سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
صفحه 3 از 6 نخستنخست 12345 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 52

موضوع: خرید ماشین

1. Top | #21

تخصص
    Computer Network and Systems Engineer
    میزان امتیاز
    182
    بعضی از دوستان معتقدن وقتی دیلر یه ماشین رو بیمه می کنه، یعنی نسبتا از سلامت ماشین اطلاع داره و در کل نظرشون اینه در حالت کلی خرید از دیلر بهتره. باید این رو گذاشت کنار تجربیات سایرین.
    1st lodge: 22 Jan. 2009 , Cap & Cease: 22 Sep. 2015
    ---------------------------------------
    ACS Assessment: 15 Dec. 2015 , 263111 - Computer Network and Systems Engineer
    ---------------------------------------
    http://lifeinaustralia.persianblog.ir

2. Top | #22

تخصص
    اطلاعاتی وارد نشده
    میزان امتیاز
    478
    نقل قول نوشته اصلی توسط محمد نمایش پست ها
    بعضی از دوستان معتقدن وقتی دیلر یه ماشین رو بیمه می کنه، یعنی نسبتا از سلامت ماشین اطلاع داره و در کل نظرشون اینه در حالت کلی خرید از دیلر بهتره. باید این رو گذاشت کنار تجربیات سایرین.
    واسم جالبه که قیمت های دیلر ها تو ماشین هایی که من دیدم کمتر از فروشنده های شخصیه ...
    فکر میکنم فروشنده شخصی همینطوری یه قیمتی گذاشته که مثلاً کم نفروخته باشه ...
    چمیدونم والا

3. کاربر مقابل از mohammad_eslami عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

محمد (2016/02/14)

4. Top | #23

میزان امتیاز
    419
    حسين ماشالله بچه ها همه نظرات خوبي دادن. ديلر خوب اطمينانش بيشتره. معمولا با يه هزاردلار اضافه تر يه گارانتي شيش ماهه هم بهت ميده كه خيالتو راحت ميكنه. اما معمولا اكازيون توشون نيس و متوسط هم ده تا بيست درصد گرونتر از دست ميدن. كارهاي اداري رو هم مثل وام و اينا خودشون انجام ميدن. ولي من توصيه ميكنم از آشنا بگير يا وقت داري با يه كاربلد برو اكشن

Sent from my iPhone using Tapatalk

5. کاربر مقابل از احسان_نقشه بردار عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

mohammad_eslami (2016/02/16)

6. Top | #24

تخصص
    اطلاعاتی وارد نشده
    میزان امتیاز
    478
    نقل قول نوشته اصلی توسط احسان_نقشه بردار نمایش پست ها
    حسين ماشالله بچه ها همه نظرات خوبي دادن. ديلر خوب اطمينانش بيشتره. معمولا با يه هزاردلار اضافه تر يه گارانتي شيش ماهه هم بهت ميده كه خيالتو راحت ميكنه. اما معمولا اكازيون توشون نيس و متوسط هم ده تا بيست درصد گرونتر از دست ميدن. كارهاي اداري رو هم مثل وام و اينا خودشون انجام ميدن. ولي من توصيه ميكنم از آشنا بگير يا وقت داري با يه كاربلد برو اكشن

آکشن باید برم ببینم داستان چیه ...
    ولی چرا تو مورد این BMW 120i قیمت دیلر ها 2-3 هزار تا پایین تره از دست؟

7. Top | #25

میزان امتیاز
    107
    در تایید صحبت بچه ها، اینجوری که منم تحقیق کردم و متوجه شدم خرید از دیلر مزیت اش اطمینان بیشتر در سلامت ماشین هستش. مثلا یکی از دوستان من از دست خریده بود و شماره موتور ماشین دستکاری شده بود و برای پس دادن ماشین کلی اذیت شده بود.
    یه آپشن دیگه هم خرید ماشین های دمو از نمایندگی هستش. این ماشین ها در اصل ماشین هایی هستند برای تست درایو در نمایندگی قرار دارن و از ماشین های نو ارزون تر هستن.

CDR Sent Date: 22-07-2013
    Assessment Result Date: 12-11-2013
    Assessed as: Engineering Technologist
    TehranIELTS: L8 R9 W7 S7 Overall 8
    EOI Submitted 189-65 Point: 03-07-2015
    Invitation: 06-07-2015
    Lodged: 23-07-2015
    CO Allocated: 21-09-2015
    PCC & Medical: 28-09-2015
    Visa Granted: 05-11-2015

8. Top | #26

تخصص
    مهندس مکانیک
    میزان امتیاز
    14
    [QUOTE=Gabric;10216]آکشن باید برم ببینم داستان چیه ...
    ولی چرا تو مورد این BMW 120i قیمت دیلر ها 2-3 هزار تا پایین تره از دست؟[/QUOT

حسین bmw دست دوم ممکنه همش بشه خرج! چون ماشین جووناست و بهش فشار اومده حسابی!!! به نظر من سراغش نرو فعلا با یه ژاپنی شروع کن
    آلمانیا خیلی خوبن ولی وقتی که صفر باشن نه کارکرده
    Mechanical engineer
    Visa 189
    EA Application 28-1-2015
    Assessment 13-5-2015
    EOI submitted 13-5-2015
    Invitation 21-5-2015
    28-5-2015 Lodge
    15-7-2015 Case officer first email
    visa grant 15-10-2015

9. Top | #27

تخصص
    اطلاعاتی وارد نشده
    میزان امتیاز
    478
    [QUOTE=moom237;10242]
    نقل قول نوشته اصلی توسط Gabric نمایش پست ها
    آکشن باید برم ببینم داستان چیه ...
    ولی چرا تو مورد این BMW 120i قیمت دیلر ها 2-3 هزار تا پایین تره از دست؟[/QUOT

حسین bmw دست دوم ممکنه همش بشه خرج! چون ماشین جووناست و بهش فشار اومده حسابی!!! به نظر من سراغش نرو فعلا با یه ژاپنی شروع کن
    آلمانیا خیلی خوبن ولی وقتی که صفر باشن نه کارکرده
    حتی 40 هزار کارکرده اش؟
    یا 80 هزار تا؟

10. Top | #28

تخصص
    Computer Network Engineer
    میزان امتیاز
    748
    حسين ماشينهاي الماني خصوصا بنز و بي ام بايد حتما گارانتي داشته باشه. نو و كهنه و كاركرد كم و زياد نداره. يهو ميخوابه و بايد تعمير كني. يه ريويو از ماشينهاي استفاده شده بي ام بزن تو اينترنت ببين خودت ملت چجور مينالن. بايد حتما گارانتي باشه كه ببري قطعه تعويض بشه و روي ماشين باشه كه معمولا فقط فرست همد اينطوريه

"A lion doesn't concern himself with the opinions of a sheep"
    Tywin Lannister

11. کاربر مقابل از babaak عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

mohammad_eslami (2016/02/20)

12. Top | #29

تخصص
    مهندس مکانیک
    میزان امتیاز
    14
    نقل قول نوشته اصلی توسط babaak نمایش پست ها
    حسين ماشينهاي الماني خصوصا بنز و بي ام بايد حتما گارانتي داشته باشه. نو و كهنه و كاركرد كم و زياد نداره. يهو ميخوابه و بايد تعمير كني. يه ريويو از ماشينهاي استفاده شده بي ام بزن تو اينترنت ببين خودت ملت چجور مينالن. بايد حتما گارانتي باشه كه ببري قطعه تعويض بشه و روي ماشين باشه كه معمولا فقط فرست همد اينطوريه

دقیقا حق با بابکه! این قضیه تو bmw خیلی حادتره! ماشین اگه گارانتی داشته باشه مشکلی نیست و میشه خرید و عیب و ایراداتو سریع رفع کرد
    Mechanical engineer
    Visa 189
    EA Application 28-1-2015
    Assessment 13-5-2015
    EOI submitted 13-5-2015
    Invitation 21-5-2015
    28-5-2015 Lodge
    15-7-2015 Case officer first email
    visa grant 15-10-2015

13. کاربر مقابل از moom237 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

mohammad_eslami (2016/02/20)

14. Top | #30

تخصص
    مهندس
    میزان امتیاز
    1
    سلام
    یه تجربه از خرید ماشین میگم شاید به درد کسی بخوره ،یه اگهی تو گامتری دیدم قیمتش به نظر مناسب بود و ماشین کم کار کرد ،با طرف قرار گزاشتم رفتم ماشینو دیپم ظاهر بسیار تمیز موتورم تا اونجا که سر در میاوردم تمیز، یه کره ای ماشین و اورد دم در مجتمع خودشون، منم حس کردم ماشین اکیه ۱۰۰ تا کار کرده تویوتا اکو ۲۰۰۴ قیمتم ۳۳۰۰ گذاشته بود ،هیچی ۲۰۰تا بیعانه دادم تا عصری مکانیک ببرم ،با یه مکانیک صحبت کردم که اشنا بود گفت اقا اگه road worthy به روز داره مکانیکی اکیه چون کسی که اون رو امضا کرده تا سه ماه مشکل داشته باشه ماشین پاش گیره ،برو بخر ماشینه خوبیه، ولی من یه جا دیدم ماشین به اسم یه اسد نامیه که پاکستاپیه، هیچی دیگه از اونجایی که به هندی و پاکستانی جماعت اعتماد ندارم ۳.۴ دلار دادم به یک سایت که امار تصادف یا دزدی میده ،اون اکی بود بعد رفتم به پلیسم زنگ زدم گفت دزدی نیست، تا عصر پول و نقد از بانک گرفتم که بدم ،ولی سر کیلومترش شک داشتم تا اینکه تو یه سایت دیدم با پرداخت ۳۶ دلار هیستوریه ماشین رو میده، پرداخت کردم و متوجه شدم این ماشین در تا یخ ماه اکتبر ۲۰۱۵ با ۳۱۴ هزار کیلومتر ریجستری شده و الان یارو داشت به اسم ۱۰۰هزارتا به من مینداخت ،هیچی رفتم به کره ای گفتم ،اون گفت اکی باید با یارو پاکستانیه صحبت کنم،خلاصه شانس اوردم ،البته هنوز ۲۰۰ رو پس نداده ،ولی میده ،..(پس داد در زمان تایپ این مطلب😉)
    چند تا نکته اخلاقی در خرید ماشین: اگه از غریبه میخرید حتما اوزی باشه یا هندی و پاکستانی و بنگلادشی و عرب نباشه
    ۲_به افرهای خیلی خوب شک کنید
    ۳-حتما بوک هیستری(سرویس های ماشین به موقع و کیلومتر مشخص انجام شده باشه) ماشین رو بگیرید و دقیق و به روز سرویس شده باشه،اگه نداشت شک کنید
    ۴_یه VIN هر ماشین داره ،بگیرید تو این سایت بزنید ببینید کیلومترش دستکاری نشده باشه
    ۵_ترجیحا از دیلر رجیستر شده بگیرید
    ۶_اینجا ماشین و رنگ میکنن کلا ،رنگ شدگی زیاد چیز بدی نیست اگر تصادفی نشده باشه
    ۷_اگهی هایی که محلشون دور و بر اسکان پناهندگان خرید نکنید
    ،جدا از پولی که از دست میره بعضی وقت ها مثل همین کیلومنر عوض کردن شاید پای شما هم گیر باشه بعد خرید و برای ریجستر مجدد یا فروش ،پس دقت کنید ،من فکر نمیکردم اینجا وجود داشته باشه، امیدواذم این تجربه به کار اونایی که میخوان ماشین دست دوم بخرن بیاد

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk

15. کاربر مقابل از Amiroo عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

broker (2016/09/19)

صفحه 3 از 6 نخستنخست 12345 ... آخرینآخرین