سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
صفحه 2 از 25 نخستنخست 123412 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 247

موضوع: اسسمنت توسط VETASSESS

1. Top | #11

میزان امتیاز
    15
    نقل قول نوشته اصلی توسط yaSigol نمایش پست ها
    توی کدوم قسمتش مشکلی دارید دوست عزیز؟
    سرویس ادوازری به شما کمک میکنه اگه مدارکتون کم و کسر داره تکمیل کنید سپس برای اسس اصلی بفرستید
    فرمش هم خیلی موارد کمتری داره که پر کنید.(اگر یک اکانت باز کنید میتونید اینکوئری تشکیل بدید)
    البته اگر زبانتون خوب باشه توی سایت خودش مدارک رو توضیح داده که چی لازمه.
    بعضی سوالات بعد از مطالعه همچنان در هاله ای از ابهام میمونه که میشه از دامون عزیز یا سایر دوستان پرسید.
    ادوایزری پر کردن یه الزامه؟ یا اینکه میشه این مرحله رو انجام نداد و یکراست اسس اصلی رو انجام داد؟
    راستش من مشکلم اینه که یه سری اصطلاحات رو نمیدونم معادلش تو زبون ما دقیق چی میشه. مثلا داشتم اطلاعات مدرک دانشگاهیم رو وارد میکردم نمیدونستم مدرکمو بنویسن undergraduate یا بنویسم Diploma؟؟؟ یا اینکه تو قسمت بعدیش Name of awarding body چیه؟
    یه سوال دیگه اونجایی که اطلاعات کاری رو وارد میکنیم و چندتا فیلد خالی داره که مسئولیتامون تو شرکتی که کار کردیم رو بنویسیم، دقیقا باید مطابق اون چیزی که تو نامه سابقه کار نوشتیم باید وارد این فیلدها کنم؟ و هزاران سوال دیگه

2. Top | #12

میزان امتیاز
    147
    mata

برای اون دسته از عزیزانی هست که سابقه کارشون زیاده (بیشتر از پنج سال, چون وتاسس پنج سال اخیر رو بررسی میکنه) و میخواهند در پروسه مهاجرت از امتیاز سابقه کار (مثلا 13 سال) بهره ببرند. با استفاده از این سرویس، اسسور محترم این سابقه کار رو به سازمان مهاجرت دولت استرالیا سفارش میکنه. ( و طبق مطالعات من آفیسرها رو بهتر قانع میکنند)

3. کاربر مقابل از yaSigol عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

mata (2015/02/17)

4. Top | #13

میزان امتیاز
    147
    Ameneh

نه الزام نیست, فقط اگر پرونده نواقصی داشته باشه بهتون گوشزد میکنند که کامل کنید سپس بفرستید. اگر از تکمیل بودن مدارک مطمئن هستید نیازی نیست( پس خودتون یه بررسی انجام بدید که دستتون بیاد)
    مدرک کارشناسی undergraduate هستش و awarding body اسم دانشگاه. در عین حال یک نسخه از فرم SRG رو که پرینت بگیرید چهار، پنج صفحه آخرش بند به بند توضیح داده.
    در مورد شرح وظایف هم همون مواردی که در نامه کارتون هست رو عنوان کنید.

5. کاربر مقابل از yaSigol عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

javan1991 (2017/08/16)

6. Top | #14

تخصص
    Registered Migration Agent
    میزان امتیاز
    2629
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ameneh نمایش پست ها
    ادوایزری پر کردن یه الزامه؟ یا اینکه میشه این مرحله رو انجام نداد و یکراست اسس اصلی رو انجام داد؟
    راستش من مشکلم اینه که یه سری اصطلاحات رو نمیدونم معادلش تو زبون ما دقیق چی میشه. مثلا داشتم اطلاعات مدرک دانشگاهیم رو وارد میکردم نمیدونستم مدرکمو بنویسن undergraduate یا بنویسم Diploma؟؟؟ یا اینکه تو قسمت بعدیش Name of awarding body چیه؟
    یه سوال دیگه اونجایی که اطلاعات کاری رو وارد میکنیم و چندتا فیلد خالی داره که مسئولیتامون تو شرکتی که کار کردیم رو بنویسیم، دقیقا باید مطابق اون چیزی که تو نامه سابقه کار نوشتیم باید وارد این فیلدها کنم؟ و هزاران سوال دیگه
    تا جايي كه من روي پرونده شما حضور ذهن دارم ، بهتر است كه قبل از هزينه كردن براي اسسمنت حتما ادوايزري بديد.
    يه نكته هم بگم كه سوابق شما لاگ ميشه و فكر نكنيد كه به راحتي ميشه رزومه و نامه سابقه كار رو بعد از ادوايزري تغيير داد . پس با دقت انجام بديد.

