سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 20

موضوع: سوال راجع به اعلام سابقه کار

1. Top | #1

میزان امتیاز
    8

سوال راجع به اعلام سابقه کار

سلام دوستان.
    دو سوال

الف) سابقه کار من طبق بیمه به شکل زیر هست:

1) تیر 85 الی آبان 86
    2) خرداد 87 الی بهمن 88
    3) مرداد 90 الی دی 93

هر سه در یک شرکت نرم افزاری یکسان بوده (یعنی همش یک شرکت بوده) و به عنوان مهندس نرم افزار هست در سه مقطع زمانی مختلف.
    از طرفی من در سالهای 83 الی 87 مشغول به تحصیل لیسانس و از سال 88 الی 91 مشغول به تحصیل فوق بودم.

چگونه باید اینها را اعلام کنم؟
    آیا باید دو مورد اول رو نیمه-وقت اعلام کنم و سومی رو تمام-وقت ؟

اگر برای تطبیق با همزمان تحصیل نیمه-وقت (مثلا 3روز در هفته معادل 24 ساعت) اعلام کنم برای آفیسر سوال پیش نمیاد که چرا بیمه یک ماه کامل برات رد شده؟

ب) من به مدت زیادی به صورت آزاد و شخصی مشغول به کارهای قراردادی در زمینه برنامه نویسی بوده ام. یعنی به نوعی Freelancer و Self-Employed بودم. این موارد رو چجوری باید اعلام کرد؟ با توجه به اینکه بیمه ای برای این موارد وجود نداره و معمولا قراردادی هم نیست.

ممنون میشم اگه کمکم کنید.
    سپاسگذارم.
    ویرایش توسط Cboy : 2015/02/22 در ساعت 11:12 PM

2. Top | #2

میزان امتیاز
    8
    کسی از دوستان نظری داره؟

3. Top | #3

میزان امتیاز
    87
    سلام به همه دوستان خوبم
    یه سوال در مورد اسسمنت Ea دارم
    ظاهرا جدیدا خیلی سخت گیری می کنند و حتی ترجمه پایان خدمت رو هم می خوان
    من تمام سوابق کاریم رو جوری تکمیل کردم که دقیقا مطابق با CDR , Resume م هستش فقط نگرانیم اینه که بعضی از شرکتهایی که توشون کار کردم یا غیر فعال شدن و یکیشون هم تغییر کابری داده و اگه بخوان برن تو سایتهاشون شاید تایید نکنند
    چه باید کرد ؟
    ممنون

4. کاربر مقابل از hamsh عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

حمید (2015/03/01)

5. Top | #4

میزان امتیاز
    22
    تاپیک خیلی خوبیه به نظرم.
    من خودم هم یه سوال مهم و سرنوشت ساز تو این مورد دادم. امیدوارم باتجربه ها سر بزنن به اینجا.

6. Top | #5

تخصص
    مهندس معدن (کارخانه سیمان آبیک)
    میزان امتیاز
    54
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamsh نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان خوبم
    یه سوال در مورد اسسمنت Ea دارم
    ظاهرا جدیدا خیلی سخت گیری می کنند و حتی ترجمه پایان خدمت رو هم می خوان
    من تمام سوابق کاریم رو جوری تکمیل کردم که دقیقا مطابق با CDR , Resume م هستش فقط نگرانیم اینه که بعضی از شرکتهایی که توشون کار کردم یا غیر فعال شدن و یکیشون هم تغییر کابری داده و اگه بخوان برن تو سایتهاشون شاید تایید نکنند
    چه باید کرد ؟
    ممنون
    فكر كنم سابقه بيمه معتبرترين مدركه. احتمالا اكه اون رو ارايه بديم ديكه سراغ شركتها نرن.

