سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
صفحه 1 از 18 12311 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 174

موضوع: ویزای موقت مخصوص سکونت در مناطق کم جمعیت 489

1. Top | #1

میزان امتیاز
    3

ویزای موقت مخصوص سکونت در مناطق کم جمعیت 489

سلام به دوستان
    درخصوص محاسن و معایب این ویزا در این تاپیک نظر بدید. چرا که این ویزا نیز میتونه یکی از گزینه ها باشه

2. Top | #2

تخصص
    Registered Migration Agent
    میزان امتیاز
    2629
    خوبه که در مورد شرایط این ویزا بحث بشه مخصوصا کسایی که تو مناطق regional AUstralia زندگی کردند یا میکنند .

توضیحی که من میتونم بدم اینه که این ویزا ها ، اقامت موقت چهارساله هستند ( قابل تمدبد ) و نه اقامت دائم . یک سری از امکاناتی که به افرادی که مقیم دائم هستند داده میشه رو ندارید مثل مدیکیر و ...
    باید دوسال در مناطق خاص استرالیا زندگی کنید و یکسال هم کار انجام دهید ( مهم نیست که مرتبط باشه ) و سپس میتونید درخواست ویزای اقامت دائم ارائه کنید .

دو نوع داره ، اسپانسر ایالتی و خانوادگی . مناطقی که شامل اسچانسر خانوادگی میشه گسترده تر از مناطقیه که شامل اسپانسر ایالتی هستند اما به دلیل اینکه سقف برای این نوع اسپانسری وجود داره در حال حاضر صف انتظار طولانی برای دریافت دعوتنامه وجود داره همچنین اولویت رسیدگیه پایینی دارد این نوع ویزا ( خانوادگی) . کلا اداره مهاجرت چندان از این نوع ویزهای خانوادگی خوشش نمی آد .
    اما اگر با اسپانسر ایالتی اقدام کنید ، معمولا پروسه بررسی سریعتری داره و زیر هشت نه ماه بعد از لاج ویزا رو میدن .

3. 3 کاربر مقابل از دامون عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

afshin (2015/02/01),Pouya_laghaei (2018/02/28),حمید (2015/03/06)

4. Top | #3

میزان امتیاز
    3
    نقل قول نوشته اصلی توسط دامون نمایش پست ها
    خوبه که در مورد شرایط این ویزا بحث بشه مخصوصا کسایی که تو مناطق regional AUstralia زندگی کردند یا میکنند .

توضیحی که من میتونم بدم اینه که این ویزا ها ، اقامت موقت چهارساله هستند ( قابل تمدبد ) و نه اقامت دائم . یک سری از امکاناتی که به افرادی که مقیم دائم هستند داده میشه رو ندارید مثل مدیکیر و ...
    باید دوسال در مناطق خاص استرالیا زندگی کنید و یکسال هم کار انجام دهید ( مهم نیست که مرتبط باشه ) و سپس میتونید درخواست ویزای اقامت دائم ارائه کنید .

دو نوع داره ، اسپانسر ایالتی و خانوادگی . مناطقی که شامل اسچانسر خانوادگی میشه گسترده تر از مناطقیه که شامل اسپانسر ایالتی هستند اما به دلیل اینکه سقف برای این نوع اسپانسری وجود داره در حال حاضر صف انتظار طولانی برای دریافت دعوتنامه وجود داره همچنین اولویت رسیدگیه پایینی دارد این نوع ویزا ( خانوادگی) . کلا اداره مهاجرت چندان از این نوع ویزهای خانوادگی خوشش نمی آد .
    اما اگر با اسپانسر ایالتی اقدام کنید ، معمولا پروسه بررسی سریعتری داره و زیر هشت نه ماه بعد از لاج ویزا رو میدن .
    جناب دامون
    راستش واسه افرادی مثل خودم که نیاز به الیتس 7 در هر مهارت دارند و همچنین از نظر سنی هم لب مرز هستند این ویزا یک گزینه جدی هستش
    حالا سوال اینه که این امکاناتی که در مقایسه با ویزای دایم ویزای 489 نداره واسه یک خانواده بچه دار چیه یا کلا چقدر هزینه ماهیانه اضافه داره؟
    البته براساس مظالبی که تو انجمن همسایه خوندم امکان جابجایی هم در این مدل ویزا وجود داره ولی ظاهرا فقط به محلی با شرایط یکسان.
    جالبه که ازنظر امتیازی هم حد وسط وجود نداره یا 7 و ویزای دایم ازادو یا ویزای 489 من چک کردم مهندسی عمران بقیه جاها هم تقزیبا همون 7 رو میخوان یعنی با امتحان ناتی و5 امتیاز اونم
    مشکلی حل نمیشه.