Sent from my iPhone using Tapatalk

7. کاربر مقابل از دامون عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Amir-M (2015/07/26)

8. Top | #15

میزان امتیاز
    147
    دامون جان

من ده روز کاری میشه که ادوایزوری لاج کردم اما هیچ نوتیفیکیشنی برام نیومده, یکم کلافه شدم ....امیدی هست تا چهار- پنج روز دیگه؟
    نگرانی اصلی من نبود مهر وزارت خارجه روی بعضی مدارکه(چون بعضی هاش داره)

9. Top | #16

تخصص
    Registered Migration Agent
    میزان امتیاز
    2629
    نقل قول نوشته اصلی توسط yaSigol نمایش پست ها
    دامون جان

من ده روز کاری میشه که ادوایزوری لاج کردم اما هیچ نوتیفیکیشنی برام نیومده, یکم کلافه شدم ....امیدی هست تا چهار- پنج روز دیگه؟
    نگرانی اصلی من نبود مهر وزارت خارجه روی بعضی مدارکه(چون بعضی هاش داره)
    بعله ، بین دو تا سه هفته منتظر نتیجه باشید
    در این مرحله روی مهرها حساسیتی ندارند و نظر خودشون رو ارائه میکنند .

10. کاربر مقابل از دامون عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

yaSigol (2015/02/18)

11. Top | #17

تخصص
    مهندس معدن (کارخانه سیمان آبیک)
    میزان امتیاز
    54
    احسان تا جايي كه من اطلاع دارم اين كه با جه عنواني اسس مي شيم ربطي به كار بيدا كردن نداره.

12. Top | #18

میزان امتیاز
    147
    نقل قول نوشته اصلی توسط دامون نمایش پست ها
    بعله ، بین دو تا سه هفته منتظر نتیجه باشید
    در این مرحله روی مهرها حساسیتی ندارند و نظر خودشون رو ارائه میکنند .

بخاطر مهر که اسسمنت رو ریجکت نمیکنند؟

13. کاربر مقابل از yaSigol عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

REHN (2015/06/12)

14. Top | #19

میزان امتیاز
    147
    سلام دوباره؛
    دامون عزیز راهنمایی یا نظری داری؟
    بعد از سه هفته بالاخره نتیجه ادوایزری من اومد، چندین بار مرورش کردم، جایی که مشکل داشت این بود که از یکی از محل های کارم نتونسته بودند اطلاعاتی توی اینترنت پیدا کنند و
    دیگری این بود که محل کار دیگم توی وبسایت انگلیسیش که خیلی هم به روز رسانی نمیشه اشاره ای به زمینه کاری من نکرده بود (چون کار اصلیش چیز دیگری است )

بعد وتاسس به اینها اشاره کرده:
    Employ 1:

(No information on company located via Internet sources)

Employ 2): Company profile

Its subsidiary and affiliates manufactures networking related hardware including network cables, components, and extensive range of telecom and network racks, and cabinets of highest international standards.(به نقشه کشی دیتا سنتر ها(کار من) اشاره ای نشده )

conclusion:
    Based on the limited information provided it may be likely that your tasks described above would be assessed positively against the requirements of Architectural Draftsperson as it is described in ANZSCO. However, this is assuming that - in a formal skills assessment - the tasks described can be evidenced as being in context to the services and/or products provided by the organisations for which you were employed.

N.B VETASSESS was unable to locate any official information regarding (employ 1) Company via usual resources (such as the internet), at the time of writing (and information located on(employ 2) appears to describe a manufacturer of networking related hardware etc). In cases where information on a place/s of employment is scarce, applicants are requested to provide evidence of the company/working establishment's products and/or services. In order for VETASSESS to consider applying a positive assessment outcome for any period of employment, we must be satisfied that the business is operating as a legally registered and/or licensed entity with the relevant government authorities within the area (city, state, province, country etc) in which it operates. Therefore, applicants are encouraged to provide as much detail on their working environment (in the English language) if it cannot be readily found using the usual resources. However, in order to apply a positive assessment outcome for skills assessment purposes, details you provide (regarding registration and/or licensing of the establishment) MUST be verifiable using VETASSESS and/or Department of Immigration and Border Protection (DIBP) resources.

من الان چیکار باید کنم؟
    ویرایش توسط yaSigol : 2015/03/02 در ساعت 05:23 PM

15. Top | #20

میزان امتیاز
    147
    البته من با محل کار employ1 تماس گرفتم، گفتند که توی سایت برنامه و بودجه اسم شرکت و فعالیت های مجازش ذکر شده، در عین حال میتونند رتبه بندی شرکت و مجوز های فعالیت از استانداری رو ارائه کنند که نشون بده شرکت مشغول به فعالیته.(اینها به دردم میخوره؟)

اگر از محل کار الانم (employ 2) بخوام تو بخش انگلیسی سایت ابن زمینه کاری رو اضافه کنه فایده داره؟

صفحه 2 از 25 نخستنخست 123412 ... آخرینآخرین