سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
صفحه 3 از 69 نخستنخست 123451353 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 689

موضوع: Lodge پرونده ، مدارک مورد نیاز و مراحل انجام کار

1. Top | #21

میزان امتیاز
    27
    نقل قول نوشته اصلی توسط Gabric نمایش پست ها
    شما هزینه رو که میدین تقریبا چند روز طول میکشه که استرالیا پرداخت شما رو confirm کنه و یه ایمیل میده به شما که شامل file number و اینجورچیزاست ...
    بعدش شما میتونید برید تو immiaccount مدارکتون رو attache کنید.
    واسه PCC فقط پاسپورت و 1 قظعه عکس و 10 تا انگشتتون رو میخواد
    ایمیل تایید پرداخت و فایل نامبر به دستم رسید. ولی توی immiaccount جایی واسه آپلود کردن فایل ها باز نشد

2. Top | #22

تخصص
    اطلاعاتی وارد نشده
    میزان امتیاز
    478
    نقل قول نوشته اصلی توسط somy نمایش پست ها
    ایمیل تایید پرداخت و فایل نامبر به دستم رسید. ولی توی immiaccount جایی واسه آپلود کردن فایل ها باز نشد
    بذار فکر کنم یادم بیاد ...

3. Top | #23

تخصص
    اطلاعاتی وارد نشده
    میزان امتیاز
    478
    صفحه دوم اون PDF که توش file number تون هست اینو نوشته:
    If you lodged your application online, you should log in to your account to see the documents
    required for your application
    پس شما الآن باید بتونید برید تو immiaccount و اونجا تو قسمت Action گزینه View Application رو که بزنید میتونید قسمت attach مدارکتون رو ببینید!
    درسته؟

4. Top | #24

میزان امتیاز
    27
    صفحه دوم اون PDF که توش file number تون هست اینو نوشته:
    If you lodged your application online, you should log in to your account to see the documents
    required for your application
    پس شما الآن باید بتونید برید تو immiaccount و اونجا تو قسمت Action گزینه View Application رو که بزنید میتونید قسمت attach مدارکتون رو ببینید!
    درسته؟
    مرسی از راهنماییت. دقیقا همین مسیری که گفتی رو رفتم و پیدا کردم.
    امروز که رفته بودم آبیز واسه ترجمه شناسنامه و کارت ملی، گفتن اعتبار پلیس چک سه ماهه. پس ممکن وقتی پرونده م رفت پیش یه افیسر اعتبار پلیس چکم تموم شه . با این حساب بهتره بعدن پلیس چک رو بدم؟
    یه چیز دیگه پرس و جو کردم گفتن وقتی مدارکت مهر ناتی داره لزومی نداره بدی واسه تایید وزارت و دادگستری. در واقع بهم گفتن همه مدارک با مهر وزارت و دادگستری رو میارن واسه ناتی اون وقت شما بر عکس عمل میکنی. دوستان نطر شما چیه. همین مدارکم با مهر ناتی رو بفرستم؟

5. Top | #25

میزان امتیاز
    27
    دوستان یه سوال اساسی دیگه در مورد ویزای 189. اگه پرونده کامل باشه و افیسر نتونه بهش گیر بده. زودتر زمانی که ویزا صادر شه چقدره؟ در ضمن عمده ترین دلایلی که درخواست ویزا ریجکت میشه چیه؟

6. Top | #26

تخصص
    Construction Project Manager
    میزان امتیاز
    626
    امروز که رفته بودم آبیز واسه ترجمه شناسنامه و کارت ملی، گفتن اعتبار پلیس چک سه ماهه. پس ممکن وقتی پرونده م رفت پیش یه افیسر اعتبار پلیس چکم تموم شه . با این حساب بهتره بعدن پلیس چک رو بدم؟
    یه چیز دیگه پرس و جو کردم گفتن وقتی مدارکت مهر ناتی داره لزومی نداره بدی واسه تایید وزارت و دادگستری. در واقع بهم گفتن همه مدارک با مهر وزارت و دادگستری رو میارن واسه ناتی اون وقت شما بر عکس عمل میکنی. دوستان نطر شما چیه. همین مدارکم با مهر ناتی رو بفرستم؟

پليس چك از نظر اداره مهاجرت يك سال اعتبار داره. پس هر زماني كه ازتون خواستند بفرستيد. چون ممكنه باعث تاخير در پرونده تون بشه.
    مهر ناتي كاملاً كافيه.
    نه نيازي هست روي مهر دادگستري ناتي زده بشه و نه برعكس. البته مهر دادگستري بهتره امور خارجه داشته باشه.
    ولي اگر مهر ناتي داشته باشيد هيچ كدوم نياز نيست.
    پس سخت نگيريد و با همون مهر ناتي بفرستيد.
    پشت درياها شهري ست..... قايقي بايد ساخت.......
    Subclass 189
    Lodge:2014-05-02
    Visa Granted: 2015-02-04

7. Top | #27

تخصص
    اطلاعاتی وارد نشده
    میزان امتیاز
    478
    ببین من از یه جایی به بعد زیاد رو این داستان مهر بازیا care نکردم ... هر کدوم دم دست تر بود رو فرستادم اگه مشکلی باشه خودشون میگن و مهلت میدن بهم که برم مهر بزنم!
    کلاً سعی کن چیزی رو تا ازت نخواستن نفرستی ... از جمله مدیکال و PCC ... چون واسه PCC دقیقا همین که میگی ممکنه اتفاق بیافته و واسه مدیکال هم چون اعتبارش 1 ساله و ممکنه سر ورود اولیه به استرالیا تایم کم بیاری

8. کاربر مقابل از mohammad_eslami عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Amin65 (2015/10/05)

9. Top | #28

میزان امتیاز
    27
    نقل قول نوشته اصلی توسط mhd.hdr نمایش پست ها
    پليس چك از نظر اداره مهاجرت يك سال اعتبار داره. پس هر زماني كه ازتون خواستند بفرستيد. چون ممكنه باعث تاخير در پرونده تون بشه.
    مهر ناتي كاملاً كافيه.
    نه نيازي هست روي مهر دادگستري ناتي زده بشه و نه برعكس. البته مهر دادگستري بهتره امور خارجه داشته باشه.
    ولي اگر مهر ناتي داشته باشيد هيچ كدوم نياز نيست.
    پس سخت نگيريد و با همون مهر ناتي بفرستيد.
    باشه پس همین کار میکنم. من فردا دارم میرم مدارکم و اسکن کنم که attach کنم. بچه ها قسمت فارسی رو هم اسکن و attach کنم یا لازم نیست؟

10. Top | #29

تخصص
    اطلاعاتی وارد نشده
    میزان امتیاز
    478
    دوستان یه سوال اساسی دیگه در مورد ویزای 189. اگه پرونده کامل باشه و افیسر نتونه بهش گیر بده. زودتر زمانی که ویزا صادر شه چقدره؟ در ضمن عمده ترین دلایلی که درخواست ویزا ریجکت میشه چیه؟
    واسه تایم صدور ویزا منم خیلی کنجکاوم بدونم چه جوریاست ... ولی چیزی که فعلا مشخصه اینه که هیچ الگوریتم خاصی کسی هنوز نتونسته ازش دربیاره
    تو همین فروم کسی بوده 4 ماه بعد لاج ویزاش گرنت شده کسی بوده 8 ماه و هنوزم کسایی میشناسم از م.ه که بیشتر از 16 ماهه هنوز خبری نیست!
    ولی اینو میدونم که پروندتون اول میره دست یه دپارتمان که صحت و درستی مدارکتون رو چک میکنن بعد پرونده رو میفرستن دست سکیوریتی چک!
    حالا اگه اشتباه میکنم دوستان اصلاحش کنن لطفاً ...
    اگر کسی میدونه که دقیقا چه جوری میشه فهمید پرونده کی میره دست سکیوریتی چک بگه خوشحالمون کرده

11. Top | #30

میزان امتیاز
    27
    واسه تایم صدور ویزا منم خیلی کنجکاوم بدونم چه جوریاست ... ولی چیزی که فعلا مشخصه اینه که هیچ الگوریتم خاصی کسی هنوز نتونسته ازش دربیاره
    تو همین فروم کسی بوده 4 ماه بعد لاج ویزاش گرنت شده کسی بوده 8 ماه و هنوزم کسایی میشناسم از م.ه که بیشتر از 16 ماهه هنوز خبری نیست!
    ولی اینو میدونم که پروندتون اول میره دست یه دپارتمان که صحت و درستی مدارکتون رو چک میکنن بعد پرونده رو میفرستن دست سکیوریتی چک!
    حالا اگه اشتباه میکنم دوستان اصلاحش کنن لطفاً ...
    اگر کسی میدونه که دقیقا چه جوری میشه فهمید پرونده کی میره دست سکیوریتی چک بگه خوشحالمون کرده
    ممنون از جوابت. یه سوال دیگه. الان شما که پرونده ت دست افیسره تا حالا تماسی ازش داشتی که مثلن فلان مدرک رو بفرست یا سوال دیگه ای؟

صفحه 3 از 69 نخستنخست 123451353 ... آخرینآخرین