سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
صفحه 8 از 11 نخستنخست ... 678910 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 71 به 80 از 103

موضوع: اسسمنت كامپيوتري ها و برنامه نويسان توسط ACS

1. Top | #71

تخصص
    Registered Migration Agent
    میزان امتیاز
    2625
    نقل قول نوشته اصلی توسط RV_ES نمایش پست ها
    با سلام و احترام
    به عنوان يك مهندس كامپيوتر، ميخواستم بدونم موسسه ACS، مدرك ACM كه در ايران كسب شده باشه را معتبر ميدونه؟ و ارزشي در فرآيند ارزيابي ما داره؟

همينطور اگر شاگرد اول دانشگاه باشيم و اين موضوع رو اعلام كنيم هم نتيجه‌اي داره يا نه؟
    سلام

خیر هیچ کدوم از مورادی که فرمودید تاثیری نداره

2. Top | #72

تخصص
    Computer Network and System Engineer
    میزان امتیاز
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط mostafa_ab نمایش پست ها
    سلام
    من لیسانس کامپیوتر (نرم افزار) دارم و میخوام مدارکم رو جهت بررسی برای ACS بفرستم.
    سابقه کار مرتبطم 2 سال حین تحصیل به صورت part time و 4 سال هم بعد از تحصیل به صورت full time هست.
    ACS موردی به نام Skill Level Requirement Met Date داره که بر اساس اون سابقه کار شخص رو از یک تاریخی به بعد حساب میکنه.

در Skills Assessment Guidelines for Applicants دو مثال برای تعیین این تاریخ اومده.

1. شخصی که مدرک لیسانس مرتبط میگیره و تمام سابقه کارش مال بعد از تحصیل هست، تاریخ شروع سابقه کار مورد قبولش از دو سال بعد از شروع کار حساب میشه یعنی دو سال اول کارش حساب نمیشه.

2. مثال دوم مربوط به شخصی هست که قبل از شروع دوره لیسانس سابقه کار داشته در حین تحصیل کار رو ترک کرده و وقتی درسش تموم شده دوباره رفته سر کار. برای این مورد تاریخ شروع سابقه کار مورد قبول رو زمان فارق التحصیلی میزنن.

حالا سوال بنده اینه که اگه شخصی مثل من 2 سال آخر لیسانس رو به صورت part time کار کرده (کار در حین تحصیل) و 4 سال بعد از لیسانس هم سابقه کار مرتبط داره تاریخ Met Date کی میشه؟ آیا بازم 2 سال بعد از اتمام لیسانس رو حساب نمیکنن یا همون تاریخ فارق التحصیلی رو در نظر میگیرن؟

لینک Skills Assessment Guidelines for Applicants

ممنون
    سلام
    اگر سابقه حین تحصیلتون مشخصات زیر رو داشته باشه میتونید تنها برای ACS ازش استفاده کنید:
    * تمام وقت (20 ساعت به بالا در هفته)
    *در سطح حزفه ای (به ازای آن حقوق گرفته باشید و کاراموزی نباشد)

وضعیت پرونده من تا حدی مشابه شما بود. به ACS ایمیل زدم و پاسخشون همینی بود که نوشتم. ACS خیلی سریع به ایمیل جواب میده میتونید به راحتی ازشون سوال بپرسید
    Computer Network and Systems Engineer (263111) Visa 189
    General IELTS (L 8.5, R 8.5, S 8, W 7): 01-06-2016
    ACS Skill Assessment Request: 12-06-2016
    ACS Skill Assessment Positive: 24-06-2016
    EOI Submitted (60 pts): 04-07-2016
    Invitation to Apply: 06-07-2016
    Lodge: 23-07-2016
    Case Officer (Request for Medical, PC, Form 80 and Military Service Status): 08-08-2016
    Medical Submitted: 15-08-2016
    PC, Form 80 and Military Service Status Submitted: 20-08-2016

3. Top | #73

تخصص
    برنامه نویس اندروید
    میزان امتیاز
    0
    سلام دوستان عزیز
    بنده 27 سالمه. کارشناسی نرم افزار از موسسه غیر انتفاعی صفاهان اصفهان سال 90 گرفتم. 3 سال برنامه نویسی اندروید به صورت ازاد انجام دادم. با چندتا از شرکت های مهاجرتی صحبت کردم گفتن اگه بتونی از یه شرکتی سابقه کار جور کنی و آیلتس 7 بگیری امتیازت میرسه. حالا بنظر شما من فقط نامه سابقه کار بگیرم کافیه؟(شرکت دوستم هست و اصلا اونجا کار نکردم). رتبه دانشگاهم نمیدونم چنده بنظر شما امتیاز مدرک تحصیلی رو میگیرم؟ در ضمن یه ماهه ارشدم گرفتم ولی چون باید سابقه کار بعد از اخذ مدرک باشه میخوام با کارشناسی اقدام کنم.

Sent from my JAZZ using Tapatalk

4. Top | #74

تخصص
    ! immigrant
    میزان امتیاز
    11
    سلام جناب دامون و دوستان،

با توجه به غیرمرتبط بودن مدرک لیسانس ( لیسانس فیزیک از دانشگاه سراسری شیراز) وقتی که نتیجه اسسمنت توسط ACS صادر شد توی نامه فقط به مدرک فوق لیسانس کام‍پیوتر ( که از دانشگاه سراسری شیراز هست) و سوابق کاری مرتبط اشاره شده. حالا سوال اینه که برای گرفتن 15 امتیاز مدرک دانشگاهی آیا تایید یا اسسمنت مدرک لیسانس هم لازم هست یا اینکه ارسال ترجمه مدرک و ریزنمرات لیسانس کفایت میکنه؟
    ممنون از راهنماییتون.