5. Top | #4

میزان امتیاز
    2
    سلام دامون جان. در این نوع ویزا آیا second Applicant در صورت دو سال زندگی و یک سال کار می تواند برای( PR(887 Visa اقدام کند و یا فقط Main Applicant در صورت دوسال زندگی و یک سال کار صلاحیت اپلای برای Pr را دارد?

6. Top | #5

تخصص
    میزان امتیاز
    2629
    نقل قول نوشته اصلی توسط Saeedm نمایش پست ها
    سلام دامون جان. در این نوع ویزا آیا second Applicant در صورت دو سال زندگی و یک سال کار می تواند برای( PR(887 Visa اقدام کند و یا فقط Main Applicant در صورت دوسال زندگی و یک سال کار صلاحیت اپلای برای Pr را دارد?
    سلام سعید جان
    هر فردی که این ویزا رو دشته باشه و شرایط دریافت اقامت دائم رو احراز کنه فارغ از اینکه بهعنوان نفر اصلی و یا دوم ویزای 489 رو گرفته بوده ، میتونه درخواست اقامت دائم برای خود و خانواده بده .

7. 3 کاربر مقابل از دامون عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

afshin (2015/02/19),broker (2016/09/03),Saeedm (2015/02/20)

8. Top | #6

میزان امتیاز
    1
    دامون جان سلام
    من در حال حاضر با اين ويزا و اسپانسري وسترن استراليا تو استراليا هستم و با مشكل پيدا نكردن كار كم و بيش مواجه هستم، من با توجه به اينكه از اين ايالت اسپانسري گرفتم ميتونم برم تو يه ايالت ديگه مثل ويكتوريا و تو رجينال اونجا زندگي و كار كنم تا اين شرايط پاس بشه و بتونم واسه پرمننتي اقدام كنم؟؟
    پيشاپيش ممنون

9. Top | #7

تخصص
    میزان امتیاز
    2629
    بله امكانش رو طبق قانون داريد فقط به وسترن اطلاع دهيد بهتر است .

Sent from my iPhone using Tapatalk

10. 4 کاربر مقابل از دامون عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

afshin (2015/03/22),broker (2016/09/03),M.S.T (2015/03/23),skhosravinia (2015/03/20)

11. Top | #8

میزان امتیاز
    2
    سلام دامون جان' اگه ما در ریجن زندگی کنیم یعنی ادرس محل سکونت داشته باشیم' بعد به یک شهر بزرگ که ریجن حساب نمی شه مثل بریزبین برای کار بریم ایا بعد برای پی ار گرفتن دچار مشکل می شیم' یعنی بین بریزبین و شهر محل سکونت در ریجن در حال رفت امد باشیم'

12. Top | #9

تخصص
    میزان امتیاز
    2629
    نقل قول نوشته اصلی توسط Saeedm نمایش پست ها
    سلام دامون جان' اگه ما در ریجن زندگی کنیم یعنی ادرس محل سکونت داشته باشیم' بعد به یک شهر بزرگ که ریجن حساب نمی شه مثل بریزبین برای کار بریم ایا بعد برای پی ار گرفتن دچار مشکل می شیم' یعنی بین بریزبین و شهر محل سکونت در ریجن در حال رفت امد باشیم'
    سلام و سال نو مبارک
    محل کار و زندگیتون هر دو باید در رجیونال باشه .

13. 2 کاربر مقابل از دامون عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

afshin (2015/03/22),p30web (2015/05/30)

14. Top | #10

میزان امتیاز
    1
    دامون جان سلام و ممنون از پاسخت،
    من با اداره مهاجرت وسترن كه تماس گرفتم گفتش كه چون شما اون قرارداد ٤٨٩ رو با وسترن امضا كردي بايد حداقل ٣ ماه رو بموني!!! منم الان ٢ هفتس كه اينجام، ولي با چك و چونه اينكه جاي ديگه برام موقعيت شغلي بيشتره گفتش اگه كار گرفتي ميشه اونو اعلام كني و اون ملاك بشه !! به نظرت حرفش درست و قانوني بوده يا اينكه ميشه با چك و چونه بيخيال اين ٣ ماه شد؟؟

15. کاربر مقابل از skhosravinia عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

p30web (2015/05/30)

صفحه 1 از 18 12311 ... آخرینآخرین