سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از 21 به 23 از 23

موضوع: خرید روز مره خانه

1. Top | #21

تخصص
    Electronic Engineer
    میزان امتیاز
    36
    اتفاقی این تاپیک رو دیدم و شاید بد نباشه چند نکته هم من اضافه کنم البته برای دوستانی که به پرت میان..

پنیر دنیش رو یه فروشگاه یونانی هست به اسم kakulas brothers که در واقع یه grocery store هست من پنیر دنیش رو دقیقا نصف قیمت وولورث و با کیفیت خیلی خوب ازونجا میخرم.. حتی اگه پنیر هم نمیخواین حتما به این فروشگاه برید مطمئنم از قسمت ادویه جات و حبوباتش استقبال خواهید کرد...

یه جای دیگه هم برای خرید میوه و سبزی spudshed هست که قیمتهاش به نسبت مناسب تر هست..

در مورد ماست هم راستش ما بعضی وقتا از گریک استایل خیلی خسته میشیم!! و خب خودمون ماست درست میکنیم به سبک ایرانی..

ضمنا من یه سری از مواد شوینده و بهداشتی هم از chemist warehouse میخرم و به نظرم مناسب تر از کولز و وولورث هست.. قبلا دوستان هم گفتند که موارد مصرفی مثل شوینده ها یا دستمال کاغذی وقتی که اف میخورن خیلی خوبه که به تعداد بیشتر بخریم..

یه چیزایی هم که به تجربه احساس میکنم کیفیتش توی وولورث خیلی خیلی بهتره و قیمتش هم چندان فرقی نمیکنه سلفون، فویل الومینیوم و کیسه فریزر هست..

فصل میوه چینی هم از باغهایی که اجازه میدن خودتون برین میوه بچیینین غافل نشین هم تفریح هم خیلی به صرفه! کلی مربا و مشتقات خوشمزه میتونین درست کنین بعدش..

2. 2 کاربر مقابل از beni67 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

Libra (2016/07/01),mehran (2016/07/02)

3. Top | #22

میزان امتیاز
    147

خرید روز مره خانه

من توصيه ميكنم قبل از اومدن يك دل سير گيلاس بخوريد ، اينجا گيلاس وارداتي گرونه، مگر فصلش باشه و بريد توي باغ هم بچينيد هم بخريد.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Visa 190 ACT
    positive assessment : 2015/05/06
    IELTS: R7.5 L8 S7 W7: 2015/06/05
    EOI submitted : 2015/07/15
    Invitation : 2015/08/03
    Lodge: 2015/08/12
    CO: 2015/09/28
    Medical: 2015/10/10
    Visa Granted:2015/11/26

4. کاربر مقابل از yaSigol عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Beh.Eli (2016/07/02)

5. Top | #23

تخصص
    -
    میزان امتیاز
    213
    همه میگن Aldi اما من نمی دونم چرا خیلی خوشم نمیاد اونجا برم خرید. کلا دو بار بیشتر ازش خرید نکردم. تنوع محصولات خیلی محدود و همیشه صفهای طولانی برای check-out. در صورتی که تو Coles یا Woolworths احتیاجی نیست برای چند قلم خیلی علاف شید و می تونید از self check-out استفاده کنید. فکر نمی کنم تفاوت قیمتها بین این فروشگاه ها آنچنان زیاد باشه. IGA هم فروشگاه هاش کوچیکتره و کمی گرونتره محصولاتش. حالا تو ملبورن که تنوع سوپرمارکتها بیشتره. فروشگاه های 7Eleven همه جا هست آدم یاد مالزی میفته، و به درد خریدهای کوچیک می خوره.
    ولی من شخصا هفته ای یک بار لیست تهیه می کنم و یک بار میرم Coles یا Woolworths و یه خرید بزرگ انجام میدم. بعضی اوقات تا دو هفته چیزی احتیاج نداریم مگر اینکه میوه یا سبزیجات تموم شه و مجبور شیم یه خرید کوچیک انجام بدیم.
    اینجا تو کنبرا نزدیک Ikea (فرودگاه) Costco هم هست که می تونید فله ای خرید کنید به قیمت کمی پایین تر. البته من تا حالا نرفتم چون مثل اینکه احتیاج به membership داره!

اگر خیلی روی قیمتها بخواهید تمرکز کنید بهتره میل باکستون رو همیشه چک کنید و فلایرهایی که هر هفته میاد در خونه رو یه نگاهی بندازید و آفرهای فروشگاه های مختلف رو با هم مقایسه کنید و هر محصولی رو از یک جا بخرید. این فلایرها واقعا گاهی خوبن. مثلا ما می خواستیم یه غذاساز-مخلوط کن بخریم ولی قیمت گرفتیم از 100 دلار تا 300 دلار. بعد از همین تبلیغاتی که در خونه میاد فهمیدیم جایی که اصلا فکرش رو نمی کردیم (Harris Scarfe) خیلی بهتر از اونی که قبلا دیده بودیم رو گذاشته 59 دلار که واقعا ارزش خرید داشت. در مورد مایحتاج روزانه هم همینه، هر هفته هر فروشگاهی یک سری مواد غذایی رو حراج می گذارن که گاهی تو تلویزیون تبلیغ میشه و یا تراکت پخش می کنند.
    ویرایش توسط Libra : 2016/07/04 در ساعت 09:47 PM

6. 2 کاربر مقابل از Libra عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

cinere (2016/07/03),Migrant (2016/07/04)

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123