سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 456
نمایش نتایج: از 51 به 52 از 52

موضوع: خرید ماشین

1. Top | #51

میزان امتیاز
    161
    من ماشینم رو از شخص خریدم و نه از دیلر. با توجه به اینکه تعریف تویوتا کرولا رو زیاد شنیده بودم خیلی جستجو کردم تا ماشینی که هم تمیز باشه و هم با بودجه من متناسب باشه پیدا کنم. دیلرها معمولا قیمتهاشون بالاتر بود. در نتیجه بعد از کلی جستجو توی سایت carsales ماشین مورد نظرم رو پیدا کردم. بعد از اینکه روی قیمت به توافق رسیدیم توی سایت REVS / PPSR Car History Check - Get a vehicle history report for added peace of mind - CarFacts.com.au هیستوری ماشین شامل سرقتی بودن و رایت آف بودن و اینکه کیلومتر ماشین واقعی هست رو با پرداخت 29 دلار چک کردم. و بعد هم ماشین رو خریدم.
    نکاتی که باید اضافه کنم:
    1- وقتی از شخص میخرید هزینه انتقال با شماست کح حدود 40 دلار به ازای هر 1000 دلار قیمت ماشین میشه.
    2- یکی از نکاتی که میتونید بفهمید ماشین تصادف شدید منجر به رایت آف نکرده اینه که ماشین 3 سوییچ داشته باشه. اینو توی آگهی ها ذکر میکنن.
    3- ماشینی که سرویس هیستوری کاملی داشته باشه مطمیین تره. اینم معمولا توی آگهی ها درصورت موجود بودن ذکر میکنن
    4- ماشینهای مدل پایین تر از 2005-2006 و اینا خیلی شامل موارد 2 و 3 نمیشن
    Mohammad (Mike) Akrami
    Visa190-VIC
    lodge:15 April 2015
    Visa Grant: 30 Sep 2015
    َIn Melbourne from:Feb 2016
    خدایا حال ما خوب است. حال بقیه رو هم خوب کن...

2. 3 کاربر مقابل از Mehnoosh-Mohamad عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

Brissy (2017/01/08),Migrant (2016/12/03),ssaeeds (2017/01/06)

3. Top | #52

تخصص
    Oracle DBA
    میزان امتیاز
    4
    سلام.
    من یه خورده گیج شدم برای مدارک مورد نیاز برای خرید ماشین. حدود 2 هفته ست که ملبورن هستم ، و کارت مدیکر هنوز برام ارسال نشده. از طرفی تو vicroads میخوندم که برای خرید ماشین یه کارت شناسایی ( که برای من الان فقط گذرنامه هست ) و یه کارت شناسایی دیگه ( که برای ما فعلا مدیکیر میتونه باشه ) و یه نامه یا برگه ای که ظاهرا حکم proof of address رو داره ( مثل اجاره نامه ، سند خونه ، قبض آب و برق ) که مورد آخری رو هم من ندارم هنوز چون قرار تو خونه یکی از آشناهامون باشم. میخواستم بپرسم چه راهی هست ؟ آیا باید حتما صبر کنم تا نامه مدیکیر بیاد و ... یا میشه الان از یه طریق دیگه هم اقدام کرد.
    ممنون میشم راهنمایی کنید
    Visa 190 VIC
    positive assessment : 2015/04/22
    IELTS: R7 L7.5 S7 W7: 2015/12/03
    Invitation : 2016/01/30

صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 456