سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 17 از 17

موضوع: آنها که قلبشان برای چشمهای معصوم می تپد

1. Top | #11

تخصص
    Civil Engineer
    میزان امتیاز
    192
    دامون جان ممنون از پاسخهای روشنی که دادید و بیشتر مواردی که میخواستم بدونم در متن جواب شما هست.

به نظر من این موضوع بعد از اینکه نحوه درآمد زایی مشخص شد و درآمدی حاصل شد شفاف سازی بیشتری نیاز خواهد داشت که طبیعتا تا قبل از اون کار کردن روی این موضوع و تصمیم گیری ها خیلی نمیتونن دقیق و بی نقص باشن چون محل اجرایی ندارند. البته قطعا گردآوری اطلاعات تا اون زمان میتونه خیلی مفید باشه.

2. Top | #12

میزان امتیاز
    217
    خیلی از ماها یک یا چند جای وطنی یا استرالیایی رو برای دونیشن می شناسیم و در مواردی هم ممکنه شناخت نزدیک ازشون داشته باشیم.
    به نظر من موردی که احسان بهش اشاره کرد یعنی بحث تکس ریترن باعث می شه که بشه کمکهای بیشتری رو جمع کرد. این بحث رو قبلا با دامون داشتم و می دونم دامون تحقیقاتی انجام داده، اگه میسر باشه که به این مسیر بریم ، یعنی موسسه ای رو انتخاب کنیم که بشه رو دونیشن تکس ریترن کرد، اولویت داره وگرنه اولویت بعدی با موسساتی است که یه نفر معتمد جمع مبلغ رو به موسسه معتبری در ایران برسونه.
    و یا موردی عمل کنیم. هر بار مبلغ رو به دست جایی برسونیم که تا حدی بهشون اعتماد داریم
    من هم یه موسسه می شناسم که کمک حال خانواده های بی بضاعته. جمعی از بچه های دانشگاه شریف.
    شاد باشید - علی

3. 2 کاربر مقابل از Ally عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

mhd.hdr (2015/02/20),دامون (2015/02/21)

4. Top | #13

تخصص
    Computer Network and Systems Engineer
    میزان امتیاز
    182
    ببخشید با تاخیر اینجا نظر می دم. چند روزی درگیر بودم و امروز رسیدم اینجا سربزنم.

پیشنهاد بسیار خوبیه. در نگاه اول مهم نفس کمک کردنه و مسلما همه ما جاهایی رو میشناسیم که نیازمند کمک باشن. اما من معتقدم واسه اینکه حاشیه ای ایجاد نشه، بهتره اولا کمک به جاهای مشخص تر و معتبر تر صورت بگیره و تا حد امکان مستقیما توسط شخص کمک کننده. یعنی تحت عنوان جمع آوری کمک پولی وارد حساب فروم نشه.

5. Top | #14

تخصص
    SAP
    میزان امتیاز
    96
    با سپاس از پست جالبی که گذاشتین و نیت خیری که شروعش کردین

من هم با چندین موسسه خیریه به صورت مستقیم و غیر مستقیم همکاری می کنم که اگه مناسب دونستین و کمکی از دستم بر اومد مطمین باشین دریغ نمی کنم:

با بنیاد کودک که حدود 6 ساله کار می کنم و یه سری از نیروهاش رو میشناسم و تو این زمینه میشه همه کار کرد.
    بنیاد همدلان کودک (hamdelan.org) که اونها هم در زمینه تحصیل و درمان کودکان تلاش می کنن تقریبا با همشون آشنام و دایما با هم در تماسیم برای جمع آوری کمک های مالی .
    موسسه طلوع بی نشان ها (مؤسسه خیریه طلوع بی نام و نشان‌ها) که در زمینه کارتون خواب ها و به زندگی برگرداندن معتادان جامعه فعالیت می کنه. حدود 3 ساله که اونجا هم فعالیت دارم. دو تا کمپ داریم یکی برای مردان و یکی برای زنان. هدف پاک کردن این انسانها و تلاش برای اینه که جامعه دوباره اونها رو بپذیره و همچنین اشتغال اونهاست.
    موسسه خیریه نیکان (به وب سایت موسسه خیریه نیکان ماموت خوش آمدید) که زیاد توصیه نمی کنم چون وضع مالیشون خیلی خوبه و خودشون به بقیه کمک می کنن ولی اگه خواستین با اونها فعالیتی داشته باشین من می تونم کمک کنم.
    موسسه خیریه پیام امید (Payam Omid) با یکی دو نفری آشنام اونجا.

در هر صورت در خدمتم.

6. 2 کاربر مقابل از danial_mir عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

mhd.hdr (2015/02/24),دامون (2015/02/23)

7. Top | #15

تخصص
    Registered Migration Agent
    میزان امتیاز
    2629
    چقدر خوب دانيال . ممنون كه اطلاع دادي .
    اگر بخواهيم به صورت پروژه اي كمك جمع كنيم ، كدام يك رو توصيه ميكنيد؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

8. Top | #16

تخصص
    SAP
    میزان امتیاز
    96
    توی این موسسه ها همدلان کودک و طلوع از بقیه بیشتر به پول نیاز دارن چون اسپانسرهای اونها مردم عادی هستن و مثل محک یا رعد یا بهنام دهش پور و سایرین اسپانسرهای میلیاردر پشتشون نیست.
    اگر زمینه کودک رو ترجیح میدین اولی و اگر به مسائل کارتون خوابی و اعتیاد علاقه دارین دومی رو توصیه می کنم.

راستی هر چند وقت یکبار بازارچه های خیریه ای برگزار میشه. امکانش هست اینجا پوسترش رو آپلود کنم ؟

9. Top | #17

تخصص
    Computer Network and Systems Engineer
    میزان امتیاز
    182
    گفتم در راستای صحبت های انجام شده اینو share کنم. البته اینو یکی از دوستان فرستاده بود.

Sent from my Android Phone using Taptalk
    تصاوير پيوست شده تصاوير پيوست شده
    1st lodge: 22 Jan. 2009 , Cap & Cease: 22 Sep. 2015
    ---------------------------------------
    ACS Assessment: 15 Dec. 2015 , 263111 - Computer Network and Systems Engineer
    ---------------------------------------
    http://lifeinaustralia.persianblog.ir

10. 3 کاربر مقابل از محمد عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

sjavadin (2015/02/25),حمید (2015/02/25),دامون (2015/02/25)

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12