7. Top | #6

میزان امتیاز
    89
    من این رو توی مایگرنت دیدم.
    MigrantHelp Forum :: فروم مایگرنت هلپ :: ǁ - 2013
    سلام دوستان یک سوال و راهنمایی فوری احتیاج دارم
    بنده در دوران تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد کار میکردم. منطقا هم فول تایم کار میکردم چون کلاس هام یک روز در هفته بود و مرخصی می گرفتم. گواهی کارم در این دوره تمام وقت بود. مدارکم 20 هفته طول کشید تا توسط مهندسی استرالیا ارزیابی بشه و در نهایت اسسور که فردی هست به نام Nsangou Issah ایمیل زد که چطور ممکنه تو هم دانشگاهت فول تایم باشه و هم کارت فول تایم باشه. من شرایط را به طور کامل توضیح دادم. اما الان ایمیل زده که من قانع نشدم و تو قصد داشتی ما را گمراه کنی و کسی نمی تونه اینجوری درس بخونه و کار بکنه و در نتیجه ما قصد داریم مدارک تو را ریجکت و به اداره مهاجرت اعلام کنیم. من مجددا از کارفرما نامه بردم که همه این موارد را توضیح داده بود ولی ایمیل زده که اینها سند سازی هست و قابل قبول نیست. کسی میتونه راهنمایی بکنه. من سابقه بیمه، قرارداد، فیش حقوقی و همه این موارد را هم دارم اما میگه قبول ندارم. چه راهکاری به نظرتون میرسه؟ لطفا راهنمایی فوری کنید
    متشکرم
    ویرایش توسط Newlife : 2015/03/14 در ساعت 09:20 AM

8. Top | #7

تخصص
    مهندس معدن (کارخانه سیمان آبیک)
    میزان امتیاز
    54
    نقل قول نوشته اصلی توسط Newlife نمایش پست ها
    من این رو توی مایگرنت دیدم.
    MigrantHelp Forum :: فروم مایگرنت هلپ :: ������ �ǁ� - ������ �� �������� ��� �� ��� 2013
    سلام دوستان یک سوال و راهنمایی فوری احتیاج دارم
    بنده در دوران تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد کار میکردم. منطقا هم فول تایم کار میکردم چون کلاس هام یک روز در هفته بود و مرخصی می گرفتم. گواهی کارم در این دوره تمام وقت بود. مدارکم 20 هفته طول کشید تا توسط مهندسی استرالیا ارزیابی بشه و در نهایت اسسور که فردی هست به نام Nsangou Issah ایمیل زد که چطور ممکنه تو هم دانشگاهت فول تایم باشه و هم کارت فول تایم باشه. من شرایط را به طور کامل توضیح دادم. اما الان ایمیل زده که من قانع نشدم و تو قصد داشتی ما را گمراه کنی و کسی نمی تونه اینجوری درس بخونه و کار بکنه و در نتیجه ما قصد داریم مدارک تو را ریجکت و به اداره مهاجرت اعلام کنیم. من مجددا از کارفرما نامه بردم که همه این موارد را توضیح داده بود ولی ایمیل زده که اینها سند سازی هست و قابل قبول نیست. کسی میتونه راهنمایی بکنه. من سابقه بیمه، قرارداد، فیش حقوقی و همه این موارد را هم دارم اما میگه قبول ندارم. چه راهکاری به نظرتون میرسه؟ لطفا راهنمایی فوری کنید
    متشکرم
    عجب وضعيت ناجوري. همه ما تو ايران اين وضعيت رو داريم. اكثر بجه ها براي اينكه اين وضعيت بيش نيات ارشدشون رو مي زارن كنار و با كارشناسي اقدام مي كنن. حتي اكه مدرك اسس ميشد هم ممكن بود به سابقه كارش كير بدن.

9. Top | #8

تخصص
    Registered Migration Agent
    میزان امتیاز
    2629
    این بنده خدا آقای عیسی تا قبل از همطن عزیزمون که درست نیست اسمش اورده شه ، گیر ترین و بی منطق ترین اسسور انجمن مهندسین بود . شرایط مشابه ایشون قبلا برای یکی از کلاینتهام پیش اومده بود که از طریق تماس با مدیر آقای عیسی قضیه را رفع کرده بودیم اما اون کلاینت من ، مدارک خیلی مستدلی داشت که میتونستیم کار کردنش رو در بازه تحصیل فوق لیسانس اثبات کنیم . اگر دوست شما ، مدارک مستدلی مانند بیمه و حکم و ... دارند ، حتما سعی کند اسسورشون رو دور بزنند که خیلی آدم ناجوریه .

10. 3 کاربر مقابل از دامون عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

Migrant (2015/03/14),Newlife (2015/03/14),حمید (2015/03/14)

11. Top | #9

میزان امتیاز
    25
    نقل قول نوشته اصلی توسط Cboy نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    دو سوال

الف) سابقه کار من طبق بیمه به شکل زیر هست:

1) تیر 85 الی آبان 86
    2) خرداد 87 الی بهمن 88
    3) مرداد 90 الی دی 93

هر سه در یک شرکت نرم افزاری یکسان بوده (یعنی همش یک شرکت بوده) و به عنوان مهندس نرم افزار هست در سه مقطع زمانی مختلف.
    از طرفی من در سالهای 83 الی 87 مشغول به تحصیل لیسانس و از سال 88 الی 91 مشغول به تحصیل فوق بودم.

چگونه باید اینها را اعلام کنم؟
    آیا باید دو مورد اول رو نیمه-وقت اعلام کنم و سومی رو تمام-وقت ؟

اگر برای تطبیق با همزمان تحصیل نیمه-وقت (مثلا 3روز در هفته معادل 24 ساعت) اعلام کنم برای آفیسر سوال پیش نمیاد که چرا بیمه یک ماه کامل برات رد شده؟

ب) من به مدت زیادی به صورت آزاد و شخصی مشغول به کارهای قراردادی در زمینه برنامه نویسی بوده ام. یعنی به نوعی Freelancer و Self-Employed بودم. این موارد رو چجوری باید اعلام کرد؟ با توجه به اینکه بیمه ای برای این موارد وجود نداره و معمولا قراردادی هم نیست.

ممنون میشم اگه کمکم کنید.
    سپاسگذارم.
    دوست عزیز اگه دانشگاهتون سکشن یک هستش (باید از دامون بپرسید) بهتره که اصلا حرفی از فوق نزنید و با همون لیسانس اسس بشید (چون اونا ارزیابی به نام فوق ندارند) و اینجوری سابقه کار تمام وقت می تونید ادعا کنید.
    اگه نه ظاهرا بهترین حالت اینه که بگید توی زمانی که مشغول تحصیل بودید به صورت پارت تایم کار می کردید که اینجوری هر 1 ماهتون معادل 15 روز براتون سابقه حساب میشه.
    البته بازم بستگی داره که چقدر از سابقه کارتون رو احتیاج داشته باشید.
    Industrial Eng. - 189
    Assess: 20-06-2014
    Invitation: 14-11-2014
    Lodge: 01-12-2014
    CO: 03-02-2015
    Medical:23-02-2015
    visa granted: 06-02-2016

12. کاربر مقابل از shohi عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Newlife (2015/03/14)

13. Top | #10

میزان امتیاز
    89
    نقل قول نوشته اصلی توسط دامون نمایش پست ها
    این بنده خدا آقای عیسی تا قبل از همطن عزیزمون که درست نیست اسمش اورده شه ، گیر ترین و بی منطق ترین اسسور انجمن مهندسین بود . شرایط مشابه ایشون قبلا برای یکی از کلاینتهام پیش اومده بود که از طریق تماس با مدیر آقای عیسی قضیه را رفع کرده بودیم اما اون کلاینت من ، مدارک خیلی مستدلی داشت که میتونستیم کار کردنش رو در بازه تحصیل فوق لیسانس اثبات کنیم . اگر دوست شما ، مدارک مستدلی مانند بیمه و حکم و ... دارند ، حتما سعی کند اسسورشون رو دور بزنند که خیلی آدم ناجوریه .
    البنه دامون جان، من اگه بودم میگفتم فوق لیسانسم پارت تایم بوده. من فوقم سه سال بود و از آخر سال 2 کار کردم. این رو دیدم دیگه حواسم جمع شد بعدش مگه اسسور رو میشه دور زد؟؟؟؟؟ راستی این عیسی قبلا هم این ایمیل رو به ای بنده خدا زده بود:
    از سایت مایگرنت دوباره کپی می کنم. گفتم شاید به درد کسی بخوره
    دوستان سلام
    امروز اسسور ایمیل زیر را فرستاده:
    I am writing regarding your migration skills assessment application

Please submit the following document:

Your Military Service exemption or completion certificate
    I forgot to ask you whether your Master of Science was full time or Part-time

Regards

ویرایش توسط Newlife : 2015/03/14 در ساعت 04:56 PM

14. کاربر مقابل از Newlife عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

حمید (2015/03/15)

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین