سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
صفحه 1 از 4 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 36

موضوع: بیمه درمانی

1. Top | #1

تخصص
    Developer
    میزان امتیاز
    25

بیمه درمانی

یه راهنمایی میخواستم برای انتخاب یه بیمه مناسب برای شرایط من:
    1. ویزای من از نوع موقت (476) هست: چون یه صحبتایی هم شنیدم که باید بیمه منطبق با نوع ویزا باشه از این بابت که باید یه حداقل پوشش درمانی داشته باشه.
    2. من متاهلم اما فعلا تنها اومدم و خانم بنده همراهم نیست: من در صورتی که کار پیدا نکنم بیشتر از 3 یا 4 ماه نمیتونم اینجا بمونم. اما اگر کار پیدا کردم ایشون هم میاد که البته در بهترین حالت تقریبا 2 ماه بعد میتونه بیاد.

با این شرایط چه بیمه ای و با کدوم طرحش مناسب تره. م البته یه کم بررسی کردم اما چون یه کم وضعیت من وابسته به شرایطیه که پیش میاد یه راهنمایی میخواستم که تو انتخابم اشتباه نکنم.
    میخوام بدونم که آیا میتونم فعلا پلن Single بگیرم بعد تبدیل کنم به Couple یا نه باید از همین حالا Couple بگیرم. و اینکه آیا واقعا باید پلن خاصی از پوشش بیمه ای رو انتخاب کنم یا نه؟

2. Top | #2

تخصص
    Registered Migration Agent
    میزان امتیاز
    2622
    تا جایی که من اطلاع دارم ویزای شما جزو ویزاهایی که شرط داشتن بیمه خصوصی داره ، نیست پس از اون لحاظ نگران نباشید. البته برای اطمینان ، شرایط ویزاتون رو چک کنید توی نامه گرنت
    اگ میخواید به هر حال بیمه بگیرید ، میتنید الان single بگیریدو بعد از حضور همسرتون اون رو تبدیل کنید.

در مورد خود بیمه خصوصی هم سوال دارید ؟ میتونیم روش صحبت کنیم .

3. کاربر مقابل از دامون عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Ally (2015/02/20)

4. Top | #3

تخصص
    Developer
    میزان امتیاز
    25
    ممنون
    نامه گرنت ویزا رو چک کردم هیچ چیزی راجع به بیمه نگفته. ولی فک میکنم در هر صورت بیمه لازم باشه؟ نه؟
    پس سینگل می گیرم فعلا.
    آره راجع به اینکه کدوم بیمه و چه پلنی الان برای من مناسبتره ممنون میشم. فقط میدونم یکی دو نفر از دوستان دور و نزدیک از Bupa استفاده میکنن و البته خیلی تحقیق نکرده بودن. حالا نمیخوام هم سخت بگیرم.

5. Top | #4

تخصص
    Developer
    میزان امتیاز
    25
    خب اینجا کسی جواب ما رو نداد.

من بوپا رو گرفتم. ببینیم چی میشه دیگه. امیدوارم که نیازی بهش پیدا نشه. فک کنم موضوع بیمه واسه همه حل شدس

6. Top | #5

تخصص
    اطلاعاتی وارد نشده
    میزان امتیاز
    478
    سلام ...
    من یه سوالی دارم ...
    میشه یه نفر که مطمئنه بیاد یه بار واسه من توضیح بده که منی که الآن PR 189 هستم مشمول چه بیمه درمانی میشم و چه ویژگی هایی داره بیمه من؟
    مرسی این ادونس

7. کاربر مقابل از mohammad_eslami عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

mazdak2536 (2015/03/07)

8. Top | #6

میزان امتیاز
    656
    نقل قول نوشته اصلی توسط Gabric نمایش پست ها
    سلام ...
    من یه سوالی دارم ...
    میشه یه نفر که مطمئنه بیاد یه بار واسه من توضیح بده که منی که الآن PR 189 هستم مشمول چه بیمه درمانی میشم و چه ویژگی هایی داره بیمه من؟
    مرسی این ادونس
    دامون ، احسان ، بابک ، اسپارک ، میلاد ،علی و..... (مخلص همگی ) جواب بدین لطفا ، فکر میکنم سوال مهمیه که واسه ماها که داریم میایم ضروریه

9. کاربر مقابل از mazdak2536 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

ترمه (2015/03/08)

10. Top | #7

تخصص
    Registered Migration Agent
    میزان امتیاز
    2622
    نقل قول نوشته اصلی توسط Gabric نمایش پست ها
    سلام ...
    من یه سوالی دارم ...
    مرسی این ادونس
    سلام

