سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
صفحه 2 از 18 نخستنخست 123412 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 174

موضوع: ویزای موقت مخصوص سکونت در مناطق کم جمعیت 489

1. Top | #11

میزان امتیاز
    0
    با سلام و عرض تبریک به مناسبت سال نو به همه دوستان و آقا دامون عزیز.من در حال حاضر اول راه انجام کارهای مهاجرت هستم .به خاطر اینکه تهران زندگی نمیکنم .ترجیح دادم با یکی از وکلای مهاجرتی کار کنم.ایشان بعد از بررسی شرایط بنده گفتند .50 امتیاز میارم و با 10 امتیاز اسپانسر ویزارو میگیریم .و به خاطر امتیاز سابقه کار گفتند با مدرک لیسانسم اقدام کنم .نه فوق لیسانس. فقط میخواستم ببینم با مدرک لیسانس معماری از دانشگاه غیرانتفاعی به همراه مدرک کاردانی از دانشگاه آزاد میتونم اسس بشم در رشته عمران .Civil Engineer Technician با شرایطی که عرض میکنم خدمتتون
    مدرک کارشناسی ارشد :رشته طراحی و برنامه ریزی شهری آزاد قزوین سال 7/91
    لیسانس .معماری از دانشگاه غیرانتفاعی مازندران 4/88
    کاردانی معماری از دانشگاه آزاد همدان
    آیلتس 6
    سابقه کار 5 سال که 3 سال آخر با بیمه هست .مابقی به استناد نامه و مدارک از شرکت
  2. Top | #12

میزان امتیاز
    0
    ببخشید چون به گفته وکیل مهاجرتی ویزای من موقت خواهد بود سعوالمو اینجا پرسیدم.

3. Top | #13

میزان امتیاز
    0
    سلام
    ويزاي ٤٨٩ محدوديتي براي سفر يا اموزش در شهرهاي غير رجيونال داره به صورت موقت البته ؟ مثلا چند ماه براي يه كورس يا اموزش بريم به شهرهاي بزرگ و بعد برگرديم رجيونال ؟ چون از كل مدت ويزا بايد دو سال رو توي رجيونال باشيم درسته ؟

4. Top | #14

تخصص
    Registered Migration Agent
    میزان امتیاز
    2629
    نقل قول نوشته اصلی توسط Somayeh_60 نمایش پست ها
    سلام
    ويزاي ٤٨٩ محدوديتي براي سفر يا اموزش در شهرهاي غير رجيونال داره به صورت موقت البته ؟ مثلا چند ماه براي يه كورس يا اموزش بريم به شهرهاي بزرگ و بعد برگرديم رجيونال ؟ چون از كل مدت ويزا بايد دو سال رو توي رجيونال باشيم درسته ؟
    شرط زندگی و کار در مناطق رجیونال ، کلی هست و از نظر قانونی شما باید حتما اون رو رعایت کنید . حالا اینکه اداره مهاجرت ممکنه از کجا بفهمه اگر شما مدارکی داشته باشید که آدرس محل زندگیتون در رجیونال بوده اون چند ماهی که داشتید توی یه شهر بزرگ دوره میدید رو نمیدونم .

5. کاربر مقابل از دامون عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

p30web (2015/05/30)

6. Top | #15

میزان امتیاز
    0
    سلام دوستان من تا چند ماه دیگه با ویزای 489 با اسپانسرشیپی ایالت South Australia به این ایالت میام . رشته م مهندسی برق هست و میدونم که فعلا اوضاع کار مهندسی خیلی خوب نیست به خصوص در این ایالت. . برای این که بتونم بعدا PR بگیرم آیا اون یه سال کار باید حتما Full time باشه و قرارداد داشته باشم؟ اگه در مورد شرایطی که این کار باید داشته باشه تا برای PR بشه بهش استناد کرد کمی توضیح بدین ممنون میشم و اصلا آیا تو South Australia میشه سریع کاری پیدا کرد که این شرایط رو داشته باشه. سرعت در پیدا کردن این کار واسه من خیلی مهمه.

7. Top | #16

تخصص
    Registered Migration Agent
    میزان امتیاز
    2629
    نقل قول نوشته اصلی توسط massoud نمایش پست ها
    سلام دوستان من تا چند ماه دیگه با ویزای 489 با اسپانسرشیپی ایالت South Australia به این ایالت میام . رشته م مهندسی برق هست و میدونم که فعلا اوضاع کار مهندسی خیلی خوب نیست به خصوص در این ایالت. . برای این که بتونم بعدا PR بگیرم آیا اون یه سال کار باید حتما Full time باشه و قرارداد داشته باشم؟ اگه در مورد شرایطی که این کار باید داشته باشه تا برای PR بشه بهش استناد کرد کمی توضیح بدین ممنون میشم و اصلا آیا تو South Australia میشه سریع کاری پیدا کرد که این شرایط رو داشته باشه. سرعت در پیدا کردن این کار واسه من خیلی مهمه.
    سلام
    در مورد کار پیدا کردن نظری ندارم ولی از نظر قاننی باید یکسال کار تمام وقت انجام بدید نیاز به قرارداد نیست اما باید مالیات بدید حتما ، فیش حقوقیها رو هم نگه دارید .

8. Top | #17

میزان امتیاز
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط دامون نمایش پست ها
    سلام
    در مورد کار پیدا کردن نظری ندارم ولی از نظر قاننی باید یکسال کار تمام وقت انجام بدید نیاز به قرارداد نیست اما باید مالیات بدید حتما ، فیش حقوقیها رو هم نگه دارید .
    ممنون از پاسختون . این کار تمام وقت چه حداقل حقوقی باید داشته باشه؟ اگه قرارداد نمیخواد از کجا میفهمن که کار تمام وقت بوده یا نه؟ و سوال دیگه این که آیا این یک سال باید پیوسته باشه یا یا میتونه در مقاطع زمانی مختلف باشه؟

9. Top | #18

میزان امتیاز
    37
    نقل قول نوشته اصلی توسط دامون نمایش پست ها
    شرط زندگی و کار در مناطق رجیونال ، کلی هست و از نظر قانونی شما باید حتما اون رو رعایت کنید . حالا اینکه اداره مهاجرت ممکنه از کجا بفهمه اگر شما مدارکی داشته باشید که آدرس محل زندگیتون در رجیونال بوده اون چند ماهی که داشتید توی یه شهر بزرگ دوره میدید رو نمیدونم .
    آقا دامون 2-3 روز پیش چند نفرو پلیس مهاجرت استرالیا بجرم اقامت غیرقانونی گرفت که 6 نفرشون جرمشون breach of visa conditions بود. توی گرنت لتر هم صریحا گفته که نقض شرایط میتونه عواقبی همچون visa cancelation, detention, removal from Australia داشته باشه. منم قصد داشتم یه 2-3 ماهی اولش سیدنی باشم ولی میبینم که اصلا به ریسکش نمی ارزه

10. Top | #19

میزان امتیاز
    0
    با سلام .
    یه جایی خوندم که شرط تبدیل شدن ویزای ساب کلاس 489 به دائم (که فکر کنم 887 باشه) 2 سال زندگی در REGIONAL باشه به شرطی که 1 سالش رو کار کرده و یا درس خونده باشی.
    این مطلب درس خوندن درسته؟ چه جور درسی تعریف شده؟ منظور اینه که مهم نیست اگر این درس خونده دوره های دانشگاهی نباشه و مثلا دوره های فنی باشه؟لازمه که حتما این دوره رو MAIN-APP ببینه ؟

11. Top | #20

میزان امتیاز
    37
    سلام
    شرط تبدیل به 887 حداقل 24 ماه زندگی در ریجن بعلاوه حداقل 12 ماه کار فول تایم در ریجن میباشد. تحصیل بجای کار مورد قبول نمیباشد.

صفحه 2 از 18 نخستنخست 123412 ... آخرینآخرین