سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
صفحه 69 از 69 نخستنخست ... 1959676869
نمایش نتایج: از 681 به 689 از 689

موضوع: Lodge پرونده ، مدارک مورد نیاز و مراحل انجام کار

1. Top | #681

تخصص
    مهندس برق
    میزان امتیاز
    7
    از اساتید یکی لطفا جواب منو بده و یک خانواده ای رو از نگرانی نجات بده
    آقا دامون دستم به دامنت

2. Top | #682

تخصص
    مهندس برق
    میزان امتیاز
    7
    یکی نبود جواب منم بده؟ بابا دوستان، اهل بیت، بزرگواران

3. Top | #683

تخصص
    Registered Migration Agent
    میزان امتیاز
    2629
    نقل قول نوشته اصلی توسط tarkan نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    من یک مشکلی برام پیش اومده. مدارک رو که آپلود می کردم برای immiacount مدرک زبان خانومم را اشتباه آپلود کردم. یعنی مدرک زبان یه خانم دیگه رو که تشابه اسمی داشت آپلود کردم (فامیلیشون یکی بود، ولی اسم کوچیکشون متفاوت). البته شماره مدرک کی توی فرم نوشتم درست بود.
    کیس آفیسر برام پیغام داد که مدرکی که فرستادی با مشخصات خانمت نمی خونه (من تازه اون موقع متوجه موضوع شدم ). منم جواب ایمیلش رو دادم و توضیح دادم که موضوع چی بوده و مدرک خانمم را براش فرستادم.
    حالا استرس گرفتم که نکنه این موضوع کارم رو خراب کنه و زبونم لال کلا همه چی بره هوا
    فک کنم این اشتباهم یه شاهکار باشه
    می شه دوستان راهنمایی کنن که نظرشون چیه و مورد مشابهی داشتن یا نه. ممنون می شم
    سلام
    پیش میاد این جور اشتباهها نگران نباشید . البته معمولا در دفاتر مهاجرتی این اشتباهات پیش میاد و با یه نامه توضیحی به افیسر قضیه حل میشه . چون منطقیه که فایلهای کلاینتها جا به جا بشه .
    در نهایت . شما باید توجه کنید که افیسر به دلیل عدم ارایه یه مدرک خاص مثلا نمره ایلتس میتونه پرونده رو ریجکت کنه اما شما به هر حال این مدرک رو ارایه کرده اید و ایشون نمیتونه دلیلی برای رد کردن پرونده شما داشته باشه

موفق باشید

4. Top | #684

تخصص
    مهندس برق
    میزان امتیاز
    7
    یک دنیا ممنون از توضیحات و قوت قلبی که دادین دامون جان

5. Top | #685

تخصص
    مهندس عمران
    میزان امتیاز
    11
    با سلام.
    از دوستانی که ویزاشون گرنت شده میخواستم بپرسم بعد از آپلود کردن آیلتس همسرشون به عنوان آخرین مدرک چقدر بعد ویزاشون گرنت شده و اینکه معمولا چقدر زمان میبره این فاصله؟
    وکیلم بهم گفت از eoi تا گرنت ویزا حدود 6 ماه زمان میبره، با توجه به اینکه من حدود 10 روز پیش آیلتس همسرم آپلود کردم و الان حدود 3 ماه از زمان لاج میگذره میخواستم بدونم باید 3 ماه دیگه صبر کنم؟
    با تشکر

6. Top | #686

تخصص
    مهندس صنایع
    میزان امتیاز
    1
    میشه سوال کنم تو کدوم صرافی اینکارو انجام دادین؟ ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط ترمه نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان گرامی
    راستش من در حال بررسی و آماده کردن مدارکم برای لاج هستم، به نظرم بد نیست این موارد و کارهایی رو که انجام می دم ثبت کنم تا اگر کسی سوالی داره برطرف بشه و با کمک شما ابهامات برای خودم هم روشن بشه.
    خواهش می کنم اگر کسی از دوستان مطلب قابل توجهی به ذهنش می رسه با بقیه در میون بذاره.

مدارک لازم
    · گواهی تولد یا همون شناسنامه
    · صفحه اول پاسپورت
    · جواب اسسمنت
    · مدرک تحصیلی
    · گواهی سابقه کار ( کارسابقه بیمه - فیش حقوقی -گواهی پرداخت مالیات -قراردادهای کاری -لیست واریز حقوق به حساب بانکی)
    · نتیجه آزمون زبان
    · مدارک ازدواج
    · کارت ملی
    · کارت پایان خدمت برای آقایان
    · حدود 3500 دلار استرالیا (مه با توجه به تعداد افراد پرونده متغیره)
    http://www.immi.gov.au/Visas/Pages/Pricing-Estimator.aspx

قوانین نامگذاری فایلها
    برای نامگذاری فایلهایی که attach می کنید، فقط باید از اعداد 0-9 ، حروف a-z ، '-' و '_' (dash , underline) استفاده کنید.
    حجم فایلها
    حجم فایلی که attach می کنید نباید بیشتر از 5 مگا بایت باشد.
    فایل بصورت zip شده قابل قبول نمی باشد. اگر فایلی که attach می کنید خیلی بزرگ است باید اونها رو در یک فایل pdf قرار بدین.
    فرمتهای مورد قبول
    BMP, DOC, DOCX, DOT, GIF, JPG, PDF, PPT, RTF, TXT, XLS
    Resolution فایلها
    رزولوشن فایلها نباید کمتر از 96 Dpi باشد.
    تعداد فایلها
    توجه کنید که بیشتر از 60 فایل نمی تونید Attach کنید.

http://www.immi.gov.au/Services/Pages/attach-documents-online-application.aspx

* در مورد ترجمه مدارک باید بگم که اگر ترجمه ناتی باشه لازم به مهر دادگستری و ... نیست.
    * مدارکی مثل جواب اسسمنت و IELTS احتیاج به ترجمه یا برابر اصل کردن ندارند.
    * هم ترجمه و هم اصل مدارک رو باید اسکن کنید و بفرستید.
    * اگر برای پرداخت هزینه مشکل دارید یک راه مطمئن، پرداخت از طریق صرافیهای معتبر هستش که من خودم هم همین کار رو کردم.
    * معمولا بعد از پرداخت هزینه چند روز طول می کشه که پرداخت شما confirm بشه و ایمیلی بدستتون می رسه شامل فایل نامبر و رسید پرداخت. بعد می تونید برید تو immiaccount و مدارکتون رو attach کنید. بعد از لاج کردن و پرداخت هزینه ، وضعیت اپلیکیشن به in progress تغییر می کند.
    * برای attach کردن مدارک باید برید توی immiaccount و تو قسمت action گزینه view application رو بزنید تا بتونید وارد صفحه attach مدارکتون بشید.
    * معمولا تا دو ماه بعد از لاج کردن، آفیسر به شما ایمیل می زنه و سایر مدارک رو ازتون می خواد. این مدارک می تونه شامل گواهی سلامت (مدیکال) ، عدم سوء پیشینه ، فرم 80 ، فرم 1221 و ... باشه.

*در مورد دریافت سابقه بیمه چند تا مورد باید بگم.
    اول اینکه حتما خودتون از سایت ، لیست بیمه رو پرینت بگبربد و همراهتون ببرید، (شاید لازم بشه). دوم اینکه سغی کنید به شعبه ای برید که شعبه خودتون باشه (آخرین شعبه ای که بیمه براتون پرداخت شده)
    سوم ، پنچشنیه ها تعطیلن
    برای مراجعه به بیمه باید حتما نامه داشته باشید یا از شرکتی که توش کار می کنید یا هر شرکت دیگه ای .
    خیلی از دوستان نمی خوان فعلا محل کارشون بدونه که قصد رفتن دارند یا به هر دلیلی نمی تونن از شرکتی که توش کار می کنند نامه بگیرند. در این شرایط میشه از یک شرکت دیگه (از طریق دوست و آشناها) نامه ای تقریبا با متن زیر گرفت.
    با توجه به اینکه این شرکت در نظر دارد آقای /خانم ..... با شماره اعلامی بیمه .... استخدام نماید،
    لطفا درخصوص اعلام سوابق کل بیمه نامبرده به این شرکت دستور مقتضی را صادر فرمایید.

نامه رو می برید برای شعبه ، به من گفتند باید پرینت سایت همراهتون باشه و ...ولی احتمالا شعبه های مختلف متفاوتند و شاید بعضی از شعبه ها سخت گیرتر باشند.

* در مورد سابقه کار
    برای هرسال یکی دو تا فیش حقوقی بفرستید کافیه. ضمنا می تونید بجای قرارداد کاری حکم کار بفرستید.

