سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 22

موضوع: شهرسازی- برنامه ریزی شهری و طراح شهری

1. Top | #1

میزان امتیاز
    656

شهرسازی- برنامه ریزی شهری و طراح شهری

متاسفانه هیچکسی در این مورد مطلبی نذاشته، اگرچه لیسانسم نقشه برداری ، ولی ارشدم شهرسازی و میخوام ببینم میشه از این رشته که 13 سال تجربه کار دارم ، تو استرالیا بهره ای ببرم؟ ایا کلا باید بیخیالش شم؟ لطفا اگه اطلاعاتی دارین تو این زمینه ،بفرمایین

2. 2 کاربر مقابل از mazdak2536 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

Golrokh.Az (2015/12/19),sjavadin (2015/02/20)

3. Top | #2

میزان امتیاز
    15
    سلام منم شهرسازی خوندم و ارشد طراحی شهری دارم. من که حاضر نیستم بیخیال رشته م بشم و این کار رو دوست دارم ولی فکر میکنم کار کردن تو فیلد خودمون اگه خیلی امکانپذیر نباشه بشه کار جی آی اس انجام داد و شنیدم بازار کارش از شهرسازی بهتره. ولی با توجه به اینکه شما سابقه خوبی تو این رشته دارین به نظرم بیخیالش نشین. درسته کلا کار عمرانی تو دنیا بازارش یکم ضعیف شده ولی بهرحال کار مرتبط با رشته تون رو بخواین پیدا کنین غیر ممکن نیست.
    البته ببخشید من چه از نظر سنی و چه از نظر تجربی در مقامی نیستم شما رو راهنمایی کنم ولی خورده اطلاعاتی که داشتم رو نوشتم شاید بدرد بخور باشه

4. 2 کاربر مقابل از Ameneh عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

Golrokh.Az (2015/12/19),sjavadin (2015/02/20)

5. Top | #3

میزان امتیاز
    656
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ameneh نمایش پست ها
    سلام منم شهرسازی خوندم و ارشد طراحی شهری دارم. من که حاضر نیستم بیخیال رشته م بشم و این کار رو دوست دارم ولی فکر میکنم کار کردن تو فیلد خودمون اگه خیلی امکانپذیر نباشه بشه کار جی آی اس انجام داد و شنیدم بازار کارش از شهرسازی بهتره. ولی با توجه به اینکه شما سابقه خوبی تو این رشته دارین به نظرم بیخیالش نشین. درسته کلا کار عمرانی تو دنیا بازارش یکم ضعیف شده ولی بهرحال کار مرتبط با رشته تون رو بخواین پیدا کنین غیر ممکن نیست.
    البته ببخشید من چه از نظر سنی و چه از نظر تجربی در مقامی نیستم شما رو راهنمایی کنم ولی خورده اطلاعاتی که داشتم رو نوشتم شاید بدرد بخور باشه
    ممنون و خواهش میکنم، هدفم از ایجاد تاپیک این بود که دوستان نظرات و پیشنهادات خودشون رو شر کنن، مطمئنا نظرات و پیشنهادات شما واسه من ارزشمند دوست عزیز،
    مشکل من اینه که میگن قوانین و ضوابط کار ایران و استرالیا یه دنیا فرق داره، دوم اینکه بازار کار شهرسازی حداقل در ارتباط با نقشه برداری خیلی کمتره(اینو خودم به عینه میبینم. چون پیشنهاد کاری که واسه نقشه برداری واسم میاد تا 5 برابر شهرسازیه) سوم اینکه در امد شهرسازی کمتر، چهارم دوستای نقشه بردارم در استرالیا خیلی خیلی بیشترن،
    اما من تجربه شهرسازیم خیلی بیشتر از نقشه برداریه و همینطور شهرسازی رو دوست دارم خودم آگاهانه رفتم این رشته، حالا موندم باید چکار کنم راستی متاسفانه کار با نرم افزارم بسیار ضعیفه، چون کارم بیشتر مدیریتی بود تو این اواخر،شرکت در جلسات و تصویب طرح ها و گزارش و نقشه ها رو ادیت میکردم که متاسفانه استرالیا اینا بدرد نمیخوره!!

6. کاربر مقابل از mazdak2536 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

sjavadin (2015/02/20)

7. Top | #4

میزان امتیاز
    15
    خب شما فک کنم تو زمینه مدرکی که باهاش اسس شدین باید دنبال کار بگردین اونجا. بعدشم کلا قوانین شهرسازی، عمران، معماری و کلا رشته های اینجوری همونطور که خودتون میدونین همه جا متفاوته. خواهر من رفته بود استرالیا اوایل اصلا نمیتونست مصاحبه بگیره بعد نشست قوانین اونارو خوند و رزومه شو تغییر داد. الان همه اطلاعاتش به روز شده هم مصاحبه های بیشتری میگیره. البته اون رشتش عمرانه. بازار شهرسازی به مراتب کساد تره.

8. کاربر مقابل از Ameneh عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

sjavadin (2015/02/20)

9. Top | #5

میزان امتیاز
    656
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ameneh نمایش پست ها
    خب شما فک کنم تو زمینه مدرکی که باهاش اسس شدین باید دنبال کار بگردین اونجا. بعدشم کلا قوانین شهرسازی، عمران، معماری و کلا رشته های اینجوری همونطور که خودتون میدونین همه جا متفاوته. خواهر من رفته بود استرالیا اوایل اصلا نمیتونست مصاحبه بگیره بعد نشست قوانین اونارو خوند و رزومه شو تغییر داد. الان همه اطلاعاتش به روز شده هم مصاحبه های بیشتری میگیره. البته اون رشتش عمرانه. بازار شهرسازی به مراتب کساد تره.
    البته من چون لیسانسم نقشه برداریه، میخوام رو اون سرمایه گذاری کنم، یه نیم نگاهی به شهرسازی هم دارم، نمیدونم ،باید دید چی پیش میاد، هرکدوم زودتر کار پیدا شد و پول بیشتر دادن، قدر مسلم اینه که باید نرم افرارهامو تقویت کنم، یه نقشه کش هم بشم قبوله، حداقل واسه شروع بعدش خودمو میکشم بالا،مهم به نظرم وارد بازار کار شدنه، بعدش با تلاش و پشتکار میشه به هرجایی رسید. شاید در کنارش ضوابط شهرسازی اونجا رو خوندم و کارهای شهرسازی رو هم انجام دادم، به نظرم باید الترناتیوها رو اقزایش داد

10. کاربر مقابل از mazdak2536 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

sjavadin (2015/02/20)

11. Top | #6

میزان امتیاز
    419
    من باید واسه شما شهر سازا یک کلاس توجیهی بزارم فک کنم مزدک !

12. 2 کاربر مقابل از احسان_نقشه بردار عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

mazdak2536 (2015/02/19),sjavadin (2015/02/20)

13. Top | #7

میزان امتیاز
    656
    نقل قول نوشته اصلی توسط احسان_نقشه بردار نمایش پست ها
    من باید واسه شما شهر سازا یک کلاس توجیهی بزارم فک کنم مزدک !
    ما محتاجیم به توجیه و جهت رفیق! روشنمون کن تورو خدا!

14. Top | #8

میزان امتیاز
    419
    جدی یه جلسه بزار مزدک. هماهنگیش با خودت. به منم خبر بدین بیام ! احمد رضا هم سلام میرسونه !

15. کاربر مقابل از احسان_نقشه بردار عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

sjavadin (2015/02/20)

16. Top | #9

میزان امتیاز
    656
    نقل قول نوشته اصلی توسط احسان_نقشه بردار نمایش پست ها
    جدی یه جلسه بزار مزدک. هماهنگیش با خودت. به منم خبر بدین بیام ! احمد رضا هم سلام میرسونه !
    احسان شهرسازهای این فروم 2 تا که بیشتر نیستن ، هماهنگی نمیخواد ، هرجا تو بگی و راحت تر هستی، بفرما ما میام، دوست داری ، افتخار میدی ما خوشحال میشیم بیای خونه، اگه راحتی ما کی اوکی هستیم
    سلام برسون رفیق

17. کاربر مقابل از mazdak2536 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

sjavadin (2015/02/20)

18. Top | #10

تخصص
    Civil Engineer
    میزان امتیاز
    193
    نقل قول نوشته اصلی توسط mazdak2536 نمایش پست ها
    احسان شهرسازهای این فروم 2 تا که بیشتر نیستن ، هماهنگی نمیخواد ، هرجا تو بگی و راحت تر هستی، بفرما ما میام، دوست داری ، افتخار میدی ما خوشحال میشیم بیای خونه، اگه راحتی ما کی اوکی هستیم
    سلام برسون رفیق
    دوستان اگر اجازه بدید ما هم که عمران خوندیم بهتون ملحق بشیم. ممکنه رشته های تخصصیمون مثل هم نباشه اما امکان اینکه بتونیم در فیلد های مرتبط کار پیدا کنیم زیاده. مثلا من فوق دیپلم ساختمانهای بتنی - لیسانس عمران عمران و فوق لیسانس ژئوتکنیک دارم و فیلد کاریم تا به این لحظه هم تغییرات زیادی داشته و فکر میکنم بتونم با شرایط اونجا و کارهایی که ممکنه پیش بیاد خودمو تطبیق بدم. البته این نظر خام و بدون آگاهی از شرایط هست که مسلما اگر قابل باشم و بتونم از حضور دوستان با تجربه استفاده کنم برام خیلی ارزشمنده. با توجه به اینکه اکثر عمرانیها در ایران شرایط مشابه من ممکنه داشته باشند اگر هماهنگی خواستید کنید به نظر من مثلا میشه کل بچه های عمرانی رو جمع کرد. البته باز هم اگر خودتون صلاح میدونید
    اد

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین