سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
صفحه 9 از 10 نخستنخست ... 78910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 81 به 90 از 98

موضوع: اسسمنت كامپيوتري ها و برنامه نويسان توسط ACS

1. Top | #81

تخصص
    برنامه نویس
    میزان امتیاز
    0
    باسلام خدمت دوستان عزیز
    اگر میشه براساس شرایط زیر من و راهنمایی کنید.

29 ساله و مجرد هستم، فوق دیپلم و لیسانس نرم افزار را از دانشگاه آزاد نجف آباد گرفتم (سکشن 1 احتمالاً) و فوق لیسانسم رو از دانشگاه آزاد محلات (سکشن 2 احتمالا).
    بعد از فوق دیپلم و در حین تحصیل در کارشناسی از سال 87 تا 91 در یک شرکت خصوصی مشغول به کار بودم (89 کارشناسی به پایان رسیده به دلیل شرایط خاص خدمت سربازی من در این شرکت همچنان حضور داشتم و ) امکان ارایه گواهی به صورت تمام وقت وجود داره ولی حق بیمه و فیش حقوقی ندارم.
    برج 7 سال 91 من به شرکت دیگه رفتم که اونجا بیمه و فیش حقوقی دارم و از بهمن 91 برای کارشناسی ارشد مشغول به تحصیل نیز شدم. نمره پایان نامه من به دلیل نمره مقاله هنوز ثبت نشده و منتظر این دونمره مقاله هستم.
    یکسری سوابق تدریس در دانشگاه ها و موسسات آزاد مرتبط با رشته نرم افزار نیز دارم.
    یک شرکتی ثبت شده مرتبط با نرم افزار نیز دارم که به دلیل مالیات زیاد با اسم شرکت کار نکردم.
    دراولین فرصت امتحان آیلتس را خواهم داد که به امید خدا حداقل 7 رو میارم.
    برای ACS من باید کدام مدرک رو ارایه بدم؟ لیسانس یا فوق لیسانس ؟ اگر لیسانس رو ارایه بدم آیا برای ادامه تحصیل در مقطع دکتری میتونم از ارشدم استفاده کنم ؟
    به نظر شما از نظر ACS از چه تاریخی Skilled حساب میشم؟
    و در نهایت چقدر شانس برای اخذ 189 دارم ؟

ممنون

2. Top | #82

تخصص
    متخصص شبکه های کامپیوتری
    میزان امتیاز
    0
    سلام
    برای اسسمنت از ACS که ظاهرا سابقه کار قبل از مدرک رو هم قبول داره سوال داشتم :
    من اگر 4-5 سال قبل و 4-5 بعد از مدرک فوق دیپلم (علمی کاربردی تهران فکر کنم سکشن 1 است) سابقه پارت تایم بدم به نظر شما نتیجه اسسمنت چی میشه ؟
    چون برای فوق دیپلم ACS میگه حداقل 5 سال سابقه رو میخواد و بعد از اون هر چی سابقه داری بهش امتیاز میخوره /
    ممکنه با فوق دیپلم با 5 سال سابقه حرفه ای بشه امتیاز گرفت قبول کنند ؟
    ممنون میشم نظر جناب دامون رو بدونم/

3. Top | #83

تخصص
    برنامه نویس
    میزان امتیاز
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط feri69 نمایش پست ها
    سلام
    من اگر 4-5 سال قبل و 4-5 بعد از مدرک فوق دیپلم (علمی کاربردی تهران فکر کنم سکشن 1 است) سابقه پارت تایم بدم به نظر شما نتیجه اسسمنت چی میشه ؟
    چون برای فوق دیپلم ACS میگه حداقل 5 سال سابقه رو میخواد و بعد از اون هر چی سابقه داری بهش امتیاز میخوره /
    سابقه پارت تایم اگر زیر 20 ساعت در هفته باشه که فکر میکنم کلاً حسابش نمیکنن ، ولی اگر 5 سال سابقه کار قبل از مدرکتون داشته باشید و شرایط لازم را داشته باشه امتیاز شما بعد از فراغت از تحصیل محاسبه میشه. حالا فرض کنید که 5 سال سابقه کار قبل از مدرک تحصیلیتون رو نصف براتون حساب کنن یعنی 2.5 سال، با توجه به فوق دیپلم شما بعد از فراغت از تحصیل 2.5 سال دیگه نیاز دارید. و امتیاز شما 2.5 سال بعد از فراغت از تحصیل محاسبه میشه.
    البته این اطلاعات من بود، نظر آقای دامون هم بررسی کنید.

4. Top | #84

تخصص
    متخصص شبکه های کامپیوتری
    میزان امتیاز
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط MahdiFarhani نمایش پست ها
    سابقه پارت تایم اگر زیر 20 ساعت در هفته باشه که فکر میکنم کلاً حسابش نمیکنن ، ولی اگر 5 سال سابقه کار قبل از مدرکتون داشته باشید و شرایط لازم را داشته باشه امتیاز شما بعد از فراغت از تحصیل محاسبه میشه. حالا فرض کنید که 5 سال سابقه کار قبل از مدرک تحصیلیتون رو نصف براتون حساب کنن یعنی 2.5 سال، با توجه به فوق دیپلم شما بعد از فراغت از تحصیل 2.5 سال دیگه نیاز دارید. و امتیاز شما 2.5 سال بعد از فراغت از تحصیل محاسبه میشه.
    البته این اطلاعات من بود، نظر آقای دامون هم بررسی کنید.
    تشکر مهدی جان /
    پارت تایم از این بابت که برای بیمه نداشتن به گیر نخورم / و آیا بیشتر از 20 ساعت در هفته باشه در مجموع مثلا ده سال رو آیا بازم نصف میکنند ؟
    البته باز هم منتظر نظر آقای دامون هم هستم.
    مرسی

5. Top | #85

تخصص
    Registered Migration Agent
    میزان امتیاز
    2587
    نقل قول نوشته اصلی توسط feri69 نمایش پست ها
    سلام
    سلام
    بحث نصف حساب شدن سابقه کار درست نیست .
    سابقه کار یا بالای ۲۰ ساعت در هفته است یا کمتر از ان . اگر بالای ۲۰ ساعت در هفته باشد پس به طور کامل مورد قبول است .
    در مورد کیس شما البته من جزییات مدرک تحصیلی و ریز نمرات شما را نمیدانم اما اگر فرض کنیم انجمن کامپیوتر برای مدرک شما ۵ سال سابقه کار نیاز دارد و شما ۵ سال سابقه کار قبل از مدرک تحصیلی داشته باشید . میتوانید روی امتیاز کل سابقه کارتون از بعد از فارغ التحصیلی حساب کنید

موفق باشید
    Registered Migration Agent - Select Visa
    وبلاگ من :http://inside-australia.com/
    آدرس وبسایت شرکت واقع در سیدنی استرالیا : www.selectvisa.com

وکیل رسمی تایید شده اداره مهاجرت استرالیا
    MARN:1384623
    https://www.mara.gov.au/search-the-r...2-005056ab0eca

وکیل رسمی تایید شده سازمان مهاجرت نیوزلند
    LICENCE NUMBER: 201501180
    https://iaa.ewr.govt.nz/PublicRegist...mber=201501180

6. Top | #86

تخصص
    متخصص شبکه های کامپیوتری
    میزان امتیاز
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط دامون نمایش پست ها
    سلام
    بحث نصف حساب شدن سابقه کار درست نیست .
    سابقه کار یا بالای ۲۰ ساعت در هفته است یا کمتر از ان . اگر بالای ۲۰ ساعت در هفته باشد پس به طور کامل مورد قبول است .
    در مورد کیس شما البته من جزییات مدرک تحصیلی و ریز نمرات شما را نمیدانم اما اگر فرض کنیم انجمن کامپیوتر برای مدرک شما ۵ سال سابقه کار نیاز دارد و شما ۵ سال سابقه کار قبل از مدرک تحصیلی داشته باشید . میتوانید روی امتیاز کل سابقه کارتون از بعد از فارغ التحصیلی حساب کنید

موفق باشید
    سلام.
    تشکر میکنم از توجه دوستان.