به شما بیمه درمانی Medicare تعلق میگیره . مدیکیر یک طرح درمان عمومیه دولتی که بودجه بسیار بالایی داره و یکی از مهمترین ویژگیهای سستم خدمات اجتماعی استرالیاست . با داشتن مدیکیر عملا هر سرویسی که در بیمارستانهای دولتی و مراکز درمانی تحت پوشش این بیمه انجام میشه ، برای شما مجانیست .
    در مورد پزشک ععمومی ، پزشکهایی که Bulk Billed هستند ( حتما سوال بپرسید) ، هزینه ای دریافت نمیکنند . آزمایش خون و عکس و اسکن و ام آر آی و جراحی و ...در مراکز Bulk Bill تحت پوشش این بیمه هستند و مجانی . اما مثلا اگر برید پیش پزشک خصوصی در مطبش ( نه بیمارستان ) ، هزینه ای که از شما میگیرند معمولا از هزینه مصوب بالاتره . ممکنه از شما 200 دلار ویزیت بگیرند درحالیکه با claim کردن از دولت فقط 80 دلارش رو پس بگیرید و به اون 120 دلار میگن Out of Pocket . اگر هزینه آوت آف پاکتی که در یک سال میلادی (ژانویه به ژانویه) ، پپرداخت میکنید از میزان مشخصی که هر سال تعیین میشه و معروف به Medicare Safety Net است . با لاتر باشه ، در اون سال ، دولت 80 درصد هزینه آوت آف پاکت شما رو هم مجزا به شما میده ( این برای اینه که کسایی که مشکلات بیماری پیدا میکنند ، منهدم نشن ) . این لینک رو ببینید و اگر سوالی بود در خدمتم ، ما متاسفانه دو بار این حد رو رد کردیم و کامل درجریانش هستم :

2015 Medicare Safety Net thresholds - Department of Human Services

الان برای من Out of blue بوده و چیزی ندارم بالای ذهنم که براتون share کنم اما اگر سوال مشخص بپرسید ، دقیقتر میتونم راهنمایی کنم .
    یکی از دوستان خانوادگی ما ، GP هستند اینجا و خیلی هم علاقه مند و کمک کننده به بقیه ، یادم باشه باش صحبت کنم که اگر وقتش اجازه بده ، بیاد و یه تاپیک اینجا دست بگیره . فکر کنم خیلی کمک کنه .

11. 10 کاربر مقابل از دامون عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

Ally (2015/03/10),Esfandiar gh (2016/09/24),farzad2016 (2015/12/31),hamsh (2015/03/08),mazdak2536 (2015/03/08),mehran (2016/06/14),mhd.hdr (2015/03/08),mohammad_eslami (2015/03/08),حمید (2015/03/08),عليرضا اسماعيلي (2015/12/28)

12. Top | #8

میزان امتیاز
    656
    [QUOTE=دامون;3030]سلام

مرسی دامون جان

13. Top | #9

تخصص
    اطلاعاتی وارد نشده
    میزان امتیاز
    478
    اوه ... چه پیچیده شد ...
    باشه باید برم وقت بذارم بخونمش کامل ... مرسی

14. Top | #10

میزان امتیاز
    0
    سلام و سپاس ازهمه بابت راهنمایی ها
    من وهمسر وپسر دوساله ام، تا یکماه دیگه با ویزای 489عازم استرالیا هستیم. قبلا میخواستیم یه بیمه خصوصی باپوشش کم برای هرسه نفرمون بگیریم ولی الان متاسفانه من متوجه شدم که دیسک کمر دارم و تقریبا پیشرفته هست. طبق اطلاعاتی که توی سایت بیمه های خصوصی هست،مثل اینکه مشکلی که ازقبل وجود داره(مثل مشکل من) تا 12ماه دوران انتظار داره. حالا سوالهای من اینه:
    1- آیا من میتونم یه بیمه خصوصی پیدا کنم که درصورت نیاز این عمل جراحی رو پوشش بده؟
    2- این12ماه ثابت و قطعی هست؟
    3- سابقه بیمه درطول این 12ماه باید حتما پوشش حداکثر باشه؟یا مثلامی تونم پوشش سبکتری رو انتخاب کنم وبرای سال دوم سنگین ترش کنم؟
    4-همه اعضای خانواده باید یه نوع پوشش رو انتخاب کنن؟
    ازینکه طولانی شد عذر میخوام

صفحه 1 از 4 123 ... آخرینآخرین