سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 26

موضوع: بهترین روش اجاره کردن خانه

1. Top | #11

تخصص
    اطلاعاتی وارد نشده
    میزان امتیاز
    478
    نقل قول نوشته اصلی توسط yaSigol نمایش پست ها
    مرسی از پاسخت گابریک جان،
    اما من محله های مختلف رو با توجه به امار native بودن و غیر نیتیو بودن در آوردم، میخواستم ببینم تاثیری تو زندگی ادم داره که توی سابرب بیشتر مهاجر باشه یا غیر مهاجر؟(این مرحله بعد از خونه شیر گرفتنه)
    فکر کنم دوستانی که بیشتر اونجا زندگی کردن بدونن
    تو سابرب شما بيشتر اوزي ميبيني! تاثيري نداره و اين كاملاً يه نظر شخصيه! مثلاً من ترجيحم اينه كه تو محله اي باشم كه بيشتر اروپايي و امريكايي ببينم تا آسيايي و اوزي! ولي در كل اينا به نظرم تاثيري تو روند زندگي شما نداره!

Sent from my iPhone using Tapatalk

2. 3 کاربر مقابل از mohammad_eslami عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

Arashkouhi (2017/02/18),Navid1356 (2015/07/31),yaSigol (2015/07/25)

3. Top | #12

تخصص
    مهندس برق
    میزان امتیاز
    32
    در مورد خونه share و شرایطش کسی میدونه ؟ مثلا برای یک خانواده برای شروع و اولین اسکان چه شرایطی داره این جور خونه ها ؟ از یکی از دوستان مطلع شنیدم بدون داشتن کار خیلی سخته خونه گرفتن !!؟می گفت مگر خونه هایی که اجاره نمیشن را بتونی اجاره کنی (البته منظورم سیدنی هست )کلی دپرس شدم!ظاهرا باید سطح توقع را خییلی آورد پایین

4. Top | #13

تخصص
    مهندس
    میزان امتیاز
    42
    سلام - در وب سایت زیر با شروط خاصی برای خانواده های متاهل دارای بچه کمک هزینه اجاره می دهند.
    Rent Assistance - Department of Human Services

به فرض اینکه مشمول دریافت کمک شویم. در حالتی که مبلغ اجاره دوهفتگی از حد مثلا 426 دلار بالاتر باشد کل 151 دلار در دوهفته تعلق می گیرد (البته از یک حدی مثلا 224 دلار در دو هفته هم باشد هیچی تعلق نمی گیرد):

1- برای مبالغ بین آن دو حد من جایی ندیدم چطور محاسبه می شود. آیا تناسبی حساب می شود؟ یا اینکه یک حداقلی هست مثلا برای خود 250 در دو هفته چقدر می دهند؟
    2- آیا باید برای مشمول شدن حتما اجاره رسمی و بنگاهی داشت؟ یا اینکه از فردی یک خانه Share یا یک اتاق به صورت غیر رسمی اجاره کنیم می توان مشمول این کمک شد؟
    3- آیا این کمک پس از گذشت زمان خاصی به بعد شامل می شود یا اینکه از همان روز اول اقامت و ورود به آنجا و حتی اگر در یک جا یک ماه اول را اقامت داشته باشیم می توانیم براش Claim کنیم؟

لطفا از دوستانی که آنجا هستند و می تونند اطلاعاتی بدهند مرا کمک کنند چون در تصمیم برای اجاره بهش احتیاج دارم. تشکر

5. Top | #14

تخصص
    مهندس
    میزان امتیاز
    42
    سلام - کسی جواب نداد. خودم جواب سوال اولم را در جایی پیدا کردم. و برای استفاده در اینجا می گذارم.
    اگر مبلغ اجاره X دلار باشد از فرمول زیر مقدار دریافتی کمک هزینه اجاره را می شود با در نظر داشتن کف و سقف گفته شده به دست آورد:
    (X-224) *0 .75
    از دوستانی که اطلاع دارند لطفا جواب سوال دوم و سوم که در بالا پرسیده ام را بدهند.
  6. 2 کاربر مقابل از Gone عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

Eng60 (2016/05/01),Mehnoosh-Mohamad (2015/12/28)

7. Top | #15

تخصص
    Project Manager
    میزان امتیاز
    2
    من همسرم برای اقامت موقت از طریق Airbnb یه خونه کرایه کردیم برای ۱۳ روز. بنظرم برای اقامت موقت گزینه خیلی بهتر (البته پر هزینه تر) ی از گام تری هست. توی همه شهرهای دنیا هم میتونید خونه پیدا کنید.

www.airbnb.com

8. Top | #16

تخصص
    برنامه نویس
    میزان امتیاز
    15
    داشتم سایتهایی مثل Flatmate و domain رو نگاه میکردم تا بتونم بعد از اسکان اولیه، به عنوان couple یه استودیو رو طولانی مدت اجاره کنم. منتها هرجا رو که نگا میکنم share هستن و هنوز نتونستم مورد به درد بخور غیر اشتراکی پیدا کنم.