5. Top | #75

تخصص
    کامپیوتر
    میزان امتیاز
    0

سابقه بیشتر از ده سال اما همراه با گپ

سلام،

من حدود یازده سال سابقه دارم اما حدود 3 ماه از ده سال اخیرم رو سابقه ندارم. از اونجایی که کامپیوتر خوندم و قراره ACS منو ارزیابی کنه، برای استفاده از هشت سال سابقه در ده سال اخیر، لازمه که ده سال در ده سال اخیر سابقه داشته باشم، چون دو سال رو هم ACS از سوابقم واسه ارزیابی کسر می کنه. اما به خاطر چند بار جا به جایی دو سه ماهی سابقه کم دارم.
    به خاطر اینکه من سابقم بیشتر از ده سال هست آیا ممکنه ACS امتیاز 8 سال سابقه رو بهم بده؟ (با توجه به اینکه در ده سال اخیر حدود نه سال و هشت ماه سابقه دارم) تو یکی از مستندات ACS خوندم که برای ارزیابی لیسانس میشه به جای دوسال در ده سال اخیر، چهار سال در هر زمانی سابقه ارائه کرد.
    لطفاً در صورتیکه مطلعید، راهنمایی فرمایید.

6. Top | #76

میزان امتیاز
    9
    لطفا قبل از شروع موضوع جديد ، مطلب مورد نظر خود را در فروم جستجو و سوال خود را در تاپيك مربوطه مطرح بفرماييد .
    پست شما به دليل ايجاد موضوع تكراري با موضوع قديمي تر ادغام گرديد.

7. Top | #77

تخصص
    کامپیوتر
    میزان امتیاز
    0
    با عرض پوزش به علت موضوع تکراری :-)
    دوستان گرامی در صورتیکه اطلاعاتی در این زمینه دارید اعلام فرمایید.

8. Top | #78

تخصص
    کامپیوتر نرم افزار
    میزان امتیاز
    0
    سلام بر آقای دامون و دوستان عزیز
    من چون لیسانسم سکشن 2 هستش باید فوق لیسانس ارائه کنم برای 15 امتیاز . (البته کارم همواره کاملا مرتبط بوده با رشته نرم افزار.)
    میخواستم بدونم الان که بالای 12 سال سابقه کار با بیمه دارم آیا ACS این 3 سال سابقه کار که بعدلیسانس تا فوق لیسانس گرفتن بوده رو بعنوان 2 سال برای Suitability Criteria کم میکنه یا از 9 سال سابقه کارم که از فوق لیسانس گرفتن به بعد بوده؟؟ (البته حتی اگه 4 سال هم از کل سابقه کارم کم کنه بازم 8 سال رو دارم برای اداره مهاجرت)
    ممنون میشم جواب بدید چون این مورد رو دقیقا ندیدم تو تاپیک

9. Top | #79

تخصص
    کامپیوتر - سخت افزار
    میزان امتیاز
    0
    سلام و خسته نباشید... خواستم بدونم با توجه به قوانین جدید چند امتیاز میتونم از شرایط فعلیم به بدست بیارم.
    • سن 21 سال
    • رشته تحصیلیم آی سی تی - از دانشکده فنی حرفه ای شهید چمران رشت(فکر کنم سکشن دو باشه) - مقطع کارشناسی
    • سابقه کار ندارم
    • نمره آیلتس بجر یه مهارت که 8 شدم بقیش رو 7 گرفتم

فکر نکنم امتیازم به 60 برسه. چه راه هایی هست که بتونم دوباره به امتیازاتم اضافه کنم؟ منتظر جوابتون هستم

10. Top | #80

تخصص
    Registered Migration Agent
    میزان امتیاز
    2625
    نقل قول نوشته اصلی توسط SENIOR ALIREZA نمایش پست ها
    سلام و خسته نباشید... خواستم بدونم با توجه به قوانین جدید چند امتیاز میتونم از شرایط فعلیم به بدست بیارم.
    • سن 21 سال
    • رشته تحصیلیم آی سی تی - از دانشکده فنی حرفه ای شهید چمران رشت(فکر کنم سکشن دو باشه) - مقطع کارشناسی
    • سابقه کار ندارم
    • نمره آیلتس بجر یه مهارت که 8 شدم بقیش رو 7 گرفتم

فکر نکنم امتیازم به 60 برسه. چه راه هایی هست که بتونم دوباره به امتیازاتم اضافه کنم؟ منتظر جوابتون هستم
    سلام

با توجه به شرایط سنیتون فکر میکنم چند سالی باید فعالیت کاری داشته باشید همچنین پیشنهاد میکنم مدرک تحصیلی در مقطع بالاتر نیز اخذ کنید .
    در حال حاضر شرایط اقدام را ندارید

11. 2 کاربر مقابل از دامون عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

Migrant (2016/11/28),SENIOR ALIREZA (2017/04/04)

صفحه 8 از 11 نخستنخست ... 678910 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع