سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: اینده اوت سورس پروژه ها در استرالیا

1. Top | #1

میزان امتیاز
    4

اینده اوت سورس پروژه ها در استرالیا

سلام دوستان
    در ارتباط با این بحث دوستان باتجربه استرالیایی بهتر می تونن راهنمایی کنند
    آیا اوت سورس پروژه ها به هند و فیلیپین و .. در حال همه گیر شدن و تعمیم به همه رشته ها حتی IT شده یا برعکس شکست خورده و کارایی لازم را نداشته ؟ اطلاعات دقیق در این زمینه جهت برنامه ریزی برای اینده کمک خواهد کرد .
  2. کاربر مقابل از ali2 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

milade (2016/11/07)

3. Top | #2

تخصص
    Registered Migration Agent
    میزان امتیاز
    2629
    من تحلیل و تجربه دست اول و مستقیم خودم رو میگم . اوت سورسینگ روی کاغذ خیلی قشنگه اما مشکلا خودش رو داره .
    زمانی که مالزی بودم در حقیقت تیم آوت سورس یه شرکت بزرگ امریکیی بودیم ، تیم آوت سورس مدیریت کردم ( صربستان) ، خودم آوت سورس میکنم پروژه به ایران ، جاهایی هم کار کردم که در سطح بزرگ آوت سورسینگ داشتند . به نظر من برای ارگانیزیشنهای بزرگ عملا هزینه تمام شده تیمهای آوت سورس بالاتر اونقدر بالا هست که اقتصادی نباشه نسبت به انجام در داخل . در CBA و قسمت موبایل که ما هستیم ، حدود 15 تیم که بین ده تا 15 نفر عضو دارند روی سیستمهای موبایل بنکینگ کار میکنند ، دو تیم از این تعداد در فیلیپین و هند هستند با تعداد نفرات بیشتر ، عملا کمترین خروجی و بی کیفیت ترین مال اونهاست و قضیه کاملا هم به چشم میاد . در مورد هزینه ها هم اونقدرها که به نظر میرسه کمتر از ما نیستند . شما اگر هزینه نیروز انسانی که بابت مدیریت و رفع ایرادات و برقراری ارتباط و تعریف کار و تحویل اون و QC در استرالیا انجام میشه رو حساب کنید ، شاید هزینه یکسانی باشه .
    چیزی که من میبینم ، بانک خیلی دنبال گسترش آوت سورسینگ نیست . بقیه سازمانهای بزرگی هم که میشناسم جز در مورد پروژه های کوچک ، دنبال اینکار نمیرن .
    شما این رو بزار کنار بالا رفتن سطح زندگی و دستمزد در هند و فیلیپین و ... ، پایین اومدن ارزش دلار استرالیا و ...
    الان TCS داره از فارغ التحصیلهای استرالیا نیرو میگیره ،میفرسته هند سه ماه دوره و بعد تو بازار کار استرالیا مشغول میکنه . کنار دست خودم یکیشون میشینه .

شاید ندونید TCS چیه :
    قسمتی از گروه TATA هنده . فکر میکنم چهارمین شرکت بزرگ ارائ دهنده سرویس آی تی دنیاست بعد از IBM , HP وAccenture اصطلاحا به BIG 4 معروفند . بزرگترین کمپانی Outsourcing دنیاست .

4. 3 کاربر مقابل از دامون عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

ali2 (2015/02/07),Eng60 (2016/04/16),milade (2016/11/07)