سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
صفحه 3 از 11 نخستنخست 12345 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 103

موضوع: اسسمنت كامپيوتري ها و برنامه نويسان توسط ACS

1. Top | #21

تخصص
    Registered Migration Agent
    میزان امتیاز
    2628
    براي اسسمنت از acs نيازي به فيش حقوقي و قرارداد نداريد و با نامه سابقه كار انجام ميشه . توجه كنيد كه اگر مدرك كاردانيتون از دانشگاه معتبر نيست ، نميتونيد از اون استفاده كنيد .

Sent from my iPhone using Tapatalk

2. Top | #22

تخصص
    Software Programmer
    میزان امتیاز
    2
    همون دانشگاه آزاد مرودشت هست ، پس یعنی هیچ راهی ندارم ؟

3. Top | #23

تخصص
    میزان امتیاز
    2628
    مدرك ليسانس و ٥ يا ٦ سال سابقه .( با توجه به ميزان ارتباط واحدهاي گذرانده و رشته انتخابي) . اما نميتونيد روي امتياز سابقه كار حساب كنيد مسلما

Sent from my iPhone using Tapatalk

4. Top | #24

تخصص
    Software Programmer
    میزان امتیاز
    2
    چرا ؟! دانشگاه مرودشت معتبره ، با مدرک کاردانیم و سابقه کار توی شرکت خودم نمی تونم اصلا کاری کنم ؟

یعنی تنها راهی که دارم اینه که ازالان 5 سال سر کار برم بعد اقدام کنم ؟!!!!!!،
    ویرایش توسط Delphi_Developer : 2015/02/12 در ساعت 07:34 AM

5. Top | #25

تخصص
    network administrator
    میزان امتیاز
    5
    سلام خسته نباشید
    من مدرک لیسانس مهندسی کامپیوتر از دانشگاه آزاد شیروان و مدرک فوق لیسانس مهندسی کامپیوتر از دانشگاه Eastern Mediterranean University قبرس دارم. (دانشگاه بین‌المللی و معتبر بود. رتبه جهانی حدود 1200 و به زبان انگلیسی)
    بعد از لیسانس یکسال و سه ماه و بعد از فوق لیسانس سه سال و شش ماه سابقه کار مرتبط دارم.
    صمننا در طول 2 سال دوران فوق لیسانس در دپارتمان به عنوان research assistant- full time مشغول بکار بودم. ( از دانشگاه نامه گرفتم برای این همکاری اما قراردادی ندارم)

دوستان راهنمایی کنن کدوم مدرک و چقدر از سابقه کارم قبول میشه؟

6. Top | #26

تخصص
    مهندس كامپيوتر
    میزان امتیاز
    6
    سلام دوستان عزیز.من اسسمنت خودم رو از سازمان کامپیوتر بدون ارائه مدرک تحصیلی و ارائه RPL گرفتم و مناسب برای مهاجرت با کد 263111 یعنی computer network and system enginner تشخیص داده شدم و سوابق کارم رو از اکتبر 2006 پذیرفتن اما هیچ اشاره ای به سطح مدرک تحصیلی نکردن.حالا من نمیدونم غیر از امتیاز سابقه کار که 15 هست،با این اسسمنت برای امتیاز مدرک تحصیلی چند میگیرم و وقتی فرم EOI رو پر میکنم باید کدوم گزینه ی مدرک تحصیلی رو انتخاب کنم؟خواهش میکنم اگر کسی میتونه و اطلاعاتی داره کمک کنه.متشکرم.

7. Top | #27

تخصص
    میزان امتیاز
    2628
    نقل قول نوشته اصلی توسط pghasemie نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز.من اسسمنت خودم رو از سازمان کامپیوتر بدون ارائه مدرک تحصیلی و ارائه RPL گرفتم و مناسب برای مهاجرت با کد 263111 یعنی computer network and system enginner تشخیص داده شدم و سوابق کارم رو از اکتبر 2006 پذیرفتن اما هیچ اشاره ای به سطح مدرک تحصیلی نکردن.حالا من نمیدونم غیر از امتیاز سابقه کار که 15 هست،با این اسسمنت برای امتیاز مدرک تحصیلی چند میگیرم و وقتی فرم EOI رو پر میکنم باید کدوم گزینه ی مدرک تحصیلی رو انتخاب کنم؟خواهش میکنم اگر کسی میتونه و اطلاعاتی داره کمک کنه.متشکرم.
    اگر RPL اقدام کردید ، قائدتا مدرک تحصیلی رو روی اسسمنتتون مورد ملاک قرارنداده اید . اگر مدرک تحصیلی آکادمیک ندارید ، امکان استفاده از امتیاز مربوطه را نخواهید داشت .
    موفق باشید
    ویرایش توسط دامون : 2015/04/11 در ساعت 04:19 PM

8. 2 کاربر مقابل از دامون عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

moein2013 (2015/09/12),mohammad_eslami (2015/04/11)

9. Top | #28

تخصص
    مهندس كامپيوتر
    میزان امتیاز
    6
    نقل قول نوشته اصلی توسط دامون نمایش پست ها
    اگر RPL اقدام کردید ، قائدتا مدرک تحصیلی رو روی اسسمنتتون مورد ملاک قرارنداده اید . اگر مدرک تحصیلی آکادمیک ندارید ، امکان استفاده از امتیاز مربوطه را نخواهید داشت .
    موفق باشید
    سلام دامون عزیز و ممنونم از اینکه جواب دادی.
    من مدرک مهندسی کامپیوتر-نرم افزار خودم رو از دانشگاه علم و فرهنگ تهران(موسسه آموزش عالی جهاد دانشگاهی سابق) در فوریه 2007 گرفتم اما چون سال گذشته این دانشگاه تو سکشن 3 بود و من از سال 1998 سابقه کار داشتم ترجیح دادم که با RPL اسسمنت بگیرم و مدرک مهندسی خودم رو ارائه ندادم و نمیدونستم که با RPL هیچ سطح مدرک تحصیلی برام در نظر نمیگیرن و اینجوری میشه.در واقع شنیده بودم که اسسمنت با RPL دارای 15 امتیاز هست.
    حالا باید مجدد با مدرک مهندسی خودم اسسمنت جدید بگیرم؟یا درخواست آپدیت یا همچین چیزی بدم؟همراه مدرک مهندسیم مجددا RPL ام رو هم بدم؟
    در حین بررسی مدارکم برای اسسمنت هم مدرک رسمی MCSE 2012 server رو هم گرفتم و به افسر پرونده هم ارائه دادم که گفت دیگه دیر شده و قبول نیست.حالا خواهش میکنم راهنمایی کنید چه کاری انجام بدم؟ از لطفت ممنونم.

10. Top | #29

تخصص
    میزان امتیاز
    2628
    سلام

شما میتونید روی 15 امتیاز مدرک تحصیلی با توجه به اینکه از دانشگاه سکشن یک لیسانس دارید حساب کنید . از نظر من نیازی به اسس مجدد نیست ولی شاید برای اطمینانتون بد نباشه ادوایزری از وتاسس بگیرید.

11. کاربر مقابل از دامون عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

moein2013 (2015/09/12)

12. Top | #30

تخصص
    مهندس كامپيوتر
    میزان امتیاز
    6
    نقل قول نوشته اصلی توسط دامون نمایش پست ها
    سلام

شما میتونید روی 15 امتیاز مدرک تحصیلی با توجه به اینکه از دانشگاه سکشن یک لیسانس دارید حساب کنید . از نظر من نیازی به اسس مجدد نیست ولی شاید برای اطمینانتون بد نباشه ادوایزری از وتاسس بگیرید.
    متشکرم دامون عزیز.

صفحه 3 از 11 نخستنخست 12345 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع