سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

موضوع: محله های مناسب تر سیدنی برای بچه ها

1. Top | #1

میزان امتیاز
    656

محله های مناسب تر سیدنی برای بچه ها

این موضوع جند وقتی که ذهن منو مشغول کرده ، چون یکی از پارامترهای انتخاب محله در سیدنی یاهر جای دیگه واسه ماها که بچه داریم ،شرایط مناسب تر برای بچه هامون هست(مدرسه، امکانات تفریحی فراخور سنشون، ترکیب سنی جمعیت و ..) .به نظرم جای این تاپیک دراین فروم مغفول مونده بود که امیدوارم جایی بشه واسه شرکردن اطلاعات...

2. 2 کاربر مقابل از mazdak2536 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

نیاز (2015/07/28),دامون (2015/02/10)

3. Top | #2

تخصص
    Registered Migration Agent
    میزان امتیاز
    2629
    تاپیک خوبیه مزدک جان ، ممنون

خب به نظر من مهمترین نکته مدرسست . اگر دوست داری بچه ات تو جو درس خوندن باشه ، بهتره که مدارسی که خیلی از نظر درسی بالاترند رو انتخاب نی و حول و حوش اونها خونه بهگیری که تو Catchment Area اونها باشی. در مورد مدرسه هم صحبت زیاد میشه کرد که قائدتا جاش تو تاپیک جداگانه خواهد بود اما عجالتا این سایتها رو بهت معرفی میکنم :
    Home | My School
    و اگه بچه دبیرستانی دارید این رنکینگ HSC سال گذشته سیدنی: HSC School Ranking - 2014 l میبینی که اکثرا selective هستند .

امکانات تفریحی هم نکته مهمیه . البته همه محله های سیدنی حداقل ها رو دارند اما اگر موارد خاصی تو ذهنت هست باید جداگونه بررسی کنی . یکی از نکاتی که میتونه مهم باشه کتابخونه است که خوبه که نزدیک خونه ، یه کتابخونه خوب داشته باشیم هم به خاطر استفاده از فضاش و امکاناتش هم کلاسهایی که توش برگزار میشه .استخری که قهرمانی نباشه و حالت تفریحی هم داشته باشه .
    ببین مزدک جان من همه محله های سیدنی رو نمیشناسم . فقط هم نظر خودم رو میگم . حتما در آینده نظرات دیگه ای به این تاپیک اضافه میشه اما من از این نظر Artarmon رو میتونم بهت معرفی کنم . مدرسش شرایط خیلی خوبی داره البته درصد خیلی بالایی از دانش آموزها آسیایی و هندی هستند که دلیل بالا بودن سطح تحصیلیش هم همینه . نزدیک به دو تا استخر خوبه در Lane Code و Willoughby . نزدیک به دو تا کتابخونه خوب در Lane Cove و Chatswood هم هست .

فاکتور دیگه ای هم و ذهنت هست؟

4. 4 کاربر مقابل از دامون عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

aliie62 (2016/12/23),mazdak2536 (2015/02/10),shima (2015/03/03),الوابا (2017/01/30)

5. Top | #3

تخصص
    مهندس برق
    میزان امتیاز
    32
    نمی دونم این سوال آف تاپیک میشه یا نه !؟ ولی یکی از دوستان ما که تورنتو سکونت دارن برای اینکه بچه ها کمابیش زبان فارسی را هم بیاموزن مدارس ایرانی را هم مدتی برای بچه ها استفاده کردند ، این امکان تو سیدنی هم مهیاست ؟

6. Top | #4

تخصص
    Registered Migration Agent
    میزان امتیاز
    2629
    تا جایی که مطمئنم یه مدرسه ایرانی در محله راید سیدنی هست . البته مدرسه به اون صورت که فول تایم باشه نیست ، فکر کنم فقط آخر هفته ها در حد آموزش فارسی و ...
    https://www.facebook.com/rydepersianschoolsydney

مطمئن نیستم ولی فکر کنم یکی دو تا دیگه هم تو سیدنی باید باشه به صورت محدود

7. کاربر مقابل از دامون عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

نیاز (2015/07/28)

8. Top | #5

تخصص
    کارشناس شرکت نفت
    میزان امتیاز
    0
    با تشکر از مطالب ارائه شده در مورد مدارس و محله های ملبورن هم اگر اطلاعاتی هست ممنون میشم دوستان عنوان کنند

9. Top | #6

تخصص
    مهندس برق
    میزان امتیاز
    32
    دوستان این موضوع واقعا نیاز به مشارکت بیشتر داره ، بچه ها و آیندشون یکی از مهمترین اهداف مهاجرت اکثر ماهاست ، من خودم محله هایی مثل هورنزبی ، چتسوود ،راید ، وارونگتا ، پاراماتا ، اج کلیف را زیاد اسمشون راشنیدم ولی واقعا اطلاعات تخصصی تو این زمینه نیاز به شر اطلاعات از جانب دوستانی که در این محله ها زندگی کردن داره .ممنون میشم از قدیمی تر ها ، تجربیات ارزشمنشون را با ما تقسیم کنند .

10. کاربر مقابل از نیاز عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Roja (2015/10/28)

11. Top | #7

تخصص
    صنایع غذایی
    میزان امتیاز
    0
    ممنونم آقای دامون همیشه پاسخ های شما برای من راهنمایی خوبی است.
    پسر من 4/5 سالشه و سعی داریم تا 5 سالگیش حتما مهاجرت کنیم
    همه سعیم اینه محله ای رو انتخاب کنم که بهترین امکانات برای پسرم رو داشته باشه با هزینه های معقول با توجه به اینکه اول مهاجرت بیکاری عدم آشنایی و کلی استرس داره حداقل فشار مضاعفی به پسرم نیاد

12. Top | #8

تخصص
    صنایع غذایی
    میزان امتیاز
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط نیاز نمایش پست ها
    دوستان این موضوع واقعا نیاز به مشارکت بیشتر داره ، بچه ها و آیندشون یکی از مهمترین اهداف مهاجرت اکثر ماهاست ، من خودم محله هایی مثل هورنزبی ، چتسوود ،راید ، وارونگتا ، پاراماتا ، اج کلیف را زیاد اسمشون راشنیدم ولی واقعا اطلاعات تخصصی تو این زمینه نیاز به شر اطلاعات از جانب دوستانی که در این محله ها زندگی کردن داره .ممنون میشم از قدیمی تر ها ، تجربیات ارزشمنشون را با ما تقسیم کنند .
    حق با نیاز عزیز است ممنون میشم دوستان لطف کنند راهنمایی بفرمایند