بوده

الان دوباره فایل Guidelines و سایت ACS رو دیدم
    موضوع اجباری رو اینطور نوشتن
    Hours worked - Full time or Part time –must be a minimum of 20 hours per week
    و
    Hours worked - Full time or Part time
    که با توجه به پروسه شما احتمالا منظورشون از خط فاصله "یا" هستش

آرمان:
    شما براي اسسمنت نيازي به بيمه نداريد و گواهي سابقه كار با بيمه و بدون بيمه هيچ فرقي با هم ندارن. مشكل اينه كه شما جواب مثبت از ACS ميگيريد و بعدش آفيسر اداره مهاجرت مياد و ممكنه ١٠ جور مدرك ازت بخواد. اونموقع رو نميدونم ميشه كاريش كرد يا نه

مسعود:
    دامون جان همونطوری که توی قوانین گروه نوشته شده اول فروم رو شخم زدم ولی در مورد اینکه چطوری سابقه بدون بیمه رو اثبات کنیم جوابی پیدا نکردم که قرارداد کاری و فیش حقوقی کفایت میکنه برای سابقه 10-11سال پیش یا خیر چون نامه مالیات و ریز حساب بانکی اونموقع رو ندارم و اینکه سابقه رو تحت عنوان پارت تایم اعلام کنم یا خرید خدمت یا چیز دیگه ای؟
    همینطور سابقه پارت تایم که دیدم نصف فول تایم اسس شده که دوستان گفتند براشون اینطور نبوده

سليم:
    سابقه کار 10-11 سال پیش کلا ثابت کردن یا نکردنش برای شما فایده ای نداره
    سابقه کار شما تا 10 سال قبل مهمه

مسعود:
    سلیم جان سازمان ACS میاد 2 سال از 10 اخیر یا 4 سال از سوابق قبل از اونو کسر میکنه و تاریخی رو اعلام میکنه که از اون تاریخ به بعد سابقه کار امتیاز کسب میکنه و چون اگر از سابقه 10 سال اخیرم کسر بشه میاد زیر 8 سال سابقه ام و امتیازشو کامل نمیگیرم بنابراین مجبورم 4 سال قبل از این 10 سال رو هم اعلام کنم برای ارزیابی
    البته همین موضوع رو هم توی فروم توضیحشو نوشتم

سليم:
    آها... خوب شما مدرکتون مال قبل از 10 سال پیشه عایا؟ اگر باشه اعلام کنید حتما و بنده اشتباه کردم
    چون فکر کنم یه شرط دیگه هم اینه که سوابق بعداز مدرک مهمه

آرمان:
    اگه مشكل اون سابقه كاريه كه قراره حذف شه كه نگران نباش...اون نه به بيمه نياز داره و نه به چيز ديگه اي..چون ACS حذفش ميكنه و شما اصلا به اداره مهاجرت اعلامش نميكنيد.

سليم:
    ببین مسعود جان
    شما برای اثبات سابقه کار دوتاچیز احتیاج داری
    یکی رفرنس لتر و دیگری هم سوابقی که نشون بده شما پول دریافت کردی
    اگر این دوتا رو میتونی ارائه بدی مشکل حله

کافیه سابقه کارت هم بیشتر از 40 ساعت هر دوهفته باشه
    دیگه بقیه اش رو باید با شرایط خودت وفق بدی

مسعود:
    اگر اینطور باشه و اصلا هیچ مدرکی نخوان که صحت سابقه کاری اون زمان رو چک کنن که بهترین حالته اما من شک دارم اینطور باشه

دامون:
    براي سابقه كاري مه به انجمن كامپيوتر ميديد كه اگر بأزه قبل از هشت سال پيش بيمه نداره مشكلي نيست اما اگر در بأزه هشت سال اخير و جهت أخذ امتياز گپ بيمه اي داريد كه فرمول نميتونيد پيدا كنيد . كسي نميتونه بهتون بگه ايا افيسرتون قراره پاش رو توي يك كفش بكنه كه الا و بلا بيمه بديد .

مسعود:
    عالییی ... خیالم راحت شد ... ممنون از لطفتون

Sent from my iPhone using Tapatalk

5. 2 کاربر مقابل از maryam.K عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

farid (2016/08/12),Ghalandar (2016/08/10)

6. Top | #155

تخصص
    برنامه نویس
    میزان امتیاز
    0
    میشه منم عضو کنال تلگرامیتون کنید

7. Top | #156

تخصص
    ! immigrant
    میزان امتیاز
    11
    ممنون maryam.k
    ویرایش توسط Shahramkhan : 2016/11/05 در ساعت 09:00 AM

8. Top | #157

تخصص
    متخصص شبکه های کامپیوتری
    میزان امتیاز
    0
    سلام به همه دوستان
    برای اسس رشته نتورک چند تا سوال داشتم ممنون میشم دوستانی که اطلاعات دارن راهنمایی کنن
    رشته نرم افزار دانشگاه رودهن کارشناسی دارم و همین رشته دانشگاه علمی کاربردی (بدون کنکور)تهران کاردانی دارم
    1. مدرک کاردانی من 10 امتیاز رو میاره ؟
    2. من در مغازه ای به مدت 7 الی 8 سال سابقه بیمه دارم / میتونم برا ACS ادعا کنم در اون مدت اونجا کار نگهداری کامپیوترهاشون بر عهده من بود ؟
    3. در حال حاضر در زمینه شبکه در حال فعالیت هستم و طبیعتا تا زمانی که برای سازمان مهاجرت شروع کنم برای لانچ یک سال زمان گذاشتم این یه سال کارکرد که اسس نشده بعدا میتونم ارائه کنم ؟؟
    4. مدرک مایکروسافت هم برا اسس بفرستم ؟؟

ممنون

9. Top | #158

تخصص
    نرم افزار
    میزان امتیاز
    2
    سوالی از دوستان فروم دارم اینه که:
    من رشته دانشگاهیم مهندسی نرم افزار است ولی سابقه کارم در زمینه مهندسی شبکه بوده و مدارک سیسکو ( CCNP‌) رو هم دارم.
    سوالم اینه که برای رشته مهندسی نرم افزار و یا برنامه نویس اقدام کنم یا اینکه مهندسی شبکه؟
    چون نامه سابقه کارم مرتبط با شبکه است ولی درس هایی که در دانشگاه گذروندم به رشته مهندسی نرم افزار نزدیکتره.

صفحه 16 از 16 نخستنخست ... 6141516