سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
صفحه 2 از 18 نخستنخست 123412 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 179

موضوع: پرواز به استرالیا و انتخاب ايرلاين

1. Top | #11

میزان امتیاز
    36
    خوشم میاد احسان، نقشه برداری و امارات باز ! کارت درسته! پایه ام ،خصوصا که یه مدت بچه کلمبو هم بودی!!

2. Top | #12

میزان امتیاز
    1
    سلام بر همگی، دوستان میخواستم بدونم واسه من که تا اکتبر وقت دارم وارد استالیا بشم، با توجه به اینکه میخوام شانس کار پیدا کردنم بیشتر باشه، بلیط واسه چه زمانی بگیرم؟ به نظر منطقیه که هچقدر به ژانویه نزدیکتر باشه بدتر میشه...

3. Top | #13

تخصص
    SAP
    میزان امتیاز
    96
    از اونجایی که 4شنبه پرواز دارم به سمت سیدنی، داشتم سایت Custom رو میخوندم ببینم چه چیزهایی نباید توی بارم باشه که احیانا با جریمه روبرو نشم. از اونجایی که من میگرن دارم همیشه توی سفر قرص های قوی میگرن همرامه، اما توی سایت نوشته که Sedatives ها در صورتی که گواهی دکتر به زبان انگلیسی همراهت نباشه میتونن بهت گیر بدن!!! واقعا تا این حد جدیه؟
    همچنین نوشته اگه DVD کپی یا تقلبی همراهت باشه جریمه داره. واقعا چک میکنن؟
    با لوازم چرمی که کار ندارن؟ مثلا کفش یا کاپشن؟ چون نوشته اگه دباغی شده باشه اشکال نداره.

4. کاربر مقابل از danial_mir عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

sjavadin (2015/03/01)

5. Top | #14

میزان امتیاز
    3
    سلام

با عرض ارادت خدمت دامون جان و احسان جان عزیز
    لطفا چنانچه با اکانت Skywards سایت امارات آشنایی دارید ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

راستش من پروازم به سیدنی رو با امارات از آژانس گرفتم بعدش طبق توصیه دوستان رفتم تو سایت امارات یک اکانت ساختم و پرواز بوک شده رو بهش import کردم. پروازم خودم بدرستی منتقل شد به اکانتم ولی متاسفانه برای خانومم رو علی رغم اینکه پیداشم می کنه با شماره رفرنس ولی نمیشه تو اکانتم import کنم. حتی من برای خانومم هم اکانت جدا ساختم ولی بازم نشد پرواز بوک شده ایشون رو مثل خودم وارد اکانتم کنم.
    یک سوال دیگه اینکه من شماره صندلی خودم و خانومم رو از طریق اکانت عوض کردم . آیا این قضیه مطمئنه؟ دیگه لازم نیست با آژانسم کانفیرم کنه؟

پیشاپیش ممنون

6. Top | #15

میزان امتیاز
    419
    شما فقط بلیطی که به نام خودتون هست رو میتونی به اکانتت وارد کنی.اما میشه برای هر شخص Family member هم تعریف کرد که مایلهای پروازی اونا بیست درصدش به حساب شما منتقل بشه. اما اگر خواستند میتونی به نام خودشون اکانت باز کنین و تمام مایهای پروازیشون رو به نام خودشون منتقل کنین. اگه صندلی یا هر مشخصاتی از بلیط رو از طریق سایت عوض کردین یه بلیط جدید باید براتون ایشو بشه با مشخصات آپدیت شده که براتون به ایمیلی که توی اسکای واردز معرفی کردین ارسال میشه.

7. کاربر مقابل از احسان_نقشه بردار عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

shohi (2015/08/10)

8. Top | #16

میزان امتیاز
    268
    دانیل جان کاملا بستگی به کارمند روبروتون داره
    در مورد دی وی وی نرم افزار حتی ویندوز لبتاپ و.....من تا به حال از کسی نشنیدم که کسی بررسی در فرودگاه کرده باشه...چیزی که براشون مهمه محصولات کشاورزی به خاطر حفظ امنیت کشتزارای خودشون هست
    میدونند ایرانی ها معمولا پستیژ! همون پسته خودمون را همراه دارند
    اگر محصولات خشک و وکیووم باشه کاری ندارند
    در مورد دارو اگر داروی مصرفیتون در لیست موارد ممنوع هست بهتره اطلاع بدید و ریسک نکنید ولی حتما بروشور داروی مربوطه که قطعاعلاوه بر پارسی به زبان انگلیسی هم توضیحات داره همراهتون داشته باشید
    لوازم چرمی هم به اشکالی که گفتید هیچ مشکلی نداره

9. Top | #17

میزان امتیاز
    268
    نقل قول نوشته اصلی توسط Vahid14 نمایش پست ها
    سلام بر همگی، دوستان میخواستم بدونم واسه من که تا اکتبر وقت دارم وارد استالیا بشم، با توجه به اینکه میخوام شانس کار پیدا کردنم بیشتر باشه، بلیط واسه چه زمانی بگیرم؟ به نظر منطقیه که هچقدر به ژانویه نزدیکتر باشه بدتر میشه...
    بهتره همیشه حد اقل 4 ماه زودتر از موعد سفرتون بلیط را تهیه کرده باشید

اگر پس انداز به اندازه یک سال زندگی را ندارید بهتره از همین بدو ورودتون پا به پای جستجوی کار (در تخصص خودتون )اقدام به کار های کژوال کنید با این توضیح ..در ماه های پایانی سال شما امکان کاریابی در زمینه کارای فیزیکی بیشتر هم خواهید داشت

10. 3 کاربر مقابل از rezaarad عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

mohammad_eslami (2015/03/02),shohi (2015/08/10),sjavadin (2015/03/03)

11. Top | #18

تخصص
    SAP
    میزان امتیاز
    96
    با سپاس فراوان از رضای عزیز

12. Top | #19

میزان امتیاز
    3
    مرسی احسان جان از راهنماییتون در مورد Skywards

من بعد از اینکه شماره صندلیها رو عوض کردم، متاسفانه ایمیلی برام نیومد ولی از اون به بعد هر وقت میرم تو سایت شماره صندلی جدید رو نشون میده! آیا این ok هست؟

13. Top | #20

تخصص
    Registered Migration Agent
    میزان امتیاز
    2629
    من از سیستم Skywards امارات خیلی راضی نیستم انگار طوری طراحی شده که نتونی مایلهات رو جمع و جور کنی . احسان راست میگه ، اسم روی تیکت باید با اسم سیستم یکی باشه .
    ر مورد شما ، میتونید بعد از پرواز و تماس با دفتر امارات مایلهای پرواز انجام شده رو claim کنید.

به نظر من در مورد چرم و خشکبار بسته بندی شده و فرآوری شده .. هم خیلی سخت گیری نکنید و اصلا لازم نیست declare کنید. اما دارو رو مخصوصا اگر تو لیست ممنوعه هست ، اعلام کنید.

14. 2 کاربر مقابل از دامون عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

moein (2015/05/30),shohi (2015/08/10)

صفحه 2 از 18 نخستنخست 123412 ... آخرینآخرین