سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
صفحه 1 از 29 12311 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 290

موضوع: ارزيابي مدارك توسط انجمن مهندسين استراليا

1. Top | #1

میزان امتیاز
    0

ارزيابي مدارك توسط انجمن مهندسين استراليا

سلام دوستان. من تو یه سوال موندم که همه از جوابش عاجزن.من مدارکم تمام و کمال برای ارسال به استرالیا امادست فقط اینکه ایلتسم 2 ماه دیگه اماده میشه. به چندتا اسسور و خود engineersaustralia که ایمیل زدم گفتن توی سیستم جدید انلاین نمیتونید بدون ایلتس اقدام کنی ولی تمام وکلای ایران مخصوصا هوم میگریشن میگن که 100 درصد میتونی. ولی حرف خود استرالیا که معتبر تره. میخواستم خواهش کنم ببینم در رابطه با این موضوع شما چیزی میدونین؟ ممنون میشم

یا حق

2. Top | #2

میزان امتیاز
    87
    سلام
    من هم دقیقا با شما در یک مرحله هستم
    یعنی مدارکمو دارم نهایی می کنم که بفرستم(آنلاین) و چون دارم برای 4 تا 7 آماده میشم احتمالا امتحان آیلتسم بیفته برای اواخر امسال
    اما این ابهامی که شما نوشتید رو من هم دارم و اگه اینجوری باشه که شما فرمودید دو ماهی بازم عقب میافتم
    لطفا هر کدوم از دوستان عزیز اطلاع دقیق دارند راهنمایی کنید
    تو سیستم کاغذی قدیمی تا انتهای پروسه 4 ماهه شما وقت داشتید تا آیلتسون رو ارسال کنید و تو این سیستم جدید آنلاین اگه قرار باشه که مدرک زبانو همون اول ارسال کنید یه دو ماهی عقب می افتیم

3. Top | #3

میزان امتیاز
    87
    سلام دامون جان
    ممنون از راهنماییتون
    من یه ایمیل زدم به EAو اونا تو جوابم این پاسخ رو دادند. نظرتون چیه؟

Thank you for your email, with the new online application applicants are able to upload a letter explaining they are awaiting their IELTS test results. The assessment will then be queued, if the application is picked up by an assessor before we receive the IELTS the assessor will request this from you in writing. Your application will not be assessed until we have received the IELTS from you

4. Top | #4

تخصص
    Registered Migration Agent
    میزان امتیاز
    2628
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamsh نمایش پست ها
    سلام دامون جان
    ممنون از راهنماییتون
    من یه ایمیل زدم به EAو اونا تو جوابم این پاسخ رو دادند. نظرتون چیه؟

Thank you for your email, with the new online application applicants are able to upload a letter explaining they are awaiting their IELTS test results. The assessment will then be queued, if the application is picked up by an assessor before we receive the IELTS the assessor will request this from you in writing. Your application will not be assessed until we have received the IELTS from you
    خب این الان خوب شد . فکر کنم خیلی بهشون گیر دادن کلاینتها .
    الان تقریبا شده همون روال قدیم . فقط باید یه کاور لتر آپلود کنید که امتحان آیلتستون کیه و منتظر نتیجه هستید.

5. Top | #5

میزان امتیاز
    87
    ممنون، پس خبر خوبیه؛ من سعی کردم به بقیه بچه ها هم تو فروم این متنو شیر کنم تا بقیه هم استرسشون کم بشه
    به نظرتون همون صفحه ثبت نام تو یکی از مراکز رو آپلود کنم کافی باشه؟
    ولی ظاهرا نوشته که تا خود کارنامه رو ارسال نکنیم، پروسه اسسمنت شروع نمیشه؟ یا من اشتباه برداشت کردم
    نقل قول نوشته اصلی توسط دامون نمایش پست ها
    خب این الان خوب شد . فکر کنم خیلی بهشون گیر دادن کلاینتها .
    الان تقریبا شده همون روال قدیم . فقط باید یه کاور لتر آپلود کنید که امتحان آیلتستون کیه و منتظر نتیجه هستید.

6. Top | #6

میزان امتیاز
    87
    الان یه نامه جدید هم از EA اومده در پاسخ به سوال دومم که بالا نوشتم:
    Good afternoon Hamed,

Applications need to be substantially complete before being processed. Incomplete applications will be kept on hold and will wait in the queue until we have received the required documents to fulfil the assessment.

7. Top | #7

تخصص
    Registered Migration Agent
    میزان امتیاز
    2628
    عملا بهترین حالت اینه که یک تا دوماه قبل از امتحانی که مطمئنید نمره لازم را می اورید ، ارسال پرونده را انجام دهید .
    قبلا البته اینطور بود که اسسور کارهای ارزیابی پرونده را انجام میداد و فقط درخواست آیلتس را میکرد .

8. Top | #8

میزان امتیاز
    87
    ممنونم ازت دامون جان
    من دارم برای اسفند ثبت نام می کنم و 4 تا 6 رو حتما میارم
    بعدا برای لاج باید یه امتحان دیگه بدم تا بتونم 4 تا 7 رو بیارم( البته شاید خدا خواست و همین یکبار بتونم 4 تا 7رو بزنم تو گوشش

9. Top | #9

میزان امتیاز
    22
    اقا دامون، من به یه مشکل عجیب قریب با EA برخورد کردم. مهر ماه مدارکمو پست کردم و اپلیکیش فرمش رو با اطلاعات ویزا کارت یکی از اشناهام. دو هفته بعد ایمیل زدم بهشون. بهم CID No داد یکی و گفت که بانک بهشون اطلاع داده که نتونسته از حساب پول برداشت کنه. منم بهش ایمیل دادم که شماره حسابی برای واریز داری. که یه شماره حساب دادم و از طریق مانی مکس پرداخت کردم ۸۹۰ دلار رو. خانمتون هم زحمت کشید و رسیدشو برام ایمیل کرد. داشتم براش این رسید رو ایمیل میزدم که پست یه نامه اورد در خونمون تو تهران که رسید پرداخت مربوط به ویزا کارت ه. یعنی با سوتی خودشون دوبار پرداخت کردم ۸۹۰ دلار رو. بهش تو ایمیل توضیح دادم و تو جواب گفت بزودی بررسی میکنه. الان دوماه از جوابش و یک و نیم ماه از اخرین ایمیلش گذشته و خبری نشده. چیکار کنم به نظرتون؟ (ضمنا با یه ویزای موقت ۱۵ فوریه میرم ملبورن).

10. Top | #10

میزان امتیاز
    22
    تاریخ رسیدی که EA برای اون ۸۹۰ دلاری که با ویزا کارت در ابتدا پرداخت شده بود؛ دو هفته قبل از پاسخ افیسر انجمن مهندسین هستش. (توی این پاسخ یکی به اسم Helen Odewahn جواب داده بود که پرداخت انجام نشده) ازتون ممنون میشم راهنمایی کنید.

صفحه 1 از 29 12311 ... آخرینآخرین