سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
صفحه 2 از 69 نخستنخست 12341252 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 689

موضوع: Lodge پرونده ، مدارک مورد نیاز و مراحل انجام کار

1. Top | #11

تخصص
    Construction Project Manager
    میزان امتیاز
    626
    نقل قول نوشته اصلی توسط M.S.T نمایش پست ها
    سلام ترمه عزیز و ممنون از اینکه این تاپیک رو درست کردی . واقعا جای این تاپیک خالی بود

مهدی جان سالم فقط یک سوال دارم میشه لطفا بفرمایید چرا کارت ملی لازمه؟ جایی اومده که حتما باید باشه شرمنده اما من هم جایی ندیدم که حتما کارت ملی لازم باشه. البته مشکل بزرگی نیست و نهایتا یک ترجمه کارت ملی و فرستادنش ابهام رو برطرف میکنه. فقط میخواستم ببینم شما جایی خوندی یا مطمئنی راجع به این که لازمه ؟
    دوست عزيز راستش مطمئن نيستم كه ID توي مدارك بود يا نه. اما من فرستادم و فكر مي كنم لازم باشه... به خصوص كه توي شناسنامه شماره ملي معمولاً به صورت رسمي نوشته نشده ولي توي پاسپورت نوشته شده. اين يه مقدار ممكنه گيج كننده بشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط somy نمایش پست ها
    اگه کارت ملی ترجمه و فرستاده شه با توجه به این که تاریخ انقضای کارت ملی همه تموم شده. اون جا مشکل ساز نمیشه. چون فکر نکنم واسه افیسر معنی بده که مدت ها از اعتبار کارت ملی ما گذشته ولی ما از همون استفاده می کنیم
    من هم اين نگراني رو داشتم. اما مشكلي پيش نيومد.
    نگران نباشيد. ظاهراً اطلاع دارند.
    پشت درياها شهري ست..... قايقي بايد ساخت.......
    Subclass 189
    Lodge:2014-05-02
    Visa Granted: 2015-02-04

2. Top | #12

میزان امتیاز
    656
    نقل قول نوشته اصلی توسط blue_skyss نمایش پست ها
    سلام ممنون بابت این تاپیک منم دارم مدارک آماده میکنم.
    باید کل سند ازدواج ترجمه بشه حتما لازمه؟
    شناسنامه هم کل صفحات باید باشه؟واسه همسرم باید ترجمه کرد؟
    واسه سند ازدواج همه صفحات لازم نیست، اونجایی که نشون دهنده ازدواجو .. اینا هست هرچند ما کلش رو ترجمه کردیم!! چون آبیز گفت باید بکنیین!!!
    واسه شناسنامه البته شما باید صفحه اول و دوم و اگه در صفحه توضیحات(صفحه3) چیزی هست رو ترجمه کنین، مسلم همسر و اگه بچه دارین حتما
    اگه تهران هستین همون ابیز برین شاید به ظاهر گرونتر باشه ، ولی درصدخطاشون کمتره و تو کارشون واردترن، مهر ناتی روهم ما همیشه روی مدارکمون زدیم(بجز آیلتس و پاسپورت البته)، کار از محکم کاری عیب نمیکنه به نظرم ، یه هزینه بیشتر خیال راحت تر ، من این روهمیشه در پروسه ام انجام دادم که ریسک هر کاری رو به کمترین حد رسوندم که کسی نتونه ایرادی ازکارم بگیره و خداروشکر جوابداده تا الان

3. 3 کاربر مقابل از mazdak2536 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

blue_skyss (2015/02/19),sjavadin (2015/02/19),ترمه (2015/02/21)

4. Top | #13

میزان امتیاز
    188
    سلام دوستان
    در مورد دریافت سابقه بیمه چند تا مورد باید بگم.
    اول اینکه حتما خودتون از سایت ، لیست بیمه رو پرینت بگبربد و ببرید که اونها مهر و امضا کنند. چون منکه مراجعه کردم می گفتن ما نه اینترنت داریم و نه دسترسی به سیستمی که سوابق سایر شعبه ها رو داشته باشه و باید خودتون پرینت رو بیارید.
    دوم اینکه سغی کنید به شعبه ای برید که شعبه خودتون باشه (آخرین شعبه ای که بیمه براتون پرداخت شده)
    سوم ، پنچشنیه ها تعطیلن

Developer Programmer Visa 189
    IELTS : 29-01-2015
    EOI Submited: 31-01-2015
    Invitation: 27-02-2015
    Lodge:04-03-2015
    Case Officer:22-04-2015
    Medical : 26-04-2015
    PCC: 04-05-2015
    Visa Grant: 05-05-2015

5. 9 کاربر مقابل از ترمه عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

Amin65 (2015/10/05),hamsh (2015/02/21),M.S.T (2015/02/21),mehrfar (2015/10/03),mhd.hdr (2015/02/21),saharb66 (2015/02/21),sjavadin (2015/02/21),ssaeeds (2016/02/04),حمید (2015/02/21)

6. Top | #14

میزان امتیاز
    36
    نقل قول نوشته اصلی توسط ترمه نمایش پست ها
    سلام دوستان
    در مورد دریافت سابقه بیمه چند تا مورد باید بگم.
    اول اینکه حتما خودتون از سایت ، لیست بیمه رو پرینت بگبربد و ببرید که اونها مهر و امضا کنند. چون منکه مراجعه کردم می گفتن ما نه اینترنت داریم و نه دسترسی به سیستمی که سوابق سایر شعبه ها رو داشته باشه و باید خودتون پرینت رو بیارید.
    دوم اینکه سغی کنید به شعبه ای برید که شعبه خودتون باشه (آخرین شعبه ای که بیمه براتون پرداخت شده)
    سوم ، پنچشنیه ها تعطیلن
    راهنمایی خوبی بود ممنون،من همیشه فک مکردم اینو مهر نمیکنن،چون خودمون پرینت گرفتیم!!

7. Top | #15

تخصص
    میزان امتیاز
    626
    نقل قول نوشته اصلی توسط sjavadin نمایش پست ها
    راهنمایی خوبی بود ممنون،من همیشه فک مکردم اینو مهر نمیکنن،چون خودمون پرینت گرفتیم!!
    البته من تجربه ي خودم از شيراز رو بنويسم كه كاملاً برعكس هست. (البته شنيدم كه تهران يه مقدار سخت تاييديه رو مي دن)

توي شيراز بايد يه نامه از شركتي كه الان درش بيمه هستيد بگيريد براي شعبه اي كه الان درش بيمه براتون رد مي شه.
    اونها يه فرم دارند كه بسيار هم با فرم سايت متفاوته.
    و اون رو مهر و امضا مي كنند. خيلي رسمي تر از پرينت سايت هم هست.

شايد تهران هم با همين روش جواب بگيريد. مطمئن نيستم.
    Subclass 189

8. 3 کاربر مقابل از mhd.hdr عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

M.S.T (2015/02/21),saharb66 (2015/02/21),sjavadin (2015/02/21)

9. Top | #16

میزان امتیاز
    188
    نقل قول نوشته اصلی توسط mhd.hdr نمایش پست ها
    البته من تجربه ي خودم از شيراز رو بنويسم كه كاملاً برعكس هست. (البته شنيدم كه تهران يه مقدار سخت تاييديه رو مي دن)

توي شيراز بايد يه نامه از شركتي كه الان درش بيمه هستيد بگيريد براي شعبه اي كه الان درش بيمه براتون رد مي شه.
    اونها يه فرم دارند كه بسيار هم با فرم سايت متفاوته.
    و اون رو مهر و امضا مي كنند. خيلي رسمي تر از پرينت سايت هم هست.

شايد تهران هم با همين روش جواب بگيريد. مطمئن نيستم.
    بله باید نامه داشت بهرحال. یا از شرکتی که توش کار می کنید یا هر شرکت دیگه ای .
    خیلی از دوستان نمی خوان فعلا محل کارشون بدونه که قصد رفتن دارند یا به هر دلیلی نمی تونن از شرکتی که توش کار می کنند نامه بگیرند.
    در این شرایط میشه از یک شرکت دیگه (از طریق دوست و آشناها) نامه ای تقریبا با متن زیر گرفت.
    با توجه به اینکه این شرکت در نظر دارد آقای /خانم ..... با شماره اعلامی بیمه .... استخدام نماید،
    لطفا درخصوص اعلام سوابق کل بیمه نامبرده به این شرکت دستور مقتضی را صادر فرمایید.

نامه رو می برید برای شعبه ، به من گفتند باید پرینت سایت همراهتون باشه و ...
    ولی احتمالا شعبه های مختلف متفاوتند و شاید بعضی از شعبه ها سخت گیرتر باشند. متاسفانه تجربه شخصی میگه تو اداره های دولتی ما اصلا قانون مشخصی برای هیچی وجود نداره و
    هرکس هرکاری تمایل داره انجام میده.

Developer Programmer Visa 189
    IELTS : 29-01-2015
    EOI Submited: 31-01-2015
    Invitation: 27-02-2015
    Lodge:04-03-2015
    Case Officer:22-04-2015
    Medical : 26-04-2015
    PCC: 04-05-2015
    Visa Grant: 05-05-2015

10. کاربر مقابل از ترمه عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

ssaeeds (2016/02/04)

11. Top | #17

میزان امتیاز
    87
    سلام
    اگه بخوام یه بخشی از سابقه بیمم( البته 4 ماه اولش) رو ارایه نکنم، می تونم تو پرینت نیارمش؟
    ممنون

12. Top | #18

تخصص
    میزان امتیاز
    626
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamsh نمایش پست ها
    سلام
    اگه بخوام یه بخشی از سابقه بیمم( البته 4 ماه اولش) رو ارایه نکنم، می تونم تو پرینت نیارمش؟
    ممنون
    حامد جان
    اگر از شركت خودتون نامه بگيريد مي تونيد توي نامه مشخص كنيد كه از چه تاريخي سابقه رو مي خوايد.
    ولي از سايت اگر پرينت بگيريد نمي شه تغييري داد. كلش به همه.
    Subclass 189

13. Top | #19

میزان امتیاز
    27
    دوستان من هزینه ویزا رو پرداخت کردم و وضعیت اپلیکیشنم از حالت ready to submit به in progress تغییر کرد. ولی جایی برای آپلود کردن مدارکم وجود نداره. میشه لطفن راهنماییم کنین.
    درضمن برای پلیس چک به جز مدارکی که تو سایت پلیس+10 اومده باید فرم خاصی رو با خودمون ببریم برای گرفتن سوء پیشینه؟

14. Top | #20

تخصص
    اطلاعاتی وارد نشده
    میزان امتیاز
    478
    نقل قول نوشته اصلی توسط somy نمایش پست ها
    دوستان من هزینه ویزا رو پرداخت کردم و وضعیت اپلیکیشنم از حالت ready to submit به in progress تغییر کرد. ولی جایی برای آپلود کردن مدارکم وجود نداره. میشه لطفن راهنماییم کنین.
    درضمن برای پلیس چک به جز مدارکی که تو سایت پلیس+10 اومده باید فرم خاصی رو با خودمون ببریم برای گرفتن سوء پیشینه؟
    شما هزینه رو که میدین تقریبا چند روز طول میکشه که استرالیا پرداخت شما رو confirm کنه و یه ایمیل میده به شما که شامل file number و اینجورچیزاست ...
    بعدش شما میتونید برید تو immiaccount مدارکتون رو attache کنید.
    واسه PCC فقط پاسپورت و 1 قظعه عکس و 10 تا انگشتتون رو میخواد

صفحه 2 از 69 نخستنخست 12341252 ... آخرینآخرین