* در مورد سوء پیشینه
    باید به شعب پلیس +10 مراجعه کنید. اصل و کپی شناسنامه و کارت ملی و 1 قظعه عکس لازمه. حدود یک هفته طول می کشه تا جوابش برسه به دستتون.
    پليس چك از نظر اداره مهاجرت يك سال اعتبار داره. پس بهتره هر زماني كه ازتون خواستند بفرستيد. چون ممكنه باعث تاخير در پرونده تون بشه.

موفق باشید.

7. Top | #687

تخصص
    برنامه نویس
    میزان امتیاز
    0
    سلام .
    شرح مدارک من به این صورت است .
    مدرک دیپلم 1380
    فوق دیپلم نرم افزار دانشگاه غیرانتفاعی 1384
    لیسانس برنامه نویسی وب دانشگاه علمی کاربردی 1395
    مدرک زبان : نمره 7 در هر 4 اسکیل
    تاریخ تولد : 1363/05/28
    سابقه کار واقعی 6 سال که بیشترش با بیمه است .
    میخواستم بدونم که با این شرایط چطور اقدام کنم بهترین حالت رو برام بوجود میاره که بتونم دعوتنامه بگیرم .
    باتشکر

8. Top | #688

تخصص
    مهندس عمران
    میزان امتیاز
    1
    سلام دوستان
    حدود دو هفته پیش آفیسر درخواست مدارک اضافی کرد که مدیکال هم شاملشون میشه. ولی من چون خارج از ایران دانشجو هستم نمیتونم مدیکال رو الان که فصل امتحاناست جور کنم و به زودی بعد از امتحانات میرم ایران و ترجیح میدم مدیکالم رو هم همونجا انجام بدم ولی خب بعد از مهلت 28 روزه آفیسر.
    به آفیسر ایمیل زدم و قضیه رو براشون توضیح دادم ولی پاسخی نداد. کم کم دارم به ددلاین 28 روزه نزدیک میشم. به نظرتون چیکار کنم حالا؟!
    اگه باقی مدارک رو بفرستم به جز مدیکال چی میشه؟

یه سوال کوچولو دیگه هم داشتم و اون اینکه من مدرک ناتی رو اپلود کرده بودم ولی الان دوباره ازم خواسته. فکر کنم نتونستم توی محل درست اپلودش کنم. کسی میدونه ناتی رو باید تحت چه عنوانی اپلود کرد؟ جزء سایر مدارکه؟!
    ممنون میشم اگه کسی از دوستان لطف کنه و اگه تجربه مشابهی داشته بهم کمک کنه...

9. Top | #689

تخصص
    مهندس عمران
    میزان امتیاز
    7
    نقل قول نوشته اصلی توسط Nader aderi نمایش پست ها
    سلام دوستان
    حدود دو هفته پیش آفیسر درخواست مدارک اضافی کرد که مدیکال هم شاملشون میشه. ولی من چون خارج از ایران دانشجو هستم نمیتونم مدیکال رو الان که فصل امتحاناست جور کنم و به زودی بعد از امتحانات میرم ایران و ترجیح میدم مدیکالم رو هم همونجا انجام بدم ولی خب بعد از مهلت 28 روزه آفیسر.
    به آفیسر ایمیل زدم و قضیه رو براشون توضیح دادم ولی پاسخی نداد. کم کم دارم به ددلاین 28 روزه نزدیک میشم. به نظرتون چیکار کنم حالا؟!
    اگه باقی مدارک رو بفرستم به جز مدیکال چی میشه؟

یه سوال کوچولو دیگه هم داشتم و اون اینکه من مدرک ناتی رو اپلود کرده بودم ولی الان دوباره ازم خواسته. فکر کنم نتونستم توی محل درست اپلودش کنم. کسی میدونه ناتی رو باید تحت چه عنوانی اپلود کرد؟ جزء سایر مدارکه؟!
    ممنون میشم اگه کسی از دوستان لطف کنه و اگه تجربه مشابهی داشته بهم کمک کنه...
    باقی مدارکتون رو آپلود کنین. وقتی چیزی جا بمونه دوباره ایمیل میزنن و 28 روز وقت میدن. این تجربه شخصی من هستش.
    وقتی من پرونده ام رو لاج کردم چیزی که قبلا آپلود کرده بودم رو خواستن، منم دوباره تو سایر مدارک آپلود کردم.
    Visa 489(NSW)
    Lodge 15/05/2015
    Grant 21/09/2015

10. 2 کاربر مقابل از naeri عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

Migrant (2016/12/15),Nader aderi (2016/12/15)

صفحه 69 از 69 نخستنخست ... 1959676869