7. Top | #87

تخصص
    کامپیوتر
    میزان امتیاز
    0
    سلام

من سال 91 فارغ التحصیل شدم از یه دانشگاه سکشن دو مقطع لیسانس وبلافاصله بعدش شروع به کار کردم. 2 ماه دیگه یعنی ابتدای سال 1396 من 5 سال سابقه کار بعد از تحصیلم تکمیل میشه و با 5 سال 10 امتیاز میگیرم! حالا خوندم که سازمان ACS از سابقه ی کار 2 سال رو کم میکنه. الان شرایط من چطوریه! یعنی با 5 سال سابقه کار من 10 امتیاز نمیگیرم و 3 سال برام حساب میکنن و 5 امتیاز بهم میدن؟!! قبل از تحصیل و حین تحصیل هم میتونم سابقه کار بدم اما بدون بیمه
    ممنون میشم جوابم رو بدید

8. Top | #88

تخصص
    برنامه نویس
    میزان امتیاز
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط نیلوفر کیانی نمایش پست ها
    سلام

من سال 91 فارغ التحصیل شدم از یه دانشگاه سکشن دو مقطع لیسانس وبلافاصله بعدش شروع به کار کردم. 2 ماه دیگه یعنی ابتدای سال 1396 من 5 سال سابقه کار بعد از تحصیلم تکمیل میشه و با 5 سال 10 امتیاز میگیرم! حالا خوندم که سازمان ACS از سابقه ی کار 2 سال رو کم میکنه. الان شرایط من چطوریه! یعنی با 5 سال سابقه کار من 10 امتیاز نمیگیرم و 3 سال برام حساب میکنن و 5 امتیاز بهم میدن؟!! قبل از تحصیل و حین تحصیل هم میتونم سابقه کار بدم اما بدون بیمه
    ممنون میشم جوابم رو بدید
    سلام، برای ارزیابی رشته های کامپیوتر دو تاریخ مهم، 1- تاریخ فراغت از تحصیل 2- تاریخی که شما Skilled Employment محسوب میشید. پس شما به دو سال سابقه کار تمام وقت نیاز دارید این سابقه کار میتونه قبل یا در حین تحصیل هم باشه تا شما در زمان فراغت از تحصیل بتونید هردو شرط را احراز کنید.
    درمورد سوابق کار بدون بیمه فکر نمیکنم که اداره ارزیابی مشکلی داشته باشه و فقط نامه اشتغال شما که شرح وظایف براساس کد شغلی مورد نظرتون هست رو بررسی میکنه و اداره مهاجرت بیشتر روی این قضیه ممکن ایراد بگیره.
    و نکته دیگه هم وجود داره اینه که لیسانس شما فوق دیپلم ارزیابی میشه و 10 امتیاز میگیرید.

9. Top | #89

تخصص
    کامپیوتر
    میزان امتیاز
    0
    ممنون. آیا در حین تحصیل میتونم سابقه فول تایم بدم؟ قبول میکنن؟ قبل از تحصیل هم میتونم.
    پس با این حساب اگر اون 2 سال رو قبل از تحصیل بدم و 5 سال بعد از تحصیل بدم میتونم 10 امتیاز رو بگیرم

10. Top | #90

تخصص
    برنامه نویس
    میزان امتیاز
    0
    تمام وقت که نمیتونستید کار کنید ، پس پاره وقت باید باشه، ولی پاره وقتی که بیشتر از 20 ساعت در هفته باشه که به منزله تمام وقت محسوب میشه

صفحه 9 از 10 نخستنخست ... 78910 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع