سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: اگر اسپانسری از جایی گرفته باشیم آیا میتونیم ایالت دیگه ای زندگی کنیم؟

1. Top | #1

میزان امتیاز
    1

اگر اسپانسری از جایی گرفته باشیم آیا میتونیم ایالت دیگه ای زندگی کنیم؟

سلام به همه دوستان و همسفران. کسی بطور قطع میدونه چطوری میشه بی دردسر و بدون ایجاد مشکل، در حالیکه اسپانسری از یه ایالت مثلا استرالیای غربی داریم ، از همون بدو ورود ایالت دیگه ای رو مثلا ویکتوریا برای زندگی انتخاب کنیم؟ البته راه قانونیش رو میخوام بدونم.

2. Top | #2

میزان امتیاز
    0
    سلام، من شنيدم حداقل اگه ٢ ماه اونجا باشي و كار گيري نياد با يه ايميل ساده ميشه از أداره مهاجرت اجازه جابجايي گرفت، ظاهرا تو اين چيزا انعطاف پذيرن

Sent from my iPhone using Tapatalk

3. Top | #3

تخصص
    مهندس صنایع/ کارشناس کنترل پروژه
    میزان امتیاز
    0
    سلام به همه دوستان عزیز خوشحالم که با این فروم و اعضای گلش آشنا شدم و ممنون از طرح موضوعات مفید و کاربردی و همچنین راهنماییها و توضیحات جامع و کامل اساتید با تجربه تر.
    راستش من و همسر و پسر شیش سالُمون مدتیه که ویزای PR خودمون رو با ساب کلاس 190 دریافت کردیم و البته چون اسپانسرشیپمون از SA هستش علی القاعده برای 2 سال اول باید مقیم اون ایالت بشیم.
    ولی با وکیلم که مشورت کردم گفتش با توجه به Permanent بودن ویزاتون اجبار 100% به زندگی تو آدلاید ندارید و حتی بدون مکاتبه با آفیسر پرونده (البته مکاتبه بشه بهتره) میتونید جای دیگه ای (هرجا که بخواید) ساکن بشید که البته من بخاطر همه تعریفایی که شنیدم و از همه مهمتر اقامت چند نفر از دوستان و اقوام خیلی نزدیک و صمیمی تو ملبورن ترجیحم این شهره.
    حالا مشکل کجاست؟! اونجاست که جدیداً از یه فرد به ظاهر مطلع شنیدم که اگه این دو سال رو بپیچونیم بعداً ممکنه توی گرفتن Citizenship به مشکل بر بخوریم و مثلا با شکایت ایالت از ما سر همین موضوع مشکلاتی ایجاد بشه.
    ممنون میشم اگه دوستان راهنماییم کنن.

4. Top | #4

میزان امتیاز
    47
    نقل قول نوشته اصلی توسط HADI2415 نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان عزیز خوشحالم که با این فروم و اعضای گلش آشنا شدم و ممنون از طرح موضوعات مفید و کاربردی و همچنین راهنماییها و توضیحات جامع و کامل اساتید با تجربه تر.
    راستش من و همسر و پسر شیش سالُمون مدتیه که ویزای PR خودمون رو با ساب کلاس 190 دریافت کردیم و البته چون اسپانسرشیپمون از SA هستش علی القاعده برای 2 سال اول باید مقیم اون ایالت بشیم.
    ولی با وکیلم که مشورت کردم گفتش با توجه به Permanent بودن ویزاتون اجبار 100% به زندگی تو آدلاید ندارید و حتی بدون مکاتبه با آفیسر پرونده (البته مکاتبه بشه بهتره) میتونید جای دیگه ای (هرجا که بخواید) ساکن بشید که البته من بخاطر همه تعریفایی که شنیدم و از همه مهمتر اقامت چند نفر از دوستان و اقوام خیلی نزدیک و صمیمی تو ملبورن ترجیحم این شهره.
    حالا مشکل کجاست؟! اونجاست که جدیداً از یه فرد به ظاهر مطلع شنیدم که اگه این دو سال رو بپیچونیم بعداً ممکنه توی گرفتن Citizenship به مشکل بر بخوریم و مثلا با شکایت ایالت از ما سر همین موضوع مشکلاتی ایجاد بشه.
    ممنون میشم اگه دوستان راهنماییم کنن.
    تا جایی که من میدونم شما باید یه مدتی (سه چهار ماه) رو در استرالیای جنوبی اقامت داشته باشید و بعد با مکاتبه با اداره مهاجرت به اونها بگین با توجه به بازار کار ضعیف آدلاید من نتونستم کار پیدا کنم و ناگزیر به کوچ کردن به ایالت دیگه ای برای یافتن کار و امرار معاشم هستم.
    ارسال مدارک با پست TNT در تاریخ 25 فوریه 2016
    تحویل مدارک به TRA در تاریخ 29 فوریه 2016
    دریافت ایمیل رسید مدارک و اختصاص Reference Number توسط TRA سوم مارچ 2016
    دریافت جواب مثبت اسسمنت از TRA سیزدهم می 2016
    سابمیت EOI چهاردم می 2016
    ثبت درخواست اسپانسری استرالیای جنوبی 18 می 2016
    پذیرش اسپانسری استرالیای جنوبی 26 می 2016
    لاج 1 جون 2016
    درخواست مجدد برخی مدارک توسط آفیسر در پنجم جولای 2016
    درخواست مجدد کارت پایان خدمت در 19 جولای 2016
    چک محل کار 10 آگوست 2016
    گرنت ویزا 24 آگوست 2016

5. کاربر مقابل از Meisam عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

HADI2415 (2016/08/17)

6. Top | #5

تخصص
    network engineer
    میزان امتیاز
    0
    سلام دوستان اگر کسی گروه میشناسه تو تلگرام در رابطه با زندگی تو استرالیا میشه من رو هم ادد کنه لطفا

Sent from my PadFone T004 using Tapatalk
    ویرایش توسط mamivand0 : 2016/08/17 در ساعت 12:53 AM

7. Top | #6

تخصص
    مهندس صنایع/ کارشناس کنترل پروژه
    میزان امتیاز
    0
    ممنون از راهنماییتون.
    سپاسگذار میشم اگه بقیه دوستان (از جمله دامون عزیز) هم در این مورد نظر بدن.