از چه طریق میتونم مواردی مثل Entire Place رو برای اجاره ی طولانی مدت پیدا کنم؟
    ویرایش توسط afshin_zavar : 2016/05/01 در ساعت 04:37 PM

9. Top | #17

میزان امتیاز
    107
    نقل قول نوشته اصلی توسط afshin_zavar نمایش پست ها
    داشتم سایتهایی مثل Flatmate و domain رو نگاه میکردم تا بتونم به عنوان couple یه استودیو رو اجاره کنم. منتها هرجا رو که نگا میکنم share هستن و هنوز نتونستم مورد به درد بخور غیر اشتراکی پیدا کنم.

چطور میتونم موارد غیر share رو پیدا کنم. راستی اجاره ی استودیو معمولی و ارزان توی سیدنی معمولا هفنگی در چه حدودیه؟
    دوستان هم در پست های قبلی اشاره کردن. Airbnb را برای اسکان اولیه مد نظر داشته باشید. همه نوع انتخابی از خونه کاملا شخصی تا اشتراکی را شامل میشه. منتها برای رزرو باید یک آشنا داشته باشید که موبایل اون رو بدید و بعد از انتخاب پرداخت رو انجام بدن.

Sent from my iPhone using Tapatalk
    CDR Sent Date: 22-07-2013
    Assessment Result Date: 12-11-2013
    Assessed as: Engineering Technologist
    TehranIELTS: L8 R9 W7 S7 Overall 8
    EOI Submitted 189-65 Point: 03-07-2015
    Invitation: 06-07-2015
    Lodged: 23-07-2015
    CO Allocated: 21-09-2015
    PCC & Medical: 28-09-2015
    Visa Granted: 05-11-2015

10. Top | #18

تخصص
    برنامه نویس
    میزان امتیاز
    15
    دوستان هم در پست های قبلی اشاره کردن. Airbnb را برای اسکان اولیه مد نظر داشته باشید.
    ممنون امین جان
    احتمالا منظورم رو بد رسوندم، منظورم اجاره ی استودیو بعد از اسکان اولیه ست. منتها چند تا سایت رو نگاه کردم همه ی موارد Share بودن و Entire place پیدا نمیکردم.

11. Top | #19

تخصص
    .Net Developer
    میزان امتیاز
    404
    ممنون امین جان
    احتمالا منظورم رو بد رسوندم، منظورم اجاره ی استودیو بعد از اسکان اولیه ست. منتها چند تا سایت رو نگاه کردم همه ی موارد Share بودن و Entire place پیدا نمیکردم.
    توی سایت realstate.com.au سرچ کنید با فیلتر استیدیو، حتی میشه فیلترش کنید روی فرنیشد، فقط استدیو بیشتر سیتی و نزدیک سیتی پیدا میشه ، همینطور استدیو.

به نظر من یک اتاق مستر (دارای حموم و دستشویی) مستقل در یک خونه شیر ، مبله، برای اسکان موقت اولیه بهترین گزینه هست.

ما یک اتاق مستر در یک خونه شیر، در خانه یک خانواده ایرانی گرفتیم و از این تصمیم مون کاملا راضی هستیم. بهش هوم استی هم می گن اصطلاحا، توی سایت گام تری هم می تونید پیدا کنید.

پ.ن.: ما ملبورن هستیم
    GRANT: 19 Nov 2015
    LAND: 27 Mar 2016
    Job: 26 Apr 2016

12. 3 کاربر مقابل از mehran عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

cinere (2016/05/12),Migrant (2016/05/01),Milad12 (2016/05/02)

13. Top | #20

تخصص
    -
    میزان امتیاز
    213
    ممنون امین جان
    از اين سايت هم ميتونيد پيدا كنيد:
    Allhomes.com.au
    اول Rent رو انتخاب كنيد، بعد توي سرچش Residential, اسم شهر يا سابرب رو انتخاب كنيد، studio هم داره، unit هم شايد بتونيد قيمت مناسب پيدا كنيد.

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین