سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از 21 به 26 از 26

موضوع: بهترین روش اجاره کردن خانه

1. Top | #21

تخصص
    برنامه نویس
    میزان امتیاز
    15
    توی گروه تلگرام پرسیده بودم، گفتم اینجا هم بذارم

من و همسرم، برای اسکان موقت هتل گرفتیم تا دنبال خونه ی طولانی مدت باشیم.

به یه ایجنت ایمیل زدم که داریم میایم و چطور میتونیم ازت خونه کرایه کنیم... ایشون جواب دادن که:

As for not have any references can you please have the people you are staying with currently give you references and obtain work references to submit. This will help your situation.

2. Top | #22

تخصص
    مهندس عمران
    میزان امتیاز
    0
    با سلام به همه دوستان
    من و همسرم از تاریخ 5 جولای به مدت 5 هفته داریم میریم ایران و میخوایم خونمون رو اجاره بدیم. آپارتمان ما یک خوابه نو و تمیز هست (طبعا با وسایل کامل) واقع در ضلع شمالی UNSW. از اونجایی که خود ما هم بدو ورود به همین شکل برای مدت یک ماه از یک زوج ایرانی خونه اجاره کردیم به نظرم فرصت خوبیه برای دانشجوهایی که از ایران میان وحدودا یک ماه فرصت لازم دارن تا جای مناسبی پیدا کنن. ضمنا تا دانشگاه سیدنی و UTS هم بیست دقیقه با اتوبوس راه هست.
    اگر تمایل داشتین لطفا خصوصی پیام بذارین.
    ممنون

3. Top | #23

تخصص
    مهندسی نرم افزار
    میزان امتیاز
    0
    سلام
    بنده مهندس کامپیوتر 29 سالمه با 5 سال سابقه کار هستم، همسرم هم همینطور، زبانمون هم خوبه در حد ایلتس 7، یه بچه چهار ساله هم داریم.
    میخواهیم سال دیگه برای استرالیا اقدام کنیم. تا حدودی هم تحقیق کردیم و از مشکلات زندگی و اسکان اولیه اونجا هم با خبریم.
    فقط یک چیزو میخوام بدونم. اونجا تا جا بیفتیم و شغل مرتبط پیدا کنیم، کارهای یدی مثل کارگری و لوله کشی و کارهای ساختمانی و از این جور چیزها زود پیدا میشه؟
    چون بنده شدیدا با بیکاری مشکل دارم، و سریع بیکار باشم اعصابم خورد میشه بخصوص که بچه کوچیک هم دارم. خودم هم ادم قوی هیکل و کاری هستم. قبلا کار ساختمانی هم کردم.
    اگه زود پیدا میشه؟ حقوقش چقد هستش؟ چقد مالیات کم میشه؟ چقدش برام میمونه؟
    با تشکر

4. Top | #24

تخصص
    مهندسی نرم افزار
    میزان امتیاز
    0
    سلام
    بنده مهندس کامپیوتر 29 سالمه با 5 سال سابقه کار هستم، همسرم هم همینطور، زبانمون هم خوبه در حد ایلتس 7، یه بچه چهار ساله هم داریم.
    میخواهیم سال دیگه برای استرالیا اقدام کنیم. تا حدودی هم تحقیق کردیم و از مشکلات زندگی و اسکان اولیه اونجا هم با خبریم.
    فقط یک چیزو میخوام بدونم. اونجا تا جا بیفتیم و شغل مرتبط پیدا کنیم، کارهای یدی مثل کارگری و لوله کشی و کارهای ساختمانی و از این جور چیزها زود پیدا میشه؟
    چون بنده شدیدا با بیکاری مشکل دارم، و سریع بیکار باشم اعصابم خورد میشه بخصوص که بچه کوچیک هم دارم. خودم هم ادم قوی هیکل و کاری هستم. قبلا کار ساختمانی هم کردم.
    اگه زود پیدا میشه؟ حقوقش چقد هستش؟ چقد مالیات کم میشه؟ چقدش برام میمونه؟
    با تشکر

5. Top | #25

تخصص
    environmental engineer
    میزان امتیاز
    29
    یه مورد اینکه برای اینسپکشن به خود ایجینسی زنگ میزنیم و قرار رو معمولن خودمون ست میکنیم باهاشون و مواردی که رفتیم تا حالا فقط یکیش عمومی بوده اونم شیش هفت تا واحد یه اپارتمان رو به پنج شیش نفر همزمان نشون داده. حالا یا بازار کساده یا اینکه میشه بازدید پرایوت گذاشت رو مطمئن نیستم. بعد هم خوش و بش با ایجنت مربوطه یادتون نره حتی اگه مورد مزخرف بود. چون اینا معمولن با هم در تماسن و شما بعد از چند تا اینسپکشن تابلو میشید و اگه خوششون نیاد و اوازه تون بد در بره بعنوان یه ادمی که انگار سر کاری داره خونه میبینه ،جالب نیست و اینکه میتونی بهش بگی من همچین چیزی با این مشخصات دوست دارم اگه به پستت خورد بهم اطلاع بده و معمولن این کار رو میکنن. مورد بعد هم که دوستان باز لطف کردن بعنوان تجربه گفتن،اگه از موردی خیلی خوشتون اومد همون روز ویزیت فرمش رو انلاین پر کنید ببرید بعضی وقتا همونجا معامله تموم میشه . در مورد فرم های انلاین،بهتره حتمن روز بازدید فرم دستی بگیرید که غیر از کمبو باکسها بشه روش چیزی نوشت، و جدای این بعضی وقتها همون صفحه اول پریویس جاب شما رو و مشخصاتش رو میخواد که اگه استرالیا نباشه نمیتونید پر کنید و برید صفحه بعد و انگار این سیاستیه که بعضی ها رو نا خود اگاه فیلتر میکنه. البته ما زنگ زدیم گفتیم پی دی افش رو ایمیل کن نتونستیم پر کنیم.ولی همه شون زیر بار نمیرن و یه مورد تو باکس هیل بود که گفت نه این مورد فقط انلاین امکانش هست.
    و اینکه هر ایجینسی توی هر محل یه شعبه و سایت جدا داره موردهای خوبشون رو میتونید تو سایتشون ببینید و تو ریل استیت معمولن نمیذارن. تو اپ دامین شما میتونید موردهای نزدیک محل خودتون رو ببینید و از این نظر از ریل استیت به نظرم جالب تر اومد.
    بعضی موارد هم با اینکه هنوز کسی نگرفتتش و برای بازدید موجوده از ریل استیت حذف میشن.
    ضمن موضوع اینترنت و اینکه ای دی اس ال داره یا سیستم NBN هست و نیاز به اینستالیشن اولیه داره یا نه و اینکه هزینه ان بی ان با کی هست رو حتمن روز اینسپکشن مشخص کنید یا بگید حتمن باهاتون کانفیرم کنه قبل اپلای یا قرارداد. سیستم ان بی ان سیصد و خورده ای هزینه نصبشه و اگه موجود باشه یه باکس کوچولو معمولن تو کمدهاست.دیده شده اول اینو نمیگن و بعد به سختی هزینه رو گردن میگیرن میگن ما گفتیم امکان اینترنت داره و الانم داره دیگه.
    یه مورد دیدیم که گفت میتونید از در تراس هم بیرون رفت و اومد کنید ولی وقتی خواستیم کلیدشو نشون بده تو دسته کلید نبود و بازش نکرد بعد بعنوان قانون رو برد زده بودن اکیدن ممنوعه.
    حالا این چیزی بود که من تو این چند روز یا بهش در
    رسیدم یا شنیدم و امتحان کردم دیدم بوده، گفتم بد نیست همخوان کنم.
    #خونه_اینسپکشن_اجاره
    #Realestate
    #domain

Sent from my iPhone using Tapatalk
    Nominated occupation: Engineering Technologist
    233914-Engineers Australia
    Environmental engineer
    Status: SUB 189 - 60 points
    EOI Date of Submission 21-09-2015
    Invitation: 20-11-2015
    Lodge: 22-12-2015
    Case Officer (Maryah): 20-01-2016
    PCC & Medical: 25-01-2016
    Forms 80, 1221:06-02-2016
    Workplace check: 08-02-2016
    Re-Notification by mistake :06-02-2016
    Case officer 2, Anna: Re-Notification by mistake: 21-04-2016
    Contact officer and complaint : 30-05-2016
    Visa grant: 31-05-2016

6. 2 کاربر مقابل از inspiration عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

Hamidddd (2016/11/27),Mehnoosh-Mohamad (2016/12/02)

7. Top | #26

تخصص
    ازاد
    میزان امتیاز
    0

اجاره خانه

با سلام خدمت همه دوستان،من مدت يك هفته است وارد ملبورن شدم، دنبال خانه در منطقه doncaster هستم، اما نميدونم چه طور ميتوانم خانه اجاره كنم، يك هفته بيشتر وقت ندارم، اگر كسي اطلاعاتي داره و ميتونه منو راهنمايي و كمك كنه
    متشكرم

Sent from my iPhone using Tapatalk

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123