سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
صفحه 3 از 25 نخستنخست 1234513 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 247

موضوع: اسسمنت توسط VETASSESS

1. Top | #21

تخصص
    Civil Engineer
    میزان امتیاز
    193
    نقل قول نوشته اصلی توسط yaSigol نمایش پست ها
    البته من با محل کار employ1 تماس گرفتم، گفتند که توی سایت برنامه و بودجه اسم شرکت و فعالیت های مجازش ذکر شده، در عین حال میتونند رتبه بندی شرکت و مجوز های فعالیت از استانداری رو ارائه کنند که نشون بده شرکت مشغول به فعالیته.(اینها به دردم میخوره؟)

اگر از محل کار الانم (employ 2) بخوام تو بخش انگلیسی سایت ابن زمینه کاری رو اضافه کنه فایده داره؟
    سلام
    یکی از مدارک ساپورتیوی که میتونید بفرستید همینی هستش که فرمودید و خوبه . البته قبلش ایمیلتون رو چک کنید

2. کاربر مقابل از M.S.T عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

yaSigol (2015/03/02)

3. Top | #22

میزان امتیاز
    0
    سلام.
    ببخشید من برای سوالم جای خاصی پیدا نکردم.اگه ممکنه سوالم را جواب دهید. من میخواهم برای مهاجرت از طریق تخصص اقدام کنم و الان مبخواهم برای ثبت نام آیلتس اقدام کنم. من اگر آیلتس آکادمی امتحان بدهم باز نمره آیلتس آکادمی را اداره مهاجرت استرالیا قبول نیکند؟ یا حتما آیلتس جنرال را اداره مهاجرت قبول میکند؟ لطفا بمن جواب مطمن بدهید چون الان میخواهم برای امتحان ثبت نام کنم و رزرو انجام بدهم. ممنون

4. Top | #23

تخصص
    مهندس معدن (کارخانه سیمان آبیک)
    میزان امتیاز
    54
    نقل قول نوشته اصلی توسط abbasm نمایش پست ها
    سلام.
    ببخشید من برای سوالم جای خاصی پیدا نکردم.اگه ممکنه سوالم را جواب دهید. من میخواهم برای مهاجرت از طریق تخصص اقدام کنم و الان مبخواهم برای ثبت نام آیلتس اقدام کنم. من اگر آیلتس آکادمی امتحان بدهم باز نمره آیلتس آکادمی را اداره مهاجرت استرالیا قبول نیکند؟ یا حتما آیلتس جنرال را اداره مهاجرت قبول میکند؟ لطفا بمن جواب مطمن بدهید چون الان میخواهم برای امتحان ثبت نام کنم و رزرو انجام بدهم. ممنون
    براي اداره مهاجرت استراليا هيج فرقي نمي كنه ولي دوستاني كه تجربه آزمون رو دارن، آكادميك رو بيشنهاد مي دن.

5. کاربر مقابل از حمید عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

mazdak2536 (2015/03/15)

6. Top | #24

میزان امتیاز
    0
    ممنون از پاسختان. ولی شما مطمنی اداره مهاجرت قبول میکنه؟ چون یکی از دوستانم میگفت در سایت اداره مهاجرت در مورد ویزای تخصص، فقط نوشته زبان جنرال و اصلا اشاره ای به زبان آکادمی نکرده

7. Top | #25

تخصص
    مهندس معدن (کارخانه سیمان آبیک)
    میزان امتیاز
    54
    متاسفانه دوستتون اشتباه كرده. اداره مهاجرت استراليا هيج اشاره اي به آزمون جنرال يا آكادميك نكرده. موسسه اي كه مدارك شما رو اسس ميكنه معمولا يه بوكلت براي دانلود تو سايت كذاشته كه مدارك مورد نياز و كلي اطلاعات مفيد ديكه رو ميشه توش بيدا كرد. اون رو حتما مطالعه كنيد.

8. کاربر مقابل از حمید عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

mazdak2536 (2015/03/15)

9. Top | #26

میزان امتیاز
    0
    مجددا ماشکرم از پاسختان.
    ولی رشته ام برای اسسمنت در vetassess هست و اونجا اصلا نیازی به زبان نداره که اشاره ای کرده باشه.
    آقا شما حتما مطمنی زبان آکادمیک هم قبول میکنن؟ در سایت اداره مهاجرت هم چیزی پیدا نکردم

10. Top | #27

میزان امتیاز
    656
    مجددا ماشکرم از پاسختان.
    ولی رشته ام برای اسسمنت در vetassess هست و اونجا اصلا نیازی به زبان نداره که اشاره ای کرده باشه.
    آقا شما حتما مطمنی زبان آکادمیک هم قبول میکنن؟ در سایت اداره مهاجرت هم چیزی پیدا نکردم
    دوست عزیز ایلتس اکادمیک برای مهاجرت قابل قبوله ، مسلما الان با توجه به اینکه میخواهید از وتاسس اسس بگیرین ، نیازی به آیلتس ندارین ، نگران نباشید ، اگر دوست دارین آکادمیک امتحان بدین ،من وچندتا دیگه از بچه ها اکادمیک دادیم
    موفق باشید

11. Top | #28

میزان امتیاز
    0
    سلام دوست من
    ممنون از پاسخت.
    میدانم که برای vetassess آیلتس نیازی نیست. ولی الان میخوام برای آزمون آیلتس ثبت نام بکنم. هرچقدر در سایت اداره مهاجرت گشتم اصلا مطلبی پیدا نکردم تا مطمن بشوم که برای ویزای تخصص هم آیلتس آکادمی را قبول میکنن یا نه؟ میترسم امتحان آکادمی بدهم و بعدش اداره مهاجرت آکادمی را قبول نکنه و بگه حتما جنرال لازمه.شما الان خودت مدرک آکادمیک را به اداره مهاجرت دادی؟قبول کردن؟

12. Top | #29

میزان امتیاز
    656
    سلام دوست من
    ممنون از پاسخت.
    میدانم که برای vetassess آیلتس نیازی نیست. ولی الان میخوام برای آزمون آیلتس ثبت نام بکنم. هرچقدر در سایت اداره مهاجرت گشتم اصلا مطلبی پیدا نکردم تا مطمن بشوم که برای ویزای تخصص هم آیلتس آکادمی را قبول میکنن یا نه؟ میترسم امتحان آکادمی بدهم و بعدش اداره مهاجرت آکادمی را قبول نکنه و بگه حتما جنرال لازمه.شما الان خودت مدرک آکادمیک را به اداره مهاجرت دادی؟قبول کردن؟
    دوست عزیز شما کل فروم رو به این سوال اختصاص دادین ، شما هیچ مشکلی ندارین اگه آیلتس اکادمیک بگیرین، نگران نباشین و لطفا این سوال رو دیگه تکرار نفرمایید ممنون

13. Top | #30

میزان امتیاز
    1
    سلام دوستان عزیز به خصوص اقای دامون.گرامی
    من الان عنوان رشته مو توی سایتsa در لیست مشاغل دیدم .عنوان شغلی من diver هست .اونجا نوشته توی وت اسس باید ارزیابی کنم .توی sol نیست ولی توی csol هست کدش اینه 399911

سوال من اینه که اصلا برا ی مهاجرت میتونم اقدام کنم؟

اگر ارزیابی بشه چند امتیاز میگیرم؟

سنم..31
    سابقه کار..5 سال

مجرد
    زبان....6.5

با سپاس واحترام فراوان

صفحه 3 از 25 نخستنخست 1234513 ... آخرینآخرین